کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در سال 2012 چه خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عکس صدرا در سال 2082
[عکس: thumb-6444_4B66A46B.jpg]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nnazi_2005 ، lexington ، rs232 ، laili ، looloo ، WIKIMAN ، payam_prz ، merdax
خیلی هم بعید نیست چون من در سال 2012 پاسپورت امریکایی می گیرم و احتمالا بعد از آن زمین زیر و رو می شود و امریکا تبدیل می شود به افغانستان و ایران هم میشود متمدن ترین کشور دنیا که حتی ایرانیهای خارج هم نمیتوانند ویزا بگیرند و بروند آنجا. سپس من دوباره باید 30 سال بدوم تا ویزای ایران را بگیرم و برگردم آنجا!
با آرزوی موفقیت برای شما
(2010-02-01 ساعت 13:46)idn نوشته:  فقط یه احتمال هست میگن بین 5هزار تا 10 هزار سال دیگه ، قطبهای مغناطیسی زمین بر عکس میشه که زمین شهاب بارون میشه و ار این حرفا Smile
فعلا نگران نباشید

واي اين که خيلي بده!!! پس من چيکار کنم که براي 12000 سال ديگمم برنامه‌ريزي کردم.Big Grin

ولي خارج از شوخي، الان رو عشقه. حالا هروقت هم، همه چيز داغون شد، ميريم يه فکري مي‌کنيم ديگه.
ضمن اينکه الانم همه چيز روبراه نيست. مخصوصاً جايي که ما هستيم!
داني که چه گويم!؟Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: nnazi_2005
زياد نگران نباشيد هيچ خبري نميشود و روحيه من با اين جور چيزها خراب نميشود . دور از جان همه شما دوستان مهاجرسرا ، يك روزي همه ما بايد غزل خداحافظي را بخوانيم پس چه چيزي از اين بهتر كه با روحيه قوي اين مسير را طي كنيم .

غم دنياي دني چند خوري باده بخور
که ز غم خوردن تو رزق نگردد کم و بيش . (سعدي)
.
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nnazi_2005
بچه ها یکی یکی بیاند وصیت هاشون بنویسند . من تایید میکنم.
میخواهید از وصیت صدرا شروع کنیم؟
صدرا بسم الله....
تشکر کنندگان: nnazi_2005
(2010-02-02 ساعت 13:19)NAV!D نوشته:  بچه ها یکی یکی بیاند وصیت هاشون بنویسند . من تایید میکنم.

دیگه وقتی کلا زمین زیر و رو شه و هممون بمیریم وصیت نامه به کارمون نمیاد کهBig Grin

فیلم 2012 منو یاد داستان کشتی نوح انداخت!!!!
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، laili ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، Hossein81
نمی دونم چند درصد از دوستان با حرف من موافق یا مخالفند اما حرف من اینه که ما دینی داریم که حرفهای زیادی زده. حالا اینکه کدوم حرفاشو قبول دارم و کدومارو نه مهم نیست. اما تو دین ما گفته شده در آخر، دوره جدیدی از زندگی رو خواهیم داشت که پر از صلح و آرامش و پیشرفته (دقیقا مثل پیش بینی قوم مایا) اما قرار نیست کسی زمان اون رو بدونه. شاید دقیقا همین فردا این اتفاق بیفته.
شخصا این پیشگویی ها رو قبول ندارم. نه اینکه بگم این اتفاقی که اونا پیش بینی کردن نمیفته، بلکه زمانی که اونا تعیین کردن فقط یه توهمه.
من ترجیح میدم زندگی خودمو طبق روال و اونطور که دوست دارم ادامه بدم. هروقت هم دنیا تغییر کرد...........خب کرده دیگه! Wink
تشکر کنندگان: mohsen324 ، sh-b ، سارا کوچولو ، laili ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، Hossein81
وصیت می کنم بدنم را بدون تابوت و موميايي بخاك سپارند تا اجزاي بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد. Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ChairMan ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، kavoshgarnet ، Hossein81
کورش جان شما کجا اینجا کجا؟
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nnazi_2005 ، shahram1347
موضوع رو كه داشتم مي خواندم قلبم تاپ تاپ مي كرد بعضي وقتها هم استپ مي كرد اگه مطلب طولاني تر بود امروز براي من شده بود سال 2012 آخه همش رو باور كرده بودم.
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، shahram1347
(2010-02-03 ساعت 01:16)kavoshgarnet نوشته:  موضوع رو كه داشتم مي خواندم قلبم تاپ تاپ مي كرد بعضي وقتها هم استپ مي كرد اگه مطلب طولاني تر بود امروز براي من شده بود سال 2012 آخه همش رو باور كرده بودم.
کاوشگر نت حان پس پیشنهاد می کنم فیلم رو هم ببینید،جالبه اگه خودتون رو یه لحظه در اون جا احساس کنید هیجان بالا رو به دنبال داره.ممنون از این که مطلب انقدر دقیق خوندید که احساسش کردید و باعث تپش قلبتون شدهWink ،من توو مهاجر سرا از دست مطلب های نوید عادت کردم مطلب رو تااخر بخونم بعد تصمیم بگیرم باور کنم یا نهBig Grin ولی باز یه موقع ها نوید گولمون میزنه باعث می شه به اخر نرسیده ادم سکته کنه.ولی هیجانش جالبه.Tongue
تشکر کنندگان: ChairMan
(2010-02-03 ساعت 01:42)nnazi_2005 نوشته:  
(2010-02-03 ساعت 01:16)kavoshgarnet نوشته:  موضوع رو كه داشتم مي خواندم قلبم تاپ تاپ مي كرد بعضي وقتها هم استپ مي كرد اگه مطلب طولاني تر بود امروز براي من شده بود سال 2012 آخه همش رو باور كرده بودم.
کاوشگر نت حان پس پیشنهاد می کنم فیلم رو هم ببینید،جالبه اگه خودتون رو یه لحظه در اون جا احساس کنید هیجان بالا رو به دنبال داره.ممنون از این که مطلب انقدر دقیق خوندید که احساسش کردید و باعث تپش قلبتون شدهWink ،من توو مهاجر سرا از دست مطلب های نوید عادت کردم مطلب رو تااخر بخونم بعد تصمیم بگیرم باور کنم یا نهBig Grin ولی باز یه موقع ها نوید گولمون میزنه باعث می شه به اخر نرسیده ادم سکته کنه.ولی هیجانش جالبه.Tongue

اتفاقا همين چند ساعت پيش رفته بودم از يكي از دوستان فيلم بگيرم گفت يه فيلم درباره آخر زمان دارم ببرش (گمان كنم همين فيلم بود) گفتم نه من از فيلمهاي مذهبي خوشم نمي اد. ولي فردا مي رم مي گيرمش.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، nnazi_2005
(2010-02-02 ساعت 22:42)sadra_sepehr نوشته:  وصیت می کنم بدنم را بدون تابوت و موميايي بخاك سپارند تا اجزاي بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد. Big Grin

صدرا جان با ما هم آره Cool؟؟

اينهم پيغام من : بعد از 2012 نيازمند ياري سبز متاليك شما هستمWink
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، kavoshgarnet
من رو بگو که تا زندگیم سرو سامون بگیره باید بار سفر آخرت ببندم .بابا خسته شدم تو این مدت بس که بار بستم و از اینور به اونور شدم! اصلا به ما آرامش و شرایط استیبل نیومده!

افسوس که دو سال آخر عمرم همش به دوندگی می گذره !
حیف!
...
آاااه!
...
نچ نچ نچ!
...
ای بابا!
اه!
...
دیدی چه خاکی به سرمون شد؟!
....
اوف!
تف به این شانس! Sad

به نظرم شما ها هم که دارید میاد نیاید ! همون جا بمونید چهار چرخ و بدید هوا ،با فک و فامیل و دوست وآشنا حال کنید .واسه خودتون بیگدار به آب نزنید آخر عمری! والا!
اگر بــــــار گراااااان بودییییم و رفتیییییم ! اوهو اوهو
اگر نــــــا مهربـــان بودیــــم و رفتیـــــــم ! اوهو اوهو
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، shahram1347 ، Hossein81
(2010-02-03 ساعت 13:42)shahram1347 نوشته:  
(2010-02-02 ساعت 22:42)sadra_sepehr نوشته:  وصیت می کنم بدنم را بدون تابوت و موميايي بخاك سپارند تا اجزاي بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد. Big Grin

صدرا جان با ما هم آره Cool؟؟

اينهم پيغام من : بعد از 2012 نيازمند ياري سبز متاليك شما هستمWink

شهرام جان با شما که نهBig Grin

سبز متالیک ، سبز یشمی یا سبز لجنی؟Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، shahram1347

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان