کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره يا خريد مسكن: از ایران میشه اقدام کرد؟
سلام دوستان خونه یک خوابه در houston واسه ساب لیز یک ماهه از نیمه آگوست به بعد سراغ داره خبر بده لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي خونه تو پنسوالوانيا يا نيويورك يا واشنگتن دي سي براي مدت يكماه اجاره سراغ نداره؟؟ما خانواده هستيم.ممنون

كيس نامبر:51** تعداد كيس: 4تا تاريخ مصاحبه:6اپريل كليرنس:تاريخ ٣اگوست كيس اصلي دوخطي،٤اگوست كيس دوم دوخطي ،تاريخ ٨اگوست من وهمسرم or,بچه هاهم ازاول ready
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من و همسرم و فرزند ۵ ساله مان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به واشینگتن دی سی و حومه برای مدت حدود یک ماه داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خوبيد؟
من أواخر سپتامبر تا أوايل أكتبر مي خوام برم ايالت آيوا. شهر دس موينس يا شهر آيوا.
آيا كسي در ايالت آيوا ساكن هست ؟
لطفا براي پيدا كردن و أجاره نمودن محل سكونت ؛ مثل پانسيون ، سوييت آپارتمان ، أتاق تك نفره ، خانه ، در ‎( شهر دس موينس ‎Des Moines‎ ، شهر آيوا ‎Iowa ‎City‎ ‎ )  در ايالت آيوا ‎IOWA STATE‎ راهنمايي كنيد. يك نَفَر هستم .
در صورت تمايل خوشحال مي شم همسفر يا همخونه اي خوبي داشته باشم.
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 09:58)ahkh2020 نوشته:  سلام دوستان خونه یک خوابه در houston واسه ساب لیز یک ماهه از نیمه آگوست به بعد سراغ داره خبر بده لطفا

موردی وجود نداره !؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان شمال تگزاس اگه خونه یا موبل هوم خواستید در خدمتیم. دوستان میتونن از ایران هم مستقیم بیان و بدون سوشال نامبر و کار و ... اینا به راحتی پیش ما خونه اجاره کنن
اگرم با کسی خواستن و کسی اومد میتونن هم خونه بشن و اجاره اشون نصف میشه
از نهصد دلار تا دو هزار دلار. موبل هوم و خونه های یک تا چهار خوابه در شهر و منطقه های مختلف شمال تگزاس مثل دالاس و پلانو و دنتون و دهها شهر دیگه
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یک اتاق با امکانات کامل به صورت اجاره ماهانه ‎500‎ دلار در ایالت میشیگان، شهر خوش آب و هوا و زیبای ‎Ann‎ Arbor، واقع در مرکز شهر و نزدیک به رودخانه برای دو ماه جولای و آگوست اجاره داده می شود. در صورت تمایل به ‎errore33@yahoo.com‎ ایمیل بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
#لاس وگاس
#Las Vegas
دوستان عزیز یه منزل (کاندو) دو خوابه و دو حمام و دستشویی در #سامرلین پارک وی .
دورنگو و واشینگتون روبروی پارک بزرگ. طبقه دوم بسیار تمییز و مرتب . نزدیک فری وی دو دقیقا نزدیک آلبرتسون. نزدیک جیم (ایی او اس) سه دقیقه. نزدیک گس استیشن سه دقیقه. ایستگاه اتوبوس ۱ دقیقه پیاده روی. خلاصه از نظر موقعیت بسیار عالی و منطقه سیف و همسایه های عالی. با انباری بزرگ اجاره داده میشود.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان-
من 13 ژانویه 2018 عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي مطمئنی رو مي شناسيد كه اتاق شون رو چند روز اجاره مي دن،لطفاً اعلام کنید
خيلي ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، واحد ۱ خوابه مستقل نوساز با سرویس و فول امکانات در Brentwood کالیفرنیا نزدیک مرکز خرید و ایستگاه اتوبوس Bart به سانفرانسیسکو برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره داده میشود. پیام خصوصی لطفا
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک واحد آپارتمان دو خوابه مبله با کلیهٔ امکانات در هیوستون در منطقه بسیار خوب مموریال از 24 می به مدت سه ماه جهت اجاره موجود است.با قیمت بسیار مناسب. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستم.

با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، واحد ۱ خوابه مستقل نوساز با سرویس و فول امکانات در Brentwood کالیفرنیا نزدیک مرکز خرید و ایستگاه اتوبوس Bart  به سانفرانسیسکو برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره داده میشود. برای پیگیری قیمت و جزئات همراه با عکس میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:
https://abnb.me/KUh4nimNKL
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان