کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه فرم پر شده
پیشنهاد میکنم که هر کس تو هر category ثبت نام کرده یک نمونه از فرمهای تکمیل شده اش رو اینجا بزاره تا بقیه بتونن استفاده کنن.
واسه قرعه کشی لاتاری آمریکا چون پر کردن فرمها ساده است. مشکل کمتر بوجود میاد ولی در مورد کانادا وکلا (مخصوصا داخل ایران) از این مساله دارن سوء استفاده میکنن (هزینه وکیل از 6000 دلار شروع میشه فقط برای پر کردن فرمی که تمام مواردش توی سایت اداره مهاجرت کانادا وجود داره)، در حالی که اگه یکم وقت بزاریم پر کردن فرمها اصلا کاری نداره
من خودم تازه شروع به ثبت نام کردم (skill worker). حتما اگه پروسه اش رو تموم کنم یک نمونه فرم اینجا میزارم
تا قبل از اون خواهش میکنم اونایی که تجربه بیشتر دارن حتما با من تماس بگیرن
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، m.memari ، es96 ، sh-b ، meira ، paradox1666 ، Hossein123 ، rasa ، lighter ، msar ، quebec2016
سلام هنوز فرم‌هات تموم نشده پسر؟ چهار ماه داره می شه که؟؟؟
اگه تموم کردی بذار ولی یک نکته آخه این همه اطلاعات ریز یک نفر رو می‌خوای در اختیار دیگران بذاری؟؟ به نظرم باید روی اطلاعات خط بکشی تا واضح نباشه. البته واقعا خود فرم رو پر کردن مشکل نیست جمع‌اوری اطلاعات و مرتب و منظم کردنشون و همچنین وظایف شغلی و غیره هست که کار اصلیه مخصوصا اگه مثل من مشاور مدیریت باشی و هزطار تا سابقه کار مشاوره‌ای و موقت داشته باشی
بدرود
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein123 ، msar ، quebec2016
اگر میشه لطف کنید نمونه فرم پر شده برای skillworker کبک را بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
این تاپیک با توجه به عنوان خیلی خوبی که داره اطلاعات خیلی کمی در مورد فرمهای مربوط به skill worker و نحوه پرکردنشون داره ایکاش دوستانی که فرمها رو پر کردن یا دارن پر میکنن اطلاعات بیشتری میدادن از جمله :
1- از کجا میشه خود فرمهارو دانلود کرد؟
با تشکر
پاسخ
(2010-07-26 ساعت 15:16)OMID_R نوشته:  سلام
این تاپیک با توجه به عنوان خیلی خوبی که داره اطلاعات خیلی کمی در مورد فرمهای مربوط به skill worker و نحوه پرکردنشون داره ایکاش دوستانی که فرمها رو پر کردن یا دارن پر میکنن اطلاعات بیشتری میدادن از جمله :
با تشکر

من به زودی اطلاعات کاملی رو در زمینه مهاجرت به کانادا در تالار مهاجرت به کانادا قرار می دهم. کمی صبر کنید. بعد از آن با همکاری دیگر کاربران آنرا تکمیل خواهیم کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: OMID_R ، Lottery_GC ، ADONIS ، Hossein123 ، msar ، 20asi
(2010-07-26 ساعت 15:48)User نوشته:  
(2010-07-26 ساعت 15:16)OMID_R نوشته:  سلام
با تشکر

من به زودی اطلاعات کاملی رو در زمینه مهاجرت به کانادا در تالار مهاجرت به کانادا قرار می دهم. کمی صبر کنید. بعد از آن با همکاری دیگر کاربران آنرا تکمیل خواهیم کرد
منتظریم عزیز.
پاسخ
سلام
روز همگی به خیر
دوستان من تازه واردم و نمی دونم چجوری باید سوال کرد.
پس اگر ایرادی بود ببخشید
سوال:
من اگر تافل داشته باشم و بنا به دلایلی بخام برای کانادا اقدام کنم ، این درسته که مدرک تافل من رو معادل می کنن با آیلتز؟
اگر نه چه کاری می تونم بکنم؟
با تشکر
پاسخ
(2010-07-31 ساعت 18:48)arash_89434 نوشته:  سلام
روز همگی به خیر
پس اگر ایرادی بود ببخشید
سوال:
من اگر تافل داشته باشم و بنا به دلایلی بخام برای کانادا اقدام کنم ، این درسته که مدرک تافل من رو معادل می کنن با آیلتز؟
با تشکر
سلام دوست عزیز روز شما هم بخیر
من هم مثل شما تازه واردم و این اطلاعاتی که در اختیار دارم صرفا نظر خودم و با توجه به ترجمه و استنباط شخصی از فرم IMM0008-Schedule3 (فرم محاسبه امتیاز) میباشد
1- با توجه به محتویات بند 5 از فرم فوق شما بر اساس میزان مهارت زبان انگلیسی در 4 سطح(High ,Moderate ,Basic ,None Proficiency) مورد ارزیابی قرار میگیرید و نمره کسب شده در IELTS یا TOFEL فقط میزان مهارت شما را مشخص میکند.
2- در بند 6 از همین فرم سوال شده است که
"آیا از شما آزمون تایید شده ای در مورد مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه گرفته شده ؟"
که از متن سوال فوق چنین استنباط میگردد که هرگونه آزمون مهارت زبان تایید شده قابل قبول (یا قابل معادل کردن) می باشد
مجددا تاکید می کنم موارد فوق صرفا استنباط و تفسیر شخص بنده از فرم IMM0008-Schedule3 بوده و حتی الامکان تحقیق بیشتری کنید . باتشکر
باقی بقایتان
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Hossein123 ، rasa ، msar
سلام دوستان
من به كساني كه مي‌خواهند براي كبك در كانادا اقدام كنند توصيه مي‌كنم اين كار رو خودشون و بدن وكيل انجام بدهند چون پروسه اين كار راحت است و به وكيل نيازي نيست. من سال قبل براي كبك اقدام كردم و ارديبهشت ماه مصاحبه داشتم و الان هم منتظرم تا مديكال و ويزام رو دريافت كنم. اگه سوالي در اين زمينه داشتيد تا جايي كه بتونم كمكتون مي‌كنم. (پروسه اقدم تا دريافت ويزا حدودا 2 سال طول مي كشه )
اگر در مورد پر كردن فرم ها مشكلي داريد لطفا مشخصا سوالتون رو بگوييد .
پاسخ
تشکر کنندگان: OMID_R ، nochen ، bobby ، Hossein123 ، baran2020 ، rasa ، dastaran ، kamranjon ، sobhanet ، msar
(2010-08-11 ساعت 11:26)MARYAM10512 نوشته:  سلام دوستان
من به كساني كه مي‌خواهند براي كبك در كانادا اقدام كنند توصيه مي‌كنم اين كار رو خودشون و بدن وكيل انجام بدهند چون پروسه اين كار راحت است و به وكيل نيازي نيست. من سال قبل براي كبك اقدام كردم و ارديبهشت ماه مصاحبه داشتم و الان هم منتظرم تا مديكال و ويزام رو دريافت كنم. اگه سوالي در اين زمينه داشتيد تا جايي كه بتونم كمكتون مي‌كنم. (پروسه اقدم تا دريافت ويزا حدودا 2 سال طول مي كشه )
چه خوب اطلاعات شما میتونه واسه ما خیلی مفید باشه
دوست خوبم من تا بهمن ماه لیسانس حسابداری رو میگیرم و نامزدم هم کارشناس پرستاری داره ولی هنوز سره کار نرفته قراره از شهریور بره طرح رو بگذرونه .من به تمام این سایتهای مهاجرت به کانادا رفتم زنگ هم زدم بهشون مثلا پارس کانادا گفتند که از طریق کبک میتونید اقدام کنید ولی زبان فرانسه باید بدونید و سابقه کار باید داشته باشید ولی با 1 سال سابقه کار میتونیم ار فدرال اقدام کنیم .. میشه یه اطلاعاتی در این مورد به من بدید ؟؟؟
با تشکر بابک
2013 I WIN
پاسخ
(2010-08-13 ساعت 13:17)bobby نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 11:26)MARYAM10512 نوشته:  سلام دوستان
چه خوب اطلاعات شما میتونه واسه ما خیلی مفید باشه
دوست خوبم من تا بهمن ماه لیسانس حسابداری رو میگیرم و نامزدم هم کارشناس پرستاری داره ولی هنوز سره کار نرفته قراره از شهریور بره طرح رو بگذرونه .من به تمام این سایتهای مهاجرت به کانادا رفتم زنگ هم زدم بهشون مثلا پارس کانادا گفتند که از طریق کبک میتونید اقدام کنید ولی زبان فرانسه باید بدونید و سابقه کار باید داشته باشید ولی با 1 سال سابقه کار میتونیم ار فدرال اقدام کنیم .. میشه یه اطلاعاتی در این مورد به من بدید ؟؟؟
با تشکر بابک
سلام دوست عزیز (لطفا با فونت بزرگ ننویسین)
اطلاعاتی که لازم دارین میتونین اینجاها بخونین
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2966
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1637
پاسخ
تشکر کنندگان: bobby ، dastaran ، msar
(2010-07-31 ساعت 18:48)arash_89434 نوشته:  سلام
روز همگی به خیر
پس اگر ایرادی بود ببخشید
سوال:
با تشکر

البته ربطي به موضوع نداره ولي خير
فقط آيلتس و اون هم جنرال قابل قبوله (حتي آيلتس آكادميك هم قوبل نيست (البته يك مدت محدودي قابل قبول بود كه منتفي شد))
شاد باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: OMID_R ، Hossein123 ، msar
درود بر همه عزیزان
کسی می تونه نمونه پر شده فرمی که تو هواپیما می دن و نمونه پر شده فرم ssn رو اینجا بذاره؟
ممنونم
پاسخ
سلام به همه
من می خوام خودم برا کبک اقدام کنم مدرک تحصیلی من فوق دیپلم حسابداری هست
می خواستم بدونم توی فرمهای کبک باید اسم diploma رو چی بنویسم
در ضمن mony order رو می خوام از دوبی بگیرم برا گرفتنش چه اطلاعاتی باید بدم؟
پاسخ
سلام
متاسفانه من توی فرم اپلیکیشن شماره پاسپورت رو یادم رفت بنویسم و خالی گذاشتم مونده و فرستادم رفت.حالا چیکار کنم بنظرتون چی میشه مدارکم رو برمی گردونن ؟؟
باتوجه به اینکه کپی برابر اصل خود پاسپورت رو فرستادم ؟؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان