کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مفقودین مهاجرسرا
آره، دلم برای سروش خیلی تنگ شده!!!
راستی سوسنگرد هم نیست دیگه! خیلی وقته به سایت سر نزده! با اینکه تو شهر ما هست، اما من خبری ازش ندارم...
امیدوارم امسال برای رفع مشکلات لاتاری اش فعالیتش رو از سر بگیره!
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، OverLord ، nnazi_2005 ، ChairMan ، lexington ، msar
باید به یه مدیر مهاجرسرا خیلی خوش بگزره که یه دفعه حدود 10 روز به این فوروم سری نزنهWinkاونم تو ایران!؟ البته فکر کنم فقط تعطیلات عیدو تو ایران هستند.
امیدوارم شیما خانم, تمام این مدتی که ایران تشریف دارن,براشون سرشار از لحظات آرام و شادی باشه.و باز هم بتونیم از راهنمایی هاشون استفاده کنیم.Shy

(به قول یکی از بچه های مهاجرسرا:نگو با اینترنت ایران مشکل دارن که ,نیستن!)
من در جهان یک دوست داشته ام و آن هم خودم میباشم.(نیچه)
من هم ۶ ماه مفقود شده بودم ولی دیگه پیدا شدم هاهاها یکم خبر بدین ببینم کیا اومدن امریکا؟merdax, alireza , matrix , digeeeeeeeeee
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
(2010-03-28 ساعت 13:33)elham نوشته:  من هم ۶ ماه مفقود شده بودم ولی دیگه پیدا شدم هاهاها یکم خبر بدین ببینم کیا اومدن امریکا؟merdax, alireza , matrix , digeeeeeeeeee

به به
ببين كي انجاست
الهههههههههههههههههههاممممممممممممممممBig Grin
دلم برات خيلي تنگ شده
يادش بخير ما اول راه بوديمو با كلي استرس وووووووووو
تو آخر راه بودي با كلي تجربه
هنوز ام مهربوني ات يادمه الهام خانومBig Grin
حالا ما داريم ميرسيم كمكم ته راه
تو از خودت بگو؟ زندگي ان رو غلطك افتاده؟ كجايي الان؟ كاري پيدا كردي؟چه كاري؟
Smile
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: honareirani ، ChairMan ، elham ، lexington ، گل نهال ، msar
(2010-03-28 ساعت 13:33)elham نوشته:  من هم ۶ ماه مفقود شده بودم ولی دیگه پیدا شدم هاهاها یکم خبر بدین ببینم کیا اومدن امریکا؟merdax, alireza , matrix , digeeeeeeeeee

خدا به خیر بگذرونه ....
تشکر کنندگان: honareirani ، msar
درود بر الهام خانوم
مرداکس خان که همین دور و برا هستش. الان هم یو.اس.آ هستش.
از بقیه هم خبری نیست الهام خانوم.
تشکر کنندگان: ChairMan ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، msar
خدا رو شکر که هنوز من و فراموش نکردید مرسی از همتون ، من که همون LA هستم کار که نمیکنم کالج میرم همه چیز خوبه از MERDAX و MATRIX , ALIREZAهم خبر دارم تو FACEBOOKAM هستند راستی خبر در مورد بیمه البته فقط واسه اونایی که بچه دارن فقط نمیدونم کجا بزارم که قاطی نشه ادمین عزیز لطفآ یک تاپیک درست کنید که بنویسم
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: parsa ، Ashkan78 ، kavoshgarnet ، Ali Sepehr ، honareirani ، shr.jafari ، nnazi_2005 ، usa.lover ، lexington ، kasra ، shahram1347 ، msar
(2010-03-29 ساعت 00:04)honareirani نوشته:  
درود بر الهام خانوم

علیرضا بدبخت کجا پیداش نیس هفته ای 3،4تا پست میزنه هرچیزی براش اتفاق افتاده رو که نوشته که [عکس: 11551330.gif]
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، ALIREZA205 ، msar
با وجود اين تاپيک و الطافي!!! که بصورت مستمر از جانب برخي دوستان (نويد، صدرا و ...) نثار روح غائبين مي‌شود، بنده مجبورم هر روز حاضري خودم را بزنم. وگرنه مشمول وضع حمل، دوره بازپروري، خوردن آب خنک و ... خواهم شد! Big Grin

البته خدا رو شکر با وجود حضور پر رنگ بعضي دوستان (الهام، مجيد، سروش، سراوين و ...) توجهات به غير نميشه. Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: ساشا ، Ashkan78 ، ChairMan ، Ali Sepehr ، honareirani ، nnazi_2005 ، seravin ، lexington ، msar
(2010-03-29 ساعت 07:53)elham نوشته:  خدا رو شکر که هنوز من و فراموش نکردید مرسی از همتون ، من که همون LA هستم کار که نمیکنم کالج میرم همه چیز خوبه از MERDAX و MATRIX , ALIREZAهم خبر دارم تو FACEBOOKAM هستند راستی خبر در مورد بیمه البته فقط واسه اونایی که بچه دارن فقط نمیدونم کجا بزارم که قاطی نشه ادمین عزیز لطفآ یک تاپیک درست کنید که بنویسم

سلام الهام جون خوش امدی مگه میشه کمکات یادمون بره ما بیشتر موفقیتمون رو مدیون نوشته های تو و بقیه ی بچه های 2009 میدونیم امیدوارم هر جا هستی لبت خندون باشه و همیشه سلامت باشیSmile
فکر میکنم مطلبت رو توی این قسمت بنویسی خوب باشه برای بیمه
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2393
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، shr.jafari ، nnazi_2005 ، elham ، merdax ، msar
آ«ه الهام جان من كه هيچ وقت فراموشت ات نميكنم
مدير جان خيلي گليييييييييييييييييييييييييييييSmile
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: elham ، honareirani ، nnazi_2005 ، msar
(2010-03-29 ساعت 09:08)merdax نوشته:  
(2010-03-29 ساعت 00:04)honareirani نوشته:  
درود بر الهام خانوم

علیرضا بدبخت کجا پیداش نیس هفته ای 3،4تا پست میزنه هرچیزی براش اتفاق افتاده رو که نوشته که [عکس: 11551330.gif]

امان از پیری مرداکس جون!!!! Big Grin
شرمنده! پس حتما من پست های علیرضا رو ندیده ام. همینجا پوزش میطلبم.
تشکر کنندگان: nnazi_2005 ، merdax ، msar
بچه ها راستی از سارا کوچولو خبری نیست؟
ایشون هم چند وقته به جمع مفقودین اضافه شده!
کسی ازش خبر داره که اوضاعش چه طوره؟
آرش جون شما چی؟ خبری نداری؟ Big Grin
هیچکس نمیتونه کمکهای الهام خانم رو فراموش کنه! Smile
راستی sousangerd امروز باهام تماس گرفت! بیچاره اینقدر مهاجرسرا نیومده، یادش رفته بود کی نامه ها میان! Big Grin
رضا جون از اعضای بسیار قدیمی این سایت هست، ممکنه اعضای جدید نشناسنشون! ولی عضو بسیار خوب و مثبت نگری بود و امیدوار هنوز هم باشه!

از بین مفقودین مهاجرسرا، عده رو میشناسم که اطلاعاتشون در حد یک وکیل مجرب مهاجرتی بود ولی متاسفانه دیگه ظاهر نشدند!
امیدوارم همشون برگردند...
تشکر کنندگان: ChairMan ، kavoshgarnet ، elham ، shr.jafari ، lexington ، honareirani ، Ali Sepehr ، nnazi_2005 ، msar
خبری از خانم شیما نیست! کجایید خواهر؟ نکنه بخاطر چکمه در ایران گیر افتادید؟Smile
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان