کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شروع زندگی در آستین (Austin)
برای شروع زندگی در آستین از از اطلاعات این سایت می‌توانید بهره ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b ، honareirani ، laili ، shr.jafari ، Jav3 ، seravin ، Hojjat ، lexington ، leili ، homeless ، 20reza ، maryamjay ، hvm ، kianoush ، mahdis ، Shahryar ، amiry ، SH1A2R3 ، alinet ، سمبل ، panteha ، ASALI ، smmyp ، Emad_L ، itsmasoud ، mohclev ، soli asali ، khmp ، moqadam ، vahidhm ، odiseh ، taherifar ، msar
(2010-02-25 ساعت 15:02)msnazi نوشته:  برای شروع زندگی در آستین از از اطلاعات این سایت می‌توانید بهره ببرید.

اين سايت فوق العاده است و براي همه مهاجرين قابل استفاده مي باشد.
اين سايت شامل منابع مفيد مانند تستها و منابع آموزش شهروندي و آموزش زبان، راهنماي تازه مهاجرين و آدرسها و راهنمايي هاي مفيد مي باشد و كلي منابع و لينك براي آموزش گذاسته است. حتي در يكي از سايتهاي مربوطه آموزش دو زبانه شامل فارسي هم بود كه خيلي جالب است.
تشكر از محسن عزيز بابت معرفي اين سايت.
پاسخ
عنوان تاپیک از شروع زندگی در آستین به شروع زندگی در یقه تغییر پیدا کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، ساشا ، idn ، hvm ، SH1A2R3 ، Emad_L ، shima1364 ، soli asali ، taherifar ، msar
محسن جان تشکر از زحمتی که کشیدی.

ولی بذار بگم چنان خیز گرفته بودم که بیام و باز یکی از نوشته های طولانی شبیه به سفرنامه را در باره ی زندگی و زندگی نامه ی شما در یقه و آستین تکزاس بخوانم که بیا و ببین.
ولی مثل یخ وارفتم. پس لااقل اسم مبحث را میذاشتی، معرفی سایتی درباره ی زندگی در ....
با اینحال دمت گرم. اگه از اینجور نوشته های دنباله دار زندگی و سفرنامه نوشتی خبرم کن که سخت عاشق اینجور مطالب هستم. خوش بگذره و مطمئن باش این تابستان میام تا تکزاس و حتما ً یه سری به همه ی شما تکزاس نشینان اسب سوار هفت تیر کش خواهم زد.....پیروز باشید.....بدرود....ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، mohsen324 ، maryamjay ، hvm ، kianoush ، shr.jafari ، honareirani ، mahdis ، SH1A2R3 ، alinet ، panteha ، Emad_L ، soli asali ، taherifar ، msar
ممنون محسن جان .
از دوستانی که در آستین زندگی میکنند خواهش میکنم از تجربیاتشون اینجا بنویسند . از مردم آب و هوا ، کار ، دانشگاه و .......
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، SH1A2R3 ، panteha ، Emad_L ، soli asali ، taherifar ، msar
(2010-02-25 ساعت 15:02)msnazi نوشته:  برای شروع زندگی در آستین از از اطلاعات این سایت می‌توانید بهره ببرید.

با سلام
و تشکر فراوان
عالی بود خصوصا آموزش زبان انگلیسی
آقا ...ممنون ...خیلی مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، mohsen324 ، SH1A2R3 ، panteha ، Emad_L ، mitramin ، taherifar ، msar
با سلام به استین نشینین .دوستان خواهشن در مورد استین و امکاناتش و شرایط زندگی اجاره ها برامون بنویسین.اسم بهترین محله هاشون از نظر امنیت و ارامش برامون بنویسین.ایا پرواز از ترکیه به استین وجود داره؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: panteha ، Emad_L ، soli asali ، taherifar ، msar
(2011-12-18 ساعت 13:56)SH1A2R3 نوشته:  با سلام به استین نشینین .دوستان خواهشن در مورد استین و امکاناتش و شرایط زندگی اجاره ها برامون بنویسین.اسم بهترین محله هاشون از نظر امنیت و ارامش برامون بنویسین.ایا پرواز از ترکیه به استین وجود داره؟

سلام شایرای عزیز از آدرس زیر میشه یه اطلاعاتی کسب کرد
www.city-data.com/city/Austin-Texas.html

شماره کیس: 2012AS00072XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 2011 ,July
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Sept, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: may, 2012
تاریخ دریافت نامه دوم: may, 2012
تاریخ مصاحبه: July, 2012
تاریخ دریافت ویزا:July, 2012
تاریخ ورود به آمریکا: :
تاریخ دریافت گرین کارت:
تعداد نفرات: 1+2
پاسخ
تشکر کنندگان: Emad_L ، mirman ، mitramin ، taherifar ، msar
(2011-12-18 ساعت 13:56)SH1A2R3 نوشته:  با سلام به استین نشینین .دوستان خواهشن در مورد استین و امکاناتش و شرایط زندگی اجاره ها برامون بنویسین.اسم بهترین محله هاشون از نظر امنیت و ارامش برامون بنویسین.ایا پرواز از ترکیه به استین وجود داره؟
با سلام دوست عزیز اگه قصد تون از رفتن به آستین پیدا کردن کار است باید بگم با توجه به تجربه سه ماه بودنم در آستین . بگم که اونجا وضیت مناسبی برای کار نداره البته من کار داشتم ولی کویت کردم و به نوادا شهر لاس وگاس نقل مکان کردم . اینجا بسیار راضی تر از آستین هستم و حقوق بیشتری نسبت به کار برابر(حداقل 25 درصد) میگیرم و هزینه زندگی و اجاره هم پایین تر از استین است.فکر میکنم اینجا به تمام دنیا پرواز داره . اگه اطلاعات دیگه خواستید در خدمت هستم .
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، ASALI ، mitramin ، soli asali ، taherifar ، msar ، copol
سلام دوست گرامی

لطفا یک مقدار بیشتر در مورد نوادا و لاس وگاس مطلب بنویسید

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، taherifar ، msar
با سلامی پر از انرژی به دوستانی که در آستین هستند.
چند تا سوال :
1.در آستین به من تازه وارد بدون گرین کارت و... به راحتی یه آپارتمان یا استودیو یا یه سر پناه میدن ؟
2. در داخل شهر چه جایی می شه کرایه کرد که یه چهار دیواری با حمام و دستشویی و آشپزخونه کوچیک فقط داشته باشه؟ آیا کوچکتر از استودیو هم هست؟ منظورشون از کوندو همون آپارتمانه؟ با استودیو چه فرقی داره؟
3. قیمت یه جای سکونت مثل بالا ماهانه چقدره؟ میشه از همین جا(ایران) توی سایت کرایه کرد بعد در تاریخ مشخص ساکن شد یا اینکه باید حتما بریم اونجا؟
ممنون میشم اگه کسایی که در آستین هستند منو از نگرانی در بیارن و راهنمایی کنن؟

من همین امشب با شماره ای که در سایت ایمیگرنجل بود تماس گرفتم
مثل اینکه خدمات فقط در لس انجلس هست
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، taherifar ، msar
چه خاکی میخورن این تاپیک های آستین Big Grin
جای تعجبه وافعا
شماره کیس: 2014AS000009xx
رویت قبولی: 15 اکتبر 2013/ ارسال ایمیلی فرمها: 20 اکتبر 2013/ سفارت: آنکارا --> ایروان / كارنت: قبلنا / نامه دوم: 21 ژانویه 2014 / مصاحبه: هفته اول مارچ- ایروان/دریافت ویزا: یکضرب 5 مارچ / مقصد: تگزاس !
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، taherifar ، msar ، derakht01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان