کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرین متولد ماه بهمن
سلام دوستان همگی تولدتون مبارک!!! D: من هم 20 بهمن متولد شدم! سالو دیگه نمیگم چون خیلی کوچیکم! Smile Sad
پاسخ
تولدت مبارک باد (بود) !!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، mh_hshk ، romance33
تولد همه ي اون هايي كه توي ماه خون و پيروزي متولد شدن مبارك بادBig GrinBig GrinBig Grin.مخصوصا 28 بهمني ها.اخه دختر 3ساله ي منم همين روز دنيا اومده.اميدوارم همگي سالهاي سال با سلامتي و دل خوش ايام رو سپري كنين.
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، یه مهاجر ، N0!$!eRv@mp!eR ، mh_hshk ، کیانا ، Hedieh20 ، romance33
(2010-02-17 ساعت 14:06)@Š!M نوشته:  [

هر کس خواست بره خرید خبرم کنه چون من هم عاشق خریدم و هم حوصله کافی دارم فقط قبلش کفش آهنی تهیه بفرمائید چون من برای خرید یه کفش کل شهر رو زیر و رو میکنمBig Grin
برعکس من از خرید کردن بیزارم بس که مته به خشخاش می ذارم و فکر می کنم اکثر چیزها ،زشت و بیخودی گرون هستند. به ندرت چیزی که تو ذهنم هست رو پیدا می کنم ولی اگه پیداش کنم به سرعت عاشق و شیفته اش می شم و باید حتما بخرمش. ولی عمدتا خریدهام از سر اجباره ،چون چیز دلخواهم رو پیدا نمی کنم وبعد از سالها گشتن ،یک چیزی رو بدون اینکه واقعا مورد پسندم باشه ،از سر اجبار می خرم.میشه گفت که مامان بیچاره ام برای همراهیه من در خرید جهیزیه چند جفت کفش آهنی پاره کرد!!
اینقدر خرید کردن برام سخت و طاقت فرساست که ترجیح می دم مایحتاجم رو از این و اون کادو بگیرم ،هر چند که طبق سلیقۀ از دماغ فیل افتاده ام نباشه!
واقعا اخلاق خریدم مزخرفه!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، یه مهاجر ، N0!$!eRv@mp!eR ، mh_hshk ، Hedieh20 ، romance33
(2010-02-17 ساعت 21:32)kavoshgarnet نوشته:  
(2010-02-16 ساعت 18:36)jMaster نوشته:  بهمنی های عزیز، سلام یک بهمنی را پذیرا باشید.

بنده متولد فردا هستم!

چه جالب من هم متولد ۲۸ بهمن هستم اینطور که معلومه باید تالار متولدین ۲۸ بهمن هم ایجاد بشه در ضمن من از دوست داران پر و پا قرص صادق هدایت هستم، ولی‌ دیروز به جای گرفتن ویزا به عنوان هدیه تولد برگه آبی گرفتم با کلی‌ نگرانی الان هم در آنکارا هستم به دلیل جا ماندن از پرواز به خاطر بی‌ نظمی خودم و بی‌ سر و پا بودن فرودگاه آنکارا.

عجب تولد هیجان انگیزی داشتی برا خودتBig Grin
(2010-02-18 ساعت 03:03)rasarasa نوشته:  
(2010-02-17 ساعت 14:06)@Š!M نوشته:  [

هر کس خواست بره خرید خبرم کنه چون من هم عاشق خریدم و هم حوصله کافی دارم فقط قبلش کفش آهنی تهیه بفرمائید چون من برای خرید یه کفش کل شهر رو زیر و رو میکنمBig Grin
برعکس من از خرید کردن بیزارم بس که مته به خشخاش می ذارم و فکر می کنم اکثر چیزها ،زشت و بیخودی گرون هستند. به ندرت چیزی که تو ذهنم هست رو پیدا می کنم ولی اگه پیداش کنم به سرعت عاشق و شیفته اش می شم و باید حتما بخرمش. ولی عمدتا خریدهام از سر اجباره ،چون چیز دلخواهم رو پیدا نمی کنم وبعد از سالها گشتن ،یک چیزی رو بدون اینکه واقعا مورد پسندم باشه ،از سر اجبار می خرم.میشه گفت که مامان بیچاره ام برای همراهیه من در خرید جهیزیه چند جفت کفش آهنی پاره کرد!!
اینقدر خرید کردن برام سخت و طاقت فرساست که ترجیح می دم مایحتاجم رو از این و اون کادو بگیرم ،هر چند که طبق سلیقۀ از دماغ فیل افتاده ام نباشه!
واقعا اخلاق خریدم مزخرفه!

خب منم سخت می پسندم و خرید میکنم و معمولا هم چیزی که میخرم دقیقا همون چیزی نیست که تو ذهنم بوده و بیشتر وقتا هم چند روز بعد یه جا دیگه یه مدل دیگه می بینم میگم ای کش اینو خریده بودم.اما با این سخت خرید کردنم حال میکنم.خودآزاری دارم فکر کنمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، mh_hshk ، Hedieh20 ، romance33
Toungue 
حلا بچه های بهمنی یک عکس بزارن توی آواتار ببینیم چطوری خوش پوش هستندTongue

ولی خدایی ما بهمنی ها بدجور مرموز هستیم به راحتی نمیشه از زیر دستمون ماهی رد بشه Cool نگیریم یه نگاهی بهش بندازیم بعد پته پوتش رو نفهمیم خدا به کسانی که با این بهمنی ها دوست میشن رحم کنه Big Grin
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: N0!$!eRv@mp!eR ، mh_hshk ، کیانا ، Hedieh20 ، romance33 ، pouya007
بهمنی های عزیز بیاید منو آنالیز کنید ببینم کدومتون اول ارور (error ) میدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk
دختر منم 27 بهمن بود.....................
یکی دیگه از خصوصیات بهمنی ها راحت طلبی اونهاست.......
حتی در مورد لباس پوشیدن از اونجائی هم که به نظر دیگران اصلا اهمیت نمیدن فقط دوست دارند لباس راحت بپوشند ....وکلا همون کاری و کنند که خودشون دوست دارند و با توجه به اعتماد به نفس بالاشون ناخودآگاه دیگران فکر میکنند که هر کاری که اونها انجام میدهند خوب و قشنگ و پسندیده استSmile
من بهمنی های زیادی رو میشناسم که تقریبا همشون اینجورین.......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، shr.jafari ، Haghighat ، کیانا ، اردوان ، Hedieh20 ، romance33 ، pouya007
حالا مطمئنید این خصوصیات به بهمن مربوطه؟ به سیل و طوفان مربوط نیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk
حالا من تو خرید کردن سخت گیرم! ولی اکثر اوقات دقیقا همون چیزیو پیدا میکنم که تو ذهنمه! مثلا میریم تو یه مغازه ای هی لباس میاره هی من دارم تو قفسه هارو نگا میکنم چقدم حرس میخوره آخرم از لا به لای قفسه ها لباس مورد نظرمو درمیارم!
و لیلی جان من با خصوصیاتی که گفتی موافقم! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، mh_hshk ، Hedieh20 ، romance33
آره درباره لباس پوشیدن لیلی درست میگه.من اصلا کفش پاشنه بلند نمی پوشم مگر مواقعی که خیلی نیاز به پیاده روی نباشه و فقط توی مجلس و مهمونی حضور داشته باشم..برای خوش تیپی به خودم سختی نمیدم و بقول معروف اصلا دنبال بکش و خوشگلم کن نیستم با این حال بد لباس هم نیستم اما لزوما برای خوش پوش بودن نیازی به پوشیدن لباسهای ناراحت نیست.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، ساشا ، laili ، Haghighat ، Hedieh20 ، romance33
(2010-02-19 ساعت 10:31)NAV!D نوشته:  حالا مطمئنید این خصوصیات به بهمن مربوطه؟ به سیل و طوفان مربوط نیست ؟

چرا طوفان؟Big Grin اتفاقا ما بهمنی ها خیلی روحیه مون لطیفه.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، ChairMan ، kavoshgarnet ، mh_hshk ، pr.kia ، کیانا ، Hedieh20 ، romance33
اااااااااااااااا
من تازه این تاپیک رو دیدم من هم متولد بهمن هستم
چقدر بهمنی اینجا داریم
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، kavoshgarnet ، shr.jafari ، کیانا ، Hedieh20 ، romance33
سلام بهمنی های عزیز راستی من یک بهمنی هستم
مثل همه شما در مورد رفیق باز بودن مشکل دارم دوتان زیادی دارم ولی فکر کنم فقط با یکیشون صمیمی هستم در مورد خرید هم همینطور توی خرید هر چیزی ساعتها روزها هفته ها ماهها............. گاهی تحقیق و فکر می کنم تا به نتیجه مطلوب برسم که اصولا هم می رسم ............ ولی خوب نمی دونم بهمنی ها چرا اینطوری اند یک برادر کوچکتر دارم اونم بهمنی ........ اونم تقریبا همینطوری ............. سال خوبی داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ساشا ، rasarasa ، shr.jafari ، mh_hshk ، Hedieh20 ، romance33
سلام به همه
منم متولد بهمن هستم، اون هم یک بهمن، در ضمن چپ دست هم هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان سووه برداشت نکنید اینجانب به همه ارادت دارم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، کیانا ، romance33 ، hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان