کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصاویری که فقط در هند می توان دید
[/align]سلام

با تشکر از لیلی عزیز و عرض پوزش از تاخیری که داشتم.

[align=center][عکس: happens_indiaonly_01.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_02.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_03.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_04.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_05.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_21.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_23.jpg]

[عکس: happens_indiaonly_26.jpg]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، kavoshgarnet ، nnazi_2005 ، soroush2031 ، usa.lover ، shr.jafari ، WIKIMAN ، jayjay ، sh-b ، rasarasa ، mavarfan ، ashool ، سمانه777 ، msar
با اجازه صدرا جان...

جوشکار هندی

[عکس: 71237fbfad.jpg]

[عکس: c0fa077ba6.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، اليزا ، Ali Sepehr ، payam_prz ، ashool ، msar
و این هم آرایشگرهای خیابانی در هند: (منبع: Iranianuk)
[عکس: 4837721.jpg]

[عکس: 5815222.jpg]

[عکس: 1941821.jpg]

[عکس: 3475873.jpg]

[عکس: 6668453.jpg]

به ظرف آب پاش این یکی دقت کنید:
[عکس: 3909901.jpg]

[عکس: 536611.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Ali Sepehr ، ashool ، Hamid55 ، سمانه777 ، msar
هه هه! Big Grin
آقا پیام مثل اینکه دچار فراموشی شدید ها!!!Wink Smile
این سایت متاسفانه در ایران ... هست! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، msar
اگر راهی سراغ دارید بگید درستش کنم...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خب میتونید آپلود کنید!
آخه سایتهای آپلود هم یکی یکی دارند $%&# میشوند!
www.pict.com سایت خوبی است!
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، msar
جمله ای آشنا پشت 99 درصد ماشین های بزرگ هند که نوشته شده:
لطفا بوق بزنید!
[عکس: DSC00030.JPG]

خیابان ها و پیاده روهای هند که پر از میمون هست (به تیر آهن کنار پیاده رو دقت کنید)
[عکس: DSC00030%5B1%5D.JPG]

اتوریکشا (تیری ویلر) تاکسی های هند!
[عکس: DSC00030%5B2%5D.JPG]

نمایی از غروب دهلی... خیابان را ببینید، انسان، حیوان و ماشین در حال بارکشی در کنار بی ام و! اوج تضاد مدرنیته و سنت
[عکس: DSC00031.JPG]

یک شیرینی پزی و شیرینی فروشی در هند
[عکس: DSC00033.JPG]

یک رستوران (!!!) در هند
[عکس: DSC00034.JPG]

قیمت سبزیجات در دهلی (برای تبدیل هر روپیه تقزیبا 23 تومان هست)... سبزیجات 90 درصد خورتک هندی هاست
[عکس: DSC00043%5B1%5D.JPG]

یک خیابان (چاندی چوک) در دهلی... جایی که پیاده رو معنی نداره و خیابان نقش پیاده رو را در این کشور بازی میکند
[عکس: DSC00052.JPG]

راه آهن دهلی... کثیف ترین جای هند همین راه آهن هست... اگر مسیرتون به راه آهن افتاد، شدیدا توصیه میکنم بین ریل ها رو نگاه نکنید و هیچ چیز هم نه در قطار و نه در ایستگاه نخورید
[عکس: DSC00056.JPG]

اتوبوس های هند که هر کدامشون اندازه عمر زمین سن دارند! هر وقت دیدین اول خیابون یکی از اینها پیچید، سریع یه گوشه پناه بگیرید! وحشتناک بد میرند و یاد بازی تاکسی دیوانه میفتم وقتی یکی اینها رو در حرکت میبینم
[عکس: DSC00058.JPG]

یکی از اتوبوس های جدید هند (انقدر امنیت دارند که باکشون بالی چرخشون هست و به طور متوسط ماهی 5 تا از این اتوبوس ها به خاطر همین نقص آتش میگیرند
[عکس: DSC00059.JPG]

کابل کشی هند واقعا منحصر به فرده! واقعا افراد نابغه ای هستند که می تونند بفهمند کدوم کابل برای کجاست! البته اینم بگم که اغلب نمی فهمند و یک کابل جدید می کشند و کابل قبلی هم ول می کنند به امون خدا! شاید نصف بیشتر این کابل ها که میبینید برق نداشته باشند!
[عکس: DSC00060.JPG]
اگر می خواهی ملتی رو مطیع کنی، عقل رو از آنها بگیر و گرسنه نگهشان دار
حضرت چرچیل در وصف هند! [عکس: http://forum.p30pedia.com/images/smilies..._Sheep.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، cinema ، سمانه777 ، گل نهال ، barvos ، msar
دوستان ، اگر مشکل قلبی ندارید و حالتان هم از دیدن صحنه های چندش آور بهم نمی خورد .... عکس های این لینک رو نگاه کنید:

تـصاویری وحشتناک از زندگی در هــنـد
SadSad
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
(2010-12-15 ساعت 12:42)xbox نوشته:  دوستان ، اگر مشکل قلبی ندارید و حالتان هم از دیدن صحنه های چندش آور بهم نمی خورد .... عکس های این لینک رو نگاه کنید:

تـصاویری وحشتناک از زندگی در هــنـد
SadSad

بابا اینجا خیلی داغونه

تعجب میکنم شما چطوری رفتین اونجا درس خوندین
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، frozen mind ، Linspire ، maryam_goli ، mohammad.maleki ، msar
گاهی وقت ، آدم اشتباهاتی می کند که دیگه نه را پس دارد و نه راه پیش...
متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهات بنده هم ، این بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Linspire ، maryam_goli ، frozen mind ، mohammad.maleki ، hamed_gh ، babak2010 ، msar
آ ه حالم بد شد, من این جور مناظر رو ندیدم به چشمم...بیشتر همون مناظر زباله به یاد دارم
وگرنه درسه رو ول کرده بودم برگشته بودم...
حالا شم هم اصلا فکر نمی کنم برم باقی مدارم رو بیارم
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، frozen mind ، xbox ، mohammad.maleki ، سمانه777 ، msar
OH MY GODDDDDDDDDDDDD!!!!
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، frozen mind ، maryam_goli ، mohammad.maleki ، msar
چه جوری اونجا دوام اوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل یه جایی بدون فرهنگ و تمدن میمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، frozen mind ، xbox ، msar
(2010-12-16 ساعت 19:58)mohammad.maleki نوشته:  چه جوری اونجا دوام اوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل یه جایی بدون فرهنگ و تمدن میمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با هزارو یک مکافات ، اما دوام آوردم....

در بعضی از نقاط اینجا ، واقعا این انسان ها هیچ بویی از تمدن و فرهنگ نبرده اند متاسفانه....

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli ، mohammad.maleki ، msar
عليرغم اينكه دوست ندارم ولي مجبورم مخالفت كنم و حتي اگه هبه جاش برسه ميرم اونجا عكس ميگيرم و اينجا ميذارم تا بدونيد جاهاي خيلي خوب هم هست . نكات مثبت هم داره كه همتاسفانه توسط اين دوستمون ناديده انگاشته شده است .
لازمه كه بگم احترام به فرهنگ و سنن مردم همه كشورها از وظايف ما انسانهاست. قبلا هم بارها گفته ام كشوري با 72 ملت و انواع اديان و تفكرات مذهبي و از همه مهمتر دومين كشور پر جمعيت جهان هر چيزي در ان امكان دارد . بهترين نرم افزار هاي كامپيوتر - صنايع پتروشيمي و محصولات كشاورزي و هزاران دستاورد ديگر نيز از نكات مثبت اين كشور است . خجالت ميكشم كه به اين مسئله دامن بزنم ولي صدها ميليون بدتر از اين تصاوير كه با انگيزه خاص به تصوير كشيده شده است را در تك تك شهر هاي خود ميبينيم و از كنار آن ميگذريم . در شهر مشهد كه دومين شهر بزرگ مذهبي ما را يدك ميكشد لطف كنيد در منطقه پنجراه پايين خيابان انتهاي هاشميه هكه از نقاط معروف و سطح بالاي مشهد است و خيلي جاهاي ديگر نكات بدتر از اين ديده ميشود تازه ما يك كور پر ادعاي مسلمان هم هستيم كه نبايد از حال همسايه گرسنه خود بيخبر باشيم . راستي چند درصد از ما ايرانيان همسايگان محله خودمان را ميشناسيم . وقتي قرباني ميكنيم چند درصد از آن به افراد مستمند ميرسد ؟ نميخواهم نبش قبر كنم ولي بجاي اينكه عيب هاي كوچك ديگران را بزرگ كنيم بياييم و عيب هاي بزرگ خود را چاره انديشي كنيم . ما در جمعيت 70 ميليوني خود درمانده ايم .
بهر صورت كساني كه با كشور هند يا بقول اين دوست عزيزمون معضلات اون مشكل دارن خوب كسي كه از اول مجبورشون نكرده ميتونن تو كشور خودشون بمونن و صفا كنن . مگر مشكل دارن كه ميرن نمك ميخورن و نمكدون ميشكنند. اينو از اينجهت ميگم كه كشور هندوستان براي هيچكس دعوتنامه نميفرسته . مهاجر قبول نميكنه . پناهنده هم قبول نميكنه . ولي با احترام ميگه همينه كه هست سفره بازه شما هم بفرماييد . فراموش نكنيد كه ما ايراني ها با چه شرايطي از ملت جنگزده افغانستان پذيرايي كرديم.من به خاطر پيامها و نكاتي كه اين دوستمون در تاپيكهاي خودشون مطرح فرمودند با 11 نفر از دوستان معتمد خود در شهرهاي حيدر آباد پونا بنگلور دهلي و بمبئي صحبت كردم و متاسفانه فقط ده درصد اين صحبتها تائيد شد .
باز هم نميگويم ايشان حرف نادرست زده اند براي همين ماموريت بعدي خود را براي اين كشور بنا نهادم و بزودي شاهد سفرنامه حضوري من از اين كشور خواهيد بود و اين چند شهر در برنامه بازديد من خواهد بود و تصاوير آن را هم در صفحه فيس بوكي مهاجر سرا اضافه خواهم كرد .

همه جا بد و خوب در كنار هم هستند . مهم نوع نگاه ما و سطح توقعات ما انسانهاست كه رنگها را تفسير ميكند . از همه دوستان تشكر ميكنم و معذرت ميخواهم .
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان