کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس زبان در آمریکا
این تستها به منظور تعیین سطح افراده........دیگه ردی و قبولی نداره....اگه زبانتون خوب نیست باید در کلاسهای پائین تر بشینید و از پایه شروع کنید ...ولی نگران نباشید اینجا به حدی مهاجرهای چینی و کره ای دارند که حتی با حروف انگلیسی هم نا آشنا هستند که ما ایرانیها دانش زبانمون در مقایسه با اونها از سطح بالائی برخوردارهSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، soroush2031 ، rasarasa ، lexington ، nnazi_2005 ، ChairMan ، ali234 ، Rock ، msar
laili عزیز درست می گن این تستها فقط برای سنجش سطح شماست و اگه دوست داشته باشید می تونید از سطح پایینتر شروع کنید.تست خانم من 10 دقیقه بیشتر طول نکشید و گفت که اگه دیدید سطح کلاس خیلی پایین و آسون هست می تونید به لول بالاتر برید یا برعکس.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، nnazi_2005 ، Rock ، msar
بهزاد جان می شه بگید که تستی که از خانمتون گرفتن چطوری بود؟
امتحانی که من برای eslکالجcsnدادم شامل 3 بخش بود. بخش اول گرامر در حد مبتدی، بعد هموم موقع نمره رو میدادند ،اگر در حد معقول بود برگۀ دوم که سوالات گرامری سخت تری بود داده می شد ،بعد از پاس کردن آن.یک برگۀ سفید با دو موضوع میدادند که باید یکیش رو انتخاب می کردیم و راجع به آن موضوع چند پار گراف می نوشتیم. که البته اصلا محدودیت زمانی نداشت و کل امتحانِ من ،فکر کنم 1ساعتی طول کشید .بعد از سه روز که برگۀ سوم تصحیح شد لول را به آدم اعلام می کردند و می تونستی ثبت نام کنی!
یعنی کل تعیین سطح زبان، بر اساس رایتینگ و گرامر بود و اصلا اسپیکینگ و ریدینگ نداشت!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، nnazi_2005 ، ali234 ، Rock ، msar
نقل قول:هزاد جان می شه بگید که تستی که از خانمتون گرفتن چطوری بود؟
امتحانی که من برای eslکالجcsnدادم شامل 3 بخش بود. بخش اول گرامر در حد مبتدی، بعد هموم موقع نمره رو میدادند ،اگر در حد معقول بود برگۀ دوم که سوالات گرامری سخت تری بود داده می شد ،بعد از پاس کردن آن.یک برگۀ سفید با دو موضوع میدادند که باید یکیش رو انتخاب می کردیم و راجع به آن موضوع چند پار گراف می نوشتیم. که البته اصلا محدودیت زمانی نداشت و کل امتحانِ من ،فکر کنم 1ساعتی طول کشید .بعد از سه روز که برگۀ سوم تصحیح شد لول را به آدم اعلام می کردند و می تونستی ثبت نام کنی!
یعنی کل تعیین سطح زبان، بر اساس رایتینگ و گرامر بود و اصلا اسپیکینگ و ریدینگ نداشت!

به خانم من یه برگه دادند که 10-12 تا سوال تشریحی داشت و خیلی هم آسون بود ولی بسته به جوابی که می نویسید تعیین سطح می کنند.در ضمن من امروز از اونجا رد شدم و نوشته بود که ثبت نام تا 8 فوریه باز هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، nnazi_2005 ، msar
دوستان با شرکت در این کلاسها میشه تافل گرفت ؟یا اینکه این کلاسها فقط واسه محاوره است؟ منظورم اینه با رفتن این کلاسها بعدش به دانشگاه میتونیم بریم یا آخرش باید بطور آکادمیک یاد بگیریم .؟راستی هر ترمش چند ماهه و کلا چند سطح داره؟ممنون از توجه شما
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، nnazi_2005 ، msar
(2010-02-05 ساعت 13:24)soroush2031 نوشته:  دوستان با شرکت در این کلاسها میشه تافل گرفت ؟یا اینکه این کلاسها فقط واسه محاوره است؟ منظورم اینه با رفتن این کلاسها بعدش به دانشگاه میتونیم بریم یا آخرش باید بطور آکادمیک یاد بگیریم .؟راستی هر ترمش چند ماهه و کلا چند سطح داره؟ممنون از توجه شما
بعد از کلاسهای esl،کلاسهای english شروع می شه که به صورت تخصصی تری بر ریدینگ و رایتینگ تمرکز داره.البته کلا لولهای بالای eslبیشتر تمرکزش بر ریدینگ و رایتینگه.نه اسپیکینگ. هر دوره تقریبا 3ماهه است و اگه از لول پایین شروع کنید تا پایانش چند سال طول می کشه.
کلاسهای تاقل جدا هستند و بیشتر شبیه کلاس کنکور روی مهارت امتحان و چیزهایی که در تافل نیاز هست تمرکز دارند.
البته کسی که با رفتن به کلاسهای esl وenglishسطح زبان خودش رو بالا برده مسلما می تونه تافل هم بده. ولی باز تاکید می کنم که تافل شبیه کنکوره و می شه با خواندن کتابهایی که در این زمینه چاپ شده و نمونه سوالات یا شرکت در کلاسهای تافل به مهارتهای این امتحان دست یافت. دوره های کلاس تافل معمولا چند ماهه و کوتاه مدت است.

پاسخ
(2010-02-05 ساعت 01:07)nnazi_2005 نوشته:  
(2010-02-04 ساعت 23:52)ali1339 نوشته:  سلام

ما دیروز رفتیم برای کلاس زبان و ازمون تست گرفتن ،قراره از هفتهٔ دیگه روزی ۴ جلسه بریم و در ضمن رایگان میباشد.

شما در هر شهری که هستید باید دنبال کلاسهایESL (English as a second language بگردید و مطمئنا هست و برید اونجا یک وقت برای تست بگیرید.

تست ما ۲.۵ ساعت طول کشید که شامل ریدینگ و لیسنینگ می‌باشد.

قربان شما
با عرض سلام می خواستم بپرسم از شما دوست عزیز که اگه در این تست رد بشیم چی کار باید بکنیم؟یعنی به قول idnعزیز زبانمون در حد یه I am a black bord باشهBig Grin

سلام

همونی که تو فیلمهBig Grin

لیلی خانوم فرمودنWink

ردی یا قبولی نداره،تعیین سطحه.Cool

بای
پاسخ
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، msar
سلام به همگي
اينجا كه ما هستيم يعني وودلندهيلز يك اموزشگاه هست كه شبيه فني حرفه اي خودمون بهش ميگن Occupational Center
فكر كنم همه جا باشه.همه نوع كلاس داره با شهريه مناسب.مثلا براي كلاس زبان يك ماه چهار روز در هفته 5 دلار.همسرم از اين هفته ميره كلاس ولي من ازكيفيتش خبر ندارم.بعد از چند جلسه بهتون خبر ميدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، babakped ، soroush2031 ، mohsen324 ، سارا کوچولو ، nnazi_2005 ، Hojjat ، rasarasa ، Hossein81 ، ali234 ، Rock ، msar
سلام
همسرم 4 جلسه رفته كلاس ميگه كيفيت كلاسها خوبه و تقريبا راضيه .فقط قيمت كتابهاش نسبت به كلاس بيشتر حدود30$ولي در مجموع نسبت به ايران خوب.موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، lexington ، ali234 ، msar
اگر قصد آمدن به امریکا را دارید زبان انگلیسی را جدی بگیرید. حتی اگر شده دو میلیون تومان بدهید و یک معلم تمام وقت انگلیسی بگیرید. تمام موفقیت شما در امریکا بستگی به همین یک کار شما دارد و زمانی که پایتان را به فرودگاه امریکا می گذارید تازه افسوس می خورید که چرا در این مورد سهل انگاری کرده اید. ممکن است با 2000 دلار اضافه یک ماه بیشتر در امریکا دوام بیاورید ولی اگر آن 2000 دلار صرف یادگیری انگلیسی شما شود احتمال کار پیدا کردن شما بیشتر می شود و با یک ماه کار کردن این پول در می آید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
انگلیسی فشرده ایالات متحده
پایگاه داده ای برنامه های آموزش زبان انگلیسی، با قابلیت جستجو بر اساس مؤسسه آموزشی و نوع برنامه

http://www.intensiveenglishusa.com
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، سارا کوچولو ، rasarasa ، lexington ، Hamid55 ، hanim ، ChairMan ، mohammad38r252 ، f.khorasani ، msar
سلام بر دوستان خوبم!باید به عرض برسانم که من باوجود پی گیری مستمر در یافتن کلاس زبان و اولویت قراردادن آن در بلاد غربت ، تمام کلاس زبانهای اطراف محل زندگیم را در کمال حیرت از دست دادم،چون وقتی محل سکونتم عوض شد تمام کلاسها دیگر شروع شده بودند .حتی کلاسی که بهزاد عزیز در پست 34 به آن اشاره کرده در واقع از 8 فوریه شروع شده بود و من با اینکه در لیست انتظار قرار گرفتم ، انتظارم بی پاسخ ماند! البته دلخوشیم به این است که لول آخر قبول شدم و فوقش قرار بود 3ماه آنجا زبان یاد بگیرم! که این 3ماه را می شود ترم دیگر هم شروع کرد!

خب از این آه و ناله ها که بگذریم من دیگر دارم به یقین می رسم که کلاس زبان رفتن من طلسم شده پس مشغول خودآموزی هستم، الان که دارم برای تافل می خوانم متوجه یک مشکل اساسی در خودم شده ام و آن ریتم کندم در خواندن مطالب است! البته این ریتم کند مختص زبان انگلیسیم نیست، من در زبان مادریم هم با ریتم کند مطلب می خوانم.حالا که دارم کتابهای تافل را مطالعه می کنم می بینم که باید 5 متن که هرکدام یک صفحه است ،همراه با50 سوال که خیلیهایش از مطالب ریز متن عنوان شده را در زمان فقط 25 دقیقه بخوانم و جواب بدهم. حالا من که در مورد زبان مادریم چنین سرعت عملی ندارم چه گِلی باید به سر بگیرم؟!!!!

الان مشغول خواندن کتابی برای تقویت مهارت ریدینگ تافل هستم ،ولی دستورالعملهای آن کتاب هم کار ساز نیست ،چون من مشکلم ذاتیست ،باید یک مطلب را با همان ریتمی که نویسنده نوشته و با لحن احتمالی او بخوانم تا شیر فهم شوم! حالا شما عالمان به این قضیه ،راه حلی برای ما انسانهای عقب افتاده دارید که سرعت خواندنمان بالا رود؟ مخصوصا اگر کسی کلاس تند خوانی رفته و یا ذاتا بلد است رمز موفقیتش را بگوید بی زحمت!

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، soroush2031 ، سارا کوچولو ، ary ، zohreh36 ، Rock ، msar
(2010-02-23 ساعت 04:43)rasarasa نوشته:  سلام بر دوستان خوبم!باید به عرض برسانم که من باوجود پی گیری مستمر در یافتن کلاس زبان و اولویت قراردادن آن در بلاد غربت ، تمام کلاس زبانهای اطراف محل زندگیم را در کمال حیرت از دست دادم،چون وقتی محل سکونتم عوض شد تمام کلاسها دیگر شروع شده بودند .حتی کلاسی که بهزاد عزیز در پست 34 به آن اشاره کرده در واقع از 8 فوریه شروع شده بود و من با اینکه در لیست انتظار قرار گرفتم ، انتظارم بی پاسخ ماند! البته دلخوشیم به این است که لول آخر قبول شدم و فوقش قرار بود 3ماه آنجا زبان یاد بگیرم! که این 3ماه را می شود ترم دیگر هم شروع کرد!

خب از این آه و ناله ها که بگذریم من دیگر دارم به یقین می رسم که کلاس زبان رفتن من طلسم شده پس مشغول خودآموزی هستم، الان که دارم برای تافل می خوانم متوجه یک مشکل اساسی در خودم شده ام و آن ریتم کندم در خواندن مطالب است! البته این ریتم کند مختص زبان انگلیسیم نیست، من در زبان مادریم هم با ریتم کند مطلب می خوانم.حالا که دارم کتابهای تافل را مطالعه می کنم می بینم که باید 5 متن که هرکدام یک صفحه است ،همراه با50 سوال که خیلیهایش از مطالب ریز متن عنوان شده را در زمان فقط 25 دقیقه بخوانم و جواب بدهم. حالا من که در مورد زبان مادریم چنین سرعت عملی ندارم چه گِلی باید به سر بگیرم؟!!!!

الان مشغول خواندن کتابی برای تقویت مهارت ریدینگ تافل هستم ،ولی دستورالعملهای آن کتاب هم کار ساز نیست ،چون من مشکلم ذاتیست ،باید یک مطلب را با همان ریتمی که نویسنده نوشته و با لحن احتمالی او بخوانم تا شیر فهم شوم! حالا شما عالمان به این قضیه ،راه حلی برای ما انسانهای عقب افتاده دارید که سرعت خواندنمان بالا رود؟ مخصوصا اگر کسی کلاس تند خوانی رفته و یا ذاتا بلد است رمز موفقیتش را بگوید بی زحمت!

من کلاس تند خوانی نرفتم .اما هم زبان مادری هم زبان انگلیسی رو خیلی تند می خونم . اونقدر که وقتی هفته اول اومده بودم همه بیشتر از تندخوانی من تعجب کرده بودن تا گیج زدنم در تند حرف زدن .
تند خوانی برای کسی که محدوده لغاتش گسترده است خیلی راحت تره . چون با شکل کلمه ها آشناست و موقع خوندن متن وقتی شکل کلمه رو می بینه می دونه چه کلمه ایه و زود به زبون میاره .یعنی یه جورایی شکل کلمه ها با تلفظ هاشون تو ذهن می مونه .
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rasarasa ، Ashkan78 ، msar
این مطلب رو حتما بخونید و جدی بگیرید
http://www.farya.com/id/2628
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، ary ، oghab ، msar
بنظر من برای تقویت زبان انگلیسی، هیچ راهی بهتر از سر کار و شغلی رفتن و با مردم صحبت کردن نیست. من در یک فروشگاه با یک خانم مسن کره ایی آشنا شدم که دکتر داروساز بود و معلوم بود در شغل خودش کلی سابقه کار داره. ولی چون زبان انگلیسی نمیدونست، بعنوان فروشنده استخدام شده بود تا هم انگلیسی یاد بگیره و هم بقول خودش با فرهنگ آمریکایی ها آشنا بشه. ازش پرسیدم سخت نیست؟؟؟ گفت من باید یکی از اینها بشم تا بتونم در رشته خودم کار کنم. پس بهترین راه ارتباط نزدیک با مردم است...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، rasarasa ، سارا کوچولو ، soroush2031 ، laili ، Hossein81 ، ary ، f.khorasani ، amir0_0amir ، usa lover ، Rock ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان