کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2011-04-11 ساعت 13:06)javidk نوشته:  دوستان سلام.
شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز به مناسبت نمیدونم چی، از تمام کسانی که تو سایتشون ثبت نام کنند به صورت قرعه کشی تعداد 100 بلیط رایگان اهدا میکنه در ضمن میتونید یک همراه هم داشته باشید.
مقصد هم به تمام کشورهایی که قطر ایر ویز پرواز داره.
جواب قرعه کشی هم به صورت ایمیل براتون میاد.
امیدوارم برو بچه های مهاجرسرا هم جزیی از برندگان باشند.

موفق باشید.
در ضمن شرمنده از اینکه این مطلب در چند صفحه خورده. واسه اینکه همه بچه ها بتونن بخونن
اینم لینکش:
http://www.qatarairways.com/global/en/100.html?referrer

ارسال: Javid.k

من ثبت نام کردم و حالا برام یه ایمیل اومده که بوک کنم،توی پست قبلی‌ گفتند یکی‌ بخر ۲تا ببر بلاخره ۲تاش مجانیه تا یکیش؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref
دوستان عزیز
من برای جولای بلیط قطر رو گرفتم
خواستم بپرسم کسی تا حالا از این امتیاز مایلژ استفاده کرده ؟
اگر ممکنه راهنمایی کنه که چه حسنی داشته و چگونه ثبت نام کنیم ؟
ممنون
پاسخ
دوستان، قطار برای رفتن به آنکارا رو کسی استفاده کرده؟
راحتی، زمان و هزینه هاش چطور بود؟
پاسخ
(2011-05-06 ساعت 00:10)amir1345 نوشته:  دوستان عزیز
من برای جولای بلیط قطر رو گرفتم
خواستم بپرسم کسی تا حالا از این امتیاز مایلژ استفاده کرده ؟
اگر ممکنه راهنمایی کنه که چه حسنی داشته و چگونه ثبت نام کنیم ؟
ممنون

به سایتش بروید (قطر ایرویزدات کام)و در privilege club ثبت نام کنید و شماره بلیت خود را در آن وارد کنید تا مایلیج برایتان حساب شود. می توانید 36 ساعت قبل از پرواز صندلی خود را انتخاب کنید. از سایت کلاب می توانید سایر مزایایش را ببینید.
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، mml ، maaref ، pari pariaaa
سلام دوستان
من از KLM برای جولای رزرو کردم آیا این خط پروازی هم مایلیج یا سیستم امتیازدهی شبیه به قطر ایرویز داره یا نه؟
ممنون میشم...
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
بعله... داره...

اسمش Flying Blue هست. ضمنا اين خط عضو Sky Team هست و سيستم امتياز دهي Alitalia، Aeroflot ، Delta و چند تا شركت ديگه رو هم قبول داره. يعني از عضويت اون شركت ها هم مي تونيد استفاده كنيد.

(2011-05-07 ساعت 19:21)maxsupermax نوشته:  سلام دوستان
من از KLM برای جولای رزرو کردم آیا این خط پروازی هم مایلیج یا سیستم امتیازدهی شبیه به قطر ایرویز داره یا نه؟
ممنون میشم...

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، hamed_gh ، mml ، maaref ، mh_hshk ، payam62 ، pari pariaaa
چرا بلیط اینقدر گرونه تو تابستانSad
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، viking ، payam62
سلام دوستان
اگه خدا بخواد اواسط جولای میریم آستین. بهترین گزینه ای که واسه بلیط پیدا کردم، هواپیمایی Alitalia بود که قیمت بلیط یک سره تهران تا آستین با 2 توقف در رم و آتلانتا رو تو سایت خودش زده بود نفری 726 یورو که با نرخ آزاد میشه 1220000 تومان. البته همین رو هم باید با کردیت کارت پرداخت کرد که نداریم!!! در ضمن 9 شب میرسه به آستین که اونجا هم کسی رو نداریم!!! کلا نداریم دیگه Sad

زیاد تو سایت ها گشتم ولی چیز بهتری پیدا نکردم. اگر دوستان گزینه بهتر و ارزونتری به ذهنشون میرسه، ممنون میشم راهنمایی کنن.
پاسخ
(2011-05-22 ساعت 14:02)mohsen mirzaei نوشته:  سلام دوستان
اگه خدا بخواد اواسط جولای میریم آستین. بهترین گزینه ای که واسه بلیط پیدا کردم، هواپیمایی Alitalia بود که قیمت بلیط یک سره تهران تا آستین با 2 توقف در رم و آتلانتا رو تو سایت خودش زده بود نفری 726 یورو که با نرخ آزاد میشه 1220000 تومان. البته همین رو هم باید با کردیت کارت پرداخت کرد که نداریم!!! در ضمن 9 شب میرسه به آستین که اونجا هم کسی رو نداریم!!! کلا نداریم دیگه Sad

زیاد تو سایت ها گشتم ولی چیز بهتری پیدا نکردم. اگر دوستان گزینه بهتر و ارزونتری به ذهنشون میرسه، ممنون میشم راهنمایی کنن.

سلام
تو سایت www.cheapoair.com هم یک سرچی بکنید.
من همین الان به خاطر شما سرچ کردم
با امارات از تهران به دبی --- با امارات از دبی به نیویورک یا لوس انجلس و ----- با امریکن ایرلاینز از نیویورک یا لوس آنجلس به آستین نفری 1143 دلار
اگه این لینک کار کنه میتونید آپشن های دیگه رو هم ببینید.
http://www.cheapoair.com/Default.aspx?ta...ONEWAYTRIP
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، mohsen mirzaei ، maaref
با سلام

از دوستان کسی تجربه پرواز با آلیتالیا به مقصد آمریکا رو نداره ؟ ممنون میشم کمی از این ایرلاین هم بگین

باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، mh_hshk ، maaref
توی چند روز گذشته بلیط واسه جولای گرونتر شده، آخرش Alitalia گرفتم نفری 1310000 تومان! البته ایران ایر + KLM و امارات ارزونتر از Alitalia بودن، حدودا 80000 تومان.
(2011-05-23 ساعت 08:30)یاشار و ماری نوشته:  
(2011-05-22 ساعت 14:02)mohsen mirzaei نوشته:  سلام دوستان

سلام
تو سایت www.cheapoair.com هم یک سرچی بکنید.
من همین الان به خاطر شما سرچ کردم
با امارات از تهران به دبی --- با امارات از دبی به نیویورک یا لوس انجلس و ----- با امریکن ایرلاینز از نیویورک یا لوس آنجلس به آستین نفری 1143 دلار
اگه این لینک کار کنه میتونید آپشن های دیگه رو هم ببینید.
http://www.cheapoair.com/Default.aspx?ta...ONEWAYTRIP

پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، یاشار و ماری ، maaref
دوستان این قضیه آتشنشان ایسلند و لغو پروازهای اروپا چیست؟ پروازهای آمریکا هم لغو می شود ؟ اونهایی که از طریق دبی و قطر انجام می شود چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-05-25 ساعت 22:50)ARASH@MH نوشته:  دوستان این قضیه آتشنشان ایسلند و لغو پروازهای اروپا چیست؟ پروازهای آمریکا هم لغو می شود ؟ اونهایی که از طریق دبی و قطر انجام می شود چطور؟

فعلا شامل پروازهای امریکا و دبی و قطر نشده و از اونجایی که به شدت دفعه قبل نیست فقط در بخش کوچکی از اروپا برای اطمینان بیشتر در حال اجراست..البته تا به امروز!

( این خبر 3 خرداد منتشر شده)

خروج خاكستر و غبار از آتشفشان ايسلند

لغو 250 پرواز در حريم انگليس / احتمال لغو پانصد پرواز اروپايي

برلين - سازمان امنيت پروازي اروپا (يورو كنترل) روز سه شنبه در بروكسل اعلام كرد كه انتظار مي رود، حدود 500 پرواز اروپايي به دليل خاكستر ناشي از آتشفشان ايسلند لغو شود.
اين نخستين پيش بيني هاي يورو كنترل درباره تاثير خاكسترهاي آتشفشان ايسلند در اين قاره است.
اين سازمان اضافه كرد: تاكنون حدود 250 پرواز درحريم هوايي انگليس بخاطر بالارفتن غلطت خاكستر ابرهاي آتشفشاني كه به موتور هوايپماها صدمه مي زند، لغو شده است.
بنابر پيش بيني ها، قرار است اين ابرها امروز از سواحل شمالي آلمان وارد اين كشور شود.
كارشناسان مي گويند، اگرخروج خاكستر و غبار از آتشفشان ايسلند با همين سرعت ادامه داشته باشد، ابرهاي آتشفشاني تا روز پنجشنبه اين هفته علاوه بر انگليس، به غرب فرانسه و شمال اسپانيا و غرب آلمان نيز گسترش خواهد يافت.
فعاليت هاي آتشفشان ايسلند سال گذشته نيز حدود يك هفته پروازهاي مسافري را در مناطق مختلف قاره اروپا و بويژه انگليس مختل كرد.
اين حادثه علاوه بر سرگردان كردن ميليون ها مسافر، ميلياردها پوند نيز به شركت هاي هواپيمايي خسارت وارد كرد.

فرودگاه های هامبورگ و برمن از ساعت پنج صبح چهارشنبه به وقت محلی به طور موقت تعطیل می شوند و پروازی در آنها انجام نخواهد شد.

مطالب مرتبطخاکستر آتشفشان ایسلند، بار دیگر پروازها را مختل کردتغییر برنامه سفر اوباما به ایرلند به خاطر فوران آتشفشاننگرانی از گسترش خاکسترهای آتشفشان ایسلندلینک‌های مرتبط
موضوعات مرتبطاروپا فوران آتشفشان گریمسوتن ایسلند ادامه دارد و مقادیر زیادی خاکستر وارد آسمان اروپا شده است.

سازمان ترافیک هوایی اتحادیه اروپا می گوید که حدود ۵۰۰ پرواز در کشورهای مختلف لغو شده است.
حدود ۲۰۰ پرواز در اسکاتلند و ایرلند شمالی لغو و در نروژ و دانمارک نیز تعدادی از پروازها مختل شده است.انتظار می رود که برخی از مسافران در برلین آلمان نیز چهارشنبه با تاخیر یا لغو پرواز مواجه شوند.به دلیل وزش شدید باد، پیش بینی جهت حرکت ذرات دشوار بوده است.

بریتانیا می گوید که حریم هوایی را به روی پروازها نخواهد بست ولی وزارت امور خارجه این کشور به مردم توصیه کرد که قبل از سفر برای اطمینان از لغو نشدن پرواز خود با شرکت های هواپیمایی تماس بگیرند.

رایان ایر، یکی از خطوط هوایی ارزان قیمت بریتانیا از لغو پروازها شدیدا انتقاد کرده است و می گوید که پس از پرواز یکی از هواپیماهای این شرکت برفراز اسکاتلند هیچ نشانه ای از ابرهای خاکستر دیده نشده است .ولی مقامات خطوط هوایی مسافربری بریتانیا با نظر رایان ایر موافق نیستند.اتحادیه اروپا انتظار ندارد که اختلال در پروازها به اندازه سال گذشته باشد.فوران آتشفشان در سال گذشته به خاطر حجم بالای خاکستر پراکنده شده در جو، بزرگ ترین اختلال در ترافیک هوایی اروپا از زمان جنگ جهانی دوم را ایجاد کرد.در جریان این حادثه، حدود ده میلیون مسافر به خاطر لغو پروازهای فرودگاه های مختلف در اروپای غربی سرگردان شدند.ایسلند به خاطر شرایط جغرافیایی ویژه اش، آتشفشان های زیادی دارد.به گفته مسوولان اداره هواشناسی ایسلند، فوران اخیر کوه گریمسوتن ستونی از خاکستر به ارتفاع ۱۵ کیلومتر را به هوا فرستاده است

پاسخ
تشکر کنندگان: ARASH@MH ، mohsen66 ، mavarfan ، mh_hshk ، maaref ، mml
سلام دوستان
من اين سوال را در تاپيك اولين سفر براي ... نيزمطرح كرده ام ولي فكر ميكنم بايد اينجا مطرح ميكردم . ماجرا اين است كه من براي هفته آينده يك بليط به مقصد دالاس از طريق تهران- دبي و دبي به هوستون با هواپيمايي امارات و پرواز كانكشن از هوستون به دالاس با هواپيمايي آمريكن ايرلاينس تهيه كرده ام. بار مجاز با هواپيمايي امارات 2 چمدان 23 كيلويي است ولي با پرواز كانكشن آمريكن ايرلاينس فقط 1 چمدان 23 كيلويي را ميتوان حمل كرد .يعني من از تهران تا فرودگاه هوستون ميتوانم 2 چمدان همراه داشته باشم ولي براي قسمت آخر از هوستون به دالاس يك چمدان .كه اين براي من فوق العاده مبهم است . از دوستان كه تجربه دارند خوشحال ميشوم راهنمايي بفرمايند كه چطور اين مشكل را حل كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، maaref ، mml
من این سوال رو واسه خودم و از دفتر هواپیمایی ترکیش در تهران پرسیدم. گفتن چون پرواز سوم که توی آمریکاست با امریکن ایرلاینز انجام میشه، شما مجاز به حمل یک بسته 23 کیلویی از تهران به مقصدتون هستین.

اما دفتر هواپیمایی آلیتالیا گفت علیرغم اینکه پروازهای رم به آمریکا با هواپیمایی دلتا انجام میشه، شما مجاز به حمل 2 بسته هستین.

هر هواپیمایی بسته به قراردادش با هواپیمایی های دیگه شرایط خودشو داره.

پیشنهاد میکنم با دفتر هواپیمایی امارات در تهران تماس بگیرین.
(2011-05-26 ساعت 18:53)reza89 نوشته:  سلام دوستان
من اين سوال را در تاپيك اولين سفر براي ... نيزمطرح كرده ام ولي فكر ميكنم بايد اينجا مطرح ميكردم . ماجرا اين است كه من براي هفته آينده يك بليط به مقصد دالاس از طريق تهران- دبي و دبي به هوستون با هواپيمايي امارات و پرواز كانكشن از هوستون به دالاس با هواپيمايي آمريكن ايرلاينس تهيه كرده ام. بار مجاز با هواپيمايي امارات 2 چمدان 23 كيلويي است ولي با پرواز كانكشن آمريكن ايرلاينس فقط 1 چمدان 23 كيلويي را ميتوان حمل كرد .يعني من از تهران تا فرودگاه هوستون ميتوانم 2 چمدان همراه داشته باشم ولي براي قسمت آخر از هوستون به دالاس يك چمدان .كه اين براي من فوق العاده مبهم است . از دوستان كه تجربه دارند خوشحال ميشوم راهنمايي بفرمايند كه چطور اين مشكل را حل كنم.

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، reza89 ، mml

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان