کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرین متولد ماه بهمن
Wink 
خب از اونجائی که با توجه به تعداد زیاد بهمن ماهی های تالار، با رای اکثریت برای ایجاد تاپیک بهمن ماهی ها موافقت شد اما تا به امروز اقدامی صورت نگرفت اینجانب اقدام به راه اندازی اتاق بهمن ماهی ها کردمWink

این دومین تاپیک خارج از بحث مهاجرتیه منه و امیدوارم که در آستانه 27 مین سالگرد تولدم بخاطرش شهید نشم!!!!!Big Grin

داشتم فکر میکردم اینجا می تونیم درباره روحیات و خصوصیات خودمون با هم صحبت کنیم و ببینیم تا چه اندازه ای واقعا ماه تولد روی روحیات افراد تاثیر داره.همچنین میتونیم تولد بهمن ماهی های عزیز رو در این تاپیک جشن بگیریم.

از طرف یه بهمن ماهی خودشیفتهBig Grin
پاسخ
سلام
من فکر کنم خصوصیات خوب بهمن ماهی ها آنقدر زیاده که در یک تاپیک نمی گنجه ( شیما جان بهتره عنوان این تاپیک رو بذاری "مهاجرین بهمن ماهی خودشیفته "قسمت اول"" )!! Big Grin

ولی جدای از شوخی بهمن ماهی ها جزو بهترین دوستان هستند.
روحیات متولدین این ماه کمی با ماه های دیگه متفاوته یعنی اگه کسی نتونه اونا رو درک کنه ممکنه فکر کنه آدم های عجیب غریبی هستند در حالی که با شناخت بهتر می تونه دلیل خیلی از رفتارهای اونا رو متوجه بشه.

نقل قول: "باید که بگوییم که شما باید به سمبل ماه تولدتان دقیق تر نگاه کنید.انسانی خواهید دید که از سطلی که بر شانه دارد آب جاری است.ماه بهمن عقل را تمثیل می کند.آنآب های جاری هم گنجینه افکار بی همتا می باشد.ماه تولد شما که از گروه هوا است،انسان برتر،دانایی،ایده آل،کشفیات،محبت و کمک را تمثیل می کند.این ماه نام دیگری هم دارد،به آن«ماه تولد دانایان»نیز گفته می شود.اگر شما متولد بهمن ماه هستید از هر نظر خوش شانس هستید.در ماه تولد شما انسان های بی نظیری متولد می شوند.واین را هم به اندازه ماه تولدتان،مدیون ستاره یتان هستید.
بسيار حسّاس ، استوار و ثابت قدم ، واقعاْ عاقل و تودار ، بدون ريا و تزوير ، انسان واقعاْ خوب ، دانا ، خونسرد ، رك گو ، روي خودش بيش از ديگران حساب مي كند ، مستقل ، منطقي ، عاشق بشريّت و انسانيّت ، فكر ديگران را مي‌خواند ، ثابت قدم ، آرامش دوست ، كمك رسان ، آسان زندگي مي كند ، پرسه زدن را دوست دارد ، داراي حسّ ششم قوي ، علاقه مند به دوستان ، آزاديخواه ، بلند پرواز ، رام نشدني ، هر جا برود بر مي گردد ، جاه طلب ، از اقرار به گناه منزجر است ، دوستان بسيار زيادي دارد ، رازدار و تو دار ، اجتماعي ، تا حدودي خودخواه و مغرور ، انتقاد را قبول ندارد ، فرشته خو ، از تعريف لذّت مي برد ، راه و روش خود را به طور دائم تغيير ميدهد ، منافع خود را به خاطر ديگران به خطر مي اندازد ، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستي ، دوستي او عميق و شكوهمند است ، ولخرجيش از روي عقل است ، خوش قلب و مهربان ، كم‌حافظه ، بهترين مشاور ، پرحركت و بي‌قرار ، كم علاقه به اصول سنتّي و قدرشناس .

مرد متولد بهمن
دارا دوستان زيادي است، از اقرار به نقطه ضعف‌هاي خود منزجر است. حسود و سوظني نيست، هارت و پورت و هياهو دارد. دير ازدواج مي‌كند و در بيماري وسواس است. ذاتآ اجتماعي است و افكاري را در سر مي‌پروراند كه اصلآ عملي نيستند. عشق اول خود را براي تمام عمر در خاطر نگه مي‌دارد.

زن متولد بهمن
بسيار غافلگير كننده، سزيع الانتقال، دارادي حس پيش بيني، كنجكاو، رفيق باز و كم علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسيار جدي و وفادار است اما قادر به ابراز آن نيست. او متعلق به همه جا همه كس است اما د رعين حال از آن هيچكس نمي‌باشد."

البته اینها فقط گوشه ای از محاسن ماست حالا کجاشو دیدین!! Big Grin
خودشیفته شماره یک : ساشا
پاسخ
تقریبا با همه اش موافق بودم به جز خصوصیات زنان بهمن درباره رفیق باز بدن.حداقل در مورد من صدق نمی کنه اتفاقا من اگرچه اشنایان زیادی دارم اما تعداد دوستای مورد اعتماد و صمیمی ام خیلی کمه و ارتباطم هم محدود میشه به چند نفر از همین گروه صمیمی.
بهمن ماهی ها اعتماد به نفس خوبی دارن و رگرچه در ظاهر خیلی خشک و بی احساس جلوه می کنن اما عاطفی هستن.معمولا پایبند به هیچ عرف و رسم خاصی نمیشن و طرزفکر خاص خودشون رو دارن و از همون هم پیروی می کنن به همین خاطر در جوامع سنتی غالبا با موارد زیادی در تضاد و تعارض هستن!!!!! چون در این جوامع به حریم شخصی افراد خیلی توجه نمیشه و بیشتر جمع و عرف غالب اهمیت داره.اینه که بیشترشون مهاجرت می کنن(اینم دلیل آمار بالای مهاجرین بهمن ماهی!!!!!)

سرگروه خودشیفتگان( خودشیفتگی رو دارین؟؟؟؟؟؟ )LOL
پاسخ
سلام دوستان! من هنوز به آمریکا مهاجرت نکردم ولی مطمئنا بزودی میکنم!! Smile راستی همین امروز تولد من بود!!
p: این تاپیک ایده ی خیلی خوبیه!
من با خصوصیات زن بهمن ماه کاملا موافقم مو نمیزنه با خودم! d:
حالا یه چیزی درباره بهمن ماهیا با نزدیک شدن ولنتاین! من تو اینترنت پیداش کردم که چه کادوهایی رو برا بهمن ماهیا بخریم؟

یاقوت ارغوانی ، گل بنفشه ، الات موسیقی ، ستِ شطرنج
جدول کلمات متقاطع ، بخور خوشبو ، بلیط کنسرت موسیقی سنتی
وسایل اسکی ، ثبت نام کلاسهای رقص ، ستِ بازی کروکت ، بلیط گالری های هنری

همش خوبه فقط من از موزیک سنتی اصلا خوشم نمیاد!
پاسخ
مثل اینکه اشتباه اومدم. اینجا همه خانوما هستند. Big Grin مجلس غیبت کنون راه نندازید فقط... من رفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، یه مهاجر ، WIKIMAN ، Ali Sepehr ، ساشا ، shr.jafari ، fafa k.a.f ، کیانا ، romance33 ، engmadelat ، HERMES7 ، nasam ، msar
به جز ستِ بازی کروکت هرکدوم رو برای من بخرید من خیلی خوشحال می شم !! :D :))
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، romance33 ، msar
اینکه بهمن ماهی ها، خیلی خوش شانس هستند؛ واقعا ً درست است و شاید هم از سر صدقه ی این دخترم است که زندگی من و مادرش هم دستخوش تغییر شد و الان آمریکاییم !!!؟؟ بهرحال این را گفتم که یه وقت نشه بهمن ماهی ها بخواهند غر بزنند و از بخت بنالند، که همه ی این مدارک در کتاب تاریخ مهاجرسرا ثبت شده و اگه انکار کنید مجبورم بگم. اسم اون خانم رو بگم؟ بگم؟

در مورد دختر من گفتنی است که هرچند بیشتر مواقع با تنهایی راحت است و آنچنان رفیق باز نیست و میتونه با داشتن یک تلویزیون و یا کامپیوتر، شب و روز را بدون غذا پشت سر بگذاره؛ هروقت هم که با رفقاشه، یه جورایی حکم جلوداری آنها را پیدا میکنه و به دیگران خط میده. و این هم درسته که به همه کس اعتماد نمیکنند و همین کار را برای والدین حسابی سخت میکنه که بتونند از زیر زبونشون حرف بکشند؛ ولی یک نشونه ی خیلی خوبی هست که بدونی توی دلشون یه خبرایی هست و اونهم آشفتگی و پرخاشگری بدون علتی واضح در محیط خانه و مخصوصا ً نسبت به والدین خود.
ارادتمند...حمید
راستی خانم N0!$!eRv@mp!eR میشه تلفظ و معنی اسمتان را بفرمایید؟؟ نکنه این هم یکی از خصوصیات اسرار آمیز بهمنی ها باشه !!؟؟؟ شاید.
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
منم در مورد این کلمه "رفیق باز" مشکل دارم. چون خود من دفترچه تلفن هر دو تا گوشیم پره و وقتی صبح تو محیط کارم میخوام از جلوی همه اتاقها رد بشم تا به اتاقم برسم معمولا یکی دو ساعتی طول می کشه !!
ولی با تمام اینها فقط یک دوست صمیمی دارم ... تمام دوستان من هم که متولد ماه بهمن بودند مثل خودم حلقه دوستان صمیمی شون از یکی دو نفر بیشتر نبوده. دوران کودکی هم اخلاقم دقیقا مثل دختر کوچولوی گل حمید آقا بود....
خانم N0!$!eRv@mp!eR ( من اسمتون رو کپی پست کردم آخه خیلی سخته!) تولدتون مبارک ....
هر چند که این تاپیک مال تولد نبود.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، laili ، یه مهاجر ، ساسان ، N0!$!eRv@mp!eR ، mahtab6 ، Hedieh20 ، romance33 ، HERMES7 ، msar
چه خبره اينجا!!! يه کم خودتونو تحويل بگيرين بهمني‌ها.Big Grin

به هر حال تولد همتون مبارک.
من آذر ماه بدنيا اومدم (خانوما، واسه چي گفتين "واااااي" !!!؟ ) . انگار هيچکس ديگه آذر ماهي نيستSad که يه تاپيک راه بندازيم. اومدم اينجا گفتم که يه وقت عقده‌اي نشم.Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
مهدی جان این عضو سابقه دارت منو کشته....................
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، lexington ، fafa k.a.f ، msar
نويد جون خيلي‌ها رو کشته. خودمم کشته!!!Big Grin

(2010-02-10 ساعت 09:55)NAV!D نوشته:  مهدی جان این عضو سابقه دارت منو کشته....................

ساشا جان، کلاً آذرماهي‌ها (ماهي نه، ماهي!) خيلي دل و جرأت دارن.Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، romance33 ، msar
(2010-02-10 ساعت 08:53)indmehdi نوشته:  چه خبره اينجا!!! يه کم خودتونو تحويل بگيرين بهمني‌ها.Big Grin

به هر حال تولد همتون مبارک.
من آذر ماه بدنيا اومدم (خانوما، واسه چي گفتين "واااااي" !!!؟ ) . انگار هيچکس ديگه آذر ماهي نيستSad که يه تاپيک راه بندازيم. اومدم اينجا گفتم که يه وقت عقده‌اي نشم.Big Grin

من هم آذر ماهی می باشم Big Grin با کمال افتخار
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، fefa ، romance33 ، msar
آقا نوید چرا نشستین؟ بگیرینشون !! صدرا جان بیا ببین کی قصد بر.ان.دا.زی س.ف.ت رو داره!! ما یا این آذر ماهی (ماهی نه، همون ماهی!) ها. دوستان نکنین این کارو بعد عمری آرزو یه انجمن زدیم ها!!
من تو خونه ام از دست این آذر ها راحتی ندارم (مادر و برادرم)!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، indmehdi ، romance33 ، msar
(2010-02-10 ساعت 09:55)NAV!D نوشته:  مهدی جان این عضو سابقه دارت منو کشته....................

نوید این نقطه ها رو از من یاد گرفتی ها.........اینها کپی رایت دارند حواست و جمع کن ......سوت میکنم...

راستی بچه ها rasarasa غایبه...فکر کنم داره اسباب کشی میکنه....سارا جون کمک نمیخواهی؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، romance33 ، msar
ساشا جان خوشم اومد ذهنم رو خوندی .ایول .
لیلی خانم منو عفو کنید ........ دیگه از این کارا نمیکنم...........
قول میدهم.................
آخه اصلا من ........
قول............
آخر کاری که نباید بشه شد . خدایا خودت کمک کن این عوامل بر اندازی رو شناسایی کنیم .
مکر و مکر الله و الله خیر عافیه بازم بگم یا کافیه .؟؟؟؟؟؟؟
از الان هر کی توی این تایک فعالیت کنه به جرم اختلال در نظم سایت دستگیر میشه .
همه میرید (بن ریزک).
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان