کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خراب شدن پاکت ویزای آمریکا
کاش خود آمریکا و NVC خراب میشد بجای ویزاش
**** این پست در اثر فشارهای روحی و روانی نوشته شده و فاقد هرگونه ارزشی میباشد Big Grin
(ولی خداییش کاش آمریکا خراب میشد)
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: شرقي ، msar ، Tolu IR ، alireza51
Shy سلام
من هم همین مشکل واسم پیش اومده، پاکت من تقریبا از همه طرف پاره است، عکسش رو برای سفارت ابوظبی فرستادم و اونها این جواب رو بهم دادن :
"You have to bring in your visa packet to the embassy on any working day at 2 pm to repack it."

شما هم اگر سفارت ابوظبی هستین بهتره از همین روش هر چه سریعتر اقدام کنید.
فقط در سطر اول ایمیل حتما این رو تایپ کنید تا سریع تر به شما جواب بدن:
"SUBJECT: VISA PACKET HAS BEEN OPENED"

http://abudhabi.usembassy.gov/iv_post_in..._faqs.html تو این صفحه که مربوط به سفارت هست مراحل ارسال ایمیل هم هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sima s ، msar ، Tolu IR ، alireza51 ، amirda88
سلام دوستان
حالا چییا بوده توی این پاکت زرد ؟ :دی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Tolu IR ، alireza51
بچه ها سلام.اوضاعه من بدتره،ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده چي كار كنم؟
پاسخ
بچه ها سلام.اوضاعه من بدتره،ويزامو بچه ي خواهرم پاره كرده چي كار كنم؟
پاسخ
سلام.میشه یکی سریع بگه منظور کدوم پاکته؟؟؟؟؟ پلاستیکی زرد یا اونی که کاغذیه و داخلشه؟ پاکت پلاستیکی پست رو من باز کردم!!!! تو رو خدا یکی زود جواب بده
پاسخ
سلام

من تقريبا ميشه كه با ويزاي نامزدي به امريكا اومدم مصاحبم خيلي عالي بود و همون موقعه ويزامو دادن ، در ضمن پاكت من كاملا پاره شده بود و تمام مدارك از توش مي يومد بيرون ولي من مداركو باز نكردم توي فرودگاه اصلا ايراد نگرفتن الكي به خودتون استرس نديد هيچ اتفاقي نمي افته . [/font][/size]
پاسخ
(2010-04-14 ساعت 23:33)sh-b نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 23:26)maryamjay نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 10:15)rasarasa نوشته:  دوست عزیز پاکت همسر من که برندۀ اصلی نبود ،پاره شده بود ولی هنوز گوشه ای از مدارک به پاکت وصل بود و ما مدارک را اصلا بیرون نیاوردیم ،فقط با چسب نواری پاکت را ترمیم کردیم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. حالا نمیدانم پارگی پاکت مدارک شما در چه حدیست.

من خودم براي گرفتن ويزا به ابوظبي نرفتم حالا يك سوال:
محتويات پاكت من اصلا به پاكت وصل نيست(منگنه يا ...). اون كسي هم كه اين پاكتو واسم آورده واسه اينكه توي فولدر جا بده دو طرفش رو تا زده البته كاغذاي توش تا نخورده فقط لبه هاي پاكت. و در ضمن از اون بريدگي سمت چپ گوشه كاغذاي توش و عكسم پيداست.جاييش هم پاره نشده غير از همون برش سمت چپش. دوستان، به نظر شما همه چيز نرماله؟

100% مریم جان همه چیز اوکی هست نگران هیچی نباشSmile

ببخشید اون بریدگی سمت چپ پاکت که گوشه مدارک ازش معلومه عادیه؟ برای همه اونجوریه؟ ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 22:09)ariairani نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 23:33)sh-b نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 23:26)maryamjay نوشته:  من خودم براي گرفتن ويزا به ابوظبي نرفتم حالا يك سوال:
محتويات پاكت من اصلا به پاكت وصل نيست(منگنه يا ...). اون كسي هم كه اين پاكتو واسم آورده واسه اينكه توي فولدر جا بده دو طرفش رو تا زده البته كاغذاي توش تا نخورده فقط لبه هاي پاكت. و در ضمن از اون بريدگي سمت چپ گوشه كاغذاي توش و عكسم پيداست.جاييش هم پاره نشده غير از همون برش سمت چپش. دوستان، به نظر شما همه چيز نرماله؟

100% مریم جان همه چیز اوکی هست نگران هیچی نباشSmile

ببخشید اون بریدگی سمت چپ پاکت که گوشه مدارک ازش معلومه عادیه؟ برای همه اونجوریه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

بله دوست عزیز , برای همه به همین شکل گوشه مورب بریده شده Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 07:19)inanna نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 22:09)ariairani نوشته:  
(2010-04-14 ساعت 23:33)sh-b نوشته:  100% مریم جان همه چیز اوکی هست نگران هیچی نباشSmile

بله دوست عزیز , برای همه به همین شکل گوشه مورب بریده شده  Rolleyes

خیلی ممنون از پاسخ شما...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-28 ساعت 01:12)bahar62bahar نوشته:  سلام.میشه یکی سریع بگه منظور کدوم پاکته؟؟؟؟؟ پلاستیکی زرد یا اونی که کاغذیه و داخلشه؟ پاکت پلاستیکی پست رو من باز کردم!!!! تو رو خدا یکی زود جواب بده

معمولا میگن پاکت زرد را باز نکنید . ولی من باز کردم و خودم چسب زدم انموقع خیلی استرس داشتم به سفارت زنگ زدم گفتن دوباره بیارید پلمپ کنید ولی برای بچه های همین سایت پیام گذاشتم و اونا گفتن بیخودی هزینه نکنید مشکلی پیش نمیاد . و من امدم و مشکلی نبود . اگر پاره هست با چسب قطره ای بچسبونید . و داخل یک پلاستیک بزارید تو کیف دستی تون مثلا کیف لب تاب و مراقب باشید بیشتر پاره نشه . ولی اصلا مهم نیست .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
این پاکت زرد درون یه نایلون زرد هست که ناچارا باید نایلون زرد باز شه چون درونش پاسپورت هست . روی پاکت داخل نایلون هم دو تا برگه سفید است که نوشته پاکت زرد را باز نکنید و 165 دلا را برای کارت گرین کارتتون قبل از ورود واریز کنید یه برگه دیگه هم عکس ویزا را امداخته و راهنمایی کرده که طبق چه مشخصاتی پول را واریز کنید. پاکتی هم که سفارت می گه زرده همان رنگ نخودیه خودمونه. درسته؟؟؟؟ اخه نایلون زده که ارزشی نداره و تازه باید بازش کنیم پاسمون رو برداریم. اگه غیر از این است مممنون مس شم بگید
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 13:43)مهسا20132013 نوشته:  دوستان  سلام
این پاکت زرد درون یه نایلون زرد هست که  ناچارا باید نایلون زرد باز شه چون درونش پاسپورت هست . روی  پاکت داخل نایلون هم دو تا برگه سفید است که نوشته پاکت زرد را باز نکنید و 165 دلا را برای کارت گرین کارتتون قبل از ورود  واریز کنید  یه برگه دیگه هم عکس ویزا را امداخته و راهنمایی کرده که طبق چه مشخصاتی پول را واریز کنید.  پاکتی هم که سفارت می گه زرده همان رنگ نخودیه خودمونه. درسته؟؟؟؟ اخه نایلون زده که  ارزشی نداره و تازه  باید بازش کنیم پاسمون رو برداریم. اگه غیر از این است  مممنون مس شم بگید

سلام
ضمن تبریک به خاطر پایان انتظارها
یک سوال داشتم ویزای آمریکا روی پاسپورت میخوره یا روی برگه جدا گانه
ممنون
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 21:08)alireza88 نوشته:  
این پاکت زرد درون یه نایلون زرد هست که  ناچارا باید نایلون زرد باز شه چون درونش پاسپورت هست . روی  پاکت داخل نایلون هم دو تا برگه سفید است که نوشته پاکت زرد را باز نکنید و 165 دلا را برای کارت گرین کارتتون قبل از ورود  واریز کنید  یه برگه دیگه هم عکس ویزا را امداخته و راهنمایی کرده که طبق چه مشخصاتی پول را واریز کنید.  پاکتی هم که سفارت می گه زرده همان رنگ نخودیه خودمونه. درسته؟؟؟؟ اخه نایلون زده که  ارزشی نداره و تازه  باید بازش کنیم پاسمون رو برداریم. اگه غیر از این است  مممنون مس شم بگید

سلام
یک سوال داشتم  ویزای آمریکا روی پاسپورت میخوره یا روی برگه جدا گانه
ممنون

بله درسته دوست عزیز نایلون زرد رو حتما باید باز کنید که بتونید پاسپورتتون رو بردارید ! همون پاکته "کرم نخودی " رنگ رو که گوشه اش هم مورب بریده شده نباید باز کنید , من برای اینکه خیال خودم راحت باشه پاکت رو تو همون نایلون زرد نگهداشتم تا خود فرودگاه موقع تحویل , که آسیب نبینه ...

ویزا هم تو خود پاسپورت میزنن دوست عزیز Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88 ، مهسا20132013
(2016-11-21 ساعت 21:08)alireza88 نوشته:  

سلام
یک سوال داشتم  ویزای آمریکا روی پاسپورت میخوره یا روی برگه جدا گانه
ممنون
ممنون دوست عزیز.ویزا توی پاسپورت میخوره.ان شالله شما هم بزودی دریافت می کنید
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان