کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گلاب به روتون رفتن دستشویی در آمریکا!
احتیاجی نیست که چیزی از ایران با ر کنید ببرید. هر چی که لازم باشه در فروشگاه والمارت یا هوم دپو هست.

این ویدئو طریقه نسب شیر اسپری دستی را نشان میدهد. شما فقط نیاز به یک شیلنگ و اتصال تی دارید. خیلی ساده تر از اونی هست که فکر کنید.

Hand Held Bidet Self Installation
http://www.youtube.com/watch?v=bGipFaCUMvA
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، sib 24 ، Tomas ، sadeghi897 ، mohammad_x123 ، Sepasttian ، reasonable ، taherifar ، msar ، Masoumeh85
فروشگاههای ایرانی اینجا این شلنگ و وسائل مربوط به اون رو دارند و 25 دلار هم بیشتر نیست.....وصل کردنش هم خیلی راحته و 5 دقیقه بیشتر کار ندارهSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: looloo ، amiry ، Dr.Fox ، rouzbehdarvishi ، Tomas ، sadeghi897 ، godot ، Dr Sara ، philter ، pari pariaaa ، reasonable ، taherifar ، msar
(2010-04-06 ساعت 11:44)laili نوشته:  فروشگاههای ایرانی اینجا این شلنگ و وسائل مربوط به اون رو دارند و 25 دلار هم بیشتر نیست.....وصل کردنش هم خیلی راحته و 5 دقیقه بیشتر کار ندارهSmile
لیلی جان شهر شما خیلی ارزونیه والا ! تو ولایتِ ما فروشگاههای ایرانی 40$ می فروشنش .ولی اگر از همون شلنگهای اسپریی که حمید آقا گفتند از home depotیا lowes بخرید، همون 25$در میاد. که در همۀ ایالتها و شهرها هم موجود است.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Tomas ، sadeghi897 ، Dr Sara ، philter ، pari pariaaa ، taherifar ، msar
مهاجرت یعنی تغییر . یعنی اینکه دیگه نگی من میرم دست به آب . باید بگی من میرم دست به دستمال .
یعنی اینکه سنت مدرنیته .یعنی بازگشت به ابتدا اما در تمدن . یعنی به جای استفاده از سنگ باید از دستمال استفاده کنی . یعنی دیگه آببازی تموم .
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، nochen ، laili ، rasarasa ، Ali Sepehr ، darya ، looloo ، honareirani ، da2016 ، farzad24 ، Tomas ، _USA_ ، philter ، taherifar ، msar
(2010-04-06 ساعت 16:50)NAV!D نوشته:  مهاجرت یعنی تغییر . یعنی اینکه دیگه نگی من میرم دست به آب . باید بگی من میرم دست به دستمال .
یعنی اینکه سنت مدرنیته .یعنی بازگشت به ابتدا اما در تمدن . یعنی به جای استفاده از سنگ باید از دستمال استفاده کنی . یعنی دیگه آببازی تموم .
تغییر به چه قیمتی؟! به قیمت اینکه حالت از خودت یه هم بخوره؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: homeless ، rasarasa ، ChairMan ، honareirani ، GreenRoad ، amir2640 ، Tomas ، Dr Sara ، taherifar ، msar
اون موقع که ما خدمت بودیم هر چند وقت یکبار یک هفته میرفتیم بیابون بهش میگفتن زندگی در شرایط سخت . تفاوتش با آسایشگاه سرباز ها در این بود که اونجا تو چادر میخوابیدی و دستشویی در کار نبود و مجبور بودی بری تو کوه و بیابون خودتو خلاص کنی !! آب هم نبود مگر نصفه شب ها که میشد با ترفندی آفتابه ی چادر فرماندهی رو دودر کنی!
حالا با این حساب من برم امریکا میشه زندگی در شرایط سخت ! چون هوملس که هستم باید تو کارتن بخوابم . توالت هم که آب نداره . ای داااااااااااااااااااااااااااااااااااد Big Grin
من میگم بیایید هم قسم شویم تا فرهنگ امریکایی رو تغییر بدیم . کار فرهنگی بکنیم فیلم کوتاه بسازیم بروشور چاپ کنیم بیلبورد بزنیم اندر مزایای توالت ایرانی و آفتابه و شیلنگ آب!!
برویم برای بچه ها در مدارس سخنرانی کنیم .
شعار ما : هر امریکایی یک آفتابه !
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
من موندم آمریکا و اروپا چرا به این فکر نمی کنند که استفاده از آب برای شستشو لازمه؟!!!! یک کم بهش فکرکنید می بینید خیلی عجیبه این همه علم پیشرفت کرده، انواع واقسام چیزهای بی مصرف برای راحتی بشر می سازن،اینهمه تبلیغات بهداشتی می کنند ولی به ذهنشون نمی رسه که کثیفترین تولید بشر رو با آب بشورند!!!! آخه این چه جور بهداشتیِ که اینا دارند؟ اگر در یک مورد، مسلمونها بهتر و عاقلانه تر از بقیه کار کرده باشند همین یک چیزه. که اون هم این اجنبی ها حاضر نیستند ازش الگو برداری کنند. البته منظورم فقط استفاده از آبه ،نه نوع توالت،چون فرنگی مزیتهاش بیشتره. من که واقعا در عجبم از این سماجت اجنبی ها در حفظ این رویۀ غلط!

پاسخ
یک با ر یکی از دوستان کانادایی من که چیزجدیدی کشف کرده بود آمده بود وبا حالتی به شدت آمیخته از تعجب و چندش برای من تعریف میکرد که تازه گی فهمیده هندی ها چطور وقتی میرن دستشویی خودشون را با آب و استفاده از دست میشورن و بعد با تعجب و چندشی مضاعف میگفت تازه با دست غذا هم میخورن. به حدی حس تعجب و چندش داشت که من تنها توضیحی که دادم این بودن که اون هندی های عقب افتاده از یک دست برای خوردن غذا و از دست دیگه برای رفع قضا استفاده میکنند. دیگه در مورد فرهنگ دست به آب رفتن و مزایاو معایب اون در ممالک دیگه توضیحی ندادم که یه وقت بنده خدا از تعجب سکته نکنه.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
جالب اینجاست که آمریکاییها و اروپایی ها به مسالمونها میگن کثیف!
به نظر من هم راست میگن!!!
میگن چیه اینا دست خودشون رو به مدفوع خودشون آغشته میکنن! زیر ناخنهاشون همیشه پر میکروب هست!
به نظر من سیستم توالت فرنگی بهتره اما با آب و فلاشر...

در مورد اون فیلم هم من پایه ام اساسی!!! جدی میگم ها...
من فیلمبرداری کار میکنم! یه کارگردان توپ هم گیر میاریم... خدا رو چه دیدید، یه وقت مشهور میشیم! Big Grin : Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid55 ، homeless ، ChairMan ، looloo ، OverLord ، honareirani ، mavarfan ، da2016 ، _USA_ ، taherifar ، msar
من هم پایه ام برای این فیلمی که میگین.چون فعلا اینجام علی الحساب برای سناریو میتونین روی من حساب کنین.اگر هم اومدم اونجا که برای کارگردانی هم در خدمتم.!
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، homeless ، ChairMan ، looloo ، honareirani ، taherifar ، msar
ای بابا خب تا من اینجا هستم چرا من کارگردانی نکنم ،منم کارگردانش می شم،فقط بگید نقش اول رو کی حاضره بازی کنهBig Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، homeless ، ChairMan ، looloo ، honareirani ، taherifar ، msar
من حاضرم تو این فیلم ، نقش آخر رو بازی کنم Smile
میتونم یه تیکه هایی به فیلم اضافه کنم که دل هر بیننده ای رو به درد بیاره
از WCهای بین راهی که ممکنه یه بچه توش در حال دست و پا زدن باشه Big Grin
شرمنده اگه حالتون بد شد ، ولی خیلی فروش میکنه فیلمش
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rasarasa ، homeless ، ChairMan ، looloo ، honareirani ، rouzbehdarvishi ، taherifar ، msar
اين يه نوع توالت فرنگيه پيشرفته هست :
[عکس: 7370.aspx]

(2010-04-05 ساعت 14:04)گریت کش نوشته:  دارم فکر میکنم آیا نمیشه با تغییراتی در توالت فرنگی اونو سنتیش کرد؟!

اينم توالت فرنگي به سبك ايرانيBig Grin :
[عکس: Farangi_irani.jpg]

راستي تو آمريكا ميتونن از اين نوع دستشويي ها هم استفاده كنن كه هم فرنگي هست و هم ايراني :
http://night-skin.com/upload/images/h9s1...o6lxz1.jpg
پاسخ
جالب اینجاست که ما اینهمه ادعای تمیزیمون میشه و خارجیهای بی آب رو کثیف و نجس و عقب افتاده میدونیم ولی من نمیدونم چرا ما که اینهمه تمیزیم و از آب زیاد استفاده میکنیم ولی در بهترین نقطه ی شهر تهران هم بخواهیم بریم توالت عمومی رغبت نمیکنیم و حاضر نیستیم پامون رو توش بذاریم دیگه چه برسه به توالتهای بین راهی ...........ولی اینجا ...........دختر من که تا وارد یه فروشگاه و یا رستوران میشیم اول باید دستشوئی رو افتتاح کنهSmile
حالا هی پز آب و شلنگ و تمیزی بدید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، usa.lover ، homeless ، looloo ، Hamid55 ، hasti_banoo ، alireza.nayyeri ، mavarfan ، anab ، sadeghi897 ، Dr Sara ، philter ، pari pariaaa ، r-g ، taherifar ، msar
البته من معتقدم که آدمیزاد با هر شرایطی خودش رو عادت میده فقط چون این روش رو ما روزانه مصرف میکنیم به دفعات یک مقدار دل کندن ازش سخته !!
به همین دلیل یک مقدار بیشتر طول میکشه تا به شرایط جدید عادت کنیم و احتمالا در ابتدا سخت تر هم هست .
اصلا بزارید فتوا بدم ! : ۸۰ ٪ سختی مهاجرت همین توالتشه ! Cool
شما توالت رو حل کنید مشکل کار و مسکن و ..... هم حل میشه عزیزان من
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، usa.lover ، looloo ، Hamid55 ، OverLord ، Dr Sara ، amir-persian ، m.ghoreishi ، taherifar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان