کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای E2
مشکل این ویزا اینه که Single هستش این یک ریسکه بزرگه ، این احتمال هست شما از آمریکا خارج بشید و دوباره به شما ویزا داده نشه ...

و اینکه معلوم نیست بشه به ویزای مهاجرتی تبدیلش کرد.

با توجه به سهولت کار بدجوری به فکر این نوع ویزا افتادم ولی الان دیگه دارم پشیمون می شم، چون راحت با حدود 150 هزار تا می شه یک پمپ بنزین خرید و طبق بررسی ای که کردم با پمپ بنزین دریافت ویزا به سادگی انجام می گیره

http://gasstationsusa.com/index.php/prop...n_BP_1868/
http://www.hmalegal.com/purchasing-a-gas...stors.html
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، msar ، eblam ، pouyasanat
دوستاني كه موفق به گرفتن ويزاي e2 شدند لطفا راهنمايي كنند از طريق كدوم وكيل اقدام كردند و روند كار به چه شكليه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، حریر
(2014-12-07 ساعت 15:01)Mahtab108 نوشته:  دوست عزيز ما از آنكارا اقدام كرديم ميلغ سرمايه گذاري حدود ١٥٠ هزار دلار غير از پول وكيل بود كسي كه مصاحبه ميكرد فارسي متوجه ميشد اما گفت كه ترجيح ميده انگليسي صحبت كنه كه چون انگليسي بلد بودم باهاش صحبت كردم كلا نگران زبان اصلا نباشيد

كاش توضيح بديد چجوري؟؟؟
روند كار؟؟؟
اسم وكيلتون؟؟؟ايرانه يا انكارا؟؟؟هزينه وكيل؟؟؟
شما ساكن ايران هستيد؟؟؟
در امريكا قرار چه بيزينسي رو بخريد؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، pouyasanat
(2015-02-16 ساعت 14:53)ziba62ka نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 15:01)Mahtab108 نوشته:  دوست عزيز ما از آنكارا اقدام كرديم ميلغ سرمايه گذاري حدود ١٥٠ هزار دلار غير از پول وكيل بود كسي كه مصاحبه ميكرد فارسي متوجه ميشد اما گفت كه ترجيح ميده انگليسي صحبت كنه كه چون انگليسي بلد بودم باهاش صحبت كردم كلا نگران زبان اصلا نباشيد

كاش توضيح بديد چجوري؟؟؟
روند كار؟؟؟
اسم وكيلتون؟؟؟ايرانه يا انكارا؟؟؟هزينه وكيل؟؟؟
شما ساكن ايران هستيد؟؟؟
در امريكا قرار چه بيزينسي رو بخريد؟؟؟

عزيزم وكيل ما در امريكا بود  
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، milade ، eblam
خانم مهتاب مي شه بيشتر راهنمايي كنيد؟ سوالاتي كه زيبا پرسيد رو اگر جواب بديد عالي مي شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان بهتره براي پيدا كردن وكيل حسابي پرس و جو كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، milade ، farrokh33
(2015-02-03 ساعت 18:54)Sam 31 نوشته:  مشکل این ویزا اینه که Single هستش این یک ریسکه بزرگه ، این احتمال هست شما از آمریکا خارج بشید و دوباره به شما ویزا داده نشه ...

و اینکه معلوم نیست بشه به ویزای مهاجرتی تبدیلش کرد.

با توجه به سهولت کار بدجوری به فکر این نوع ویزا افتادم ولی الان دیگه دارم پشیمون می شم، چون راحت با حدود 150 هزار تا می شه یک پمپ بنزین خرید و طبق بررسی ای که کردم با پمپ بنزین دریافت ویزا به سادگی انجام می گیره

http://gasstationsusa.com/index.php/prop...n_BP_1868/
http://www.hmalegal.com/purchasing-a-gas...stors.html
دوست عزیز باید بگم پمپ بنزین تقریبا درآمدی نداره و بیزنسهای جانبی اونو باید در نظر بگیرین مثل سوپر مارکت داخل محوطه پمپ بنزین
پمپ بنزین به تنهایی = تقریبا درآمدی معادل صفر
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، eblam
همانطور که گفتم کسی که میگه ویزا گرفته اطلاعات دقیقی نمیده.
بنده دو روز پیش برای بار دوم مصاحبه و رد شدم. سرمایه گذازیم ۱۵۰۰۰۰ دلار بود.
احتمال گرفتن ویزام بار اول خیلی بیشتر از دوم بود. پس بار اول دست پر برید.

۱۵۰۰۰۰ از اولش سرمایه گذاری کنید
لاتاری شرکت نکتید
خانواده نزدیک نداشته باشید
سرمایه و کار پر در امد ایران داشته باشید.
زبانتون خیلی مهم نیست.
وکیلتون رو مطلقا ایرانی مقیم امزیکا نگیرید . چون کارشکن و بی تعهدند.
حیف که نمیتونم اسم وکیلمو بگم. ولی حتما کامنت بد براش میزارم.
بیزینس پلن مهمترین چیزه که باید ارائه بدید که مال من پر غلط بود.
در نهایت پرونده تون رو بفرستید سفارت اگر گفتند شما شرایطش رو دازید
بعد وقت سفارت بگیرید
وکیل من هر دو بار یک روز قبل مصاحبه ام پرونده رو فرستاد. در نتیجه افیسر
مطالعه نکرده بودش و کار به درازا کشید. و در نهایت رد شدم.
علت عدم اطمینان از برگشت به ایران چون لاتاری شرکت کرده بودم و غلطهای موجود در بیزینس پلن
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، milade ، pouyasanat
(2015-07-18 ساعت 16:46)nik123 نوشته:  همانطور که گفتم کسی که میگه ویزا گرفته اطلاعات دقیقی نمیده.

لاتاری شرکت نکتید
زبانتون خیلی مهم نیست.
بعد وقت سفارت بگیرید
علت عدم اطمینان از برگشت به ایران چون لاتاری شرکت کرده بودم و غلطهای موجود در بیزینس پلن

با تشکر از اینکه اطلاعات خود را در اینجا قرار دادید پیشنهادم اقدام برای کارافرینی استان مانیتوبا و یا نیوبرانزویک کانادا است .
برای کار افرینی از طریق استان شما باید 300.000 دلار کاناد سرمایه داشته باشید که از این میزان 150.000 دلار ان را برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشید .
البته استان مانیتوبا در حال حاظر سرعت بهتری دارد و از همان اول هم به شما اقامت دائم میدهد که به مراتب بهتر از شرایط ویزای E2 امریکا است.
اطلاعات بیشتر را می توانید با کمی جستجو در اینترنت بدست اورید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، milade
همانطور که گفتم کسی که میگه ویزا گرفته اطلاعات دقیقی نمیده.

لاتاری شرکت نکتید
زبانتون خیلی مهم نیست.
بعد وقت سفارت بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، milade
(2015-07-19 ساعت 00:50)nik123 نوشته:  همانطور که گفتم کسی که میگه ویزا گرفته اطلاعات دقیقی نمیده.
سلام
به نظر من اول از همه یه آشنا اونجا که مطمئن باشه پیدا کنید که بتونید پولتون رو براش حواله کنید .
بره یه وکیل آمریکایی پیدا کنه که به E2 آشنا باشه .
بعد یه شما یه وکالت براش میفرستین .
یه شرکت براتون ثبت میکنه ، یادتون باشه که حداقل 1% از سهام شرکت به نام یک آمریکایی باشه . ****** این خیلی مهمه *******
با سرمایه های کمتر از این هم میشه سرمایه گذاری کرد .
مطمئنا جواب میگیرید .

^^^^^ دستمزد من فراموش نشه ^^^^^^^TongueTongueTongueTongueSmileSmileSmileSmileSmile
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
سلام لطفا راهنمایی کنید چطور میشه وکلای آمریکایی که تخصص در E2 دارند رو در اینترنت اولا سرچ کرد آیا وب سایت خاصی این وکلا دارند ؟ و چطور با هاشون میشه مکاتبه کرد ( اصول مکاتبه ) ؟ مدارکی که باید ترجمه کرد وبرایشان ارسال نمود معمولا چه مدارکیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای تشخیص این که یک شخص خارجی‌ از کشوری است که با آمریکا معاهده تجاری دارد ، باید به جلد ۹ نظامنامه کار برای خارجی ها ، بخش ۴۱.۵۱ مراجعه کرد . اگر کشور مطبوع در لیست نباشد ، دیگر نمی‌شود برای E2 در خواست کرد . اثبات این که حداقل ۵۰% از یک شرکت آمریکایی‌ متعلق به یک خارجی‌ واجد شرایط است که این بستگی به ملیت او دارد . اگر یکی‌ از صاحبان شرکت یک مقیم قانونی در آمریکا باشد ، آن شخص یک خارجی‌ به حساب نمی آید ، حتی اگر وی شهروند یک کشوری باشد که با آمریکا معاهده تجاری داشته باشد . کارمندان اصلی‌ و سطح بالا نیز به مانند صاحبی که ۵۰% از یک شرکت آمریکایی‌ را دارا می باشد ، می توانند برای ویزای E2 در خواست کنند . یک کارمند اصلی‌ و سطح بالا باید ثابت کند که دارای مهارت خاص و اساسی‌ هست و مهارت او برای معاهده ضروری است ، و یا از مدیران اجرایی‌ است . اثبات مبادله قابل توجه یک کار آسانی‌ نیست ، چون قوانین یک تعریف مشخص از قابل توجه بودن ارایه نکرده اند . یکی از عوامل اصلی‌ این است که بیش از ۵۰% از مبادله شرکت مورد نظر بین آمریکا و کشوری که با آن معاهده تجاری دارد باشد . برای این کار مبلغ خاصی‌ تعیین نشده است ، ولی‌ معمولان حداقل ۲۰۰ هزار دلار در سال باید حجم مبادلاتی باشد . حداقل یک سرمایه گذار باید یک سودی کند که به مقداری باشد که بتواند خانواده خود را حمایت کند . ۳ فاکتوری که باید در نظر داشت عبارتند از : حداقل قصد سرمایه گذاری به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار داشته باشد . ولی‌ شرایطی بوده است که با ۵۰ هزار دلار نیز ویزای E2 صادر شده است . اثبات این موضوع که مبلغ مورد نظر به اندازه کافی‌ است که بشود شرکت تجاری را اداره کرد ( این شرط به نسبت به نوع تجارت متغیر است ) سرمایه گذاری باید کارتولید کند . ( نه این که فقط برای شخص سرمایه گذار کار ایجاد کند)
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: keivin ، pouyasanat
چرا اکثر وکلای امریکائی ویزای Eb3 را تایید نمیکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من براي ويزاي E2 اقدام كردم و دوست دارم تا اينجاي كار اطلاعاتي در اختيار دوستان بذارم شايد بدردتون بخوره:

1)براي هر كاري از وكيل آمريكايي استفاده كنيد . توجه داشته باشيد در آمريكا براي كارهاي مختلف وكيلاهاي تخصصي وجود داره. حتي براي ثبت شركت كه اشخاص هم مي تونن به راحتي اونو ثبت كنند بازهم از وكيل ثبت شركت استفاده كنيد. هزينه حدودا 1000 دلار.
2)مهمترين و كليد موفقيت در اين نوع ويزا بيزينس پلن قوي هست. بيزينس پلن در آمريكا فرمت مشخصي داره و بازهم وكيل هائي با اين تخصص وجود دارند كه با توجه به اطلاعات شما بيزينس پلن رو براي شما با فرمت مورد قبول تهيه مي كنند. هزينه حدود 2000 دلار.
3)براي كارهاي ويزا هم از وكيل مهاجرت استفاده كنيد بعضي از وكلا متخصص ويزاي E2 هستند. هزينه حدود:13000 دلار ، توجه داشته باشيد بهتره از وكلاي همان ايالتي كه مي خواهيد در آنجا سرمايه گذاري كنيد استفاده كنيد.
4) كارها رو به ترتيب انجام بديد اول وكيل براي E2 را انتخاب كنيد معمولا وكيل E2 وكلاي ديگه براي بيزينس پلن و ثبت شركت رو به شما معرفي مي كنه.
5) موضوع سرمايه گذاري رو انتخاب كنيد، شركت رو ثبت كنيد ، بيزينس پلن را نهائي كنيد ، سرمايه گذاري رو انجام بديد (حداقل 200000 دلار ، من 250000 دلار سرمايه گذاري كردم) و مدارك رو در اختيار وكيل E2 بذاريد.
6) در آمريكا براي هر كاري دو نوع روش وجود داره اول روش عادي و دوم روش سريع، بعد از تشكيل پرونده توسط وكيل E2 ميتونيد 1225 دلار از طريق وكيل به دولت آمريكا بديد تا پرونده شما با روش سريع بررسي بشه ، در اين صورت دولت موظف ميشه طي 2 هفته پرونده رو بررسي كنه. اگر پرونده تائيد شد كه وكيل براتون وقت سفارت ميگيره و اگر نه ايرادات به وكيل اعلام و بايد اصلاح بشه. معمولا وكلاي قوي در همون مرحله اول تائيديه رو ميگيرن.
7) من الان در مرحله تشكيل پرونده هستم. البته بيزينس من كه يك بيزينس جديد هست (منظورم اينه كه نخريدم بيزينس رو خودم راه اندازي كردم) الان عملا داره كار ميكنه . من با شريكم كه يك آمريكائي است با تقسيم سهم (25% اون و 75% من) محل براي بيزينس اجاره كرديم و ماشين الات خريداري و نصب و راه اندازي كرديم و تبيلغات منطقه اي هم كرديم. وكيل E2 گفت بهتره تا اين مرحله پيش بريد بعدا تشكيل پرونده بديد چون در اينصورت دولت آمريكا نيازي به صرف وقت براي اينكه مطمئن بشه كه شما بيزينس رو عملا راه مي ندازيد يا نه نمي كنه و پرونده قطعا تائيد ميشه.

اميدوارم تا اينجا تونسته باشم اطلاعات مفيدي در اختيارتون گذاشته باشم.
فكر ميكنم به اميد خدا تا يك ماه ديگه وضعيت پرونده مشخص و وقت سفارت رو اعلام كنن در اون زمان بازهم از تجربيات براتون خواهم گفت.

ولي ديدم دوستاني كه ويزاي E2 رو گرفتن ، لطفا اطلاعات رو در اختيار ساير دوستان هم بذاريد جاي دوري نمي ره!!1
پاسخ
تشکر کنندگان: parsa yavari ، milade ، P.R ، kia_0950 ، pouyasanat ، storagemeter ، وسن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان