کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کودکان در مهاجرت
(2015-07-29 ساعت 11:29)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان

چقدر خوشحالم که این تاپیک رو پیدا کردم...من ار برندگان لاتاری ۲۰۱۶ هستم و اگه خدا بخواد تا یکسال دیگه همراه همسر و دختر ۶ سالم وارد آمریکا می شیم...

یکی از دغدغه های من وضعیت روحی دخترمه؟ دختر من تک فرزنده و بسیار مورد توجه و حمایت خانواده پدری و مادری...خودش هم بچه حساس و عاطفیه...این موضوع که در صورت مهاجرت شرایطش کامل تغییر می کنه و یکباره از محیط فامیل دور میشه منو واقعا نگران می کنه...

دوستانی که تجربه مشابه دارن لطفا منو راهنمایی کنین؟ ایا لازمه تو ایران و قبل از اومدن اقدام خاصی انجام بدم؟ مثلا با مشاور روانشناس مشورت کنم...از نظر ذهنی امادش کنم؟یا هرکار دیگه ای؟

البته هنوز نه خودش و نه خونواده های ما از برنده شدن ما خبر ندارن...

مطمینا از افراد بزرگ سال کودکان بیشتر تحت تاثیر مهاجرت قرار میگیرند.ضما هم همونطپر که بقیه دوستان گفتن بهتر تا میتونین با فرزندتون صحبت کنین و از لحاظ روحی اماده پذیرفتن یه زبون و فرهنگ و دوستان جدید کنیدش.متقاعدش کنین که میتونه دوستای بهتری دتاشته باشه.جای بهتری دررس بخونه.و از این قبیل.فقط تا میتونین کتاب داستان انگلیسی براش بخرید تا امادگیشو پیدا کنه و هر چی بیشتر رو زبانش کار بشه بهتره.
امیدوارم موفق باشین

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان