کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره يا خريد مسكن: از ایران میشه اقدام کرد؟
سلام
میخواستم بدونم میشه مثلا 1 ماه قبل از پرواز از ایران خونه بگیریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3 ، taherifar
ما خودمون اینجا بودیم هزارتا دوست و آشنا برای ضامن هم داشتیم ولی کسی حاضر نمیشد بهمون خونه بده..به دلیل نداشتن کردیت
آخر سر هم 6 ماه پیش و دادیم تا یک نفر راضی شد به ما خونه بده....
یک چیز دیگه اینکه شما مگه نمیخواهید خونه رو ببینید ؟محل زندگی در آمریکا خیلی مهمه....
به خونه هائی که توی سایتها میبینید اعتماد نکنید...عکسهاشون زمین تا آسمون با خودشون فرق میکنه
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
با سلام
دوستانی که در سیاتل اقامت دارند لطفآ در مورد اجاره خانه یا آپارتمان یا هر چیز ارزان قابل زندگی حداقل 2 ماه زندگی و اگر امکان دارد کمک در موقع ورود به سیاتل با بنده همکاری نمایند با تشکر جان
کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، shkhmo ، SH1A2R3 ، taherifar
با احترام

دوست گرامی من دنبال یک هم خانه هستم اگر شما مایل باشید خوشحال می شوم با هم باشیم با تشکر جان
لطفآ در مورد خود و ایالتی که خواهید رفت بیشتر بگویید
کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، shkhmo ، SH1A2R3 ، taherifar
(2010-04-28 ساعت 22:05)jan نوشته:  با احترام

دوست گرامی من دنبال یک هم خانه هستم اگر شما مایل باشید خوشحال می شوم با هم باشیم با تشکر جان
لطفآ در مورد خود و ایالتی که خواهید رفت بیشتر بگویید

دوست عزیز اگر توی این تاپیک درخواستتون رو مطرح کنید شاید زودتر به نتیجه برسید:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2199&page=2
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، drkamrani1 ، balot ، maaref ، ali.narooei ، SH1A2R3 ، Danoosh ، farshadsh ، farshadsh ، Sepasttian ، taherifar
سلام
از دوستانی که زود تر رفتن و میتونن راهنمائی کنن لطفا در مورد بهترین گزینه یا راه حل برای 2 ماه اقامت اونجا چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، SH1A2R3 ، taherifar
برای 2 ماه شاید هتل بد نباشه، چون اگر بخواین خونه پیدا کنین کم کم یکی دو هفته طول می کشه... بگین کجا می خواین برین شاید بهتر بشه راهنمایی کرد.
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: balot ، mml ، maaref ، ali.narooei ، SH1A2R3 ، farshadsh ، taherifar
(2010-05-21 ساعت 03:23)Monica نوشته:  برای 2 ماه شاید هتل بد نباشه، چون اگر بخواین خونه پیدا کنین کم کم یکی دو هفته طول می کشه... بگین کجا می خواین برین شاید بهتر بشه راهنمایی کرد.

سلام
فعلا گزینه اول دالاس هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، SH1A2R3 ، taherifar
اونجا خونه راحت تر گیر میاد، اما من ترجیح میدم دوستان دیگری که تجربه مناسب تری دارن صحبت کنن...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، mml ، SH1A2R3 ، taherifar
برای دو ماه اقامت هتل بهترین گزینه است.....راحت و بی درد سر....حتما هم برای دو ماه میتونید تخفیف خوبی ازشون بگیرید.....

یکی از دوستان توی لس آنجلس با ماهی 850 دلار یه هتل چهار ستاره گرفته بود 80 دلار هم پول پارکینگ میداد....
پاسخ
(2010-05-25 ساعت 03:14)laili نوشته:  برای دو ماه اقامت هتل بهترین گزینه است.....راحت و بی درد سر....حتما هم برای دو ماه میتونید تخفیف خوبی ازشون بگیرید.....

یکی از دوستان توی لس آنجلس با ماهی 850 دلار یه هتل چهار ستاره گرفته بود 80 دلار هم پول پارکینگ میداد....

سلام به لیلا جون و همه بچه های مهاجر سرا،
مرسی از راهنماییهاتون.
من ماندانا هستم و تازه عضو این سایت شدم.
میشه لطف کنید و اسم هتلی که دوستتون رفته بود یا هر هتلی که میشه ماهیانه (با قیمت مناسب البته) اجاره کرد، رو بگید.
من و همسرم برای ماه اکتبر باید لوس آنجلس باشیم و جایی رو میخواهیم تا خونه پیدا کنیم.
قبلا از راهنماییها ی شما تشکر میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s ، mml ، maaref ، Amin1357 ، SH1A2R3 ، taherifar
(2010-05-25 ساعت 03:14)laili نوشته:  برای دو ماه اقامت هتل بهترین گزینه است.....راحت و بی درد سر....حتما هم برای دو ماه میتونید تخفیف خوبی ازشون بگیرید.....

ممنون میشم اگه ادرس و اسم هتل را برامون بگزارید.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s ، maaref ، SH1A2R3 ، schaghayegh ، taherifar
(2010-05-27 ساعت 14:54)MaNDaNa77 نوشته:  

سلام به لیلا جون و همه بچه های مهاجر سرا،
مرسی از راهنماییهاتون.
من ماندانا هستم و تازه عضو این سایت شدم.
میشه لطف کنید و اسم هتلی که دوستتون رفته بود یا هر هتلی که میشه ماهیانه (با قیمت مناسب البته) اجاره کرد، رو بگید.
من و همسرم برای ماه اکتبر باید لوس آنجلس باشیم و جایی رو میخواهیم تا خونه پیدا کنیم.
قبلا از راهنماییها ی شما تشکر میکنم.

سلام،
ببخشید کسی نمیتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، taherifar
با سلام خدمت شما دوست عزیز. اگه بلیط شما به صورت رفت وبرگشت باشه بعضی از شرکتهای هواپیمایی امکانات هتل +بلیط رو هم دارند که از طریق اینترنت راهت پیدا میکنید.سایت expedia.com flights
پاسخ
تشکر کنندگان: MaNDaNa77 ، mina_s ، maaref ، SH1A2R3 ، farshadsh ، Sepasttian ، taherifar
(2010-06-06 ساعت 12:07)alii نوشته:  با سلام خدمت شما دوست عزیز. اگه بلیط شما به صورت رفت وبرگشت باشه بعضی از شرکتهای هواپیمایی امکانات هتل +بلیط رو هم دارند که از طریق اینترنت راهت پیدا میکنید.سایت expedia.com flights

با تشکر،
خیر، متاسفانه ما بلیط مون یک طرفه است. ما تصمیم داشتیم برای مدت 2 تا 3 ماه خونه ای رو اجاره کنیم، که دوستمون "لیلا" پیشنهاد هتلی رو دادند که قیمتش خیلی مناسب بود،ولی انگار اصلا همچین هتلی وجود نداره.

به هر حال مرسی از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: alii ، maaref ، ASALI ، SH1A2R3 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان