کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
منطق:
چیزی بوده که همیشه مانع از انجام کارهای بزرگ شده .
چیزی بوده که همیشه باعث شده آدمها احساس کنن اونی که فکر میکنن درسته و بگویند نهاین فکر من منطقی هست.
من یادمه برای کانون زبان بیشتر از چهار جلسه غیبت داشتم و طبق قانون کانون که بر گرفته از منطق هست غیبت بیش از 4 جلسه منجر به اخراج شدن فرد میشود.
اما من روز آخر رفتم با استادمون صحبت کردم براش توضیح دادم . و گفتم من کاملا به درس تسلط دارم و اجازه بدید من امتحان فاینال رو بدم .
معلم مون خیلی بهانه آورد و نه و نمیشه و ... حرفهای تو منطقی نیست و ...
امامن با یک جمله بهش ثابت کردم من میتونم امتحان بدم: (یاد بگیرید تو زندگی به کار ببرید)
گفتم:
درسته حرف من غیر منطقی و حرف شما منطقی اما بعضی مواقع حکمت هست که جای منطق رو میگیره و تصمیم حکیمانه گرفتن درسته نه منطقی .
گفتم من به خاطر یک جلسه غیبت بیشتر باید 2/5 ماه دیگر بیام اینجا .این درسته ؟ من قول میدهم خودم رو به کلاس برسونم و نمره عالی هم در امتحان گرفتم .
اینو گفتم که بدونید منطق همیشه درست نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، R.F ، OverLord ، maryamjay ، kianoush ، loony ، msar
* وقتی با روح کائنات همنوا باشی, دسترسی نامحدودی به خِرد و قدرت کلی پیدا می کنی و رویاهایت به حقیقت می پیوندد. هماهنگی تو با قدرت لایتناهی, باعث می شود نیروی انرژی وجودی خود را حس کنی.
اگر دفتر قلب تو سرشار از عشق و محبت باشد, احساس سرزنده بودن می کنی و خودت می دانی که به خواسته هایت می رسی. تو می توانی طعم آن را بچشی, احساسش کنی و درکش کنی, انگار همین حالا آن ها را در دسترس داری.
هماهنگی با قدرت لایتناهی, جاری شدن اقدام های پر از انگیزه را به دنبال دارد. انگار در رودخانه ای هستی و خود را به جریان آب سپرده ای . تو حس می کنی که قدرت کائنات تو را به سوی خواسته هایت پیش می برد...*
Smile

15 فروردین_ روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Hossein81 ، ChairMan ، kavoshgarnet ، OverLord ، N.D ، sh-b ، kianoush ، mehrdadi ، lexington ، loony ، shahin 93 ، msar
* تک تک مردم مصمم هستند که شاد باشند. این وضعیت طبیعی ماست و خودمان هم این را می دانیم. چون با داشتن حال و هوای بد احساسی نا خوشایند داریم. ما دلمان می خواهد شاد باشیم. مهم ترین مسئله, پی بردن به این موضوع است که شادی انتخاب است, زیرا احساسی است که از درون خودمان نشات می گیرد.
همین حالا باید تصمیم بگیریم که از درون شاد باشیم تا بتوانیم زندگی شادی را جذب خود کنیم.*Smile

16 فروردین_ روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، kavoshgarnet ، N.D ، sh-b ، OverLord ، hasti_banoo ، kianoush ، msar
*" *" هر چه هستیم نتیجه ی همان است که فکرش را کرده ایم. " *" *

17 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: N.D ، ChairMan ، honareirani ، kavoshgarnet ، sh-b ، OverLord ، kianoush ، Ashkan78 ، msar
* تو تنها نیستی. درون تو یک قدرت لایتناهی حضور دارد که تو را هدایت می کند, به تو عشق می ورزد و منتظر است که هر آنچه را که خودت انتخاب می کنی به تو بدهد. تو همیشه به این قدرت خلاق درونی خودت دسترسی داری و خواهی داشت.*

18 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، sh-b ، ChairMan ، kavoshgarnet ، honareirani ، OverLord ، hasti_banoo ، kianoush ، Ashkan78 ، loony ، msar
* لذتِ اهدا بزرگ ترین لذت عالم است.*

19 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، kavoshgarnet ، ChairMan ، honareirani ، hasti_banoo ، kianoush ، Ashkan78 ، msar
* تو ارزشمندی. تک تک مردم هم همینطورند. خداوند موهبتی عظیم اعطا کرده است و آن, خلق زندگی خودت است, بدونِ هیچ محدودیتی. *

20 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b ، ChairMan ، OverLord ، honareirani ، kianoush ، Ashkan78 ، loony ، msar
* زندگی تو در اختیار خودت است. مهم نیست که الان کجا هستی و چه بر سر زندگی ات آمده است. همین حالا هم می توانی آگاهانه افکارت را انتخاب کنی و زندگی ات را تغییر دهی. اصلا وضعیتی به نام یأس وجود ندارد. تک تک موقعیت های زندگی ات ممکن است دگرگون شود!* Smile

21 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b ، ChairMan ، honareirani ، hasti_banoo ، kianoush ، Ashkan78 ، shahin 93 ، msar
نمیدونم کی:
هر وقت تو زندگي به يه در بزرگ که يه قفل بزرگ روش بود رسيدي ، نترس و نااميد نشو چون اگه قرار بود در باز نشه جاش يه ديوار مي کشیدن.
کوروش‌کبیر: فرمان دادم بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک بسپارند تا ذرّات بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
پاسخ
* همه ی ما یکی هستیم, همه به هم مرتبط هستیم و همگی جزئی از یک حوزه ی انرژی, یگانه ذهن متعالی, شعور یگانه و منبع خلاق یگانه هستیم. هر اسمی دلت می خواهد روی آن بگذار, به هر حال همه ی ما یکی هستیم.*

22 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b ، honareirani ، ChairMan ، kianoush ، Ashkan78 ، loony ، msar
* وقتی دعا می کنی, باور کن که خواسته هایت را دریافت کرده ای, و به این صورت به آن ها می رسی.*

23 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، kianoush ، Ashkan78 ، loony ، msar
این ربطی به قضیه نداره ولی چون جالب بود مینویسم:
اسکندر به مادر خویش وصیت کرد هنگامی که او را به خاک سپردند، دست‌هایش را بیرون از خاک بگذارند تا دیگران بدانند که اسکندر بزرگ از دنیا دست خالی رفت و چیزی از داشت‌هایش را نتوانست با خود ببرد!
کوروش‌کبیر: فرمان دادم بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک بسپارند تا ذرّات بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kianoush ، Ashkan78 ، loony ، msar
من درسته 15 ساله شرکت میکنم و هنوز قبول نشدم
اما هر روز که از خواب بلند میشم فکر میکنم که اونجا هستم وقتی پشت رل میشنم که برم سر کار ،ترافیک همتو رو نمیبینم ،فکر میکنم دارم یه رانندگی بدون استرس میکنم
بچه ها همه ما بلاخره میریم چون میخوایم که بهتر زندگی کنیم
امسال مهاجر سرا پر میشه از امار قبولیا
همتون منتظر خبرای خوب باشید
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، kavoshgarnet ، Ashkan78 ، loony ، wushu kung fu ، ensan ، msar
دوست دُختر یکی از دوستام یه کتاب شعری به دوستم هدیه کرد که تو صفحه اولش با خُدکار اینُ نوشته بود:

کاش می شد در میان واژه ها -- واژه لبخند را معنا نمود
از میان سالهای زندگی -- روزهای گریه را فردا نمود
رنگ گل، بوی صفا را لمس کرد -- کاش می شد عشق را معنا نمود
با وجود این همه نا خالصی -- قند دل را خالصانه وا نمود
پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari ، ChairMan ، honareirani ، OverLord ، Ashkan78 ، loony ، msar
* بسیاری از مردم برای خاطر دیگران از خود گذشتگی بی مورد می کنند به خیال اینکه با این کار آدم خوبی خواهند بود. اما اشتباه است! از خود گذشتگی ناشی از ایده ی فقدان محض است. چون می گوید:"برای هر کس به حد کافی وجود ندارد, پس من از حق خود صرف نظر می کنم". این احساس و طرز فکر درست نیست. چون برای هر کسی وفور نعمت وجود دار و ظیفه ی تک تک مردم است که خواسته های خود را فرا بخوانند. تو نمی توانی به جای فردی خواسته هایش را فرا بخوانی, چون نمی توانی به جای کس دیگری احساس و فکر کنی. تو باید خودت را دریابی. وقتی حس خوب خودت را در اولویت قرار دهی, فرکانسی هم از که از تو ساطع می شود بر اطرافیانت تاثیر مثبت بسزایی خواهد داشت.*

24فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، hasti_banoo ، soltan ، kianoush ، ChairMan ، honareirani ، maryamjay ، OverLord ، Ashkan78 ، 20reza ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان