کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدي: مردود شدن درخواست ویزا
ایا داشتن شناسنامه المثنی ممکن هست باعث مردود شدن ویزا شود؟
چون من قبل از نامزدی شناسنامه رو گم کردم
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، mml
(2011-05-08 ساعت 18:23)piboo نوشته:  ایا داشتن شناسنامه المثنی ممکن هست باعث مردود شدن ویزا شود؟
چون من قبل از نامزدی شناسنامه رو گم کردم

من قبل از گرفتن ویزای نامزدی ام ،شناسنامه جدید با عکس جدید گرفته بودم. هیچ مشکلی برای من پیش نیومد...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، alireza62 ، mml
سلام به بچه های خوب مهاجر سرا
از کسانی که در این مورد اطلاعاتی دارند ممنون میشوم جواب دهند
اعتبار باسبورت من تمام شده و من اقدام به گرفتن باسبورت جدید کردم.میخواستم بدونم باید اطلاعات باسبورت جدید رو به سفارت قبل از مصاحبه اعلام کنم یا روز مصاحبه میتونم بگم؟
اگر باید اعلام کنم به کجا باید بگم اگر ممکن هست ادرس رو به من بگید.من 25 می مصاحبه دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 14:35)piboo نوشته:  سلام به بچه های خوب مهاجر سرا
اعتبار باسبورت من تمام شده و من اقدام به گرفتن باسبورت جدید کردم.میخواستم بدونم باید اطلاعات باسبورت جدید رو به سفارت قبل از مصاحبه اعلام کنم یا روز مصاحبه میتونم بگم؟
اگر باید اعلام کنم به کجا باید بگم اگر ممکن هست ادرس رو به من بگید.من 25 می مصاحبه دارم.

به نظرم لازم نیست اعلام کنی. فقط هر دو پاسپورت را با خودت ببر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 15:41)amir29 نوشته:  

امیر جان شما مطمئن هستید
به مشکل برخورد نمی کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 17:11)piboo نوشته:  
(2011-05-10 ساعت 15:41)amir29 نوشته:  

امیر جان شما مطمئن هستید
به مشکل برخورد نمی کنم

عوض کردن پاسپورت یک مساله طبیعی است. مشکلی پیش نمیاد. قبلی همراهت هست دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان:
به من ویزا ندادند . نمی دونم چکار کنم . خیلی ناراحتم .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، REZA1390 ، rs232 ، Linspire ، zohreh36
یعنی چی ندادن؟یعنی منتظر کلیر شدنی یا کلا ندادن؟آخه چرا؟مشکل از کجا بود؟
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، REZA1390
(2011-08-05 ساعت 08:55)viking نوشته:  به من ویزا ندادند . نمی دونم چکار کنم . خیلی ناراحتم .

دوست عزیز خیلی ناراحت شدمSad یعنی چی ویزا ندادن؟؟
میشه بیشتر توضیح بدی؟
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: REZA1390 ، frozen mind
اخه چرا؟ کی مصاحبه داشتید؟یعنی همون روز مصاحبه گفتند ویزا نمی دن؟
مشه لطفا بگید چرا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
ای وای آخه چرا خیلی ناراحت شدم Sad
کتگوری ارتقا داده شد به CR1
تاریخ تکمیل پرونده : 8 اکتبر2010
زمان مصاحبه :2 مارچ 2011 آنکارا
گرفتن ویزا در همان روزBig Grin
پرواز : 10 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Parniyan
(2011-08-05 ساعت 08:55)viking نوشته:  به من ویزا ندادند . نمی دونم چکار کنم . خیلی ناراحتم .

دوست عزیز
بیش از دو روز از این پست شما می گذرد. دوستان از شما دلیل ندادن ویزا را پرسیدند، اما شما هیچ توضیحی درباره این که چی شد ویزا ندادند ارائه نکردید.

دوست عزیز، می توانم تاحدودی تشخیص بدهم که چه فشار عصبی شدیدی روی شما هست، اما به یقین این را می دانم که فشار عصبی وارد بر شما چندان نبوده که شما را از ورود به سایت بازدارد کما این که بعد از اعلام این خبر دست کم دو بار به این سایت مراجعه کرده اید، مثلا همین دیروز.
شما ناراحتید، به حق هم ناراحتید، اما این دلیل نمی شود که بیایید اینجا و یک خبر ناگوار را بدون هیچ توضیح و به صورت کاملا مبهم اعلام کنید و بروید ساکت بمانید. مطمئنم که شما سوال های از سر نگرانی دوستان را دیده اید، اما جوابی نداده اید.

دوست عزیز، انتقال استرس به دیگران کار صحیحی نیست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، golbano ، hi_2011 ، alireza62 ، masoudeses ، sasan_rock ، zohreh36 ، ghazal72

سلام به همه . اگر تاخیری در جواب دوستان بود به خاطر اینه که من خبر ناگوار از هتل انکارا فرستادم بعد از ان هم انقدر سرعت اینترنت هتل پایین بود که برای باز شدن یک صفحه حداقل 30 دقیقه زمان می برد . و من با توجه به اینکه هتل را یک هفته گرفته بود و چون با تور هم رفته بودم نمی تونستم زودتر از موعد برگردم . چون هتل پول روز های باقی مانده مرا نمی داد مجبور شدم سه روز بیخود در انکارا بمانم . چهار روزبعد از مصاحبه تازه تونستم چند قطره اشک بریزم ( انقدر شوک شده بودم) .
حالا سفر نامه کوتاه من:
طبق روال همه ی دوستان من وارد سفارت انکارا در روز مصاحبه شدم . بعد از انگشت نگاری نوبت مصاحبه شد. حدود ساعت 12 ظهر بود.
خانم مصاحبه کننده یک خانم جوان بود و امریکایی که فارسی را خوب حرف میزد. مثل پلیس شروع به مصاحبه که چه عرض کنم مثل باز جویی کرد .
حدود 30-32 دو سوال کرد سوالات بسیار انحرافی هم در ان بود وسط جواب های من می پرید و سوال دیگر می کرد. طوری که می خواست انگار دروغ مرا در اورد. اخر های مصاحبه خودش دیگر خسته شده بود و من هم کم ناراحت البته چیز بد به او نگفتم. از اول مصاحبه انگار قصد داشت که به من ویزا ندهد . شاید خانواده نامزدم چیزی در پرونده ام گذاشته بودند . شاید هم نه این را مطمئن نیستم . رفتارش مثل این بود که من چیزی دزدیده ام که مال او بوده .
اخرش گفت از این نوع ویزا نمی توانید استفاده کنید و تمام. شاید بهتر بود از اول از طریق ویزای ازدواج اقدام می کردم . ویزای نامزدی برای ما ایرانی ها مثل کابوس می ماند .البته در مورد من که اینطور بود . به نامزدم گفتم او هم خیلی ناراحت شد و گفت حرومزادها (منظورش سفارتی ها بودند) خلاصه باید از طریق دیگر اقدام کنم .امیدوارم بقیه دوستان بتوانند ویزایشان را بگیرند. فعلا تا مدتی دیگر حوصله امدن به اینجا را ندارم . امیدوارم مرا ببخشید واقعا الان نفسم گاهی بند می اید.بشدت عصبی هستم. شاید نامزدم وکیل بگیرد. فعلا در مرحله گیجی و سر در گمی هستیم. به همه ترک ها از دم ویزا دادند . به همه ایرانی ها از دم برگه ابی و گاهی برای لاتاری ها به خانم ها برگه سفید و به شوهرانشان برگه ابی. موفق باشید. سوالات من شبیه سوالات شومپت (عضو قدیمی این سایت ) بود ولی کمی بیشتر و سطش هم سوالاتی بود که مجبور بودم جواب سوال قبلی را دوباره توضیح دهم .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، zohreh36 ، jasmine2953 ، Parniyan ، pefa ، masoudeses ، stealth ، LINDA1376 ، Linspire ، sasan_rock
نامزدم وکیل گرفته
پاسخ
تشکر کنندگان: masoudeses ، frozen mind ، Parniyan
(2011-08-22 ساعت 16:55)viking نوشته:  نامزدم وکیل گرفته

viking عزیز سلام
کار بسیار خوبی کردی ناامید نشو
شاید قسمت این بوده چند ماه دیرتر بری
اگه پاپس میکشیدی باید ناراحت میشدی
ولی الان بجنگ مطمئن باش تو اولین نفر نیستی که دوباره از اول شروع کرده و ویزا گرفته
امیدوارم زودتر به اون چیزی که میخوای برسی.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، frozen mind ، LINDA1376 ، Parniyan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان