کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
(2015-01-10 ساعت 14:21)mom نوشته:  اقایون و خانم ها اگر با دستمال توالت به کارتون پایان می دهید بیش تر از دو بار دستمال را نکشید!!!اگر بیشتر بکشید بعد از چند روز محل مورد نظر زخم میشود و دستشویی رفتن جز وحشتناک ترین کار ها میشود.این نصیحت را از برادر کوچکتون جدی بگیرید لطفا!

... گفتی و کردی کبابم!!!!
برای همین دستمال مرطوب بهتره.

البته حتما باید ورژن بدون الکلش رو بخرید چون اونایی که الکل دارند، پوست رو شدیدا خشک کرده و باعث خارش میشن.

با عصاره آلو ورا از همش بهتره.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، farrokh1675 ، mom ، Danoosh ، rouham ، jupiterx ، Aghaman ، maria2000 ، msar ، bugbear
(2015-01-10 ساعت 18:06)yami نوشته:  دستمال مرطوب با عصاره آلو ورا از همش بهتره...

یامی جان مگه برای رشد و تقویت مو میخوای که حتماً باید عصاره آلو ورا داشته باشه؟ Big GrinBig Grin
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، yami ، rouham ، asher ، Aghaman ، msar
(2015-01-10 ساعت 18:52)taherifar نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 18:06)yami نوشته:  دستمال مرطوب با عصاره آلو ورا از همش بهتره...

یامی جان مگه برای رشد و تقویت مو میخوای که حتماً باید عصاره آلو ورا داشته باشه؟ Big GrinBig Grin

برای پوست اونجا خوبه. جلوی خشک شدن پوست رو میگیره. مخصوصا اگه بهرحال کمی الکل برای خاصیت پاک کنندگی و ضد عفونی داخل دستمال مرطوب باشه.

حالا تقویت رشد مو رو هم که شما میگی، یک مزیت دیگه هست و استفاده اش الزامی شد!!!

.
پاسخ
تشکر کنندگان: rouham ، dv2016 ، taherifar ، asher ، mohammadg846 ، Aghaman ، msar
خوب مشکل پرشدن کاسه.. حل شد؟ لطفا دوستان اطلاع رسانی کنند و خلقی را از نگرانی نجات دهند
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، yami ، msar
این بیده های فول اتوماتیک صندلی توالت 1500 دولار قیمتشونه!!!

اما امروز سایت ووت حراجشون کرده 500 دولار!! حراجها در ووت معمولا یه روزه یا تا زمانیه که جنس تموم شه. بشتابید!!

Elongated Bidet Toilet Seat- Your Choice http://www.woot.com/offers/elongated-bid...our-choice
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra ، msar
سلام دوستان . فقط بحث مشکل عادت نداشتن به اسفاده نکردن از آب نیست . بحث حساسیت
پوستی هم هست که بنده به طور شدیدی دچار این مشکل هستم که استفاده از دستمال باعث ایجاد
خشکی شدید پوست میشه .بنا بر این سوالات بنده :

1- ظاهرا یک وسیله ای هست که به شیر توالت متصل میشه و همون عملکرد شلنگ رو داره یکی از دوستان
در صفحه ی اول همین تاپیک لینکش رو گذاشته بود :
http://www.amazon.com/Mini-Shower-Bidet-...04&sr=8-12
حالا این وسیله یه مقدار بزرگه فک کنم و حملش سخته . آیا چیزی شبیه این هست که به همین سادگی متصل بشه
و بشه ازش استفاده کرد منتها قابل حمل باشه نه این که مثل این برای حملش یه جعبه ابزار دنبال خودمون راه بندازیم؟
شایدم بشه اون سرش که یک اسپری هست رو بکنیم و فقط یه تیکه شیلنگ بمونه که با باز کردن شیر اصلی آب ، فقط
از سر شلنگ آب بیاد دیگه قط و وصل کن آبش رو بندازیم دور. این طوری هم از وزنش کم میشه هم جای کمتری میگیره .

2- تمامی توالت ها این قابلیت رو دارن که این وسیله رو بهشون متصل کنیم ؟ یا مثلا این شیره که توی عکس
هست بعضی از توالت ها دارن بعضی ها ندارن ؟

3- نصب این وسیله چه قدر طول میکشه ؟ میخوام ببینم اصن میشه یه همچین چیزی رو با خودمون حمل بکنیم
هر وقت نیاز شد بیرون از خانه دستشویی بریم ، بلافاصله نصب کنیم و بعد از اتمام کار باز کنیم جمعش کنیم ؟ یا این که
نه، نصبش فقط ده دقیقه طول میکشه ؟

4- اون قسمتی از شیر توالت که این شلنگ بش وصل میشه ، شیرش همه جا یه سایز استاندارد داره یا این که
ممکنه بزرگ و کوچیک باشه ؟ شیلنگی هست که سر شیرش قابلیت اتصال به انواع سایز ها رو داشته باشه ؟

در کل فکر میکنم به شرط این که یه چیز جمع و جور پیدا شه و قابلیت استفاده در همه جا رو داشته باشه و نصبش
هم زمانبر نباشه ، خیلی بهتر از ساندیس و ظرف آبه .
البته خوب باید مثلا شیلنگش یه تیکه شیلنگ پلاستیکی باشه که روکش فلزی نداشته باشه و قطرشم کم باشه
که راحت بشه جمش کرد .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-04-19 ساعت 15:16)hameo981 نوشته:  سلام دوستان . فقط بحث مشکل عادت نداشتن به اسفاده نکردن از آب نیست . بحث حساسیت
پوستی هم هست که بنده به طور شدیدی دچار این مشکل هستم که استفاده از دستمال باعث ایجاد
خشکی شدید پوست میشه .بنا بر این سوالات بنده :

1- ظاهرا یک وسیله ای هست که به شیر توالت متصل میشه و همون عملکرد شلنگ رو داره یکی از دوستان
http://www.amazon.com/Mini-Shower-Bidet-...04&sr=8-12
حالا این وسیله یه مقدار بزرگه فک کنم و حملش سخته . آیا چیزی شبیه این هست که به همین سادگی متصل بشه
و بشه ازش استفاده کرد منتها قابل حمل باشه نه این که مثل این برای حملش یه جعبه ابزار دنبال خودمون راه بندازیم؟
شایدم بشه اون سرش که یک اسپری هست رو بکنیم و فقط یه تیکه شیلنگ بمونه که با باز کردن شیر اصلی آب ، فقط
از سر شلنگ آب بیاد دیگه قط و وصل کن آبش رو بندازیم دور. این طوری هم از وزنش کم میشه هم جای کمتری میگیره .

2- تمامی توالت ها این قابلیت رو دارن که این وسیله رو بهشون متصل کنیم ؟ یا مثلا این شیره که توی عکس
هست بعضی از توالت ها دارن بعضی ها ندارن ؟

3- نصب این وسیله چه قدر طول میکشه ؟ میخوام ببینم اصن میشه یه همچین چیزی رو با خودمون حمل بکنیم
هر وقت نیاز شد بیرون از خانه دستشویی بریم ، بلافاصله نصب کنیم و بعد از اتمام کار باز کنیم جمعش کنیم ؟ یا این که
نه، نصبش فقط ده دقیقه طول میکشه ؟

4- اون قسمتی از شیر توالت که این شلنگ بش وصل میشه ، شیرش همه جا یه سایز استاندارد داره یا این که
ممکنه بزرگ و کوچیک باشه ؟ شیلنگی هست که سر شیرش قابلیت اتصال به انواع سایز ها رو داشته باشه ؟

در کل فکر میکنم به شرط این که یه چیز جمع و جور پیدا شه و قابلیت استفاده در همه جا رو داشته باشه و نصبش
هم زمانبر نباشه ، خیلی بهتر از ساندیس و ظرف آبه .
البته خوب باید مثلا شیلنگش یه تیکه شیلنگ پلاستیکی باشه که روکش فلزی نداشته باشه و قطرشم کم باشه
که راحت بشه جمش کرد .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن .

1-خیر
2-بله تمام استانداردن. مگر اینکه بگردی غیر استاندارد پیدا کنی.
3- وارد باشی یه ربع وصل یه ربع قطع. فقط بیرون خواستی نصب کنی یه آچار فرانسه و تفلون هم تو کیفت باشه.لباس کار و زیر انداز هم فراموش نشه Big Grin کفش ورزشی مناسب هم بپوش که اگر دیدن چه بلایی داری سر دستشویی میاری بتونی در بریBig Grin
4- استاندارده مگر اینکه غیر استاندارد گیر بیاری.
شما بهتر از بیده پرتابل چیزی گیر نمیاری. فکر کنم باید بری دکتر پوست یه فکری برای پوستت بکنی یا اینکه بیرون از خونه دست به آب نشی!
البته من اصلا نمیدونم که شما برنده ای، ویزا گرفتی یا در لاتاری شرکت کردی یا از طریق دیگه ای اقدام میکنی.
اگر ویزا نداری که فکر کنم نداری و منتظر جواب لاتاری هستی، تا اون موقع که بگیری آرزو میکنم مشکلت حل شه Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، hameo981 ، taherifar ، sib 24 ، hamedrouhi ، amin_j ، amindv15 ، msar ، sadaf44
واااااای مردم از خنده . به خدا خیلی کثافت کاریه . عشق است توالت ایرانی
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، قصه گو ، msar
ما یه دستگاه کوچک وصل کردیم که وقتی باز میکنی از بالای توالت فرنگی اب میاد و خیلی بهتر از دستمال هست
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، nastaran1989 ، msar
سلام.خیلی ممنون از مطالب خوب و خنده دارتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-19 ساعت 15:16)hameo981 نوشته:  ...
۱- ظاهرا یک وسیله ای هست که به شیر توالت متصل میشه و همون عملکرد شلنگ رو داره یکی از دوستان
http://www.amazon.com/Mini-Shower-Bidet-...04&sr=۸-12
...

اینی که آمازون به این نام به قیمت حدود 50 دلار می فروشه:
Aquaus Handheld Bidet for Toilet - Made in the USA - NSF Certified - 3 Year Warranty
کمی گرونه. البته ساخت آمریکاست و سه سال گارانتی داره.
اما همین رو میشه به قیمت 40 دلار از فروشگاه های زنجیره ای Rite Aid خرید.

[عکس: NzI2MTU%3D]

[عکس: NzI2MTY%3D]
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
[عکس: potty1.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، Haghighat ، hamedrouhi
یعنی تا حالا تاپیک به این باحالی ندیده بودمBig Grin
گذشته از طرح تجربیات دوستان که باعث مسرت و سرخوشی روح میشه و گاهی هم فکر ،که حالا اگه من تو این موقعیت باشم چیکار کنم Cool
درکل یکی از مسائلی هست که در عین سادگی باید براش تمرین کرد و به بهترین سلاح مجهز شد Wink که تو بلاد کفر سر بلند بتونیم از درب wc بیرون بیایمBig Grin
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب این اب نداشتن دستشویی هم گلاب به روتون دوستان ،که خود یک مکافاتی هستش [emoji4] اولین سفر خارجه من همین استانبول خودمون بود که وقتی وارد wc شدم. دیدم ای دل غافل پس کو شیر بابت شستن دیگه هر چی فش بود حواله کردم بهشون حالا چیکار کنم چیکار نکنم در حال حل مسىله بودم که دیدم یه شیر کوچولویی از اون زیر نمایانه [emoji15] [emoji15] شیر رو که باز کردیم دیدیم بله اینها اینجوری ها خودشون رو به فیض میرسونن خوب اولش سخت بود ، ولی خوب بود [emoji5] بعد از سفر هایه متعددی که به ترکیه داشتم و شده بود وطن دوم من این مسىله توالت کم کم راحت تر شد ویک جورهای دیگه به این نوع شستشو هم عادت کردم . خوشحال و مسرور که بله ما تو خارج هم مینونیم زندگانی کنیم کالا ترک وطن و میهن کردیم و عازم ولایات کفر شدیم [emoji1] بله در ولایات کفر وقتی به مقصد رسیدیم همون تو فرودگاه گفتیم یه wc بریم با پیش زمینه اون شیر کوچولو وارد شدیم ، کار که تموم شد با عدم اطمینان دست رو بردم که شیری رو باز کنم دیدم نیست ، شیر ابی وجود نداره [emoji15] پس کو شیر اب ؟؟از اونطرف wc مامان شیر نیست اینجا اون یکی دخی مامان پس من چیکار کنم و من هم همینطوری [emoji15] [emoji15] [emoji5] مونده بودم و به این نتیجه رسیدیم که بله گولمون زدن از یک شیر کوچولو به هیچ چیز خوب دیگه.، کاملا که مقصد نهایی رسیدیم اول از همه رفتیم از این گل اب پاچ هاشون رو خردیم تا این ها باشن که شیر بزارن تو توالت هاشون ، اونها گل اب میدن ما خودمون رو باهاش اب میدیم و همیشه یک بطری اب کوچولو همراهمون هست [emoji4] [emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، saeed8990

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان