کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستان با جنبه وارد شوند. (بدون نکات مهاجرتی)
عالی بود. اون بچه هم مطمئنا مال آرشه چون خیلی شبیهشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، soltan ، R.F ، sh-b ، ساشا ، shahin82 ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، Ali Sepehr ، laili ، nnazi_2005 ، mary joon ، romance33 ، afshinghwink ، behfaza ، nika ، msar
چون هنوز قطعا معلوم نیست بچه مال کیه اسمشو میذاریم خداداد
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، Ali Sepehr ، lexington ، nnazi_2005 ، romance33 ، Fifi2015 ، behfaza ، msar
Wink 
پیام و شاهین عزیز
خسته نباشین کارتون فوق العادست حتما ادامه بدین

من خودم امروز صبح اینجوری بودم [عکس: bg23.gif] ولی بعد خوندن مطالب بالا [عکس: bg4.gif]
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، rs232 ، hvm ، ساشا ، shahin82 ، OverLord ، ChairMan ، usa.lover ، honareirani ، Ali Sepehr ، lexington ، nnazi_2005 ، godot ، behfaza ، pari pariaaa ، msar
سلطان یعنی خداداد پا طلایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره؟؟؟؟؟؟؟؟

شاهین جان جالب بود در مورد شخصیت این صدرای قصه بیشتر توضیح بدهSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، nnazi_2005 ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، romance33 ، behfaza ، nooshshahnar ، msar
(2010-04-16 ساعت 18:06)sadra_sepehr نوشته:  سلطان یعنی خداداد پا طلایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره؟؟؟؟؟؟؟؟

شاهین جان جالب بود در مورد شخصیت این صدرای قصه بیشتر توضیح بدهSmile

نه صدرا جون خداداد ما یکی دیگس شبیه هیشکی نیس آخه استثنائیه
میگم یه نیگا به شناسنامه بچه بندازیم
اگه امریکائی بود میشه رو پیام هم حساب باز کرد

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، honareirani ، behfaza ، msar
پیام و شاهین عزیز بیش از این دوستان با جنبه رو منتظر نذارین

صدرا نارحت می شه ها

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، behfaza ، msar
ممنون خیلی خوب بود.امیدوارم سریال جذاب ادامه داشته باشه...البته رو پایانش خیلی توجه داشته باش.فیلم فارسی .......یا هندی ......یا.........خلاصه ما منتظریم.
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
حيف اين بخش كه بيش از سه ساله به فراموشى سپرده شده...
ايكاش من زمانش داشتم با سوژه هاى جديد ادامه ميدادم...
اگر كسى تونست بياد ادامه بده...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، AFSHIN-PIC ، mohammad.maleki ، barvos ، behfaza ، pari pariaaa ، msar
[/quote]

با سلام .
آقا براي زنده كردن تاپيك دست به قلم شدم .
داستانك .
- روز - تهران ونك . همكار قديمي : سلام خانم خوب هستيد ، بابا كجاييد ؟ خارج رفتيد ؟ كم پيدا هستيد .و ................................
- واي خداي من اين هزارومين نفري است كه منو مي بينه ميگه خارج رفتي . چرا همه انتظار دارند من ايران نباشم و خارج باشم . خوب حتما تيپ و كلاس من به ايرانيها نمي خوره بالاخره خلايق هر چه لايق . من بايد لاتاري شركت كنم و از سپهر و آرش و ليلي و امير مهاجر بقيه برو بچه هاي كمك بگيرم و حداقل بچه ام رو از اين بدبختي نجات بدم .
هههوووووورررراااااا لاتاري برنده شدم . ههههوووورررراااا رفتم مصاحبه ولي كليير شدم خدايا خدايا پس كي ويزا ميدن 2 بار مصاحبه 2 بار مديكال 2 تا هزينه آژانس و رفت و برگشت به زمين و زمان بدهكار شدم . اول بايد خونه شوهرم رو بفروشم بعد ماشين و بعد ...... برم زبان بخونم . روز اول آموزش زبان "ماي نيمز ويندو " روز دوم "آي ام هاو ار يو ....." روز ده هزارم مستقر در ناف امريكا "هاو ماج اجاره خونه اوه اوه ماهي 1500 دلار چي ديپازيت مي خواد 6 ماه 9000 تا اند بيمه - كرديت - تلفن - اينترنت - تلويزيون فعلا نه بابا - تكس - پكس - مكس چي ؟ مگه اينجا اتوبوس نداره ؟ ؟؟ مترو چي ؟؟؟؟ اب بايد بخريم چي اب آب . اند ايز كار نچه دي 6000 تا 15000 دلار بدون بيمه بگير ....... پيش - پس . نه بابا به اين لامصب بي زبون بگو من تمام زندگي ام رو فروختم آمدم اين ور دنيا فقط و فقط بخاطر بچه ام تا واسه خودش كسي بشه وگرنه ما توي ايران پايين تر از ونك و قبول نداشتيم ..حالا اينجا پايين بالاش با هم فرقي نداره همه اش شبيه ده ونكه . آقا بخدا من بعد از يك سال بي كاري روزي 10 ساعت كار مي كنم ميشه 1050 دلار شوهرم 1100 تا مي گيره تازه با حقوق بازنشستگي و اجاره خونه ام تو تهران ميشه روي هم با دلار 3500 تومني حدود 900 تا جمعا ميشه 3050 دلار آخه چطوري با اين خرج ها زندگي كنيم چند سال دوام بياريم روزي 10 ساعت كار كنم ؟ آخه چه كنم واي چه كنم . واي چه كنم آخ چه كنم . چند سال بعد .....تهران - ونك
همكار قديمي - سلام خانم خوب هستيد ؟ چقدر پير شديد . آگه حرف منو گوش مي كردين ،رفته بوديد خارج آلان مثل جنيفر لوپز خوشگل بوديد .
- واي خداي من - صداي دهل شنيدن از دور خوش است .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، m.ghoreishi ، Officer ، msar ، mrlzdh ، hamed shayan ، sib 24 ، aazitaa
خیلی جالب بود پیام. مواظب باش ندزدنت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
جالبه بود داستانش
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: خودم ، وسایم | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ... | دریافت کلیرنس: ... | دریافت ویزا: ...
HAS NOT BEEN SELECTED << 2017

تمام آدرس‌ها و شماره‌های تماس مورد نیاز   |   Compare USA Cities

کانادا
پاسخ
تشکر کنندگان:
شکلکها خیلی با مزه بود به خصوص قسمت مربوط به آرش !
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان