کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن گرین کارت
درود اول یه توصیه به بیتا خانم با اوضاع پیش اومده هر چه زودتر برو دوم اینکه اگه امکان داره اقا مسعود راهنمایی کنن من با پرواز قطر دارم میام امریکا ایا باید در همون ایالتی که ادرسشو نوشتیم وارد شیم یا میشه وارد ایالت دیگه ای شیم و بعد با پرواز داخلی بریم اونجا.مشکلی پیش نمیاد.ممنون از زحماتتون
تشکر کنندگان:
سلام رفقا. کسی یادش هست که جایی توی فرمها ازمون پرسیدن از کدوم فرودگاه می خواهیم وارد بشیم یا نه؟ آدرس دریافت گرین کارد و آدرس اسپانسر رو پرسیدن. واسه همین احتمالا باید به همون ایالت وارد شد. اما اینکه از کدوم فرودگاه در اون ایالت وارد بشیم هم فرقی داره؟
تشکر کنندگان:
من یک ایمیل دیروز به کی سی سی برای این موضوع زدم. چون روی پاکت زردم، اولین آدرسی رو که در فرم اول داده بودم زدن، در حالی که اسپانسر و محل اقامتم یک ایالت دیگه هست. جواب دادن حتما اطلاع میدم.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی

من نمی دونستم...!!!!!!!!!!

اگه توی فرم نوشته باشیم که دوست داریم کدوم ایالت بریم , حتما باید به همون ایالت وارد بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما بلیت برای نیویورک خریدیم....!!!!!!!!!

فکر می کنید مشکلی پیش بیاد برامون.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام رفقا
من قبلا به سفارت هم ایمیل زدم و راجع به "محل ورود" به آمریکا پرسیده بودم. مسعود قضیه رو روشن کرد ولی با این حال این هم پاسخ سفارت برای اینکه ثبت شده باشه:
..............Dear Mr
You can enter the US through any international airport.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان: کامران
ممنون از جوابتون ....
خیالم راحت شد...
خوش باشید...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان