کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روز زن مبارک
(2010-03-10 ساعت 02:17)rs232 نوشته:  روز زن بر تمام زنان مبارک باد و روز مرد هم بر تمام مردان مبارک باد. روز مهاجرت هم بر همه مهاجرسراییها مبارک باد. روز ازدواج محسن مبارک باد و تولد سارا کوچولو هم مبارک هم باد.
روز حاجیه خانم مبارک...
روز ماهیگیری مبارک . روز اذیت و آزار حیوانات مبارک . روز وسپا مبارک.
روز برنامه نویسی مبارک. روز دیپلماتیک مبارک .روز در فکر هلیکوپتر بودن مبارک .روز پرورش قارچ مبارک . روز آبیاری گیاهان دریایی مبارک.روز پنچرگیری تایرهای قطار مبارک.روز مهرو-ر.زی مبارک . روز آتاتورک و جلال آل احمد هم مبارک . روز بزرگداشت آرش فندرسکی مبارک.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، سارا کوچولو ، nochen
به امید روزی که برای احقاق حق زنان روزی جداگانه در کار نباشد و حق آنها آنطور که هست،هرآینه ادا شود
و به امید روزی که برای قدردانی از آنها هم روز خاصی در کار نباشد و همه ما،هر کدام،در هر لحظه قدر آنها را با تمام وجود بدانیم
و این جاری در رفتار و کردار ما باشد نه فراموش تا نیازی به یادآوری و نهیبی نباشد
تا در نهایت
به امید اعتلای بشریت
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، سارا کوچولو ، laili ، ساشا ، اليزا ، sh-b ، shr.jafari ، rs232 ، سمبل
(2010-03-09 ساعت 12:59)nicole.gemini نوشته:  این هم هدیه من به خانمها: این سایت کلیه رادیوهای ایرانی کالیفرنیا و ... است. هر وقت دلتون برای فارسی شنیدن تنگ شد، آقایون را رها کنید و این رادیوهای فارسی زبان را گوش کنید. ( بخصوص کی ار ای ان). البته لینک های مفید دیگه ایی هم داره. ما راهم دعا کنید.Big Grin

http://www.kodoom.com/en/media

زياد اين هديه شما خوب و کارآمد نيست! اگه ميتونين يه سايت معرفي کنين که خانوماي عزيز بتونن همشون همزمان، فقط حرف بزنن و يه نفر هم فقط بهشون گوش بده! Big Grin
ضمناً مگه خانوما رو فرستادين زيارت که التماس دعا دارين!؟ Tongue Big Grin

منم به نوبه خودم روز زن رو به همه خانوماي محترمه تبريک عرض مي‌کنم. شاد و پيروز و سربلند باشيد.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، ساشا ، ChairMan
(2010-03-10 ساعت 11:39)indmehdi نوشته:  
(2010-03-09 ساعت 12:59)nicole.gemini نوشته:  این هم هدیه من به خانمها: این سایت کلیه رادیوهای ایرانی کالیفرنیا و ... است. هر وقت دلتون برای فارسی شنیدن تنگ شد، آقایون را رها کنید و این رادیوهای فارسی زبان را گوش کنید. ( بخصوص کی ار ای ان). البته لینک های مفید دیگه ایی هم داره. ما راهم دعا کنید.Big Grin

http://www.kodoom.com/en/media

زياد اين هديه شما خوب و کارآمد نيست! اگه ميتونين يه سايت معرفي کنين که خانوماي عزيز بتونن همشون همزمان، فقط حرف بزنن و يه نفر هم فقط بهشون گوش بده! Big Grin
ضمناً مگه خانوما رو فرستادين زيارت که التماس دعا دارين!؟ Tongue Big Grin

من به شخصه به خصایص متولدین آذر " بدجنسی " رو هم اضافه می کنم!! Wink

آقا مهدی اینو یادت باشه رفتی مصاحبه اف بی آی چک خوردی بدون از کجا بوده ! Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، ChairMan ، nicole.gemini
مهدی جان حرف دلمان رو زدی . اصلا ضعیفه رو باید به قول یک بنده خدا زد له کرد .
چه معنی داره تبریک بگید . مهدی جان خیلی حال کردم الان میرم رتبت رو دست کاری مکینم.
مردکس جان جان خجالت بکش .این دعاها چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، indmehdi
ببخشید دیگه! ما همیشه رو فاز جدی ایم،شما همیشه فان! اینا تداخل داره! ایراد از منه حتما! شما راحت باش نوید جان[عکس: haha.gif]
[font=Verdana]
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو
مردکس ماشالله شما همیشه جدی بودی و من از جدی بودنت میترسم. البته از آواتارت بیشتر از جدی بودنت میترسم . و در واقع سعی میکنم آواتارت رو کمتر نگاه کنم ....
ولی جدیت منو کشته . خیلی دوست داشتم یک دست و 2 تا پا نداشتم ولی مثل تو جدی بودم .
خلاصه بی هنری از ماست که نمیتونم با کسی جدی باشیم. ای کاش همه مثل شما بودند اونقت این دنیا دیدنی بود ..... به امید روز قیامت یا آن روز ....
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover
(2010-03-10 ساعت 22:16)NAV!D نوشته:  مردکس ماشالله شما همیشه جدی بودی و من از جدی بودنت میترسم. البته از آواتارت بیشتر از جدی بودنت میترسم . و در واقع سعی میکنم آواتارت رو کمتر نگاه کنم ....
ولی جدیت منو کشته . خیلی دوست داشتم یک دست و 2 تا پا نداشتم ولی مثل تو جدی بودم .
خلاصه بی هنری از ماست که نمیتونم با کسی جدی باشیم. ای کاش همه مثل شما بودند اونقت این دنیا دیدنی بود ..... به امید روز قیامت یا آن روز ....

نوید جان
امیدوار بودم با روحیه همیشگی،از من ناراحت نشده باشی مخصوصا این که آخر پست اسمایل کریزی کاشتم که بتونم برسونم که حرفم جدی نیس این دفعه
ولی اگه ازم ناراحت شدی ازت عزر میخوام
[font=Verdana]
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan
خواهش میکنم .منم قصد مزاح داشتم .ناراحت نشدم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-10 ساعت 12:38)NAV!D نوشته:  اصلا ضعیفه رو باید به قول یک بنده خدا زد له کرد .

به قول یه بنده خدای دیگه همیشه حرف آخررو آقایون میزنن که اونهم

اینه :"چـــشــم "

Big Grin
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، nicole.gemini

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان