کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادبیات انگلیسی و امتحان زبان (IELTS)
سلام. من مدرک لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال دارم. ۲ تا سوال دارم که اگر به آنها پاسخ دهید لطف بزرگی کردید.
۱) آیا این مطلب صحت دارد که دانشجویانی که رشته ی تحصیلی آنها انگلیسی بوده و یا در کلاس های تمام انگلیسی (Full English Classes) مدرک لیسانس گرفته اند از امتحان زبان (IELTS) معاف هستند؟
۲)آیا با داشتن مدرک ادبیات انگلیسی می توان برای فوق لیسانس رشته ی زبانشناسی اقدام کرد؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: MITA ، msar
شما بايد در آزمون مربوط به خود شركت كنيد و اگر از اين آزمون موفق بيرون اييد مشكلي نخواهيد داشت . البته اگر زبان مادري شما انگليسي باشد شما هيچ مشكلي براي ادامه نميداشتيد
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، hamedrouhi ، cyrus2500 ، msar
(2011-06-20 ساعت 09:25)saied-k نوشته:  شغل taxi driver تو ليست مشاغل مورد نياز فعلي هست . به نظرتون ايا اقدام از اين راه مناسبه ؟

در ضمن يه سوال ديگه : اگه از طريقي مثل همين رانندگي تاكسي ويزا بگيريم نمي تونيم شغل ديگه اي رو اونجا داشته باشيم ؟

متشكر مي شم اگه اطلاعات دارين راهنمايي بفرماييد !

سعید عزیز سلام . متاسفانه پروسه مهاجرت قدری طولانی است و قوانین نیز هر از چندگاه سخت تر میشود . معیار ها هم مدام در حال تغییر هستند . توصیه من به شما این است که در حال حاضر اگر تصمیم به ادامه تحصیل دارید اول نمره 7 آکادمیک آیلتس در هر 4 باند و اگر برای مهاجرت تخصصی است نمره 7 جنرال در هر چهار باند را بگیرید . به محض دریافت از سایر توانایی های شما راهی برای مهاجرت شما پیدا خواهیم کرد ولی به صرف اینکه حتی فوق لیسانس زبان انگلیسی باشید تضمینی نیست که شما بتوانید نمره آیلتس مورد نیاز را بدست آورید. من و دوستانم تا هر زمان که بتوانیم در خدمت شما و همراه شما هستیم
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، ابی22 ، sam11 ، msar
واقعا رشته بدرد نخوریه! اقا جسارت نشه من خودم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.
میخوام برای اشد هم تو ایران بخونم. ولی ایا اصلا فارق التحصیلان زبان انگلیسی میتونم در کشور هایی مثل کانادا و استرالیا که انگلیسی زبان هستند یا حتی اروپا کاری مرتبط با رشته خودشون پیدا کنند؟؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
درود بر شما ...
دوستانی که برای زبان به استرالیا میروند میتونند در کالج زبان دانشگاه ملی استرالیا به یادگیری زبان بپردازند ...

کالج دانشگاه ملی استرالیا
کالج زبان در کنبرا و متعلق به دانشگاه ملی استرالیا می باشد. در این کالج انواع دوره های زبان انگلیسی و پیش نیاز رشته های مختلف قرار دارد . در صورتی که دانشجو شرایط لازم برای ورود به رشته مورد نظر را نداشته باشد وارد این کالج می شود و دوره های پیش نیاز زبان و رشته های دیگر را می گذراند.
به عنوان مثال اگر نمره آیلتس مورد نظر دانشگاه را نداشته باشد وارد دوره های زبان می شود. شهریه دوره های زبان 1850$ به ازای هر 5 هفته می باشد. ( یعنی به عبارتی هر 35 روز کلاس زبان می شود حدود 2 میلیون چهارصد هزار تومان )
پس دوستان تا میتونید همینجا زبان انگلیسی تون رو قوی کنید که اونجا هزینه ها خیلی گرونه ....
اگه اینجا کلاس خصوصی هم بریم اینقدر نمیشه ....

برخی امکانات کالج
خوابگاه با تجهیزات کامل
سایت کامپیوتری
اینترنت وایرلس
دسترسی به کتابخانه دانشگاه ملی استرالیا
----------------
جدا از همه چیز هزینه ها گران می باشند ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it ، saeide-72 ، ف-سعادت پور ، msar
من خودم 1 سال پیش که واسه مستر پذیرش گرفتم موندم چیگار کنم . اوورال 6.5 میخواست و هیچ اسکیلی نباید زیر 6 میبود. رایتینگ شده بود دردسر من
خلاصه یه نفری یه جزوه داد بهم که حل کرد مشکلم رو . ما هممیتونین دانلودش کنین:
http://hamejoorfile.com/product/22693/آم...نمره-7/327
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان