کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2010-06-06 ساعت 08:40)idn نوشته:  میشه دلیلش رو بگید

سلام دوست عزیز
طبق شنیده های من هزینه هایی که خونه داشتن در امریکا داره از اجاره بالاتر هست . از همه مهم تر چمن زنیه که مشکل جدیه اینجاست و خیلی هم اهمیت میدن . زمانی که خونه ای رو اجاره میکنی هر تعمیراتی داشته باشه به آفیس گفته بشه بدون هیچ هزینه ای تعمیر میشه ولی وقتی خونه ماله خودتون باشه برای تعمیر فقط بابت بازدید هزینه سنگینی میگیرن دیگه تعمیر کردنش رو خدا میدونه چقد بشه ( البته میگم من اینا رو فقط از کسانی که اینجا هستن شنیدم هیچ تجربه ای ندارم )
و یا مالیات آخر سال .
بازم عرض میکنم اینا فقط شنیده های من هست
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
پس مثل ایران مسکن محکم ترین سرمایه حساب نمیشه ، حتی ضرر هم میده؟!!!!
ممنون
اگه کسی راجع به کالیفرنیا (سن دیگو ، ایرواین) هم اطلاعاتی داره در تاپیکخ مربوط شرح بدن
مرسی
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، SH1A2R3 ، mohamadir ، noobnoobi ، msar ، milspider ، Alex 2014 ، leader-m
(2010-06-06 ساعت 11:10)idn نوشته:  پس مثل ایران مسکن محکم ترین سرمایه حساب نمیشه ، حتی ضرر هم میده؟!!!!
ممنون
اگه کسی راجع به کالیفرنیا (سن دیگو ، ایرواین) هم اطلاعاتی داره در تاپیکخ مربوط شرح بدن
مرسی

بله دوست عزیز دقیقا"
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance ، free_free ، SH1A2R3 ، sam11 ، mohamadir ، noobnoobi ، mehdi2014 ، msar ، milspider ، Alex 2014 ، leader-m
(2010-06-05 ساعت 23:19)farzan12 نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 06:19)mahdis نوشته:  جناب جوان سلام
از لحاظ آب و هوا دالاس قابل تحمل تر هاست هیوستون شرجی و توفان زیاد داره
در مورد دالاس هم اگر تصمیمتون قطعی شد از ما هر کمکی بر بیاد در خادمات هستیم حتا در مورده گرفتن خونه
امیدوارم موفق باشید

مهدیس جان
خیلی با محبتی که دوست داری به دیگران کمک کنی . این صفت خوب رو خدا به هرکسی نمیده . من وخانواده ام امکان زیادی داره تا چند ماه اینده بیایم اونجا .میخام از کمک وراهنمائیت استفاده کنم اگر لطف کنی وایمیلتو بذاری ممنون میشم .
مانی

سلام دوست عزیز
لطفآ به صفحه خصوصیتون مراجعه کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، SH1A2R3 ، Rainy ، sam11 ، HodHod Golestani ، mohamadir ، noobnoobi ، khder ، mehdi2014 ، msar ، Alex 2014 ، leader-m
(2010-06-06 ساعت 12:10)msnazi نوشته:  بهترین سرمایه در آمریکا مهارت است. نرفته این رو فهمیدم. Wink
نه نشد
بهترین سرمایه تو آمریکا زبان انگلیسی استSmile
2010AS3xxx
پاسخ
سلام
من يه چورتكه انداختم Winkبه نتايج زير رسيدم ، البته با ديتاهاي لوكالي اينجا. لطفاً اونايي كه كامپيوتر در دسترس دارن ( ديتاهاي اونجا رو هم دارن ) اظهار نظر و اصلاح فرمايند .
ممنونمSmile

" يه خونه 100ميلون توماني تو ايران 400 كرايه مي ده ، حالا خونه اي كه آمريكا مثلاً 1000$ كرايشه مي شه با همون 100.000$ خريدش پس تا اينجا 600$ به نفعه ، از طرفي قيمت خونه تو آمريكا ظاهراً نصف شده و شايد تو مينيمم باشه پس در اينصورت زمان مناسبي براي خريده، از طرف ديگه رونق اقتصاد آمريكا رو به بهبوده بنابراين ممكنه خونه تو آمريكا به قيمت اوليه خود برسه ضمن اينكه تو يه سايت خوندم كه قيمت خونه تو لندن شروع به افزايش كرده ! پس اگه خونه در آمريكا دو برابر شه به تبع كرايه ها هم افزايش پيدا مي كنه پس با خريد خونه در حال حاضر ( كه قيمت خونه نصفه ) ممكنه هم سود در سرمايه باشه و هم سود در عدم پرداخت احتمالي كرايه دوبل! نتيجتاً عكسش هم صادقه و مي تونه باعث 2 ضرر شه!!"
پاسخ
تشکر کنندگان: adl ، hoda_ch ، Jav3 ، mahdis ، sanaz2010 ، saeed42 ، aNTea ، lorecance ، mitr.p ، free_free ، maaref ، SH1A2R3 ، sam11 ، sorena ، pari pariaaa ، mohamadir ، noobnoobi ، msar ، milspider ، Alex 2014 ، leader-m
بچه ها من شنیدم شهر آستین یه شهره دانشجویی هست که ایرانی ها خییلی به هم کمک میکنند و برای جوان هایی که قصد تحصیل دارند و می خواهند شروع کنند آستین بهترین گزینه هست.
من می خواستم نیویورک برم ولی یکی از دوستان که 36 سال آمریکا هست گفت اگه 6ماه اول از این شهر شروع کنی زبان بخوانی بهترین کاره هم از هدر رفتن پولت جلوگیری کردی هم محله دانشجویی هست که خیلی از تنها بودن در میاره که برای شروع از همه نظر بهتره
حالا دوستان اطلاعی دارند ار آستین؟
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
تشکر کنندگان: sh-b ، rasa ، Sahar-Germany ، aNTea ، lorecance ، mohsen mirzaei ، free_free ، maaref ، SH1A2R3 ، مانترا ، sam11 ، sorena ، mohamadir ، noobnoobi ، ALEX55 ، msar ، milspider ، Alex 2014 ، maniya2
سلام به همه دوستاني كه در تگزاس به خصوص شهر دالاس زندگي مي كنند.
من هم يكي مثل همه شما ها هستم كه سالهاست در آرزوي زندگي در اين سرزمين آرزوها هستم. دو بار اقدام كردم و هرگز به نتيجه نرسيدم.
تنها چيزي كه ممكنه باعث بشه دالاس رو براي زندگي انتخاب بكنم اينه كه محل به قتل رسيدن جان اف كندي بوده. من خيلي دوست دارم بيام و از نزديك ديلي پلازا و انبار كتاب هاي مدرسه رو كه اسوالد در اون كار مي كرد رو ببينم. حتما اسم فيلم JFK رو شنيديد. من يه جورايي مسخ اين فيلم هستم و تا به حال چندين بار ديدمش ... براي من حل اين معماي حل نشده و در عين حال حل شده يه جورايي دغدغه شده ... فكر مي كنم محلي كه كندي مورد اصابت گلوله قرار گرفت با علامت ضربدر روي آسفالت مشخص شده باشه ...
به من بگيد با ليسانس ادبيات انگليسي چقدر شانس موفقيت دارم تا با همسرم بياييم امريكا ...
از پاسخ هاتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، lorecance ، maxsupermax ، SH1A2R3 ، sam11 ، sorena ، pari pariaaa ، mohamadir ، noobnoobi ، ben1976 ، msar ، milspider ، Alex 2014 ، leader-m ، ArjenPSN_23
دوستان سلام
وقت همگی بخیر
مطلبی در خصوص بیمه ماشین برای دوستانی که در دالاس و یا اطراف دالاس هستن میخواستم مطرح کنم امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره .
توسط یکی از دوستان بیمه state farm به ما معرفی شد ، میدونستیم قیمت بالاست ولی با توجه به این که گواهینامه نداشتیم چاره ای جز قبول کردن نداشتیم و ماهانه 85$ هزینه بیمه ماشین میشد . ولی از این ماه به یه شخص دیگه معرفی شدیم که شرایط خوبی داشت و الان برای ما ماهانه هزینه بیمه میشه ماهی ۳۰$ ، که البته میگم یه سری شرایط داشت . مثلا" : ۱- هزینه ۳ ماه اول رو یکجا ۹۱$ گرفتن ۲- ما به اونا اجازه دادیم هر ۳ ماه یه بار هزینه بیمه رو از حساب ما برداشت کنن البته این شروط اختیاری هست ۳- بیمه ما ، فقط بیمه شخص ثالث هست ( در ضمن بدون داشتن گواهینامه هم بیمه میکنن )
به هر حال به نظر من بیمه خوبی هست اگه دوستان کسی خواست به من پیغام بده براشون شماره بزارم .
موفق باشید
پاسخ
salam dooste aziz.soaletoono jozeetar begyd!!!mer30.
chonke tanha chyze kolli ke mishe darbare TX goft ine ke az baghye ialatha arzoontare
==============
سلام دوست عزیز.سوالتونو جزئیتر بگید!!!مرسی.
چونکه تنها چیز کلی‌ که می‌شه درباره تگزاس گفت اینه که از بقیه ایالتها ارزونتره
===================

لطفا فارسی تایپ کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، free_free ، SH1A2R3 ، sam11 ، mohamadir ، noobnoobi ، msar ، milspider ، Alex 2014
اوضاع كار براي رشته كامپيوتر دالاس چطوره؟
هزينه اجاره يك خانه يك خوابه كه تو محله بد نباشه؟
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance ، free_free ، sam11 ، mohamadir ، noobnoobi ، msar ، milspider ، Alex 2014
دوستانی که دالاس هستن وکلاس زبان میرن . لطفا بگن که کدوم منطقه کلاس میرن . ما قصد داریم آپارتمان اجاره کنیم اما اول می خوام منطقه کلاس زبان رو چک کنم که نزدیک باشه.ممنون
پاسخ
(2010-06-29 ساعت 11:33)sara77 نوشته:  دوستانی که دالاس هستن وکلاس زبان میرن . لطفا بگن که کدوم منطقه کلاس میرن . ما قصد داریم آپارتمان اجاره کنیم اما اول می خوام منطقه کلاس زبان رو چک کنم که نزدیک باشه.ممنون

من تو پلینو هستم و برای کلاس زبان میرم کالین کالج دقیقا ما اینور خیابون هستیم و کالین کالج هم اونور حدودا پیاده یک دقیقه راهه
2010AS3xxx
پاسخ
(2010-06-29 ساعت 11:40)seravin نوشته:  
(2010-06-29 ساعت 11:33)sara77 نوشته:  دوستانی که دالاس هستن وکلاس زبان میرن . لطفا بگن که کدوم منطقه کلاس میرن . ما قصد داریم آپارتمان اجاره کنیم اما اول می خوام منطقه کلاس زبان رو چک کنم که نزدیک باشه.ممنون

من تو پلینو هستم و برای کلاس زبان میرم کالین کالج دقیقا ما اینور خیابون هستیم و کالین کالج هم اونور حدودا پیاده یک دقیقه راهه

من اگر بخوام کالج برم کلاس زبان باید هزینه زیادی بدم چون هنوز instateتگزاس محسوب نمیشم. کلاس زبان هایی هست که رایگان باشه؟
پاسخ
(2010-06-29 ساعت 11:59)sara77 نوشته:  
(2010-06-29 ساعت 11:40)seravin نوشته:  

من اگر بخوام کالج برم کلاس زبان باید هزینه زیادی بدم چون هنوز instateتگزاس محسوب نمیشم. کلاس زبان هایی هست که رایگان باشه؟
کلاس زبان های رایگان معمولا تو کتابخانه و یا کلیسا برگزار میشه که خیلی هم فایده ندارن.
در کالین کالج کتاب های اینترچنج رو تدریس میکنن و برای هر کتاب مثلا قرمز در یک دوره دو ماهه ( چهار روز در هفته ) 159 دلار برای کلاس و 46 دلار هم برای کتاب از شما میگیرن من فکر نمیکنم این هزینه زیادی باشه چون تو ایران هزینه همچین کلاسی با این سطح خیلی بیشتر از این ها میشد.
2010AS3xxx
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان