کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره يا خريد مسكن: از ایران میشه اقدام کرد؟
دوستان من سارا هستم از ویرجینیا یک اتاق داریم برای اجاره اگر کسی خواست پیغام خصوصی بده
ما در فالس چورچ ویرجینیا هستیم منطقه خوبی هست اینجا در ضمن ما نزدیک مترو هستیم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، alitab ، taherifar
لطفااگر كسي ميدونه راهنمايي كنه كه براي يك خانواده 3 نفري يه خونه متوسط در يك جاي متوسط را با چه قيمت ميشه خريد چون توي همين سايت يكي از بچه ها نوشته بود كه با 10000 دلار ميشه يه خونه 2 خوابه خريد من هرجور و با هر قيمت بالا كه حساب كردم و چند بار صفرها رو شمردم ميشد40 ميليون تومان كه خيلي ناباورانه بود يا اون دوست، يه صفر كم گذاشته بود يا واقعا قيمت همينه ؟ لطفا راهنمائي كنيد مرسي ( البته براي سياتل نوشته بودند )
پاسخ
تشکر کنندگان: mrhj50 ، farshadsh ، taherifar
(2012-05-07 ساعت 21:28)Pay نوشته:  
(2012-01-26 ساعت 21:03)Pay نوشته:  
(2010-02-25 ساعت 11:37)Greatone نوشته:  سلام
میخواستم بدونم میشه مثلا 1 ماه قبل از پرواز از ایران خونه بگیریم؟
سلام دوستان
امروز خوشبختانه خبر خوبی به ما رسید که بعد از حدود 2ماه تلاش بالاخره قرارداد اجاره منزل جدیدمون در اورنج کانتی(جنوب لوس آنجلس) بسته شد!!
البته این کار با همت و وقت گذاشتن برادرم که در همان اطراف ساکن است انجام شد.ما از حدود دو ماه قبل بوسیله سایت کریگز لیست منطقه مورد نظرمون و بودجه مورد پرداختمون و عکسها و توضیحات آگهی ها رو چک میکردیم و موارد مورد نظرمون رو به آدرس ایمیل برادرم از قسمت بالای همان آگهی فوروارد میکردیم. در اوایل و در خیلی از موارد برادرم منو راهنمایی میکرد که در محدوده کدوم مناطق(اطراف خودش) بهتره دنبال خونه باشیم چون جاهایی هستند حتی با فواصل کم که بدلیل اقامت مکزیکیها یا دلایل دیگر مناسب زندگی نیستند یا محدوده هایی که به مدرسه و مراکز خرید نزدیکترندمناسب ترند.
در این بین برادرم هم به مشاور املاکیهای اون مناطق سپرده بود و مواردی هم ایشون به ما ایمیل میکرد و 2 مورد هم پیش آمد که خوب بود و تا حد زیادی هم پیش رفت ولی در نهایت موجر وقتی متوجه میشد که ما هنوز شماره سوشیال سیکیوریتی و کردیت و حساب بانکی نداریم و برادرم میخواد برامون جایی اجاره کنه پاسخ منفی میداد. در مورد آخری موجر ایرانی بود و از نظر این مسایل مشگلی نداشت. برادرم با ایشون قرارداد بست و در وهله اول اسم ما جزو ساکنین اون منزل هست تا شماره سوشیال سیکیوریتی و کردیت و حساب بانکی ما بیاد که بتونم شخصا با ایشون قرارداد رو بنام خودم عوض کنم.
بنابراین در پاسخ به سوال بالا میتونم بگم بله میشه ولی با جستجوی شما و پیگیری شما و شخصی که واقعا" دوستتون داشته باشه وبا تمام مشغله های آنطرف بتونه وقت بذاره و بره موارد رو ببینه و با واسطه ها یا مالک صحبت کنه و مهم تر اینکه قرارداد ببنده و مسئولیت شما و قرارداد رو قبول کنه .
با سلام به دوستان هم اکنون از اقامت ما در آپارتمان فوق حدود 3 ماه میگذره و من بسیار از اقامتمون در اینجا راضی هستم چون بسیار مکان خوب و ساکت و نزدیک به مراکز خرید و .. است.در ضمن یک آپارتمان در همسایگی ما هست که برای اجاره گذاشته شده.اگر کسی مایل به اجاره میباشد میتونم مشخصاتشو بذارم تا کمکی کرده باشم.

با سلام
لطفا در مورد مبلغ اجاره و سایر اطلاعات ، اطلاع رسانی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2013-03-21 ساعت 22:12)سونیک نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 21:28)Pay نوشته:  
(2012-01-26 ساعت 21:03)Pay نوشته:  
(2010-02-25 ساعت 11:37)Greatone نوشته:  سلام
میخواستم بدونم میشه مثلا 1 ماه قبل از پرواز از ایران خونه بگیریم؟
سلام دوستان
امروز خوشبختانه خبر خوبی به ما رسید که بعد از حدود 2ماه تلاش بالاخره قرارداد اجاره منزل جدیدمون در اورنج کانتی(جنوب لوس آنجلس) بسته شد!!
البته این کار با همت و وقت گذاشتن برادرم که در همان اطراف ساکن است انجام شد.ما از حدود دو ماه قبل بوسیله سایت کریگز لیست منطقه مورد نظرمون و بودجه مورد پرداختمون و عکسها و توضیحات آگهی ها رو چک میکردیم و موارد مورد نظرمون رو به آدرس ایمیل برادرم از قسمت بالای همان آگهی فوروارد میکردیم. در اوایل و در خیلی از موارد برادرم منو راهنمایی میکرد که در محدوده کدوم مناطق(اطراف خودش) بهتره دنبال خونه باشیم چون جاهایی هستند حتی با فواصل کم که بدلیل اقامت مکزیکیها یا دلایل دیگر مناسب زندگی نیستند یا محدوده هایی که به مدرسه و مراکز خرید نزدیکترندمناسب ترند.
در این بین برادرم هم به مشاور املاکیهای اون مناطق سپرده بود و مواردی هم ایشون به ما ایمیل میکرد و 2 مورد هم پیش آمد که خوب بود و تا حد زیادی هم پیش رفت ولی در نهایت موجر وقتی متوجه میشد که ما هنوز شماره سوشیال سیکیوریتی و کردیت و حساب بانکی نداریم و برادرم میخواد برامون جایی اجاره کنه پاسخ منفی میداد. در مورد آخری موجر ایرانی بود و از نظر این مسایل مشگلی نداشت. برادرم با ایشون قرارداد بست و در وهله اول اسم ما جزو ساکنین اون منزل هست تا شماره سوشیال سیکیوریتی و کردیت و حساب بانکی ما بیاد که بتونم شخصا با ایشون قرارداد رو بنام خودم عوض کنم.
بنابراین در پاسخ به سوال بالا میتونم بگم بله میشه ولی با جستجوی شما و پیگیری شما و شخصی که واقعا" دوستتون داشته باشه وبا تمام مشغله های آنطرف بتونه وقت بذاره و بره موارد رو ببینه و با واسطه ها یا مالک صحبت کنه و مهم تر اینکه قرارداد ببنده و مسئولیت شما و قرارداد رو قبول کنه .
با سلام به دوستان هم اکنون از اقامت ما در آپارتمان فوق حدود 3 ماه میگذره و من بسیار از اقامتمون در اینجا راضی هستم چون بسیار مکان خوب و ساکت و نزدیک به مراکز خرید و .. است.در ضمن یک آپارتمان در همسایگی ما هست که برای اجاره گذاشته شده.اگر کسی مایل به اجاره میباشد میتونم مشخصاتشو بذارم تا کمکی کرده باشم.

با سلام
لطفا در مورد مبلغ اجاره و سایر اطلاعات ، اطلاع رسانی کنید

من دو سه ماهه که دارم سرچ می کنم بلکه یک ایالت و محل مناسب برای زندگی انتخاب کنم. با توجه به اینکه دو تا فرزند دبیرستانی دارم برام خیلی مهمه که یه جای مناسب برای تربیت بچه ها انتخاب کنم. در نهایت دارم تصمیم می گیرم که برم کالیفرنیا محدوده ایرواین یا اورنج. شما که اونجا سکونت دارید میشه بفرمایید اونجا خونه ها به صورت آپارتمان هست یا کوندو؟ و اگه یه حدود قیمت اجاره دو خوابه یا سه خوابه بفرمایید خیلی ممنون میشم. ضمنا آیا می دونید که می تونم از کردیت کارت یکی دیگه برای اجاره استفاده کنم؟ و ایا این کردیت حتما باید برای آمریکا باشه یا میشه که برای یه کشور دیگه باشه؟
کسی اگه راهنماییم کنه بسیار سپاسگزارم
پاسخ
سلام دوستان عزیز مهاجرسرایی ...
من تصمیم دارم 10 جون به لوس آنجلس (Glendale) بیام، اما هنوز جای مناسبی برای اجاره پیدا نکردم، از شما دوستان عزیز خواهشمندم اگر studio یا 1 خواب در یک منطقه امن و خوب سراغ دارید با پیام خصوصی منو راهنمایی کنید... سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: m.taj ، taherifar
(2013-02-23 ساعت 14:52)MINA AMOOEE نوشته:  لطفااگر كسي ميدونه راهنمايي كنه كه براي يك خانواده 3 نفري يه خونه متوسط در يك جاي متوسط را با چه قيمت ميشه خريد چون توي همين سايت يكي از بچه ها نوشته بود كه با 10000 دلار ميشه يه خونه 2 خوابه خريد من هرجور و با هر قيمت بالا كه حساب كردم و چند بار صفرها رو شمردم ميشد40 ميليون تومان كه خيلي ناباورانه بود يا اون دوست، يه صفر كم گذاشته بود يا واقعا قيمت همينه ؟ لطفا راهنمائي كنيد مرسي ( البته براي سياتل نوشته بودند )

سلام، در جواب سئوال اول باید بگم جاهای مختلف امریکا قیمتها متفاوته، مثلا فلوریدا و نیویورک و LA ,نسبتا گرانتر از جاهایی مثل نیوئورلانز است ولی با 60- 70 هزار دلار میشه یه مورد متوسط در یک شهر متوسط خرید. در مورد خانه در سیاتل هم حتما اشتباه شده چون اونجا تقریبا هم قیمت شیکاگو است قیمتها از 100000 دلار به بالاست. شاید هم منظور پیش قست خرید یک خونه قستی بوده چون در امریکا خرید و فروش خانه به صورت اقساط خیلی متداول تر از خرید نقدی است. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخورد و موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، philadelphia ، exxedus ، نوروز ، alitab ، taherifar
(2010-06-08 ساعت 09:56)MaNDaNa77 نوشته:  متشکرم، امیدوارم سفر خوبی داشته باشید. انشاا.. رفتید از هواش برامون بگید. ما کالیفرنیا میریم.

سلام اگه اطلاع أتي در مورد كاليفرنيا داريد ميشه به من هم بدين من ماه آينده پرواز دارم در مورد أجاره خونه و كار
پاسخ
(2013-09-17 ساعت 13:30)Amir McQueen نوشته:  
(2013-02-23 ساعت 14:52)MINA AMOOEE نوشته:  لطفااگر كسي ميدونه راهنمايي كنه كه براي يك خانواده 3 نفري يه خونه متوسط در يك جاي متوسط را با چه قيمت ميشه خريد چون توي همين سايت يكي از بچه ها نوشته بود كه با 10000 دلار ميشه يه خونه 2 خوابه خريد من هرجور و با هر قيمت بالا كه حساب كردم و چند بار صفرها رو شمردم ميشد40 ميليون تومان كه خيلي ناباورانه بود يا اون دوست، يه صفر كم گذاشته بود يا واقعا قيمت همينه ؟ لطفا راهنمائي كنيد مرسي ( البته براي سياتل نوشته بودند )

سلام، در جواب سئوال اول باید بگم جاهای مختلف آمریکا قیمتها متفاوته، مثلا فلوریدا و نیویورک و LA ,نسبتا گرانتر از جاهایی مثل نیوئورلانز است ولی با 60- 70 هزار دلار میشه یه مورد متوسط در یک شهر متوسط خرید. در مورد خانه در سیاتل هم حتما اشتباه شده چون اونجا تقریبا هم قیمت شیکاگو است قیمتها از 100000 دلار به بالاست. شاید هم منظور پیش قست خرید یک خونه قستی بوده چون در آمریکا خرید و فروش خانه به صورت اقساط خیلی متداول تر از خرید نقدی است. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخورد و موفق باشی.

من نمی دونم دقیقا شهر ومحله مورد نظرتون کجاست ولی همون طور که گفتن در شهرهایی مثل LA ،نیویورک،... قیمت ها خیلی بالاست...
ولی در سایت trulia.com می تونین قیمتها رو توی شهر ومحله مورد نظرتون ببینید ویه حدود و مظنه ای به دستتون میاد.
موفق باشید
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
پاسخ
تشکر کنندگان: نوروز ، EKAM ، taherifar
دوستانی که توی سانفرانسیسکو هستند برای تازه واردها در مورد اجاره خونه یا هاستل مناسب چه پیشنهادی دارند ؟ من موارد بالا رو خوندم ولی متاسفانه بیشتر همه از مشکلات گفتند ولی نگفتند که چطور میشه اونارو حل کرد و برای تازه واردین مواردی مثه کردیت و.. رو باید چیکار کرد اما بنظر میاد برای شروع هایتل یا متل گزینه خوبیه ، دوستانی که اونجا هستند میشه چند تا قیمت مناسب وبادسترسی مناسب رو نام ببرند
ممنون
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
دوستان لطفا در مورد یافتن خونه و هزینه های اجاره در نبراسکا و ارکانزاس بنویسید و در تایید گفته دوستمان را ه حل برای مشکلات مربوط به کردیت و غیره بنویسید /
مرسی
پاسخ
سلام بر دوستان ما اردیبهشت وارد امریکا ایالت کالیفرنیا میشیم و میخوایم بریم شهر Mission Viejoآیا کسی در این شهر هست؟برای یک ماه خونه یا سوییت میخوام اجاره کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
با درود
من باید برم اوکلاهوما اگه کسی هست که اونجا همخونه باشیم خوشحال میشم خبر بده...
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
سلام دوستان
من و دوستم دانشجوی ارشد هستیم در دانشگاه لس انجلس و داریم خونه میگریم نزدیک دانشگاه و نیاز به یک هم خونه خوب و بی سروصدا مثل خودمون میگردیم و الان هم در الهمرا و اتلنتیک میشینیم . اگر خواستید شرایط رو بدونید به من اطلاع بدید تا با هم اشنا بشیم.
victor_9914@yahoo.com 05.16.14
پاسخ
کسی از دوستان اگر اطلاعاتی یا منزلی برای اجاره دادن در منطقه فیرفکس ویرجینیا و حوالی آن دارد لطفا اعلام کند - با تشکر
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ
با سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه ما در هوستون برای بک ماه یک استدیو اجاره کنیم من و همسرم به همراه دو پسرم کمتر از دو ماه دیگه به هوستون میایم بسیار ممنون میشیم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان