کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهادات
شما نمی‌توانید به دیگران رتبه بدهید چون خودتان رتبه کافی ندارید
(2011-02-18 ساعت 14:27)dallas نوشته:  شما نمی‌توانید به دیگران رتبه بدهید چون خودتان رتبه کافی ندارید

کاربر گرامی :

اولا تشخیص مسخره بودن یا نبودن این امر با کسانی است که مسئولیت حفظ امنیت و نظم این سایت و کاربران آن را دارند.

ثانیا دلیل این امر را می توان در سوابق افراد خرابکاری پیدا کرد که در رتبه ی بعضی از دوستان فحش هایی را نوشتند که لایق خانواده هایشان بود و همچنین کسانی که فکر می کنند با ساختن مولتی اکانت مدیران سایت متوجه اکانت های دیگرشان نمی شوند ولی لازم می دانم که متذکر شوم مدارا کردن و به قول معروف به روی خود نیاوردن مدیران دلیل بر ضعف اطلاعاتی سایت نیست.

ثالثا از این پس در انتخاب کلماتتان دقت بیشتری بخرج دهید تا اتفاقات قبلی برایتان تکرار نشود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، soheilbadami ، free_free ، Linspire ، dreamer60 ، maxsupermax ، nastaran86
(2011-02-18 ساعت 15:11)Nazem نوشته:  
(2011-02-18 ساعت 14:27)dallas نوشته:  شما نمی‌توانید به دیگران رتبه بدهید چون خودتان رتبه کافی ندارید

کاربر گرامی :

اولا تشخیص مسخره بودن یا نبودن این امر با کسانی است که مسئولیت حفظ امنیت و نظم این سایت و کاربران آن را دارند.

ثانیا دلیل این امر را می توان در سوابق افراد خرابکاری پیدا کرد که در رتبه ی بعضی از دوستان فحش هایی را نوشتند که لایق خانواده هایشان بود و همچنین کسانی که فکر می کنند با ساختن مولتی اکانت مدیران سایت متوجه اکانت های دیگرشان نمی شوند ولی لازم می دانم که متذکر شوم مدارا کردن و به قول معروف به روی خود نیاوردن مدیران دلیل بر ضعف اطلاعاتی سایت نیست.

ثالثا از این پس در انتخاب کلماتتان دقت بیشتری بخرج دهید تا اتفاقات قبلی برایتان تکرار نشود.

اقدامات عده ای مهاجرنما !!! دلیل موجهی برای مسدود کردن امکانات سایت نیست !
راستی بد نیست گذشته مان را فراموش نکنیمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2011-02-18 ساعت 19:08)dallas نوشته:  
(2011-02-18 ساعت 15:11)Nazem نوشته:  

کاربر گرامی :

اقدامات عده ای مهاجرنما !!! دلیل موجهی برای مسدود کردن امکانات سایت نیست !

توی پست قبلیم هم تذکر دادم که تشخیص این مسائل بعهده ی کسانی است که مسئول حفظ نظم و امنیت سایت و کاربرانش هستند. لازم می دونم بگم که امکانات سایت مسدود نشده و فقط به کسانی اجازه رتبه دادن میشه که اونقدر اعتبار داشته باشند که کاربران معتبر و با سابقه سایت حداقل 5 رتبه مثبت بهشون بدند. و بنظر من این مغالطه ها فقط بخاطر سابقه ی خرابه و دلیل دیگری ندارد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2011-02-18 ساعت 19:08)dallas نوشته:  اقدامات عده ای مهاجرنما !!! دلیل موجهی برای مسدود کردن امکانات سایت نیست!

فکر می‌کنم اگر تلاش شما بر این است که مجاز به رتبه‌دادن بشوید، بهتر است روی این نکته تمرکز کنید که فعالیت‌های مفیدتان را بالا ببرید، رتبه بگیرید و به حد نصاب برسید. تصور نمی‌کنم بحث شما به رسیدن شما به حد نصاب کمکی کند. پیشنهاد می‌کنم وقتی بیشتری صرف کمک به دیگر دوستان مهاجر یا به فکر مهاجرت بکنید.
با سلام خدمت دوستان گرام
قبل از هر چیز متاسفم بخاطر دید سطحی تعدادی انگشت شمار از اعضاء در این سایت
به عقیده من اونها درک صحیحی از هدف از تاسیس این سایت ندارن،اصل رو نمیبینن وبه حاشیه هانظر دارن که البته پر واضح که بخاطر سن وسالشون
اما اون چیزی که ارزش داره برخورد صحیح و مدیریت شما در اینگونه موارد هست . متشکرم

اما هدفم از ارسال این پست پیشنهادی بود(البته گشتم و تاپیکی با این مضمون ندیدم اگه صلاح میدونید ایجاد بشه):
همه ما قبل از مهاجرت یک سری کارها روباید انجام بدیم. که در صورت عدم انجام اونها ، خوب باید هزینشو پرداخت کنیم:
1) بهتر برای اطمینان بیشتر اگر کارمندیم از کارمون استعفا ندیم و مرخصی بدون حقوق بگیریم
2)بیمه تامین اجتماعی و بازنشستگی،اگر سوابق بیمه ای قابل توجهی داریم بهتر ضمن جمع آوری سوابق در یک جا از طریق شرکت یک دوست یا فامیل ویا به صورت خویش فرمائی کماکان بیمه مون رو رد کنیم
3)در صورتی که اموال غیر منقولی داریم بهتر وضعیت بدهی شهرداری ومالیاتیشو مشخص کنیم و تسویه حساب بگیریم و در صورت امکان از فروش اونهابدون برنامه ریزی خودداری کنیم
4)حتما حسابهای بانکی مون رو متمرکز کنیم و امکان استفاده از خدمات اینترنتی رو فعال کنیم- در صورت عدم نیاز حتما دسته چکهارو باطل و به بانک تحویل بدیم
5)ترتیب درستی برای پرداخت اقساط بانکی و غیر بانکی فراهم کنیم تا اطرافیان ما تحت فشار قرار نگیرن یادمون باشه که در صورت معوقه شدن اقساط ضامنین ما تحت فشار خواهند بود
6)در تفویض اختیار از طریق دادن وکالت نامه دقت کنیم که احساسی برخورد نکنیم و موضوع وکالت متناسب با خواسته ما باشه - نه کمتر ونه بیشتر
7)اگر اصل مدارکمون در ایران باقی میمونه کپی از مدارکمون رو اسکن و همراه خودمون ببریم(سند -بنچاق - قباله - شناسنامه - و...)و بلعکس
8)اگر اموالی داریم که وکالتی خریدیم یا فروختیم حتما بریم و سند قطعی بزنیم

وخیلی موارد دیگه که گفتن اونها یاری دوستان دیگررو میطلبه

موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: User ، eamini1 ، frozen mind ، admin ، Parniyan ، hvm ، free_free ، dreamer60 ، maxsupermax ، nastaran86
1. پیشاپیش سال جدید رو به تمامی دوستان در سراسر جهان تبریک میگم
2. بنظر من بهتره تاپیک نرم نرمک می رسد اینک بهار باز باشه تا تمامی دوستان بتونند در اونجا عید رو تبریک بگن
با تشکر
تشکر کنندگان: dreamer60
(2011-02-23 ساعت 11:13)amjad نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرام
قبل از هر چیز متاسفم بخاطر دید سطحی تعدادی انگشت شمار از اعضاء در این سایت
به عقیده من اونها درک صحیحی از هدف از تاسیس این سایت ندارن،اصل رو نمیبینن وبه حاشیه هانظر دارن(چو ندیدند حقیقت ره افسانه زدند)که البته پر واضح که بخاطر سن وسالشون
اما اون چیزی که ارزش داره برخورد صحیح و مدیریت شما در اینگونه موارد هست . متشکرم

اما هدفم از ارسال این پست پیشنهادی بود(البته گشتم و تاپیکی با این مضمون ندیدم اگه صلاح میدونید ایجاد بشه):
همه ما قبل از مهاجرت یک سری کارها روباید انجام بدیم. که در صورت عدم انجام اونها ، خوب باید هزینشو پرداخت کنیم:
1) بهتر برای اطمینان بیشتر اگر کارمندیم از کارمون استعفا ندیم و مرخصی بدون حقوق بگیریم
2)بیمه تامین اجتماعی و بازنشستگی،اگر سوابق بیمه ای قابل توجهی داریم بهتر از طریق شرکت یک دوست یا فامیل ویا به صورت خویش فرمائی کماکان بیمه مون رو رد کنیم
3)در صورتی که اموال غیر منقولی داریم بهتر وضعیت بدهی شهرداری ومالیاتیشو مشخص کنیم و تسویه حساب بگیریم و در صورت امکان از فروش اونهابدون برنامه ریزی خودداری کنیم
4)حتما حسابهای بانکی مون رو متمرکز کنیم و امکان استفاده از خدمات اینترنتی رو فعال کنیم- در صورت عدم نیاز حتما دسته چکهارو باطل و به بانک تحویل بدیم
5)ترتیب درستی برای پرداخت اقساط بانکی و غیر بانکی فراهم کنیم تا اطرافیان ما تحت فشار قرار نگیرن یادمون باشه که در صورت معوقه شدن اقساط ضامنین ما تحت فشار خواهند بود
6)در تفویض اختیار از طریق دادن وکالت نامه دقت کنیم که احساسی برخورد نکنیم و موضوع وکالت متناسب با خواسته ما باشه - نه کمتر ونه بیشتر
7)اگر اصل مدارکمون در ایران باقی میمونه کپی از مدارکمون رو اسکن و همراه خودمون ببریم(سند -بنچاق - قباله - شناسنامه - و...)و بلعکس
8)اگر اموالی داریم که وکالتی خریدیم یا فروختیم حتما بریم و سند قطعی بزنیم
9)پلاک خودروما باید تحویل اداره شماره گذاری بشه وکسی نبایدبا اون تردد کنه
وخیلی موارد دیگه که گفتن اونها یاری دوستان دیگررو میطلبه

موفق باشید

واقعا زیبا بود.....

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: amjad ، libra
در آستانهٔ نوروز، حال و هوای مهاجرسرا رو هم نوروزی کردم.

(2011-03-19 ساعت 22:31)mavarfan نوشته:  1. پیشاپیش سال جدید رو به تمامی دوستان در سراسر جهان تبریک میگم
2. بنظر من بهتره تاپیک نرم نرمک می رسد اینک بهار باز باشه تا تمامی دوستان بتونند در اونجا عید رو تبریک بگن
با تشکر

تصور می‌کنم که اون تاپیک برای تبریک ادمین بوده. اما ایجاد یک تاپیک مستقل در انجمن بحث‌های غیر مهاجرتی در این خصوص خالی از اشکاله (دست کم، بقیه تاپیک‌ها پر از تبریک نوروزی نمی‌شه).
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، dreamer60 ، Linspire ، mavarfan
سلام
من یک پیشنهاد برای بهتر شدن فضای سایت دارم انهم این هست که یک محدودیت فنی برای ایجاد تاپیک مثل سایر فروم ها گذاشته بشه مثلا کسانی که کمتر از 10 پست دارند و از عضویت انها در سایت کمتر از یک ماه میگذره نتونند تاپیک جدید ایجاد کنند
اینطوری وقت مدیران سایت و سایر اعضا برای تذکر مجدد و حذف و انتقال تاپیک کمتر گرفته میشه
با تشکر
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
لوگو ی انجمن خیلی باحال شده :d
یه طور جذاب شده

عید همگی مبارک / امیدوارم سال خوبی داشته باشید
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: User ، frozen mind ، hasti_banoo ، dreamer60 ، رامین راد
یه پیشناهاد :

به نظرم اسکریپت قرار بدین واسه اینکه تاریخ روز قرعه کشی رو مشخص کنه . روز شمار

دوباره باز وقتی که قعه کشی تموم شد این اسکریپت تاریخ روز تا ثبت نام رو نشون بده . اینطوری دیگه هیچ کس سوال تکراری درباره این موضوع نمیکنه و خیلی جالب تر میشه
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
سلام

این انجمن فعالیت بسیار خوبی در زمینه ی آمریکا دارد و در این زمینه من به مدیریت این انجمن تبریک می گم.ولی در قسمت های دیگر مخصوصا کانادا خیلی ساکن است و هفته به هفته شاید یکی در مورد کانادا سوالی بپرسد.من ابتدا خیلی با انرژی وارد شدم.حتی یک مطلب آموزشی در مورد کانادا منتشر کردم.ولی هیچ بازخوردی نگرفتم.انگار که کلا بخش کانادا بدون بازدید و پیام رها شده.من نمی دانم این انجمن چگونه به اینجا رسیده و چگونه خود را معرفی کرده.ولی اگر توانسته در زمینه آمریکا اینقدر موفق باشد حتما می تواند در زمینه کانادا هم موفق باشد.شاید keyword های وبسایت خوب تعیین نشده شاید هم ... . مسلما مدیر خیلی بهتر می دانند

من تقاضامندم که بخش کانادا فعال تر باشد.تعداد انجمن های آمریکا که در صدر وبسایت است خیلی بیشتر از تعداد انجمن های کانادا (2 تا انجمن) است.مطالب آموزشی که مدیران منتشر می کنند اکثرا در مورد آمریکاست.بحث هایی که مدیران شروع می کنند اکثرا در مورد آمریکاست.خب یکمی هم در زمینه کانادا مطلب منتشر کنید اگر 10 نفر دیگر هم مثل من به وبسایت بیایند و جذب شوند بخش کانادای وبسایت هم مثل آمریکا می تواند روزانه ده ها پست بگیرد.چرا نه؟

با تشکر از توجه شما
نوشته های من بر اساس اطلاعات شخصی است
تشکر کنندگان: admin ، soheilbadami ، Classic ، Ali Sepehr ، mohammad.maleki
سایت فوق العاده سنگین برام باز میشه !!!! خیلی طول میکشه تا لود بشه ! تقریبا الان 2 روز هستش که اینطوری شده . لطفا بررسی کنید
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
فکر می‌کنم دلیلش شلوغیه سایت باشه. آخه نزدیک اعلام برندگان لاتاری هستیم و تعداد افراد آنلاین زیاد شده.Big Grin

من هم تو این ۲ روز چند بار به این مشکل بر خوردم. از مدیران خواهش می‌کنم که بررسی کنن لطفا
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان