کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
با سلام به خدمت همه دوستان
من یه پیشنهاد برای تیم فنی مهاجر سرا دارم. با توجه به اینکه مهاجر سرا به حق یکی از سرشارترین و پر محتوی ترین منابع برای دریافت اطلاعات مربوط به مهاجرت هست پیشنهاد می کنم که اگه امکانش هست حداقل در تالار ها شلوغ یک chat box قرار بدید. چون گاهی بعضی از حرفها در یک زمان هست که باید گفته بشه ولی بعد از گذشت مدتی فقظ جا رو اشغال می کنه و دارای هیچ بار اطلاعاتی هم نیست و این برای کاربرانی که در آینده می خواهند از مطالب استفاده کنند دست و پاگیر میشه.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: amjad ، AmericanHamid ، mina-2011 ، msar
(2011-01-24 ساعت 01:04)dreamer60 نوشته:  با سلام به خدمت همه دوستان
من یه پیشنهاد برای تیم فنی مهاجر سرا دارم. با توجه به اینکه مهاجر سرا به حق یکی از سرشارترین و پر محتوی ترین منابع برای دریافت اطلاعات مربوط به مهاجرت هست پیشنهاد می کنم که اگه امکانش هست حداقل در تالار ها شلوغ یک chat box قرار بدید. چون گاهی بعضی از حرفها در یک زمان هست که باید گفته بشه ولی بعد از گذشت مدتی فقظ جا رو اشغال می کنه و دارای هیچ بار اطلاعاتی هم نیست و این برای کاربرانی که در آینده می خواهند از مطالب استفاده کنند دست و پاگیر میشه.
درود
از گذاشتنchat box معافمان فرمائید
همیشه از دوستان عزیز خواهش کرده ایم که از تبدیل انجمن به چت روم خودداری کنند
البته اگر مواردی مشاهده شود که دست وپاگیر و بی فایده تشخیص داده شوند توسط مدیران حذف خواهند شد
در هر صورت از پیشنهادتان سپاسگذاریم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، msar
سلام. می خواستم پیشنهاد کنم قسمت اطلاعیه ها از قسمت "درباره سایت" جدا شه. لینک درباره سایت رو هم ببریم بالای صفحه کنار لینک راهنما... لینک "درباره مهاجرسرا" علاوه بر اینکه اهداف سایت رو نشون میده باید مشتمل بر تاریخچه ای کوتاه مثل سال تأسیس و اطلاعاتی در مورد "بنیانگذار" سایت باشه. تا نطر مدیران و دوستان چی باشه.
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، admin ، OverLord ، mina-2011 ، soheilbadami ، msar
لطفا این قسمت رو به قوانین انجمن اضافه کنید

::::::

دوستان لطفا برای مطرح کردن سوال ! عنوان مناسب برای سوالشون انتخاب کنند

تا در هنگام جستجو توسط کاربران دیگه به مشکل بر نخورند

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
مسألةُ : من چون جایی برای سوالم پیدا نکردم اینجا میپرسم و بعد از گزفتن جوابم پاکش میکنم چون شاید به موضع بی ربط باشد. آیا بخش گفتگوی آزاد برای ایجاد تاپیک جدید بسته شده؟ اگر نه چرا برای من این پیغام میاید ولی در بقیه تالارها هیچ مشکلی نیست و مرا هنوز به رسمیت میشناسد؟:
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: msar
چه جالب هیچکس جوابی برای سوال من نداره!!!
بابا مدیر ناظم ها کجایید پس ؟
به مناسبت همین اتفاق یاد مساله ای افتادم که مدتیست در سایت می بینم و یک پیشنهاد به ذهنم رسید .این سایت تعداد خیلی زیادی مدیر دارد که در حال حاضر نیمی از آنها غیر فعال هستند و تعدادی هم ناپدید ، تعدادی متواری گشته اند و تعدادی هم با عینک دودی و روزنامه سوراخ میآیند و سوت زنان رد میشوند .پیشنهاد میدهم که به مدیران زمان اکسپایر بدهید و پس از اکسپایر شدن مدیر، نیروی تازه نفس و فعال جایگزین آن کنید و مدیران غیر فعال را از مقام شامخ مدیریت خلع کنید و اگرمدیری پس از زمان اکسپایر شدنش هم همچنان فعال بود حکم مدیریت اورا با ارج و قرب فراوان دوباره رفرش کنید . اینجوری هم تعداد مدیران در حد نرمال میماند و هم اینکه افراد تازه نفس و ورودیهای جدید با اینهمه انرژی به کار گرفته میشوند .
با تشکر از تعداد انگشت شمار مدیران همچنان فعال، با تمام بدو بیراههایی که گاها از برخی افراد میشنوید بدانید که تعداد زیادی از ما قدرتان را میدانیم.

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، admin ، matgogoia ، OverLord ، amjad ، رامین راد ، dreamer60 ، nastaran86 ، soniarazmi ، msar
(2011-02-11 ساعت 15:26)rasarasa نوشته:  چه جالب هیچکس جوابی برای سوال من نداره!!!
بابا مدیر ناظم ها کجایید پس ؟
به مناسبت همین اتفاق یاد مساله ای افتادم که مدتیست در سایت می بینم و یک پیشنهاد به ذهنم رسید .این سایت تعداد خیلی زیادی مدیر دارد که در حال حاضر نیمی از آنها غیر فعال هستند و تعدادی هم ناپدید ، تعدادی متواری گشته اند و تعدادی هم با عینک دودی و روزنامه سوراخ میآیند و سوت زنان رد میشوند .پیشنهاد میدهم که به مدیران زمان اکسپایر بدهید و پس از اکسپایر شدن مدیر، نیروی تازه نفس و فعال جایگزین آن کنید و مدیران غیر فعال را از مقام شامخ مدیریت خلع کنید و اگرمدیری پس از زمان اکسپایر شدنش هم همچنان فعال بود حکم مدیریت اورا با ارج و قرب فراوان دوباره رفرش کنید . اینجوری هم تعداد مدیران در حد نرمال میماند و هم اینکه افراد تازه نفس و ورودیهای جدید با اینهمه انرژی به کار گرفته میشوند .
با تشکر از تعداد انگشت شمار مدیران همچنان فعال، با تمام بدو بیراههایی که گاها از برخی افراد میشنوید بدانید که تعداد زیادی از ما قدرتان را میدانیم.

سارا جان از اونجایی که من توی مسائل فنی سایت دخالتی نمی کنم جوابی نداشتم که به سوالت بدم. شما اگه افراد شایسته ای رو برای مدیریت می شناسی خوشحال میشیم که این افراد رو از طریق پیام خصوصی به ادمین پیشنهاد کنی .

با پیشنهادت درباره مدیران غیر فعال موافقم./
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: rasarasa ، gadfly ، frozen mind ، admin ، رامین راد ، msar
چند جواب:

(۱) مشکل فنی که مطرح کردید رو یک نفر دیگه هم اخیرا به من گفت و هنوز نتونستم علتش رو پیدا کنم اما سعی می‌کنم در طی این آخر هفته پیدا و رفعش کنم.
(۲) در مورد مدیران غیر فعال، اگر مشخص کنید چه کسانی هستند ممنون می‌شم.

حجت
تشکر کنندگان: admin ، rasarasa ، Ali Sepehr ، Classic ، رامین راد ، msar
(2011-02-11 ساعت 18:16)Hojjat نوشته:  چند جواب:

(۱) مشکل فنی که مطرح کردید رو یک نفر دیگه هم اخیرا به من گفت و هنوز نتونستم علتش رو پیدا کنم اما سعی می‌کنم در طی این آخر هفته پیدا و رفعش کنم.

حجت
ممنون از جواب شما و حضور همیشه فعالتان.
اعلام مدیران غیرفعال از سوی من یا هرکس دیگر کار درستی نیست ، خودتان هم حتما تعدادی از این افراد را میشناسیدو فکر نمیکنم خلع درجه شدنشان هم زیاد برایشان ناراحت کننده یا حتی مهم باشد چون اصولا تعدادی از آنها دیگر در سایت فعال نیستند و یا سالی ماهی یکبار فقط یک سرکی میکشند ببینند چه خبر است. طبیعیست که اعضای فعال این سایت که بخش عمده ای از آنان در فکر لاتاری یا برنده لاتاری هستند، وقتی در ایران هستند و هزار سوال مهاجرتی دارند ویا قبل از جاافتادن در آمریکا به خاطر نیاز و سوالاتشان و یا به اشتراک گذاشتن تجاربشان فعال شده و بعد از رسیدن به شرایط استیبل و برطرف شدن مشکلات و عادی شدن زندگی ،حضورشان کمرنگ یا بی رنگ میشود .
من تقریبا با اکثر مهاجرسراییان یکسال اخیرِ لس انجلس رابطه دارم که همگی قبلا از اعضای فعال بوده اند و حضور مداوم داشته اند و اصلا از همین سایت همدیگر را پیدا کرده ایم ،ولی بارها شده که از من با تعجب میپرسند اااا تو هنوز مهاجرسرا میری؟!! یعنی اینکه این سایت با تمام خوبیهایش و دینی که به گردن ما دارد برای افراد تاریخ انقضا دارد و البته این امربا توجه به موضوع سایت کاملا طبیعیست و نمیشود از مردم توقع داشت تا ابد به چیزی که دیگر دوره اش برایشان تمام شده پایبندبمانند. بنابراین همانطور که حتما خودتان هم متوجه شده اید تعدادی از مدیران 2010 و2009 وماقبل که از بچه های لاتاری بوده اند و یا حتی از بچه های لاتاری نبوده اند و از ایران یا کشورهای دیگر فعالیت داشته اند ،تعدادیشان دیگر حتی سری به سایت نمیزنند ، در حالیکه برنده شدگان 2011 و اعضای جدیدتر در حال حاضر حتما تعداد زیادی عضو فعال دارند .که من چون به تاپیکهای مربوط به آنها نرفته ام هیچکدام را نمیشناسم (پس نمی توانم کسی را پیشنهاد دهم صدرا جان)
بنابراین میشود مدیران ناپدید 2009 و 2010 را خلع درجه نموده و از افراد 2011 و جلوتر استفاده نمود و پس از اینکه این سایت برای این افراد هم تمام شد، با اطلاع قبلی و کاملا محترمانه نه اینکه بی خبر ،لفظ مدیر را از جلوی اسمشان برداشت و به افراد جدیدتر داد.البته باید مدیران فعال قدیمی که به هردلیلی مهاجرسرا برایشان اکسپایر نمیشودرا سفت چسبید که چنین افراد بامرام و با تجربه ای وجودشان خیلی پر ارزش است و واقعا باید تشویق نامه بگیرند از جمله خود شما و آقای ناظم.

تشکر کنندگان: gadfly ، Ali Sepehr ، soheilbadami ، amjad ، رامین راد ، nastaran86 ، msar
(2011-02-11 ساعت 19:21)rasarasa نوشته:  
(2011-02-11 ساعت 18:16)Hojjat نوشته:  چند جواب:

حجت
ممنون از جواب شما و حضور همیشه فعالتان.
اعلام مدیران غیرفعال از سوی من یا هرکس دیگر کار درستی نیست ، خودتان هم حتما تعدادی از این افراد را میشناسیدو فکر نمیکنم خلع درجه شدنشان هم زیاد برایشان ناراحت کننده یا حتی مهم باشد چون اصولا تعدادی از آنها دیگر در سایت فعال نیستند و یا سالی ماهی یکبار فقط یک سرکی میکشند ببینند چه خبر است. طبیعیست که اعضای فعال این سایت که بخش عمده ای از آنان در فکر لاتاری یا برنده لاتاری هستند، وقتی در ایران هستند و هزار سوال مهاجرتی دارند ویا قبل از جاافتادن در آمریکا به خاطر نیاز و سوالاتشان و یا به اشتراک گذاشتن تجاربشان فعال شده و بعد از رسیدن به شرایط استیبل و برطرف شدن مشکلات و عادی شدن زندگی ،حضورشان کمرنگ یا بی رنگ میشود .
من تقریبا با اکثر مهاجرسراییان یکسال اخیرِ لس انجلس رابطه دارم که همگی قبلا از اعضای فعال بوده اند و حضور مداوم داشته اند و اصلا از همین سایت همدیگر را پیدا کرده ایم ،ولی بارها شده که از من با تعجب میپرسند اااا تو هنوز مهاجرسرا میری؟!! یعنی اینکه این سایت با تمام خوبیهایش و دینی که به گردن ما دارد برای افراد تاریخ انقضا دارد و البته این امربا توجه به موضوع سایت کاملا طبیعیست و نمیشود از مردم توقع داشت تا ابد به چیزی که دیگر دوره اش برایشان تمام شده پایبندبمانند. بنابراین همانطور که حتما خودتان هم متوجه شده اید تعدادی از مدیران 2010 و2009 وماقبل که از بچه های لاتاری بوده اند و یا حتی از بچه های لاتاری نبوده اند و از ایران یا کشورهای دیگر فعالیت داشته اند ،تعدادیشان دیگر حتی سری به سایت نمیزنند ، در حالیکه برنده شدگان 2011 و اعضای جدیدتر در حال حاضر حتما تعداد زیادی عضو فعال دارند .که من چون به تاپیکهای مربوط به آنها نرفته ام هیچکدام را نمیشناسم (پس نمی توانم کسی را پیشنهاد دهم صدرا جان)
بنابراین میشود مدیران ناپدید 2009 و 2010 را خلع درجه نموده و از افراد 2011 و جلوتر استفاده نمود و پس از اینکه این سایت برای این افراد هم تمام شد، با اطلاع قبلی و کاملا محترمانه نه اینکه بی خبر ،لفظ مدیر را از جلوی اسمشان برداشت و به افراد جدیدتر داد.البته باید مدیران فعال قدیمی که به هردلیلی مهاجرسرا برایشان اکسپایر نمیشودرا سفت چسبید که چنین افراد بامرام و با تجربه ای وجودشان خیلی پر ارزش است و واقعا باید تشویق نامه بگیرند از جمله خود شما و آقای ناظم.

دریافت اجازه اقامت یا ویزا در هر کشوری تنها گامی اول از یک سفر پرفراز و نشیب است. شخصا از موفقیت مهاجرسرا در ایجاد زمینه همفکری برای پرکردن فرمها و مصاحبه و برخی موارد دیگر خرسندم و این موفقیت را مدیون همت جمعی اعضا و مدیران سایت می دانم، اما مهاجرسرای فعلی برای من بسیار متفاوت از مهاجرسرای ایده آل است. امیدوارم تالارهای ثبت نام لاتاری و پیگیری مراحل آن که در حال حاضر فعال ترین قسمتهای انجمن هستند در آینده نسبت به تالارهای زندگی در آمریکا، زندگی در اروپا و سایر کشورها، کاریابی برای مهاجران، ادامه تحصیل، فرزندان و مهاجرت و ..... بخشی ناچیز محسوب شوند. این مهم هم فقط با مشارکت جمعی مخصوصا از طرف دوستان قدیمی تحقق پیدا می کند. همانطور که آیندگان با خواندن سفرنامه ها و تجربه های مصاحبه اشتباهات کمتری خواهند داشت و راحت تر ویزا خواهند گرفت، همین دوستان با خواندن تجربه های دوستان قبلی در مورد انتخاب محل زندگی، کاریابی، یافتن محل سکونت، مسائل آموزشی فرزندان، بیمه، رانندگی و ..... اشتباهات کمتری مرتکب شده و چه بسا در هزینه ها صرفه جویی کنند. مهاجرسرای فعلی تا حدودی مسافرسراست ولی با همت جمعی می توان آن را به شرایط ایده آل نزدیک کرد.

لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
(2011-02-11 ساعت 19:46)admin نوشته:  
(2011-02-11 ساعت 19:21)rasarasa نوشته:  ممنون از جواب شما و حضور همیشه فعالتان.

دریافت اجازه اقامت یا ویزا در هر کشوری تنها گامی اول از یک سفر پرفراز و نشیب است. شخصا از موفقیت مهاجرسرا در ایجاد زمینه همفکری برای پرکردن فرمها و مصاحبه و برخی موارد دیگر خرسندم و این موفقیت را مدیون همت جمعی اعضا و مدیران سایت می دانم، اما مهاجرسرای فعلی برای من بسیار متفاوت از مهاجرسرای ایده آل است. امیدوارم تالارهای ثبت نام لاتاری و پیگیری مراحل آن که در حال حاضر فعال ترین قسمتهای انجمن هستند در آینده نسبت به تالارهای زندگی در آمریکا، زندگی در اروپا و سایر کشورها، کاریابی برای مهاجران، ادامه تحصیل، فرزندان و مهاجرت و ..... بخشی ناچیز محسوب شوند. این مهم هم فقط با مشارکت جمعی مخصوصا از طرف دوستان قدیمی تحقق پیدا می کند. همانطور که آیندگان با خواندن سفرنامه ها و تجربه های مصاحبه اشتباهات کمتری خواهند داشت و راحت تر ویزا خواهند گرفت، همین دوستان با خواندن تجربه های دوستان قبلی در مورد انتخاب محل زندگی، کاریابی، یافتن محل سکونت، مسائل آموزشی فرزندان، بیمه، رانندگی و ..... اشتباهات کمتری مرتکب شده و چه بسا در هزینه ها صرفه جویی کنند. مهاجرسرای فعلی تا حدودی مسافرسراست ولی با همت جمعی می توان آن را به شرایط ایده آل نزدیک کرد.
من هم امیدوارم این سایت خوب که حتما انعکاسی از شخصیت خوب شماست به ایده ال خود نزدیک شود .من منظورم واقعیت فعلی سایت و اعضا بود که به چشمم آمده ، قضیه اینست که این اتفاق غیر فعال شدن اعضای قدیمی در حال حاضر واقعیت غیر قابل انکاریست وگرنه که من هم آرزو میکنم که اعضا استفادۀ مدت دار و یا به تعبیری ابزاری از این سایت را کنار گذاشته و لااقل به اندازۀ نصف نفع بی چشم داشتی که این سایت به آنها رسانده را با کمک به جدیدترها و فعال ماندن و پاسخگویی به دیگران ،پس از حل مشکلات خود جبران کنند .
امیدوارم که بقیۀ بخشها هم به اندازۀ لاتاری فعال و پربار شوند وچیزی که مشخص است اینست که این تغییر دارد به مرور میافتد و نسبت به سال قبل بخشهای دیگر خیلی فعالتر شده اند

من همچنان نظرم خلع درجه مدیران قدیمی غیر فعال و مدیر شدن افراد پرانرژی جدید است.تا روزی که سایت به ایده آل خود برسد .روزی که همه اعضا احساس مسولیت کنند وفقط مصرف کننده نباشند و لا اقل دینشان را ادا کنند ومدیران وقتی نمیتوانند دیگر فعال بمانند اعلام کنند و از مدیریت انصراف دهند .

باز هم از شما متشکرم و همیشه تحسینتان میکنم.

تشکر کنندگان: shahram1347 ، Ali Sepehr ، frozen mind ، admin ، Hojjat ، gadfly ، رامین راد ، msar
سارا جان از شما ممنونم كه بحث بسيار خوبي را پيش كشيدين. ادمين عزيز هم مساله بسيار خوبي را مطرح كردن.

اگر به سفرنامه هاي مندرج در مهاجرسرا نگاهي بندازين، متوجه ميشين كه بسياري از دوستان در ابتداي سفرنامه خود مي نويسن «خواستم با نوشتن اين سفرنامه دين خودم را به مهاجرسرا ادا كنم»! متاسفانه بسياري از اين دوستان تصور مي كنن مي تونن سر و ته دين به مهاجرسرا را با نوشتن يك سفرنامه هم بيارن! بر پايه همين تصور، پس از نوشتن سفرنامه، به خيال اين كه ديگه ويزاشونو گرفتن و همه چي تموم شده، ميرن و حاجي حاجي مكه!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: amjad ، Ali Sepehr ، admin ، rasarasa ، Parniyan ، gadfly ، رامین راد ، dreamer60 ، nastaran86 ، msar
فرمایش دوستان و مخصوصا مدیر کل محترم بسیار متین هست ولی یادم اومد که تاپیکی رو میخوندم به اسم
فرد گرایی در امریکا.الان خیلی یاد مطالب اون افتادم و شاید بدبینانه باشه ولی من فکر میکنم که ما ایرانیها
اکثرا( و نه همه ) خیلی فرد گراتر هستیم و اونهم از نوع افراطی اون که اصولا ربطی شاید به اصول اولیه فردگرایی
نداشته و خیلی از اون دور هست تا جاییکه ما رو به ورطه خود بینی میکشونه . عذر میخوام ولی نمیخوام مطلب رو
زیاد باز کنم فقط اعتقاد دارم که روحیه کار تعاونی نزد اکثریت ما بسیار ضعیف هست و به دلایل گوناگون.
اما مرادم از این مطلب این بود که چنانچه انتظار داشته باشیم چنین محیطهای اطلاع رسانی پایدار بمونه و بقول ادمین
عزیز فقط در قسمت قبل از سفر فعال نباشه شاید 1 راه داشته باشه که نمیدونم با توجه به اساسنامه یا اهداف
این انجمن چقدر عملی باشه و اون اینکه یکسری از افراد به صورت حرفه ای در اون فعال باشن.
البته چاره اش هم گرفتن تبلیغات و اسپانسر برای جبران هزینه ها هست یا حتی گرفتن حق عضویت از اعضا.
این مطلب رو از روی تجربه مشابهی عرض میکنم که چند سال پیش در فروم دیگری تجربه شد که موضوع متفاوتی داشت اما به همین شکل هم پر بازدید بود.
شرمنده اگر در مبحث بزرگان وارد شدیم. انشالا شاهد ارتقا هر چه بیشتر این انجمن مفید باشیم.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: frozen mind ، admin ، gadfly ، WIKIMAN ، رامین راد ، msar
دراغلب تایپک ها ارسال ها ی تشکر و تعارف و خوش آمد گویی و تبریک و غیره وجود داره که بنظر من بهتر مدیران عزیز آنها را حذف کنند تا دسترسی به مطالب اصلی راحتتر بشود . ضمن اینکه عزیزان می توانند برای تبریک و تهنیت و غیره یا با کلیک روی تبریک وتشکر ابرلز لطف کنند و یا پیام خصوصی تبریک بفرستند. ممنون از توجه تان.
تشکر کنندگان: frozen mind ، gadfly ، WIKIMAN ، admin ، رامین راد ، msar
با سلام
هدف من از دادن این پیشنهادبه نوعی پاکسازی تالارهاست ، به این دلیل که برای پیگیرری مطلبی مجبور میشی چندین صفحه بی ربط از تعارفات گرفته تا وضعیت آب وهوا رو بخونی- من فکر میکنم بخشی از ادای دین هر مهاجر به سایت و دیگر دوستان همین پاکسازی باشه که به نوبه خود از سفرنامه هم مهمتر( من خودم شاید حدود 10 ارسالم را حذف کردم )فکر کنید در بخش تالارهای مهاجرین خانوادگی که تفکیک سال نداره مثلا 5 سال دیگه باید1023 صفحه برای بحث کارنت یا کلیرنس بخونی !برای این منظور:
1-فراخوانی حذف ارسالهای بی ربط توسط خود دوستان از طرف مدیران تالارها
2-تشکیل گروهی از کاربران قدیمی(پایه مدیر)برای پاکسازی(به تعبیرفروزن مایند عزیزنهضت) در جهت:
-حذف تالارهای متروک
-حذف ارسالهای بدون محتوا
3-گذاشتن آلارم هائی در سر برگهای صفهات ولو برای مدتی محدودجهت تشویق به پاکسازی
4- ایجاد تغییر یا آموزش در جهت نحوه پاسخگوئی کاربران به یک ارسال-یک خط پاسخ یا اظهار نظر مینویسیم دوصفحه سابقهback ground(دم)باهاش!
تشویق به استفاده از امکان ارسال خصوصی و غیره...
من خودم بلد نیستم چجوری به مثلا چندمطلب عطف بدم بدون اینکه کل اونونقل قول کنم اگر کسی راهنمائیم کنه ممنون میشم
متشکرم

مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان