کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برگزاری گردهمایی مهاجرسراییان مقیم آمریکا
دوستان تبریک می گم گوش شیطون کر اگه خدا بخواد بلاخره چند نفری داریم می شیم و تا اینجا همه با 4 اپریل در پارک بلبوا مشروط براینکه ورودی در کار نباشد، موافقند .که البته من آخر نفهمیدم در کدوم سایت می شه چنین چیزی رو چک کرد .دوستانی مثل جناب persischerو nicoleعزیز که واردترند اگر بتوانند ته و توی این قضیۀ ورودی گرفتن آن روز را در بیاورندو به ما اطلاع بدهند که دستمان در آنروز در پوست گردو نماند ، واقعا لطف بزرگی کرده اند .

لیست دوستانی که به لطف و مرحمت ایزد منان قرارست که در روز مذکور بیایند، تا الان به این شرح است:
1-samin-(قطعی)
2-m-s-1368-(قطعی)
3-persischer-(قطعی)
4-nicole-gemini-(سعی می کند )
5-behzad756-(اگر اتفاق خاصی نیفتد)
6-behroozm-(اگر وسیله و راه را پیدا کند ) که البته ما هنوز منتظریم بدانیم که شما از کجا قرارست بیایید ،شاید هم مسیرِ کسی بودید.
7-rs232-(اگر پای سفری پیدا کند که راننده باشد)
8-ahmad2020-اگر بزرگترها اجازه بدهند(قطعی)
9-rasarasa- اگر زنده بماند(قطعی)
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، lexington ، taherifar
يه ويزا براي من بگيريد منم ميامBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، lexington ، taherifar
با اجازتون من یک دعوتنامه دارم درست میکنم.
دوستانی که مایلند در این گردهمایی شرکت کنند یا اطلاعاتی در مورد آن کسب کنند ایمیلشونو پیغام خصوصی کنند.
این که چنین گردهماییهایی چقدر میتونه مفید باشه بستگی به خود ما داره، ولی در این کشور حمایتهای خوبی میشه از سیستم دریافت کرد و منشا خیری شد برای دوستان در راه.
لطفا اگر مایل هستید نکته خاصی در این گردهمایی مطرح بشه (یا نشه،) بفرمایید.
سعی کنیم دوستان غایب هم حتی الامکان در جریان همه باشند و این میتینگ بصورت ساب ارگانیزشن درنیاد.

اگر همه خوب پیش رفت من هم سعی میکنم:
اوتورم را عوض کنم (مثلا یکی از اسکاریهای امسال رو بذارم)،
بجای چرت و پرت در امضام یک حرف حکیمانه و مثبت بذارم،
از هر پستی و هر کسی تشکر کنم...
کمک کنید خوب بشم!

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، اليزا ، behroozm ، taherifar
منم هستم! خیر سرم بلیطو فعلا کنسل کردم میخوام برم دالاس دست علیرضارو بگیرم با اتوبوس بیایم باهمدیگه[عکس: haha.gif]
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، taherifar
من فکر میکنم مساله پارکینگ در اون روز بخصوص خیلی مهم باشه مگر اینکه بخواهیم 2-3 مایل پیاده روی کنیم تا محل قرار، حتی با توجه به اینکه در یکشنبه های عادی هم اونجاجای پارک به معضل تبدیل میشه من تقریبا مطمئنم که اگر از ترافیک احتمالی به خاطر هجوم ایرانیان برای مراسم فرهنگی جان سالم به در ببریم از بی جای پارکی کار به خودکشی خواهد کشید و حداقلش اینه که به قول قدیمیا میگیم "نه شیر شتر و نه دیدار عرب!!!".
با این حساب من فکر نمیکنم حتی در موارد "بی" و "سی" هم شانس زیادی داشته باشیم(به نقشه ضمیمه شده توسط پرسیپشچسزر عزیز رجوع شود).

با این شرایط من فکر میکنم تنها راه این که بتونیم همدیگر رو در شرایط روحی و روانی مناسب ببینیم اینه که برای روز شنبه در موقعیت "بی" یا "سی" قرار بگذاریم. هر چند که احتمالا یکشنبه هم یه سری به اونجا میزنیم که ببینیم 13 به در 13 به در که میگن چیه...
خلاصه برای داشتن یه میتینگ با اهداف انسان دوستانه پیشنهادم اینه که از یک تیر و دو نشون زدن اجتناب کنیم و اگه شد با هشت تا تیر یه نشون رو بالاخره بزنیم و یک کار مثبتی انجام داده باشیم.

نظرتون چیه؟

- اونایی که تجربه سالهای پیش رو دارند میتونند همه حدث های من رو وتو کنند.

- این خوش بینی من همه رو کشته شما که جای خود دارید.

پ.ن: من اگه صدبار امتحان دیکته بدم باز هم حدس رو مینویسم حدث!
زندگی همش همینه!
پاسخ
تلفن تماسش : 7569743- 818 است و سایتش : http://www.laparks.org/dos/parks/facility/balboaPk.htm
است. در ضمن هر جایی در آمریکا بخواهید بروید، یا ورودیه داره یا بجاش پول پارکینگ ازتون میگیرند. بهتره یواش یواش به این سیستم عادت کنید.Big Grin
منهم فردا زنگ میزنم رادیو یا جایی که اطلاع دارند شرایطش را میپرسم.
مراسم سال پیش:

http://www.parstimes.com/gallery/sizdehbedar/
(در ضمن اون آقایی با پبراهن آبی که عکسش در آخر صفحه است، شهردار شهر لوس آنجلس است.)

http://www.youtube.com/watch?v=ACCf-yG6P0w
در ضمن امروز از وست وود رد میشدم، چند تا از بیلبوردهای بزرگ اطرافش را مثل پارسال به فارسی و انگلیسی " عید مبارک" نوشته بودند. در خیابان وست وود و بعضی قسمت های سانتامونیکا هم تبریک هایی عید را میشد دید. خلاصه نوروز اینجا دیدنیه!!!!! بنظر من ارزشش را داره حتی از یک ایالت دیگه هم آمد اینجا و عید را اینجا بود. بخصوص اینکه مراسم عید در تعطیلات بهار است و خیلی از ادارات اینجا تعطیلند.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، lexington ، rasarasa ، payman R ، taherifar
متاسفانه من برای یک ماموریت کاری مجبورم هفته اول اپریل به نیویورک بروم و نمی توانم بیایم. امیدوارم که به شما خوش بگذرد و گزارش آن را هم برای ما تایپ کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، payman R ، lexington ، taherifar
دوستان من دیروز سری به پارک بلبوا زدم و با اینکه یک یکشنبۀ معمولی بود ،به سختی جای پارک پیدا می شد.به نظرتان در روز سیزده به در به مشکل نمی خوریم؟ چه بکنیم؟ همین زمان ومکانی که قبلا گفتم خوبست: یکشنبه. ساعت 11 صبح،پارک بلبوا؟ بعدا مرا نفرین نکنید ها! اگر فکر می کنید اعصابمان خرد می شود همین الان نظرتان را بگوید.
شاید هم در هر صورت می خواهید در روز یکشنبۀ سیزده به در، در پارک بلبواحضور یابید و برایتان حواشی قضیه مهم نیست و با گردهمایی در آن زمان ومکان ،هم فال می شود وهم تماشا.
خلاصه که اگر مخالفتی دارید اعلام کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، taherifar
خط اورنج لاین - نورث هالی ودد به وارنر سنتر - در ضلع شمالی پارک ایستگاه داره. بلیطش ۱.۵۰$ هست

(2010-03-16 ساعت 03:01)rasarasa نوشته:  دوستان من دیروز سری به پارک بلبوا زدم و با اینکه یک یکشنبۀ معمولی بود ،به سختی جای پارک پیدا می شد.به نظرتان در روز سیزده به در به مشکل نمی خوریم؟ چه بکنیم؟ همین زمان ومکانی که قبلا گفتم خوبست: یکشنبه. ساعت 11 صبح،پارک بلبوا؟ بعدا مرا نفرین نکنید ها! اگر فکر می کنید اعصابمان خرد می شود همین الان نظرتان را بگوید.
شاید هم در هر صورت می خواهید در روز یکشنبۀ سیزده به در، در پارک بلبواحضور یابید و برایتان حواشی قضیه مهم نیست و با گردهمایی در آن زمان ومکان ،هم فال می شود وهم تماشا.
خلاصه که اگر مخالفتی دارید اعلام کنید.

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
من امروز تماس گرفتم با رادیو، اطلاعات شون در حد همون مراسم پارسال بود. گفت بایدصبرکنبد نزدیک آن تاریخ بشیم، آنوقت اطلاعات جدیدتر را به ما میدهند تا ما هم اعلان کنیم.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، m_s_1368 ، Persischer ، payman R ، lexington ، taherifar
[iدوستان فکر می کنم مجبوریم نفری 15 دلار رو پیاده شیم.ولی عوضش می تونیم چند تا کنسرت ببینیم، اگه کسی مخالفتی داره لطفا اعلام کنه که زمان و مکان رو عوض کنیم.
این عکس هم سمین برای من فرستاده و من همینجا ازش تشکر می کنم.
[عکس: securedownload%5B1%5D.jpg]

پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، behroozm ، lexington ، OverLord ، taherifar
دوستان من به چند دلیل قصد دارم زمان گردهمایی را با مشورت شما عوض می کنم،البته اگر کسی مخالفتی نداشته باشد:
1- در روز سیزده به در شاید خیلیها بخواهند با فامیل و آشنایانشان باشند و نتوانند چنین وقتی را برای آشنایی با دوستان جدید بگذارند.
2-پارک بلبوا در آن روز به شدت شلوغ است و قضیۀ پارکینگ و پیدا نکردن همدیگر به راحتی ،مطرح است.
3-شرکت در چنین مراسم و جای شلوغی فکر نمی کنم مجالی برای آشنایی با هم باقی گذارد.
4-شاید کسانی باشند که علاقه ای به شرکت در این مراسم و پرداخت ورودی نداشته باشند.

لطفا نظر بدهید: چطوراست گردهماییمان را به روز قبل از سیزده به در یعنی شنبه 4 آپریل ویا شنبه یا یکشنبۀ هفتۀ بعدش منتقل کنیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، lexington ، usagreen ، taherifar
برای ما فرقی نمی کنه... تابع اکثریتیم..
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، rasarasa ، taherifar
خوش به حالتون ما اینجا وسط آمریکا بدون SSN بدون گواهینامه و بدون ماشین موندیم

البته یک گروه از ایرنیها هم قراره تو sant louisبرای سیزده بدر جم بشن داریم سعی‌ می‌کنیم که به اونا بپوندیم

اونهایی که تجربه دارن چقدر طول میکشه تا SSN بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، taherifar
من قکر میکنم هیچوقت این گردهمایی مهاجرسراییان مقیم آمریکا برگزار نشه . از ما گفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، farzad24 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان