کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مفقودین مهاجرسرا
(2010-05-13 ساعت 20:09)nnazi_2005 نوشته:  با عرض سلام دوستان نوید حالش خوبه جای نگرانی نیست ولی فکر کنم فعلا" توو ناز به سر می بره:d امید وارم دست از بچه بازی هاش برداره....

نازتو برم من نوید Big Grin
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان: Iman-gta ، msar
نوید فینیش...
تشکر کنندگان: Iman-gta ، msar
حالا که ما رفته بودیم شیراز نوید دیگه کلا بیخیال اینجا شد و ما هم که نتونستیم ببینیمش!!!
تشکر کنندگان: lexington ، nnazi_2005 ، سارا کوچولو ، Iman-gta ، msar
یکی نیست بگه آرش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست های آرش دیگه مفقود شدن !!!آرش میای سر می زنی میری همین طوری!!!
یه پست بده لاقل !Big Grin نمی گی خوانندگان پست هات افسردگی می گیرن؟؟؟!!! نری جزو مفقودی هاBig Grin!!!!!
البته حمید خان اعلام کردن سرماخوردگی شدیدی گرفتی امید وارم اگه برای این مساله هست زود تر خوب بشی.
Wink خلاصه دلمون تنگ شده بود!
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، merdax ، maryamjay ، Monica ، mahdis ، سارا کوچولو ، Iman-gta ، mary joon ، msar
سلام دوست عزیز
من همچنان در خدمت شما هستم. ولی کمتر مطلب مفید و تازه ای در مورد مهاجرت به ذهنم می رسد که ارزش نوشتن داشته باشد. با این حال یک چیزی در بخش زندگی در امریکا نوشتم.
سرما خوردگیم هم خوب شد. ممنون از لطف شما
(2010-05-30 ساعت 13:41)nnazi_2005 نوشته:  یکی نیست بگه آرش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست های آرش دیگه مفقود شدن !!!آرش میای سر می زنی میری همین طوری!!!
یه پست بده لاقل !Big Grin نمی گی خوانندگان پست هات افسردگی می گیرن؟؟؟!!! نری جزو مفقودی هاBig Grin!!!!!
البته حمید خان اعلام کردن سرماخوردگی شدیدی گرفتی امید وارم اگه برای این مساله هست زود تر خوب بشی.
Wink خلاصه دلمون تنگ شده بود!
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: hvm ، maryamjay ، kianoush ، Monica ، mahdis ، nnazi_2005 ، R.F ، سارا کوچولو ، shahram1347 ، msar
Monica گم شده .... چند سالی هست نمیاد !!! (حالا بنده خدا یک ماه هم نیست فکر کنم)
کجاست؟ وای خدا؟ ای هوار؟ یعنی کجاست ؟ باید تا امروز پیداش میشد ؟ یعتی دزدیدنش ؟ نکنه دیگه نیاد ؟
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: ADONIS ، msar
جای kavoshgarnet عزیز هم خیلی خالیه. از وقتی غربتی شده دیگه نیومده تو سایت و ما رو فراموش کرده.... Sad
تشکر کنندگان: homeless ، kianoush ، cky ، ADONIS ، honareirani ، hasti_banoo ، nnazi_2005 ، frozen mind ، Hossein81 ، kavoshgarnet ، afshinghwink ، msar
کاوشگر عزیز بیست و چند روزه سالم و سلامت در شیکاگو هست و آزاد و رها مشغول زندگی جدید خودش.
برایش آروزی موفقیت و سعادت رو دارم!
تشکر کنندگان: ساشا ، nnazi_2005 ، honareirani ، Hossein81 ، kavoshgarnet ، afshinghwink ، msar
(2010-07-04 ساعت 10:18)honareirani نوشته:  کاوشگر عزیز بیست و چند روزه سالم و سلامت در شیکاگو هست و آزاد و رها مشغول زندگی جدید خودش.

امیدوارم زودتر جا بیافته دلمون براش تنگ شده . از بچه های با صفای این سایته
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان: ساشا ، nnazi_2005 ، frozen mind ، honareirani ، kavoshgarnet ، afshinghwink ، msar
با سلام خدمت همه عزيزان
كاوشگر عزيز ( ساسان )چند روز پيش به ايميلم پيغام فرستاد و دوتا عكس هم از شيكاگو ضميمه آن بود انقدر خوشحال شدم و سر از پا نميشناختم ، انگاري كه خودم در آنجا بودم . زياد نگرانش نباشيد . من از طرف ايشان ميگم كه حالش خوب است و فعلا درگير كارهاي اقامتي اش ميباشد . اميدوارم مشكلاتش بسادگي حل شود . اگر خبري شد به شما خبر خواهم داد.

راستي دوستان چند وقتي است از سروش ( پارس لاتاري) خبري نيست . من نميدونم اين چي جور سرما خوردگيه كه سروش گرفته و حالا حالاها خوب نشدهBig GrinBig GrinBig Grin حتي پيغام خصوصي برايش فرستادم و جواب نداده .

از پيام ناقلا هم همينطور، خبري نيست ؟ دلم براي كوبدين مغزش به كيبورد و شوخيهايش تنگ شده Big Grin
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان: kianoush ، nochen ، Amir78 ، kavoshgarnet ، afshinghwink ، msar
توجه کردین چند وقته صدرا نیست!!!!!! نصف شبا دیر میاد و زود میره
فکر کنم توی یک فروم دیگه که احتمالا اسمش کاروانسرا ست ناظم شده، داره پوست کاربران خاطی رو غلفتی میکنهBig Grin
صدرا کجایی بابا دلمون پوکید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Amir78 ، Amirreza ، free_free ، msar
(2010-09-26 ساعت 01:06)OMID_R نوشته:  توجه کردین چند وقته صدرا نیست!!!!!! نصف شبا دیر میاد و زود میره
فکر کنم توی یک فروم دیگه که احتمالا اسمش کاروانسرا ست ناظم شده، داره پوست کاربران خاطی رو غلفتی میکنهBig Grin

مرسی امید جون از لطفت
من چند وقته یک سری مسائل و مشکلات دارم که خیلی کم اینترنت سرک می کشم ، ایشالا این مشکلاتم بزودی حل میشه و با خبرای خوب به مسافرسرا بر می گردمSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: OMID_R ، Amir78 ، Amirreza ، free_free ، afshinghwink ، msar
(2010-09-26 ساعت 01:08)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-09-26 ساعت 01:06)OMID_R نوشته:  توجه کردین چند وقته صدرا نیست!!!!!! نصف شبا دیر میاد و زود میره

مرسی امید جون از لطفت
من چند وقته یک سری مسائل و مشکلات دارم که خیلی کم اینترنت سرک می کشم ، ایشالا این مشکلاتم بزودی حل میشه و با خبرای خوب به مسافرسرا بر می گردمSmile

من بهش پیام دادم جوابمو نداد ولی اومد پستمو ویرایش کردBig Grin
اول مهری همه سرشون شلوخه
تشکر کنندگان: afshinghwink ، msar
دلم واسه بچه هاي قديمي سايت مثل ميلاد مدير قديمي
و دريا كاربر نمونه و ام معماري و...... كلا دوستاني كه روزگاري با حضورشان تاپيك هاي اين سايت را نفس بهش مي دادند و الان ديگه انقدر در گير مشغله روز مره زندگي خود هستند كه اين سراي مهاجرتشان را فراموش كرده اند
آلبته دريا هر از گاهي يك سري ميزند اما ما بقي نه خير
اشكالي هم ندارد
همين برندگان ٢٠١٠ هم دو روز ديگه كه خرشون از پل گذشت را مي بايست بياييم و در همين تاپيك به دنبالشان بگرديم
به هر حال ياد همه ي دوستان قديمي گرامي باد
به اميد حق
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sh-b ، laili ، Amirreza ، اليزا ، afshinghwink ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان