کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی
من يه استاد خيلي خوب مي شناسم كه يه دوست معرفي كرده.... سرش خيلي شلوغه ولي اگه بهتون وقت داد و كلاس گرفتين حتما مثل من به اين نتيجه مي رسين كه به زحمتش مي ارزه...."استاد ....." مي تونم شماره شو بدم اگه بخواين ...فقط آيلتس و ibt و مكالمه كار مي كنه...من واقعا راضي بودم چون از من بيشتر دلواپس كارهاي مهاجرتم بود...
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Parniyan ، mohammad.maleki ، farshadsh ، Tomas ، زری وحدتی ، msar
سلام

Just Listening And Speaking
این فایلهایی که میزارم خودم استفاده کردم خوب بوده
فقط یک نکته انهم اینکه لهجه بریتیش هست
هر چند از نگاه من به درد کسانی که میخوان امریکا برن هم می خوره
بقیه کشورها هم که ایلتس می خواد و قطعا برای کسانی که میخوان ایلتس بگیرن مفید هستش
با ارزوی موفقیت برای همه

http://rapidshare.com/#!download|486l3|1....rar|77571

http://rapidshare.com/#!download|831tl4|....rar|76981

http://rapidshare.com/#!download|109cg2|...rar|100431
http://rapidshare.com/#!download|156dt|7....rar|25327
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sib 24 ، maaref ، farshadsh ، Tomas ، زری وحدتی ، msar
کتاب 504 هم خوبه.
من دارم مي خونم
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، farshadsh ، Tomas ، msar
دوستان آموزشگاه خوب تو تهران کجاست /// من تحقیق کردم میگن هرمس خوبه /// ؟ شما هم ما رو راهنمایی کنید البته زبان فرانسه ///
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، maaref ، Tomas ، msar
سلام دوستان یه سایت خیلی‌ خوب بهتون معرفی‌ می‌کنم امیدوارم بدردتون بخوره.تلفظ لغات انگلیسی‌ رو یاد میده
www.uiowa.edu/~acadtech/phonetics/english/frameset.html
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: arix ، maaref ، Tomas ، nooshshahnar ، msar
ممنون می شم بگین من چجوری باید لهجمو قوی کنم!من با رزتا استون می خونم یه جاهایی لهجمو کنترل می کنه و خیلی مفید و خوبه اما برای کلمات دیگه که تو رزتا اتون نیست باید چیکار کنم؟(لهجه امریکایی)
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، maaref ، farshadsh ، Tomas ، سانازی ، زری وحدتی ، msar
نقل قول:
(2011-05-03 ساعت 19:27)مرجان گلی! نوشته:  ممنون می شم بگین من چجوری باید لهجمو قوی کنم!من با رزتا استون می خونم یه جاهایی لهجمو کنترل می کنه و خیلی مفید و خوبه اما برای کلمات دیگه که تو رزتا اتون نیست باید چیکار کنم؟(لهجه امریکایی)

دوست عزیز در مورد لهجه بگم بهترین کار گوش کردن به پادکست های آمریکای شما شاید بگید چطوری با گوش دادن لهجه ادم قوی میشه ولی من به شما می گم امتحان کنید اما یه کاره دیگه هم میتونید بکنید بازیگر مورد علاقتون رو انتخاب کنید فیلماش رو بگیرید و نگاه کنید و سعی کنید طبق همون جملات را تکرار کنید مثلا میگه

hang on man ! you can go there later

و بعد مثل همون شخص شما هم جمله ی بالا رو تکرار کنید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، مرجان گلی! ، sib 24 ، maaref ، Tomas ، nooshshahnar ، afshinghwink ، زری وحدتی ، msar
سلام دوستان امروز یه سایت جدید از تلویزیون یاد گرفتم.برنامه‌های آموزشی همراه فیلم برای کودکان هست.ولی‌ به نظرم برای ما هم که مشغول یادگیری زبان هستیم مفید هست.برای کودکان هم که بسیار مفید هست.

www.pbskids.org

ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، frozen mind ، kourosh2011 ، maaref ، Tomas ، nooshshahnar ، msar
سلام دوستان
سریال و یا فیلم خاصی هست که برای تقویت زبان بشه ازش کمک گرفت؟البته منظورم برای تقویت listeningهست!
چون دوستان اشاره کرده بودن که هر فیلم و سریالی مفید نیست(بدلیل لهجه) این سوال را پرسیدم
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Tomas ، زری وحدتی ، msar
نقل قول:
(2011-06-05 ساعت 23:42)Parniyan نوشته:  سلام دوستان
سریال و یا فیلم خاصی هست که برای تقویت زبان بشه ازش کمک گرفت؟البته منظورم برای تقویت listeningهست!
چون دوستان اشاره کرده بودن که هر فیلم و سریالی مفید نیست(بدلیل لهجه) این سوال را پرسیدم

دوست عزیز سریال های مختلفی وجود داره که صرفا جهت آموزش ربان انگلیسی هستند مانند

1- How do you do
2- American family
ولی این سریال ها بیشتر برای مبتدی ها هستند البته من سطح شما رو نمی دونم ولی اگر پیشرفته و نزدیک به native از لحاظ صحبت و لهجه و... هستید پیشنهاد میکنم سریال How I met your mother رو نگاه کنید که توش پر از اصطلاح

ولی فیلم های سینمایی هم میتونن کاربرد داشته باشند
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، maaref ، sepidehrazavi93 ، Tomas ، مانترا ، Lemony ، زری وحدتی ، msar
(2011-06-05 ساعت 23:46)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:

1- How do you do
2- American family
ولی این سریال ها بیشتر برای مبتدی ها هستند البته من سطح شما رو نمی دونم ولی اگر پیشرفته و نزدیک به native از لحاظ صحبت و لهجه و... هستید پیشنهاد میکنم سریال How I met your mother رو نگاه کنید که توش پر از اصطلاح

ممنونم بابت پاسختون
کجا میتونم این سریالها را تهیه کنم؟

.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Tomas ، msar
نقل قول:
(2011-06-05 ساعت 23:59)Parniyan نوشته:  
نقل قول:

1- How do you do
2- American family

ممنونم بابت پاسختون

3 تا شو؟؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، maaref ، Tomas ، msar
(2011-06-06 ساعت 00:02)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2011-06-05 ساعت 23:59)Parniyan نوشته:  
نقل قول:

1- How do you do
2- American family

ممنونم بابت پاسختون

3 تا شو؟؟؟

بله هر 3 تا!

.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Tomas ، msar
درود دوستان خوب ...
من مدتی بود که آموزش زبان Rosetta Stone گوش میکردم ...
این سی دی آموزشی عالیه و میتونید ازش استفاده کنید ...
این سی دی از Level 1 هست الی 6 ....
تهیه کنید و گوش بدین و تمرین کنید ....
در هنگام تهیه حتما نمونه American رو بخواهید .... البته نمونه بریتیش هم هست ....
موفق باشید ..
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، kourosh2011 ، maaref ، Tomas ، nooshshahnar ، Lemony ، زری وحدتی ، msar
(2011-08-14 ساعت 00:31)ابی22 نوشته:  درود دوستان خوب ...
من مدتی بود که آموزش زبان Rosetta Stone گوش میکردم ...
این سی دی آموزشی عالیه و میتونید ازش استفاده کنید ...
این سی دی از Level 1 هست الی 6 ....
تهیه کنید و گوش بدین و تمرین کنید ....
در هنگام تهیه حتما نمونه American رو بخواهید .... البته نمونه بریتیش هم هست ....
موفق باشید ..

عزیزان از ایران به امریکا نیامده......
ابی 22 کاملا" صحیح می فرمایند و این نرم افزار عالیست.
اما عالی تر اینکه بدانید Rosseta Stone American English2011 در دو پک در ایران به قیمت کل حدودا" 20 تومان قابل تهیه است اما اینجا بدون مالیات 180$ است.
حال خود دانید کجا بخرید.

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، farshadsh ، Tomas ، nooshshahnar ، مانترا ، Lemony ، زری وحدتی ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان