کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه انجام fbi Check
سلام.اف بی آی چک یا adminastrative process?اف لب آی چک فقط اخلصاصا به کستنی که قبلا و با هر نوع ویزای غیر مهاجرتی به آمریکا وارد شدن میخوره.ا
(2016-07-16 ساعت 11:32)Ldnam نوشته:  
(2016-07-11 ساعت 20:38)Niloo.set@gmail.com نوشته:  سلام
اف بی آی چک شوهر من الان بیشتر از هشت ماه طول کشیده، متاسفانه سفارت Abu Dhabi جواب درستی به ایمیل های من نمیده. ما حتی از آمریکا وکیل گرفتیم ولی جواب درستی به اون هم نمیدن. سفیر آمریکا حتی به شوهر من خوشامد به آمریکا گفته آخر مصاحبه. حالا سوال من اینه که کسی میدونه ماکسیمم زمانی که اف بی آی چک طول میکشه میتونه چند ماه باشه ؟ ممنون

سلام... متاسفانه هیچ چی معلوم نیست... حساب و کتاب هم نداره .. فقط باید صبر کرد... ما هم همین گرفتاری رو داریم و 6 ماه گذشته از زمان مصاحبه و هیج خبری نیست که نیست... خیلی بده .. انشالا خدا کمک کنه که تکلیفمون زودتر معلوم بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
در مراحل اداری گرفتن ویزا چیزی بنام FBI Check وجود ندارد این پروسه با نام Administrative Process هست که معمولا 2 ماه بطول می انجامد. لطفا از بکار بردن کلمه بسیار شک برانگیز FBI CHECK در سفارت و مخصوصا جلوی آفیسر خود امتناع کنید و او را دچار تردید و سردرگمی نکنید که به صدور ویزایتان ضربه ای وارد شود !
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان