کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال های مطرح شده برندگان 2010
با سلام به دوستان عریز

برندگان 2010 می توانند سوالات خود را در این تاپیک مطرح کنند .
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsansed ، OverLord ، yek_mosafer
من راجع به این سوال دارم که اصولا چرا یک انسان آمریکایی باید اسپانسر یک انسان ایرانی بشود؟ آیا از آن سودی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer
اسپانسر به خاطر اینه که اگه شما به مشکلات مادی بخورین سر بار دولت آمریکا نباشین یا اگه مشکلات درمانی داشته باشین خرج رو دست دولت نذارین و یا مسائلی از این قبیل...................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
اینا که همش به نفع ساپورت شونده است نه ساپورت کننده که...!
پاسخ
من شنیدم کسی که اسپانسر میشه از میزان مالیاتش کم میشه یعنی اعلام میکنه که مثلا سه نفر دیگه هم من ساپورت کردم و مالیات کمتری میده ولی تا چه حدی درسته نمیدونم............
خوب نفعی که ساپورت شونده میبره به مراتب بیشتر از ساپورت کننده هست برای همینه که کسی حاظر نمیشه به راحتی اسپانسر کس دیگه ای بشه..........
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، shani89
ایکاش یکی بود که این موضوع کم شدن از مالیات رو می تونست توضیح بده و بگه که کلا موضوع اسپانسر به چه شکل هستش؟
من چند نفر آشنا دارم که مطمئناً اگر بگم کاری بکنید که فقط به نفع من هستش و یا سود کمی برای شما داره 100% گوشی رو روی من قطع می کنند و شاید حتی بعدش گوشی رو از سوکتش در بیارند!!! پس اگر میشه منو روشن کنید که قضیه اسپانسر به چه شکل هستش؟
laili از شما هم تشکر می کنم. مرسی که وقت میذاری و جواب میدی.
پاسخ
دوستان یک سوال :
میدانیم که دارنده پاسپورت امریکائی برای ورود به خیلی از کشورهای دیگر نیاز به ویزا ندارد . ایا این قابلیت را گرین کارت هم دارد.
با تشکر
پاسخ
masih نوشته: سلام دوستان
منم دارم فرم های 2010 رو پر می کنم .یه سوال ؟؟؟
ایا حتما باید تو این مرحله فرم مربوط به اسپانسر رو هم پر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر فرمهای مربوط به اسپانسر بعد از کارنت شدن و آمدن نامه دوم.
فقط حتما کپی بگیر ازشون قبل از پست کردن. اسپل اسمها و تاریخها رو با دقت ببین...امضات با امضای پاست یکی باشه.همین دیگه ...ذRolleyes
پاسخ
msnazi عزیز جریان اسپانسر اینه که شما سر بار دولت نشی هر کسی هم قبول نمیکنه که این کار و بکنه یا باید خیلی بشناسنت یا خیلی دوستت داشته باشن چون مسئولیت خیلی بزرگیه و هر چقدر هم توضیح بدی که براتون سود داره اگه طرف نخواد اسپانسر بشه نمیشه دیگه ...
از اون جریاناس که ضرب المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب درش کاملا صادقهBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
msnazi من با چند نفر که سال های پیش رفتن در مورد اسپانسر صحبت کردم و همشون گفتن الزامی نیست. چون این طبیعی که کسی که برنده میشه ممکنه کسی رو اونجا نداشته باشه.در واقع نداشتن اسپانسر هیچ امتیاز منفی برامون نداره ولی داشتنش یه امتیاز مثبت تا اونا خیالشون راحت بشه سربارشون نیستیم.
اگه اسپانسر ندارید در قبالش اینجا تو حسابتون پول باشه و یا ملکی به نامتون که نشون دهنده اینه که شما از نظر مالی تامین هستی و اینکه اونجا سربار نیستید.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
masih نوشته: سلام به برندگان بزرگترین قرعه کشی پردردسر دنیا!!!!
من اسپل اسمم توی فرم ثبت نام اسپل اسمم توی پاسپورتم متفاوته توی پاسم یه h اضافه داره به نظرتون باید اسپل ثبت نام رو بنویسم یا اسپل پاسم رو ؟؟
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
SOS
البته پاسم بعد از ثبت نامم صادر شده.

اسپل پاسپورت و بعد ایمیل بزنی به KCC بهشون بگی بعد ایمیل و با خودت ببری سفارت بقیه اش بستگی به نظر افسر داره قبول کنه یا نهSadSadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: masih ، yek_mosafer
مرسی از laili و RF عزیز. خیلی امیدوار شدم دوستان. دیگه به اون آشنا های خیلی خیلی دور رو نمی زنم و سعی می کنم حساب بانکی ام رو هر روز چاق تر کنم و اگر شده از دوستان به صورت قرضی پول می گیرم و چند روز می زارم تو حساب بمونه تا فردا اگه خواستم پرینت بگیرم گردش مالی ام خوب بشه. (فکر خوبیه؟؟)
خیلی امیدوار شدم..... خیلی!!!!
بچه ها کی صاحب این عکس که من گذاشتم رو می شناسه؟ من عاشقشم!
پاسخ
بچه ها قسمت اسپانسر و بخونین:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1169
پاسخ
reza22 نوشته: دوستان یک سوال :
میدانیم که دارنده پاسپورت امریکائی برای ورود به خیلی از کشورهای دیگر نیاز به ویزا ندارد . ایا این قابلیت را گرین کارت هم دارد.
با تشکر

نه فکر نمی کنم. چون ما تا سیتیزن نشیم پاسمون هنوز ایروونیه و برای هر جایی که می خواهیم بریم باید با بدبختی ویزا بگیریم! البته شاید با داشتن گرین کارد راحت تر بهمون ویزا بدن.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22
آيا داشتن اسپانسر اجباريه؟
يعني اگه کسي اسپانسر نداشته باشه، رد ميشه؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان