کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
معرفي خودرو براي خريد
خودرو صفر کیلومتر با 20000 دلار چی میشه گرفت؟
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دوست عزيز.
صفحات قبل رو هم بگرديد تا به جوابتون برسيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz
(2010-06-08 ساعت 12:56)ShabPareyeMohajer نوشته:  یکی از ماشینهای خوبی که هم جدیداً من زیاد در موردش از چند تا از دوستانم شنیدم ، شورلت مالیبو هست. کسی از دوستان اطلاعی از خوبی یا بدی این ماشین داره؟ البته فکر نمیکنم که از شورلت بشه به راحتی بد هم گفت!

از نظر فنی و استحکام شنیده ام خوبه.
روی این عکس ها و تبلیغات زیاد حساب نکنید. اینها کلاغ رو بجای کبک میفروشند!!!! ظاهر معمولی ای داره. بیشتر بهش میخوره صاحبش یک فرد مسن باشه. یعنی من تا حالا ندیدم جوونا سوارش بشن. سوارش هم شدم. توش هم ساده است با پنجره های کوچک!!!!!!!!!!!
مبارکتون باشه!!!!
ماشین بیژن پاکزاد روبروی مغازه اش در بورلی هیلز. نمیدونم چه علاقه ایی به این رنگ زرد داره!!!!!!!!!!!!!!!! دیوارهای توی مغازه اش هم همین رنگییه!!!

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer ، OverLord ، Hossein81 ، taherifar ، alirezanz
اینها هم بامزه اند. حدود 17000 تا هستند. smart

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، farzad24 ، taherifar ، alirezanz
خوبه سایپا تو امریکا نمایندگی نداره وگرنه.....امار مرگ و میر ناش از تصادف به طور فزایندهای بالا میرفت!!!!!
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: payman R ، mavarfan ، سروش سعیدی ، آرتين ، taherifar ، alirezanz
خیلی تاپیک جالب شده!

بهتره عنوان این تاپیک رو عوض کنید به: "معرفی خودرو برای خرید در رویای شیرین!!"

عزیزان دل! کسی که داره میره آمریکا برای مهاجرت که بوگاتی و فراری و لامبورگینیو... نمیگیره!(آخه یکم منطق هم خوب چیزیه!)

یکی نیست بگه آخه تا ما کار گواهینامه اونجا مون رو درست کنیم و یاد بگیریم مثل اونا درست رانندگی کنیم کلی باید بدویم و همین بیشترین ارزش رو داره بعدش هم یه ماشین معقول بخریم!

یکم بهتر نیست در مورد ماشینهای با قیمت معقول 10000 تا 20000 بحث کنیم(من که خودم بیشتر از 10000تا عمرا اول کار بدم ماشین!)
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، hvm ، سروش سعیدی ، sorena ، soroush253 ، afshinghwink ، taherifar
آخیش یکی پیدا شد حرف دل ما رو بزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، taherifar
من تازه دو روز پیش فهمیدم که گارانتی ماشینم تمام شده است و باید سعی کنم که همین آخر هفته آن را عوض کنم چون به خاطر گرانی زیاد قطعات نگهداشتن آن تقریبا خطرناک است! من سه سال پیش وسوسه شدم و یک بی ام دابلیوی اکس تری خریدم که حدود 35 هزار مایل کار کرده بود و مال 2005 بود که در مجموع بابت آن 32 هزار دلار به بانک بدهکار شدم. با اینکه تا صد هزار مایل گارانتی دارد ولی فقط سه سال از گارانتی آن باقی مانده بود. الآن 72 هزار مایل راه رفته و قیمتش حدود 17 هزار دلار است که تقریبا همان مقدار هم از وامش مانده است. یعنی در واقع مثل این است که شما یک ماشین را ماهی 600 دلار اجاره و یا لیز کرده باشید. حالا برای تعویض ماشین دارم روی سه تا گزینه فکر می کنم.

1- همین مدل ماشین را که مال سال 2008 است بخرم که اگر 15 هزار مایل کار کرده باشد قیمتش حدود 32 هزار دلار می شود.
2- آئودی مدل ای تری نو که حدود 34 هزار دلار است و طبق تبلیغ های خودشان (اگر راست باشد) می توانم آن را با ماهی چهارصد دلار لیز کنم که پرداخت ماهیانه آن از بی ام دابلیو خیلی ارزان تر در می آید.(البته موتورش 2 لیتر است و نسبت به موتور 3 لیتر اکس تری ضعیف تر است)
3- هوندا سیویک 2011 که حدود 18 هزار دلار است و پرداخت ماهیانه آن هم حدود 250 دلار می شود.

راستش را بخواهید من روی گزینه سوم جدی تر هستم چون من زیاد رانندگی نمی کنم و پول زیاد برای ماشین دادن هم با شرایط من یک جورهایی حماقت است. در ضمن مصرف بنزین آن هم پایین تر است. البته من از ماشینی که دارم خیلی راضی هستم ولی از نظر اقتصادی چندان با بقیه امورات من همخوانی ندارد و اگر همان سه سال پیش یک ماشین ارزان تر گرفته بودم تا الآن قسطش تمام شده بود.
نکته دیگر اینکه من زمانی که ماشینم را خریدم کردیتم هنوز خیلی خوب نبود و برای همین تا الآن سود خیلی زیادی بابت آن پرداخت کرده ام ولی الآن می توانم با شرایط بهتری وام بگیرم. شما هم اگر می خواهید در امریکا ماشین بگیرید سعی کنید تا زمانی که کردیتان عالی نشده است وام زیادی برای خرید ماشین نگیرید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
نیسان ورسا رو پیشنهاد میکنم
1600
کم مصزف
5 سال گارانتی
اقتصادیه کلا
9900$
70 ماه بخرین ماهی 125 $ خوبه نه ؟

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، sorena ، MPU ، taherifar
دوست عزیز
rs232
حالا که به گرینه سوم فکر می کنی هوندا سیویک 2012 رو انتخاب کن
چون هم facelift شده و هم مدلش 2012 البته اگر اونجا هم موقع فروش به مدل خیلی اهمیت می دن

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، sorena ، taherifar ، alirezanz
مگر مدل 2012 هم آمده است به بازار؟ فردا صبح می روم نمایندگی ببینم چه چیزی آماده دارند. شاید مدل 2012 ثبت نامی باشد و باید چند ماه صبر کنم تا نوبت من برسد که در این صورت به شرایط فعلی من جور در نمی آید.
اتفاقا نیسان هم یکی از گزینه های من بود . حالا باز دوباره آن را هم مرور می کنم. دفعه قبل می خواستم کمری هایبرید بخرم سر از بی ام دابلیو در آوردم این دفعه می خواهم هوندا و نیسان ارزان بخرم خدا به خیر کند احتمالا آخرش پورشه شاسی بلند می خرم که هم گران است و هم پر مصرف! همین الآن زبانم را از این حرف خودم گاز گرفتم!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، SAEED 60 ، MPU ، taherifar ، alirezanz
(2011-05-27 ساعت 22:30)rs232 نوشته:  من تازه دو روز پیش فهمیدم که گارانتی ماشینم تمام شده است و باید سعی کنم که همین آخر هفته آن را عوض کنم چون به خاطر گرانی زیاد قطعات نگهداشتن آن تقریبا خطرناک است!

عجب به موقع گارانتیتون تموم شد.چون به منم می تونین کمک کنین حالا که دنبالشین. آخه من هفته پیش شاخ غول رو شکستم و حالا می تونم دنبال خرید ماشین باشم. اما..... Sad 5000 تا بیشتر نمی تونم بزارم و قسط زیر 200 $ می خوام بدم. آنلاین هر چی سرچ کردم ماشینهای همسن و سال خودم را بهم پیشنهاد کرد.حتی شک کردم شاید اشتباهی سایت دیگه ای باز کردم ! اما دیدم نه راستی راستی عکس ماشین گذاشته Big Grin خلاصه اگه چیزی به نظرتون میرسه (غیر از گاری و درشکه و موتورسیکلت ) که منو وسط راه نزاره بهم بگین پلیز و خانواده ای رو از نگرانی برهانید!
راستی کردیت ندارم اما کو-ساینر دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، taherifar
اگر ۵۰۰۰ دلار بیشتر ندارد بهتر است دنبال یک ماشین ۳۵۰۰ دلاری باشد
اینجا خرج های جانبی مثل بیمه و مالیات غافلگیرتون میکنه

برای ماشین های نو من فکر میکنم ما که کالیفرنیا هستیم بهتر است سراغ ماشین هائی بریم که کار پول با یک سرنشین راه میدن. مثل نیسان لیف ya Chevy Volt. هم دولت بهتون اعتبار مالیاتی میده هم میتونید تنهائی برید کار پول
دوستان ایران اگه نمیدونید کار پول چیست اینجا رو ببینید
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
برای اتومبیل زیر 20 هزار دلار گزینه های زیر به نظرم رسیدن

تو ماشینهای کم خرج ژاپنی هوندا سیویک- تویوتا کرولا -نیسان سنترا و میتسوبیشی لنسر ومزدا3 ماشینهای خوبی هستند که دو تای اولی به کم خرج بودن معروفن.
تو ماشینهای امریکایی دوج اونجر - فورد فیستا -فورد فکوس - شورلت مارلیبو - شورلت ایمپالا - شورلت کروز و البته یک ماشین خوشگل مثل کرایسلر 200 همه زیر 20 هزار دلار هستند.
تو ماشینهای شاسی بلند کیا اسپورتیج - میتسوبیشی اوت لندر - دوج کالیبر - هیوندای توسان .

و در نهایت ماشینهای جذاب و وسوسه انگیز شورلت کامارو و دوج چارژر که از حدود 21 هزار دلار به بالا هستن.
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

پاسخ
تشکر کنندگان: f.khorasani ، amir53 ، Hossein81 ، mh_hshk ، armanbala ، SH1A2R3 ، soroush253 ، MPU ، amir0_0amir ، taherifar ، alirezanz
(2011-05-28 ساعت 09:01)msnazi نوشته:  اگر ۵۰۰۰ دلار بیشتر ندارد بهتر است دنبال یک ماشین ۳۵۰۰ دلاری باشد
اینجا خرج های جانبی مثل بیمه و مالیات غافلگیرتون میکنه
فکر نکنم پیدا شه! Sad
ببینم مگه غیر ار هایبرید ها ماشین های تک سرنشین دیگه ای راه می دن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، taherifar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان