کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرین متولد ماه بهمن
دوستان بهمنی عزیز ،
اگر که موفق به ورود به آمریکا شدین و اتفاقاً در ایالت کالیفرنیا - ایروان تشریف دارید ، بیاید یه گردهمایی داشته باشیم که هم با هم آشنا بشیم و هم بتونیم با هم دوست بشیم که لااقل از تنهایی تووی این ینگه دنیا دق نکنیم !! ایرانیای قدیم که با ما بُر نمی خورن !!
اگه موافقین یه پیغام خصوصی بگذارید که لااقل اگه موافق هم نبودین و یا مشکلی بود ، خصوصی باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept
[font=Arial]
(2010-02-09 ساعت 15:14)یه مهاجر نوشته:  خب از اونجائی که با توجه به تعداد زیاد بهمن ماهی های تالار، با رای اکثریت برای ایجاد تاپیک بهمن ماهی ها موافقت شد اما تا به امروز اقدامی صورت نگرفت اینجانب اقدام به راه اندازی اتاق بهمن ماهی ها کردمWink

این دومین تاپیک خارج از بحث مهاجرتیه منه و امیدوارم که در آستانه 27 مین سالگرد تولدم بخاطرش شهید نشم!!!!!Big Grin

داشتم فکر میکردم اینجا می تونیم درباره روحیات و خصوصیات خودمون با هم صحبت کنیم و ببینیم تا چه اندازه ای واقعا ماه تولد روی روحیات افراد تاثیر داره.همچنین میتونیم تولد بهمن ماهی های عزیز رو در این تاپیک جشن بگیریم.

از طرف یه بهمن ماهی خودشیفتهBig Grin

سلام ذوست عزیز من برنده سال 2016 هسم و متولد بهمن
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، pouya007
چه جالب منم بهمنی هستم خوشحال که به جمعتون بپیوندم
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
پاسخ
تشکر کنندگان: pouya007
چه جالب منم بهمنی ...منم اگه برنده شدم به جعمتون اضافه میشم...خخ

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
سلام دوست عزيز متولد بهمنى
خوشحال خواهم شد كه شما را در كاليفرنيا ببينم
اگر براى شما امكان داره لوازم ضرورى كه بايد همراهمان بياوريم را بگيد
واكر امكان داره در تلگرام بتونيم يه گروه بهمنى بسازيم
پاسخ
خب دوستان انگار بهمنی ها تو مهاجرسرا خودشون یه گروه بزرگن...!
دوستان لطفا همگی برام دعا کنید بتونم به خواسته و آرزوم برسم ...
من هم امیدوارم دوستانی که اونور هستن موفق باشن و دوستان اینوری هم زودتر برن اونور...(بهتره زود تر تمومش کنم تا سرم گیج نرفته Big Grin )
2016
2017
2019
پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه
منم اومدم .. یه بهمنی تمام عیار عین خودتون
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

پاسخ
(2013-08-28 ساعت 03:54)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان عزیز ،
با اینکه منم آب از سر گذشته هستم و از برندگان و سر آخر مهاجرین ۲۰۱۲ ، ولی خب اول بهمنیم !!! قبوله یا نه ؟ حتماً باید ۲۰۱۳ ای باشم ؟ اگه میخواید یه بار دیگه توی لاتاری شرکت کنم و اگه قبول شدم بیام اینجا !!! اگه نه که قبول بفرمایید .

محدودیت سال نزاشتن که!!! Rolleyes قراره همه مهاجرین قبلی- فعلی و بعدی که متولد بهمن هستند اینجا جمع شند..
مگه نه دوستان؟؟Cool
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عشق است همه ی بهمنی ها رو........آی لاو یو آل
بازم ثابت کردیم که از همه متفاوت تریم ما بهمنی ها
No one dies a virgin, life f#cks us all...
پاسخ
تشکر کنندگان:
ShyShy
(2015-12-02 ساعت 19:16)alireza chitgar نوشته:  سلام دوست عزيز متولد بهمنى
خوشحال خواهم شد كه شما را در كاليفرنيا ببينم
اگر براى شما امكان داره لوازم ضرورى كه بايد همراهمان بياوريم را بگيد
واكر امكان داره در تلگرام بتونيم يه گروه بهمنى بسازيم

TongueShySadTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم بهمنی ام.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
تشکر کنندگان: Pakpourasghar
سلام به همه بهمن ماهی های عزیز
امیدوارم همگی رو به زودی در کالیفورنیا باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 05:17)afshin4749 نوشته:  دوستان بهمنی عزیز ،
اگر که موفق به ورود به آمریکا شدین و اتفاقاً در ایالت کالیفرنیا - ایروان تشریف دارید ، بیاید یه گردهمایی داشته باشیم که هم با هم آشنا بشیم و هم بتونیم با هم دوست بشیم که لااقل از تنهایی تووی این ینگه دنیا دق نکنیم !! ایرانیای قدیم که با ما بُر نمی خورن !!
اگه موافقین یه پیغام خصوصی بگذارید که لااقل اگه موافق هم نبودین و یا مشکلی بود ، خصوصی باشه .

سلام بهمني عزيز...خودت كه الان رفتي جزو قديميها..الان تكليف ما جيه؟؟. دي:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان