کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه نامه دوم سفارت آمريكا در آنكارا
این نسخه قابل تایپ نامه دوم (نسخه 2010) هستش.

فایل‌های پیوست
.pdf   2ND 2010.pdf (اندازه 543.56 KB / تعداد دانلود: 330)
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، shahram1347 ، soheilbadami ، saeed53 ، Jav3 ، Eskandari ، Nilmah ، ساسان ، aadine ، dr4mir ، mahmoodi.h
سلام Pjfreeboy از زحمات شما متشکرم
تشکر کنندگان: pjfreeboy
سلام
يه سوال داشتم. فرم انتهاي نامه دوم رو بايد دستي پر كنيم يا بايد تايپ بشه؟ ممنون از راهنمائي هاتون
case no: 2010AS00020xxx
همچنان منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان:
(2010-04-18 ساعت 10:34)amirhessam نوشته:  سلام
يه سوال داشتم. فرم انتهاي نامه دوم رو بايد دستي پر كنيم يا بايد تايپ بشه؟ ممنون از راهنمائي هاتون

دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه
من خودم دستی و با خودکار ابی پر کردم اما خیلی از دوستامونم بودن تایپ ماشینی کردنSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، amirhessam ، R.F ، Jav3 ، ساسان ، aadine
سلام
کاوشگر عزیز اول از زحمتهای شما و سایر دوستان کمال تشکر را دارم و مطمئن هستم این تلاشها بی مزد نمی ماند البته احتمالا مزدهای معنویSmile
یک سوال: من job offer دارم و می ترسم اگر اصل مدارک آن را بفرستم گم بشه به نظر شما آیا ریسک کنم یا فتو آن را بفرستم؟
و به نظر شما آیا job offer کافی است و اسپانسر نمی خواد؟
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، ساسان
سپاس از زحمت و راهنمایی دوستان
من سوالم این است که فرم مشخصات حاوی آدرس و تلفن امریکا هم هست. تاکید هم کرده که جایی را بلنک نگذارید.در حالی که تو این مرحله ممکن است خیلی ها آدرسی تو امریکا نداشته باشند. تکلیف چیه؟
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان:
دیگه این که من با توجه به این که ظرف یک هفته اخیر بهم ایمیل زدن و تو همین یک هفته و از طریق این فروم متوجه مدارک مورد نیاز شدم هر دقیقه یه مشکل جدید پیدا می کنم. آخرینش هم این که پاسپورتم یک ماه بیشتر اعتبار نداشت رفتم برای تمدید. اگر بخوام صبر کنم که پاسپورت جدید بیاد مهلت 15 روز قبل از مصاحبه را برای ارسال مدارک از دست میدم. برای همین فکر کردم کپی پاسپورت قبلی را بفرستم و موقع مصاحبه کپی پاسپورت جدید که اعتبار دارد را ارائه بدم. به نظر شما نیازی هست با مدارک ارسالی به این موضوع هم اشاره کنم یا بذارم همون موقع مصاحبه توضیح بدم؟
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان عکس مدیکال را در نامه دوم گفته پاسپورتی باشه. خوب عکس پاسپورتی 6در 4 است ولی عکس واسه سفارت 5 در 5 .
این درسته؟
دوستانی که رفتن واسه مدیکال میشه جواب بدن.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان