کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرین متولد ماه بهمن
(2010-02-10 ساعت 10:54)laili نوشته:  
(2010-02-10 ساعت 09:55)NAV!D نوشته:  مهدی جان این عضو سابقه دارت منو کشته....................

نوید این نقطه ها رو از من یاد گرفتی ها.........اینها کپی رایت دارند حواست و جمع کن ......سوت میکنم...

ليلي من شمردم، تعدادش مساوي نبود. پس نميتوني کسي رو "سو" کني. ختم دادگاه رو اعلام ميکنم.Smile
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، laili ، msar
مهدی جان ممنونم . من شما رو به عنوان وکیل شخصی استخدام خواهم کرد و میرم و برات میارم مداد رنگی های زیبا.....
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، msar
(2010-02-10 ساعت 11:13)laili نوشته:  بچه ها یه سوال میپرسم میدونم جاش اینجا نیست اما بعد از جواب پستم و پاک میکنم... ببخشیدها چند روزه میخوام بپرسم روم نمیشه...این علامت 999 زرده که دو نفر دارن تعظیم میکنند و زیر پستهای مهدی و صدرا و بعضی های دیگه هست چیه؟

من شما رو به جرم اهانت به آرم باشگاه فرهنگي ورزشي سپاهان(999) بازداشت مي‌نمايم. شما مي‌تونين سکوت اختيار کنين و وکيل بگيرين.Big Grin

(اينم بگم که اون آدما، نمادي از تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال هستند که دارن به سپاهان تعظيم مي‌کنن)
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، msar
والله لیلی خانم از این کارهاست $#%#$^%#$^% که متعصب های فوتبال میکنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، msar
حالا که سارا و شیما منو با آذریها تنها گذاشتند و منم زورم بهشون نمی رسه، منم تایک هفته می رم مسافرت!
پاسخ
تشکر کنندگان: ساسان ، msar
(2010-02-10 ساعت 12:52)ساشا نوشته:  حالا که سارا و شیما منو با آذریها تنها گذاشتند و منم زورم بهشون نمی رسه، منم تایک هفته می رم مسافرت!

ای بابا ساشا جان آبروی بهمنی ها رو نبر دیگه.همه میدونن بهمنی ها چه مدیرای خوبی می تونن بشن و تبحر خاصی در زورآزمائی دارنBig Grin

خب با توجه به اینکه همه بهمنی های این جمع رفیق باز بودن رو قبول ندارن ما باید سریعا یه شکایت بخاطر این اتهامی که بهمون زدن تنظیم کنیم.....بیشتر دوستای من که از دوران کودکی تا حال جنس مذکر بودن و برای همینتوی مدرسه هم دوستای زیادی نداشتم .از بچگی حوصله بازی با دختربچه ها رو که برای هر چی گریه میکردن نداشتم.جالبه تک و تنها زورم به همه پسرای محل هم می رسید و گاهی حتی اشکشون رو در میاوردم.(اخی چه دلم خنک میشد)

در مورد خوش شانسی من خودم رو اصلااااااااااا خوش شانس نمیدونم بلکه بدشانس ترین آدم روی زمنی هستم و بنظرم اگه هم موفقیتی برای بهمنی ها حاصل میشه ربطی به شانس نداره و بیشتر بخاطر سماجتشون برای بدست آوردن خواسته هاشونهBig Grin

دیگه چی از خودم اینجا بگم تا ماهیت پیچیده و مرموز و ترسناک و عجیب بهمنی ام فاش شه؟Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، N0!$!eRv@mp!eR ، ساشا ، romance33 ، msar
(2010-02-10 ساعت 00:32)lexington نوشته:  اینکه بهمن ماهی ها، خیلی خوش شانس هستند؛ واقعا ً درست است و شاید هم از سر صدقه ی این دخترم است که زندگی من و مادرش هم دستخوش تغییر شد و الان آمریکاییم !!!؟؟ بهرحال این را گفتم که یه وقت نشه بهمن ماهی ها بخواهند غر بزنند و از بخت بنالند، که همه ی این مدارک در کتاب تاریخ مهاجرسرا ثبت شده و اگه انکار کنید مجبورم بگم. اسم اون خانم رو بگم؟ بگم؟

در مورد دختر من گفتنی است که هرچند بیشتر مواقع با تنهایی راحت است و آنچنان رفیق باز نیست و میتونه با داشتن یک تلویزیون و یا کامپیوتر، شب و روز را بدون غذا پشت سر بگذاره؛ هروقت هم که با رفقاشه، یه جورایی حکم جلوداری آنها را پیدا میکنه و به دیگران خط میده. و این هم درسته که به همه کس اعتماد نمیکنند و همین کار را برای والدین حسابی سخت میکنه که بتونند از زیر زبونشون حرف بکشند؛ ولی یک نشونه ی خیلی خوبی هست که بدونی توی دلشون یه خبرایی هست و اونهم آشفتگی و پرخاشگری بدون علتی واضح در محیط خانه و مخصوصا ً نسبت به والدین خود.
ارادتمند...حمید
راستی خانم N0!$!eRv@mp!eR میشه تلفظ و معنی اسمتان را بفرمایید؟؟ نکنه این هم یکی از خصوصیات اسرار آمیز بهمنی ها باشه !!؟؟؟ شاید.

اسمه من : Noisiervampire هست البته در این اسم :N0!$!eRv@mp!eR
غلط دیکته ای در ومپایر دارم! معنیش هم "خون آشام شلوغکار" هست! با درک اسمم میتونین خیلی از خصوصیاته منو بدونین! lol مثلا قسمتی از معنی ومپایر که اسممه به معنیه کسیه که اصلا احساسات نشون نمیده و خشنه اما در درون خیای احساساتی p: راستی اسمه واقعیم نگینه....
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، romance33 ، msar
منم اینجام بهمن ماهی ها کم نمیارنا p: راستی من قبلا خونده بودم که خوش شانسیه بهمنیا به خاطره مثبت اندیشیشونه! درباره ی رفیق بازی هم من خیلی دوست دارم یه عالمه دوست دوروبره خودم داشته باشم! اما دوست صمیمیم فقط یک نفر هست و Lexingtone عزیز من نمیدونم دختر شما چند سالش هست اما اگر تین ایجر هستند خودم هم مثله دخترتون هستم و اگه پشت کامپیوتر و تو اینترنت باشم نه گشنم میشه نه خواب نه دسشویی........d: به نظر من اینکه بهمنی ها تعداد دوستای صمیمیشون یکی دوتاس اینه که تمام جهات اخلاقیه کسیو که میخوان به عنوان دوست صمیمیشون انتخاب کنن در نظر میگیرن که عینه خودشون باشه! در مورده من که این صدق میکنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Hojjat ، lexington ، ساشا ، romance33 ، msar
بعد از چند روز دوری از سایت، با دیدن این تاپیک خیلی ذوق کردم Big Grin
من چیزای زیادی در مرد متولدین این ماه خوندم و مثل شما با مورد "رفیق باز" مشکل دارم چون اصلا با من همخونی نداره! اما بی قیدی، آزاد بودن، غیر قابل پیش بینی، قانون گریز و یه سری چیزای دیگه واقعا از خصوصیات منه!!!
در آخر هم اینو بگم: تولد هممون پیشاپیش یا پساپس(!) مبارررررک!!!!!Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، lexington ، laili ، mohsen324 ، ساشا ، Hedieh20 ، romance33 ، engmadelat ، msar ، parvin9949
Noisiervampireعزیز و یا N0!$!eRv@mp!eR و یا خیلی صحیح تر بگم، «نگین»خانم، ممنونم که اسمت رو به ما گفتی؛ ولی راستش رو بخواهید من از زبان و رسم الخط زبان«خون آشام»ان اطلاع زیادی ندارم و حتی اگر بگید تلفظش هم میشه چی؟ فکر نکنم بتونم آنرا صحیح تلفظ کنم. ولی برام جالب بود که احتمال داره که بهمنی ها هم علاقمند به این اسم های ناشناخته ی خون آشامی باشند..... در ضمن دختر من همین روزها سالروز تولدش بود و راستش خودم هم گیج شدم بالاخره چند سالشه؟؟

آخه توی آمریکا به محض پرشدن یک سال زندگی، اونرو میشمارند؛ در حالیکه توی ایران همینکه پا به سال جدید میگذارند، آن سال را نیز جزو تعداد سالهای عمرشون حساب میکنند؛ بعبارتی دیگر دختر من الان یازده سال آمریکایی و دوازده سال ایرانی است .... عجب !!! مردم وقتی میشنوند خودشون چندسالشونه، احساس میکنند که پیر شدند و من با شنیدن سن دخترم احساس کردم که پیر شدم... ولی باز بقول آمریکاییها همه اش عدده ، و سن و سال مهم نیست، اونچه که مهمه کیفیت زندگیه که الحمدالله من نه کمیتش رو فهمیدم و نه کیفیتش رو ...!! ای جوونی کجایی که ... جوونی هم نداشتیم آخه !! تا بود جنگ و شهید و کوپن و ... حالا هم غربت و خواص خاص خود.... خب مثل اینکه زیاد تر از کوپنم نوشتم....پیروز باشید....یکبار دیگه تولّد همه ی بهمنی ها را تبریک میگم و امیدوارم که این بهمن ماه، در تاریخ کشورمان ثبت همیشه گی بشود.......بدرود ..... ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ChairMan ، kavoshgarnet ، ساشا ، nnazi_2005 ، romance33 ، msar ، parvin9949
نه حمید جان وقتی اون سال پر شه سنت در واقع همونه.بطور مثال مگه وقتی نوزادی بدنیا میاد تا قبل از اینکه یه سالش پر شه بهش یه ساله میگن؟؟؟؟ من 28 بهمن 27 سالم تموم میشه بنابراین 27 ساله هستم اگرچه ایران میگن 28.منم دیگه چونه نمیزنم میگم اوکی هر چی شما بگین..........

درباره بهمنی ها دوستی گفته بود مثبت اندیشن.بقیه بهمنی ها نظرشون رو بگن.ایا مثبت اندیش هستن؟؟؟؟؟؟ چون من اصلا مثبت اندیش نیستم و بیشتر واقع بینم و گاهی بدبینSad
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، WIKIMAN ، shr.jafari ، Hedieh20 ، romance33 ، msar ، parvin9949
من بهمنی نیستم ولی چون حق آب وگل در مورد یه بهمنی دارم به خودم اجازه دادم اظهار نظر کنم...بهمنی ها اصلا مثل دیگران فکر نمیکنند و یه روش فکری خاص خودشون و دارند یعنی نه میتونی بگی مثبت فکر میکنند نه منفی....اونجوری فکر میکنند که خودشون دلشون میخواد...
در مورد رفیق بازی هم قبول دارم اصلا رفیق باز نیستند و خلوت خودشون و به هر چیزی ترجیح میدن....برای همین کلا توی کارهای فردی موفق ترند تا جمعی....در هر صورت شخصیت پیچیده ای دارند که فقط باید باهاشون خیلی نزدیک باشی تا بتونی بشناسیشون.یکی دیگه از خصوصیات بارزشون اهمیت ندادن به مردمه....یعنی با وجودی که خیلی در مورد اطرافیانشون مهربون هستند اما نظر مردم تاثیر زیادی روشون نداره و همون کاری رو میکنند که دوست دارند...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، یه مهاجر ، lexington ، shr.jafari ، ساشا ، nnazi_2005 ، Hedieh20 ، romance33 ، msar ، pouya007 ، parvin9949
لیلی درست زد به هدف. بی تفاوت بودن به مردم...............معمولا از اطرافیان نه تاثیر منفی و نه تاثیر مثبت میگیرن و شدیدا مستقل عمل می کنن.............ضعف در کار گروهی هم درست گفتی.در مورد من خیلی درسته.من تو محل کارم حاضرم همه کارا رو بتنهائی انجام بدم اما مشارکتی نداشته باشم شاید این برمیگرده به اعتماد بنفس بیش از حد بهمنی ها که باعث میشه خیلی وقتا خیلی خودشون رو قبول داشته باشن و خودشون رو از کمک گرفتن از دیگران بی نیاز حس کنن.من وقتی مجبور به شرکت تو کارای گروهی باشم همش نگرانم بعضیا کارو درست بلد نباشن و وقت بقیه رو تلف کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، shr.jafari ، laili ، ساشا ، engmadelat ، msar ، pouya007
آقا حمید ما هم(خونواده و اطرافیانم) تو ایران به همین سبکی که شما بهش میگید "آمریکایی" سن رو میگیم. اما وقتی پدرم خواست برام کیک تولد بخره ( Big Grin ) با فروشنده حسابی سر تعداد شمعها بحث کرده. اون خانم میگفت باید 24 تا باشه و پدر من میگفت 23 تا. بالاخره بعد کلی بحث پدر تونست اون خانم رو متقاعد کنه که 23 درسته Cool
شیما جان من هم واقع بینم، نه مثبت اندیش (گاهی هم اونقدر بدبین میشم که صدای محسن درمیاد)
لیلی جان زدی به هدف! خودم نمی تونستم به این خوبی خودمو توصیف کنم. مخصوصا اینی که گفتی مثل دیگران فکر نمیکنن و روش فکری خودشون رو دارن. نمیدونم این خوبه یا بد، اما اغلب سر همین موضوع با دیگران دچار مشکل میشم. دیگه به این حرف مامان که میگه «من نمیدونم تو چه فکری کردی که فلان کارو انجام دادی!!!» عادت کردم. چیزایی که برای اغلب مردم مهمه برای من بی اهمیته (عکسش هم گاهی پیش میاد)
کلا متفاوتیم دیگه Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، mohsen324 ، یه مهاجر ، Hedieh20 ، msar ، pouya007
گفتم که من مطالعات زیادی در مورد این ماه دارم Smile
اینقدر که من متولدین این ماه و میشناسم و به نقاط ضعف و قوتشون آشنام و میدونم خط فکریشون چیه خودم در مورد خودم این اطلاعات و ندارمSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، shr.jafari ، msar ، pouya007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان