کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی
دوستانی که وقت و علاقه دارن با خواندن کتاب های مختلف و تماشای فیلم ها و برنامه های انگلیسی میتونن تا حدود زیادی بدون نیاز به کلاس، زبان خودشون رو تقویت کنن.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، victor2016
(2015-09-15 ساعت 00:05)vahidbaq نوشته:  دوستانی که وقت و علاقه دارن با خواندن کتاب های مختلف و تماشای فیلم ها و برنامه های انگلیسی میتونن تا حدود زیادی بدون نیاز به کلاس، زبان خودشون رو تقویت کنن.
البته کلاس زبان هم نقش به سزایی در بهبود اطلاعات و دانش شما داره.به هر حال شما سر کلاس مجبوری که انگلیسی صحبت کنی که خود به خود باعث پیشرفت شما میشه.به نظر من یک موسسه خوب پیدا کنید و سعی کنید به طور منظم در کلاس ها شرکت کنید‌.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من با نظر هردو دوستمون موافقم اما کلاس به تنهایی کافی نیست و اگر بخواید زبانتون قوی بشه حتما در کنارش خواندن کتاب های دیگه و تماشای فیلم و برنامه های انگلیسی (بدون زیرنویس فارسی) لازمه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، inanna
یادگیری زبان بیشتر از همه به میزان علاقه و وقتی که میذارید بستگی داره. برای یادگیری زبان شما باید روی مهارت های چندگانه بصورت همزمان کار کنید. توصیه من اینه برای تقویت مکالمه که فعلا از همه مهمتره، زیاد خودتون رو درگیر گرامر نکنید. به قول یکی از اساتید بنده، امریکایی ها به ما میگن Grammarian People !! . البته یادگیری الزامات اولیه ی گرامری مثل ترتیب کلمات در جمله و یا زمان های مختلف فعل جزو الزاماته که اصلا هم سخت نیست و پیشنهاد من اینه بصورت کاربردی هر چیزی رو یاد بگیرید. در مرحله بعد، مهمترین چیز برای خوب صحبت کردن، در درجه اول تقویت دامنه ی لغات هستش، مهمترین اصل هم این هستش که لغات رو توی جمله و باز هم بصورت کاربردی و هدفمند یاد بگیرید. کتاب های 504 و 1100 میتونن در این زمینه بهتون کمک کنند. حتما از این کتاب ها به صورت کمکی استفاده کنید و بعضا لغت های کم کاربردتر رو Skip کنید. ولی توصیه ی من به شخصه، کتاب های Oxford word skills هستن که در سه سطح Basic , Elementary , Advanced هستن و هدفشون یادگیری لغات بصورت موضوعی و کاملا هدفمند هست.
برای تقویت مهارت شنیداری، بهترین کار گوش دادن مستمر به مکالمات انگلیسی تا حدی که گوشتون به این مکالمات عادت کنه و براتون غریبه نباشه. شبکه هایی مثل BBC و VOA علاوه بر گوش دادن به فایل های صوتی میتونند خیلی مفید باشند. توصیه میکنم فقط روی اکسنت امریکن یا لهجه امریکایی تمرکز کنید. سری کتاب های Tactics For Listening هم بسیار مفید و هدفمند هستند.
برای مهارت های خواندن و نوشتن هم میتونید از سری کتاب های کمبریج استفاده کنید. ولی این دو مهارت به مرور و در گذر زمان شکل میگیره و مثل بچه ای که در بدو تولد، ابتدا فقط گوش میده و سپس شروع به صحبت کردن میکنه و بعد از چند سال روی مهارت خواندن و نوشتنش کار میشه، این ترتیب یک روال بدیهی هستش.
پس اول یادگیری نکات پایه ی گرامری در کنار یادگیری لغت بصورت هدفمند، و همزمان تقویت مهارت گفتاری و شنیداری. فراموش نشه که باید همه ی این مهارت ها بصورت موازی تقویت بشه.
ببخشید اگر سرتون رو درد آوردم. البته دوستان همه استاد هستند و من فقط تجربه ی شخصی خودم رو با شما به اشتراک گذاشتم. موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، dv2017 ، storagemeter ، sce ، m_vaziran ، kasra ، asher
(2016-02-18 ساعت 16:45)Amir.AA نوشته:  یادگیری زبان بیشتر از همه به میزان علاقه و وقتی که میذارید بستگی داره. برای یادگیری زبان شما باید روی مهارت های چندگانه بصورت همزمان کار کنید. توصیه من اینه برای تقویت مکالمه که فعلا از همه مهمتره، زیاد خودتون رو درگیر گرامر نکنید. به قول یکی از اساتید بنده، آمریکایی ها به ما میگن Grammarian People !!  . البته یادگیری الزامات اولیه ی گرامری مثل ترتیب کلمات در جمله و یا زمان های مختلف فعل جزو الزاماته که اصلا هم سخت نیست و پیشنهاد من اینه بصورت کاربردی هر چیزی رو یاد بگیرید. در مرحله بعد، مهمترین چیز برای خوب صحبت کردن، در درجه اول تقویت دامنه ی لغات هستش، مهمترین اصل هم این هستش که لغات رو توی جمله و باز هم بصورت کاربردی و هدفمند یاد بگیرید. کتاب های 504  و 1100 میتونن در این زمینه بهتون کمک کنند. حتما از این کتاب ها به صورت کمکی استفاده کنید و بعضا لغت های کم کاربردتر رو Skip کنید. ولی توصیه ی من به شخصه، کتاب های Oxford word skills هستن که در سه سطح Basic , Elementary , Advanced هستن و هدفشون یادگیری لغات بصورت موضوعی و کاملا هدفمند هست.
برای تقویت مهارت شنیداری، بهترین کار گوش دادن مستمر به مکالمات انگلیسی تا حدی که گوشتون به این مکالمات عادت کنه و براتون غریبه نباشه. شبکه هایی مثل BBC و VOA علاوه بر گوش دادن به فایل های صوتی میتونند خیلی مفید باشند. توصیه میکنم فقط روی اکسنت امریکن یا لهجه آمریکایی تمرکز کنید. سری کتاب های Tactics For Listening هم بسیار مفید و هدفمند هستند.
برای مهارت های خواندن و نوشتن هم میتونید از سری کتاب های کمبریج استفاده کنید. ولی این دو مهارت به مرور و در گذر زمان شکل میگیره و مثل بچه ای که در بدو تولد، ابتدا فقط گوش میده و سپس شروع به صحبت کردن میکنه و بعد از چند سال روی مهارت خواندن و نوشتنش کار میشه، این ترتیب یک روال بدیهی هستش.
پس اول یادگیری نکات پایه ی گرامری در کنار یادگیری لغت بصورت هدفمند، و همزمان تقویت مهارت گفتاری و شنیداری. فراموش نشه که باید همه ی این مهارت ها بصورت موازی تقویت بشه.
ببخشید اگر سرتون رو درد آوردم. البته دوستان همه استاد هستند و من فقط تجربه ی شخصی خودم رو با شما به اشتراک گذاشتم. موفق باشید

سلام.من دنبال کسانی هستم گه مدخوان اینگلیسی بخونن.سطح متوسط به بالا درشرق تهران باهم بخونیم.پیام خصوصی بدهید.فقط سطح بالا ایلتز ویا مدیکال speaking
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 19:11)pouryalireza نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 16:45)Amir.AA نوشته:  یادگیری زبان بیشتر از همه به میزان علاقه و وقتی که میذارید بستگی داره. برای یادگیری زبان شما باید روی مهارت های چندگانه بصورت همزمان کار کنید. توصیه من اینه برای تقویت مکالمه که فعلا از همه مهمتره، زیاد خودتون رو درگیر گرامر نکنید. به قول یکی از اساتید بنده، آمریکایی ها به ما میگن Grammarian People !!  . البته یادگیری الزامات اولیه ی گرامری مثل ترتیب کلمات در جمله و یا زمان های مختلف فعل جزو الزاماته که اصلا هم سخت نیست و پیشنهاد من اینه بصورت کاربردی هر چیزی رو یاد بگیرید. در مرحله بعد، مهمترین چیز برای خوب صحبت کردن، در درجه اول تقویت دامنه ی لغات هستش، مهمترین اصل هم این هستش که لغات رو توی جمله و باز هم بصورت کاربردی و هدفمند یاد بگیرید. کتاب های 504  و 1100 میتونن در این زمینه بهتون کمک کنند. حتما از این کتاب ها به صورت کمکی استفاده کنید و بعضا لغت های کم کاربردتر رو Skip کنید. ولی توصیه ی من به شخصه، کتاب های Oxford word skills هستن که در سه سطح Basic , Elementary , Advanced هستن و هدفشون یادگیری لغات بصورت موضوعی و کاملا هدفمند هست.
برای تقویت مهارت شنیداری، بهترین کار گوش دادن مستمر به مکالمات انگلیسی تا حدی که گوشتون به این مکالمات عادت کنه و براتون غریبه نباشه. شبکه هایی مثل BBC و VOA علاوه بر گوش دادن به فایل های صوتی میتونند خیلی مفید باشند. توصیه میکنم فقط روی اکسنت امریکن یا لهجه آمریکایی تمرکز کنید. سری کتاب های Tactics For Listening هم بسیار مفید و هدفمند هستند.

سلام.من دنبال کسانی هستم گه مدخوان اینگلیسی بخونن.سطح متوسط به بالا درشرق تهران باهم بخونیم.پیام خصوصی بدهید.فقط سطح بالا ایلتز ویا مدیکال speaking
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کلاس زبان کجا خوبه
کجا رو توصیه میکنید؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
هیچ کس تو مهاجر سرا جواب سوالا رو نمیده متاسفانه [DISAPPOINTED FACE][DISAPPOINTED FACE]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 23:02)zey.bin نوشته:  هیچ کس تو مهاجر سرا جواب سوالا رو نمیده متاسفانه [DISAPPOINTED FACE][DISAPPOINTED FACE]

برای کلاس بیرون من تجربه ای ندارم.
برای شروع من مجموعه نرم افزار sweet english pro مربوط به موسسه فرهنگی ساتل رو برای فراگیری زبان در خانه پیشنهاد می کنم .
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 17:54)?!Seattle نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:02)zey.bin نوشته:  هیچ کس تو مهاجر سرا جواب سوالا رو نمیده متاسفانه [DISAPPOINTED FACE][DISAPPOINTED FACE]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 21:28)zey.bin نوشته:  دوستان کلاس زبان کجا خوبه
کجا رو توصیه میکنید؟

اگه میخواین زود نتیجه بگیرید و وقت هم داشته باشید، موسسه رسپینا تاک میدان ونک کلاسهای فشرده 4 ساعته داره هر روز هفته خیلی خیلی خیلی متفاوت با سایر آموزشگاهها(کیش و سفیر و کانون که خودم رفته بودم) و کاربردی هست. موفق باشید.
www.respinatalk.ir
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان