کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

فرمهاي 1040و w2 كه مربوط به مالياتهايي 1سال گذشته كه داده ميشه .
لازم به معرفي كردن به سفارت نيست فقط بايد فرم I_134 پر كنه و به همراه فرمهاي مالياتيش بفرسته.
در ضمن براي اطلاع دوستان پرينت حساب بانكي بايد گردش حساب بانكي شما رو براي 1 سال نشون بده
تشکر کنندگان:
ای بابا! گردش برای یه سال؟!!!!!!!!!!!!!!!
توی همین انجمن 20 بار گفتن آقا یه روزه شما بگیر ببر کاریت نباشه!
حالا جمله alex میگه:
در ضمن براي اطلاع دوستان پرينت حساب بانكي باید گردش حساب بانكي شما رو براي 1 سال نشون بده
من الان میخوام موهامو از سرم بکَنم!
تقصیر کسیَم نیستا! همه میخوان اطلاعاتشونوبه اشتراک بزارن ولی این تناقضا پدر اعصاب آدمو در میاره
میدونین چرا؟چون راجع به چیزی این تعارض و تناقض پیش اومده که شخص سوال کننده هنوز واردش نشده!
من دیگه تصمیم گرفتم دلو به دریا بزنم
ور میدارم 3 روز قبل از مصاحبه 50 میلیون میریزم به حساب،گواهیمو میگیرم ور میدارم میبرم ببینم چن مرده حلاجم!
اگه 2 ریال جنم داشته باشم،مثل اون رفیقمون حتی اگه مدارک مالیمونگاهم نکردن میتونم خودمو ثابت کنم و ویزا رو بگیرم
اگه قبول کردن که فبه المراد!
اگرم هیچ مدل راه نیومدن،خیل خوب آقا! بابرگه آبی بر میگردم سر به بیابون میزارم از زیر سنگم شده یه اسپانسر جور میکنم
دیگه داغونه اعصابم بابا! این آنکارا و ابوذبی موهامونو سفید میکنن آخرشم گرین کارت منو با نامه پستچی میندازن از سوراخ تابوتم داخل!
ولی میگیرمش! هرطور شده میتونم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: Monica ، ARTAK ، shahram1347 ، پرستو ، farzad24
alex نوشته: کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

در ضمن براي اطلاع دوستان پرينت حساب بانكي بايد گردش حساب بانكي شما رو براي 1 سال نشون بده

alex عزیز شما خودتون گردش حساب 1 ساله بردید؟
من هرچی میگم شما ها گوش نمیدید
بابااااااااااااااااااااااااا من -hoda-mahdis-shadow_1352
همه پرینت حساب بانکی بردیم ولی فقط از آخرین موجودی حسابمون بود نه گردش 1 سال (مهر امور بین الملل رو داشت و به لاتین هم بود) (10000000000000000000 بار)...چرا الکی شلوغش میکنید
تازه همه ویزا هم گرفتیم
البته من و hoda در کنار فرم اسپانسر مون پرینت حساب رو دادیم ولی mahdis و shadow عزیز بدون داشتن اسپانسر و فقط با همین آخرین موجودی ویزا گرفتند
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Monica ، payman R ، mohsen324 ، PEYMAN2010 ، farzad24 ، feryfreaky ، success ، Donkey chance
الهام خیلی ممنون از امیدی که میدی! اگه من ویزا بگیرم با پرینت مالی بهت شیرینی میدم! Smile
تشکر کنندگان: elham ، merdax
حتما ویزات رو میگیری شک نکن
تشکر کنندگان: merdax ، mohsen324
یک سؤال جدید:
اگر یکی با پول قبول کنه اسپانسرم بشه چطوره؟ چقدر می ارزه؟ یعنی چقدر بهش بدم خوبه؟ چقدر میشه به کسی که این کار رو می کنه اعتماد کرد؟ برای کسی که اسپانسر میشه چه مسؤلیت هایی وجود داره؟
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: یک سؤال جدید:
اگر یکی با پول قبول کنه اسپانسرم بشه چطوره؟ چقدر می ارزه؟ یعنی چقدر بهش بدم خوبه؟ چقدر میشه به کسی که این کار رو می کنه اعتماد کرد؟ برای کسی که اسپانسر میشه چه مسؤلیت هایی وجود داره؟

من خیلی باهاش موافق نیستم ............طرف یا پولداره که نمیاد
از تو پول بگیره یعنی خودش و برای 2 یا 3 هزار تا خراب نمیکنه..........یا بد بخت و بیچاره است که نمیتونه اسپانسر بشه...........Wink
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica ، To USA ، farzad24
چرا خراب؟ مگه کم پولیه 2-3 هزار دلار؟ برای کاری که برای اون طرف سخت هم نیست
تشکر کنندگان:
اسپانسر شدن الکی که نیست . بالاخره اون داره شما رو ضمانت می کنه. اگه شما به مشکل مالی بربخورید اونجا اون موظفه که شما رو ساپورت کنه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، indmehdi ، Monica ، laili
کسی که اسپانسر میشه در قبال مسئولیتی که قبول میکنه اگه آشنا نباشه 50.000 تا هم بدی کمه یعنی من خودم اگه کسی رو نشناسم محاله این کارو بکنم..............جدای از بار مالی که ممکنه به اسپانسر تحمیل بشه براش از نظر حیثیتی میتونه مشکل درست بشه..........
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica
50 هزار دلار! او وَه! من که اگه 50 هزار تا تو حسابم باشه چرا برم سراغ اسپانسر پولی؟ فکر نکنم بیشتر از 5 هزار دلار تا بی ارزه. کسی قیمت نداره اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
محسن جان
من اولش که اسپانسر نداشتم به همین فکر افتادم که اسپانسر پولی پیدا کنم چند تا پست اول همین تاپیک نوشتم. باورت نمیشه یکی بهم گقت 100000 دلار میگیرم اسپانسرت بشم که منم دیگه بیخیال این قضیه شدم چون اگه اونی که آدم درست حسابی باشه و بتونه اسپانسر خوبی هم باشه مطمئن باش با 2 یا 5 هزار دلار خودشو خراب نمیکنه و اونی هم که محتاج این 2 یا 5 هزار تاس مطمئن باش اسپانسر خوبی نیست.
به نظر من از فکر این قضیه به این حالت بیا بیرون اول برو برگه تمکن مالی جور کن بعدشم از دوست و آشنا پیگیر باش ببین یکی رو میتونی پیدا کنی اسپانسرت بشه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: laili ، To USA ، success
اقا برو به مدت 10 روز 15 میلیون بریز تو بانک ملی حساب ارزی باز کن بدون معنت کشیدن از دیگران بعد موجودی حساب را کپیشو بفرست ترکیه بعد که برای مصاحبه دعوت شدی اصلش را بده ویزاتو بگیر این کارا نداره اگر هم 15 میلون نداری وام بگیر کسانی هم وام می خوان بهم ایمیل بزنند شماره بدم
تشکر کنندگان:
به این راحتی هم که میگید نیست که هر کسی 10-15 میلیون بریزه به حسابش و حتما بهش ویزا بدن
مخصوصا انکارا....در ضمن برای هر نفر 15 میلیون یعنی اگر 3 نفر هستید حداقل 45میلیون باید پول تو حسابتون داشته باشید
تشکر کنندگان:
من که مردم از فکر و خیال این حرفها! اسپانسر هم که عمراً پیدا نکنم! پس در نتیجه دل به دریا خواهم زد و با مدارک مالی به اونجا می رم. حالا یک سفر به ترکیه کار سختی نیست (البته اگه تحریم نبودیم این سفر هم لازم نبود و می رفتم خیابان طالقانی سفرات آمریکا..... چه خوب بودا....!). می رم ترکیه، شد که شده نشد هم که قسمت ما نبوده لابد دیگه! فقط من نگران اون 775 دلارم هستم که نکنه ازم بگیرند و ویزا ندن.... امکانش هست اینطور بشه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان