کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برگزاری گردهمایی مهاجرسراییان مقیم آمریکا
از مشکلات هر مهاجری در بدو ورود، احساس تنهایی، عدم شناخت محیط،نداشتن راهنمای درست،نداشتن دوستانی از جنس خود در شرایط سنی و فرهنگی مشابه و... است.
ما در مهاجرسرا خیلی چیزها از هم یادگرفتیم وبه هم یاد دادیم.ما در دنیای مجازی هرکداممان کلی دوست و راهنما برای خودمان پیدا کردیم.چرا این روابط را عینی نکنیم؟
پشت هرنوشته و آی دی یک انسان واقعی وجود دارد که ممکن است در این دنیای درندشتِ آمریکا ،خانه اش در چند قدمی شما یا چند خیابان آنطرفتر باشد. که من نمونه اش را خوشبختانه پیدا کردم وبا هم دوست شدیم.
به نظرتان چطور است که در این بی کسی و غربت این روابط را عینی کنیم و در دنیای واقعی ارتباط برقرار کنیم و با هم دوست شویم؟
نظرتان راجع به برگزاری گردهمایی چیست که همدیگر را از نزدیک ببینیم وارتباط برقرا کنیم؟شاید دوستان خوبی چند برابر بهتر از دوستان ایران پیدا کردیم.
البته احتمالا جمع شدن همۀ ما در یک جا مقدور نیست ،چون هر کدام در شهرهای مختلفیم ولی شاید بشود در چند شهر بسته به تعداد مهاجرسراییان آن شهر این کار را انجام داد.
اگر موافقید بگویید در کدام محله وشهر آمریکا زندگی می کنید تا ببینیم می شود دور هم جمع شویم و از نزدیک همدیگر را ببینیم؟
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
آخی !!! یه جورایی حسودیم شد؟ آخه منم و من!! شما هم لابد قصد دارید یه جایی مثل لس آنجلس گردهمایی بذارید و دست کم برای من سه روز رانندگیه!!!؟ ولی اگه خدا بخواد این هم جور میشه؟ من تا خود تکزاس هم باشه رانندگی میکنم که ببینمتون. نخواستید میام تا همون محله تون؛ اسمش چی بود؟ «ولی» !! والله من همیشه این اسم رو توی مدرسه میشنیدم که مدیرمون میگفت برو با ولی ات بیا!!؟؟

خیلی فکر عالی است و حتی همین زودیها و ایام نوروز هم بشه عالیه. اصلا ً چهارشنبه سوری یا سیزده بدر چطوره؟ هرکس هم بند و بساط سور و سات خودش رو برداره و بیاد فلان پارک و دریاچه!! من یکی هستم خبر بدید به سرعت برق و باد میام تا بین شما جوونها، احساس جوونی کنم.
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
من احتمال زیاد عید سانفرانسیسکو میرم
ولی اگه واقعا برنامه ای باشه من حاضرم برنامه خودمو تعطیل کنم چون میخوام برم به یه سری از رفیقام سر بزنم ولی برنامه اونام معلوم نیس
اولویت با مهاجرسراست برای من!
من سیاتلم ولی هرجا باشه میام به احتمال قوی
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، lexington ، rs232 ، behzadb57 ، mohammad.maleki ، mori ، taherifar
ما هم تارزانا (در واقع همون ولی) هستیم و خیلی دوست دارم که بچه های مهاجرسرا رو از نزدیک ببینم.حالا تصمیم گیری برای محل با دوستان و رای اکثریت.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rs232 ، fairwall ، rasarasa ، mori ، taherifar
شاید سال دیگه لاس وگاس خوب باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rs232 ، taherifar
خیلی آدم تو دالاس داریم به نظرم! یا باید یه جای کالیفرنیا برنامه کنیم قاعدتا یا دالاس! این پیشبینی منه!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، lexington ، rs232 ، rasarasa ، tehranipoor ، mh_hshk ، taherifar
من می‌گم یکی لس‌آنجلس یکی دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، kavoshgarnet ، lexington ، rasarasa ، m_s_1368 ، taherifar
بنظر من بايد جايي باشه كه همه مهاجرين محترم بتونن خودشون رو در كمترين زمان به اونجا برسونن و دسترسي براي اونها آسون باشه.
يه جايي در مركز آمريكا كه همه بتونن از شرق و غرب و جنوب و شمال به اونجا بيان.
يا اينكه چند گردهمايي برگزار بشه.
تصميم با خود شماست.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، lexington ، rs232 ، rasarasa ، سارا کوچولو ، taherifar
اگر هر جایی توی کالیفرنیا بود من هم خودم را می رسانم. حالا یا با ماشین یا با قایق یا با هلیکوپتر! لس آنجلس هم خوب است و فقط هفت ساعت رانندگی دارد.
من حدود یک هفته مرخصی دارم که باید هر چه زودتر خرجش کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، rasarasa ، lexington ، سارا کوچولو ، m_s_1368 ، taherifar
می تونیم نظر سنجی بذاریم، ولی قبلش لطفا بگید چه شهری وچه منطقه ای زندگی می کنید.که ببینیم کجاها نزدیکتره.خود همین لس آنجلس دنیاییه واسه خودش.
ممنون
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، fairwall ، kavoshgarnet ، سارا کوچولو ، OverLord ، taherifar
میشه لطفا همتون تشریف بیارید دالاسSmile؟ باورکنید اینقدر جای خوبیه که نگو
پاسخ
ایده بسیار خوبی است.
من پیشنهاد میکنم اولین میتینگ اوایل اپریل - که با ۱۳ بدر مصادف میشود- در Balboa Park Encino باشد. هرسال ایرانیان زیادی اونجا جمع میشوند.

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، rasarasa ، OverLord ، lexington ، taherifar
آقا من بدجوری حسودیم شد.کاش ما هم آمریکا بودیم!!!!!!!!!!!!1
[font=Times New Roman]
NO PAIN NO GAIN
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: homeless ، OverLord ، taherifar
در روز عید نوروز در خیابان وست وود ( تهران کوچک) در لوس انجلس، کارناوالی از دختران ایرانی با لباسهای محلی و موسیقی ایرانی راه می افته که البته خواننده های معروف ایرانی هم همانجا بطور رایگان برنامه اجرا میکنند. یادتون باشه حتما بیایید. خیلی جالبه. برای آنهاییکه خیلی دلشون برای ایران تنگ شده، جایی دیگه ایی نمیتونند این عده ایرانی را یکجا ببینند. خارجی های زیادی هم میایند که جشن عید ایرانی ها را از نزدیک ببینند. در مورد بالبوآ پارک، جای بدی نیست ولی هم ورودیه داره که شاید هر کسی راضی به پرداختش نباشه، هم اینکه به هر دلیلی آنجا باید پول بدید یعنی بنظر میاید بیشتر بفکر پول درآوردن هستند تا...
در ضمن من لوس آنجلس هستم. اگر ایرانی های لوس آنجلس برنامه خاص دیگه ایی برای عید نوروز تدارک دیده بودند، بهتون میگم.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rasarasa ، mh_hshk ، taherifar
آقا ، خانم دمت گرم با این اطلاع رسانی خوبت. البته من خبر دارم که هرساله یک کاراناول بزرگی به نمایندگی از همه ی استانها و قبایل و ... ایران هرساله در نیویورک تشکیل میشه که شامل موسیقی ، حرکات موزون، گل آرایی، نمایش و .... است. دقیقاً نمیدونم چه روزی است ولی میدونم این چندساله وجود داشته.

بهرحال من هم که آمریکام، دلم سوخت!!! چرا که حسابی دورم. بیچاره اون هموطنانی که مجبورند اون تلویزیون میلی را تحمل کنند و شاید شنیده باشید که پارسال حتی لحظه ی تحویل سال نو را در شبکه ی جوان(سه) اعلام نکردند و ظاهراً یک غرضی پشت آن رفتارها بوده است و....

بهرحال چنانچه یک روز و تاریخی را در نظر گرفتید لطفا ً اعلام عمومی کنید شاید قسمت من هم شد تا تکزاس رانندگی کنم و دوستان را ملاقات. پیروز باشید......ارادتمند حمید میزوری
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، rasarasa ، hoda_ch ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان