کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فیش حقوقی
ببخشید ببخشید ببخشید من می شم نخود اش
هر 2 طرف حق دارند و هر 2 طرف حق ندارن
سورنا از این طرف حق داره که اره هرکس 2500 تا داشته باشه خوب زنوگی میکنه و من هم این را شنیدم
اما کاش یه کم ارومتر و نرم تر می گفتید مثلا شما خیلی پول دار بیدید یا ارش جان بیشتر توضیح بده چون من هم امریکا زندگی میکنم اما این خبرا نیست
ثانیا دلیل نداره همه 2500 تا بگیرن خوب فیروز نادری هم مهندسه پس اونم 2500 تا میگیره بسته به جا و تخصص این رقم بالا و پایین میشه

دوستان بدونند اینجا اوایل منظورم 10 سال اوله همه اضطراب شدیدی دارند و اخلاق ها یه کم تند میشه
اینجا مملکت بخور بخواب نیست بی شوخی ممکنه یه شبه از بیژن پاکزاد به من برسید

اما ازون طرف کاش ارش یه کم بیشتر توضیح می داد بهر صورت یه عده از ان ور دنیا دارن به حرف ما اعتماد می کنند دیگه تو گوشمون هم از به به داخل ایران پره
بیشتر موضوع را توضیح بده مرسی
بعد هم در صادق بودن ارش حرفی نیست اما من هم خودم بد متوجه شدم اما گفتم خوب پولداره دیگه! خوش به حالش خدایا مستکبرین را نابود بفرما...
از طرف دیگه چرا هر وقت اسم امریکا می اد غیرتی میشید بالاخره هرکس نظری داره و نظرش هم حتما بدرد دیگران می خوره حالا چه بد بگه چه خوب ، امریکا که ارث بابای کسی نیست اگر فکر میکنید یه جایش غلطه فقط یه پاسخ ارسال کنید همین
صلاح مملکت خويش خسروان دانند!
این یکی از ایرادهای این سایته که ما تاب مخالف را نداریم به قول خاتمی :شنیدن هنره ،عجب مردمان بی هنری

الان که من اینجا هستم کلی از ایران به من میگن خوب برو mit اپلای کن بعدم یه بنز قسطی بخره خانه هم بخر امریکاست دیگه
یادتون باشه اون که تو فیلم ها می بینید هالی ووده و انجا هم ایالت کالیفرنیا غایت امال و انسانینه ، خود امریکایی ها هم با هاش پز می دن نه اقا بستگی به مکان زندگی خیلی داره اینج بهشت نیست همه مثل هم باشند که تو بهشت هم اینطوری نیست

یکی فیلم های ایران که تو ونک و شمال تهران پر شده می بینه میاد تهران میره ونک بدم می گه اره همینطریه و درسته و به به و چه چه
یکی هم زابل پیاده می شه اون می گه همش دروغه اینجا این خبرا نیست اونم راست می گه

از هر 2 طرف مرسی که بعد از خواندن مطلب من فحش ناموس نمی دن فحش
پاسخ
(2010-03-23 ساعت 07:16)rs232 نوشته:  من هم با سارا موافقم و 2500 دلار درآمد خالص در ماه عالی است.
حالا که من دل و روده زدگیم را برای شما تشریح کردم بگذارید مخارجم را هم بنویسم!

وای خدای من. شرم آوره!!! من در ماه 2735 دلار خرج می کنم و خودم هم همین الآن فهمیدم!
در صورتی که اوایل با 1500 دلار راحت زندگی می کردم. باید هر چه زودتر یک فکری به حال خودم بکنم و مخارجم را به زیر 2000 برسانم
البته من تازه بیمه درمانی را جزو مخارجم حساب نکردم!

آرش جان واقعا خوب شد خودت متوجه اشتباهت شدیSmile
تازه خرج اون قایق و با لوازم ماهیگیری رو ننوشتی....
شما خودت با وجود اینکه هم خونه داری و یک نفر هم بیشتر نیستی ماهی 2735 دلار خرج میکنی بعد اونوقت چطوری ماهی 2500 دلار به نظرت عالی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، pashaneco ، usa.lover ، lexington ، looloo ، honareirani ، kasra ، kianoush ، Farshid22 ، mavarfan ، nastaran86 ، maaref ، Daneshjo
سرنای عزیز
شما در یکی از پستهایت نوشته ای که با 3500 دلار در سال به سختی می توانی زندگی کنی.
و خواهرتان هم با 130 هزار دلار در ماه با سنفرانسیسکو مشکل گرانی داشته است.
حالا چطور شرایط من برایت رویایی و غیر قابل باور می آید؟
(2009-10-09 ساعت 22:42)sorna نوشته:  شما حرفاتون خيلى رويايى است به جرات ميتونم بگم شايد از ايرانيهايى كه امدن امريكا شايد 2%موقعيت كارى خوب و شرايط بهترى مثل شما در شهر گرون و زيبايSAN FRANCISCO كه هستيد تونستن پيدا كنن. من خواهرم دندانپزشك است و سالى 130000$ را راحت ميسازه عاشق آنجا ست ولى همشه ميگه من انجا نميتونم يك زندگى راحت مثل واشيگتون براى خودم بزارم. البته هم خونه خوب ميخواد و هم مطب. ولى شما خيلى خوش شانس هستيد. با 3 سال آمدن همه اينها را بدست آورديد. هميشه موفق باشيد. من اينجا نتونستم كارى در رشته آم پيدا كنم و 5 سال با كارهاى مختلف مثل پيتزا دليوورى و كار در پتكو گذشت. با اينكه فوق ليسانس الكتريكال دارم چند جا هم براى مصاحبه رفتم موفق نبوددم. الان هم كه دانشجو هستم همون شهر شما( BAY AREA). آلبته زندگى خيلى گرون است اينجا. من با ماهى 3500$ واقعا خيلى به سختى زندگى ميكنم. فقط كرايه آ پارتمانم يك خوابم 1700$ است. و بقيه خرجها اينجا 2 برابر تگزاس است. بيمه ماشين اينجا گرون است. وCOST OF LIVING به نظر من 2 برابر تگزاس و خيلى از جاهاى ديگه است. اينجا با هر كسى حرف ميزنى فقط از گرونى مييناله. الان من امتحان ميد ترم دارم برام دعا كنيد
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan.R ، merdax ، hoda_ch ، sh-b ، R.F ، lexington ، looloo ، honareirani ، kianoush ، Hossein81 ، mavarfan ، maaref ، amir_arian ، Daneshjo
(2010-03-23 ساعت 07:16)rs232 نوشته:  من هم با سارا موافقم و 2500 دلار درآمد خالص در ماه عالی است.

1- 1000 دلار اجاره. البته من در محله ای که گران قیمت است یک اطاق اجاره کردم و حمام و دستشویی جدا دارم.چونکه خانه ما به دریاچه چسبیده است اینقدر گران است اگرنه با ماهی 700 دلار می شود در شهر یک اطاق خوب پیدا کرد.
2- 550 دلار قسط ماشین. البته من کار ابلهانه ای کردم که ماشین گران خریدم و یکی از دوستان ایرانی باعث شد و من را وسوسه کرد. بهرحال ماشین گران را به هیچکس توصیه نمی کنم.
3- 85 دلار بیمه ماشین.
4- 100 دلار تلفن.
5- حدود 200 دلار سهم من از آب و برق و گاز و تلفن وتلویزیون و آشغال و کوفت و زهرمار.
6- حدود 100 دلار در ماه بنزین که البته با موتور وسپا فکر کنم به 20 برسه
7- 100 دلار کلاس گیتار
8- حدود 400 - 500 دلار غذا. البته حدود 200 دلار خرید ماهیانه و 300 دلار هم رستوران. اگر کسی در خانه غذا بپزد خیلی ارزان می شود.
9- 0 دلار خرج پوشاک
10- 0 دلار خرج دکتر و دارو
11- حدود 100 دلار در ماه خرید خرت و پرت برای خودم که خوشحال بشم.
حالا جمع بزنیم ببینیم که چقدر میشه.
وای خدای من. شرم آوره!!! من در ماه 2735 دلار خرج می کنم و خودم هم همین الآن فهمیدم!
در صورتی که اوایل با 1500 دلار راحت زندگی می کردم. باید هر چه زودتر یک فکری به حال خودم بکنم و مخارجم را به زیر 2000 برسانم

آرش جان به نظرم چیز غیرعادی ای نیست چون 1550 تا فقط قسط ماشین و اجارته! خوب در این صورت زیادم ولخرجی نیس

(2010-03-23 ساعت 07:36)laili نوشته:  
(2010-03-23 ساعت 04:42)rasarasa نوشته:  آزش جان ببخشید مثل اینکه من بد متوجه شدم و فکر کردم ادمین ایمیلی در این باره داده بوده.در هر صورت ممنون از اطلاعاتتان.
دوستان یک چیز خیلی عجیبی در نوشته هایتان است!!
مگر بقیۀ دوستان چقدر حقوق می گیرند که به نظرشان حقوق آرش کم به نظر میاید ؟!به نظر من ماهی 4650$در ماه حقوق خیلی خوبیست ،مخصوصا برای یک نفر عالیست! من و همسرم با مبلغ خیلی کمتر از این دونفری زندگی راحتی داریم ،حتی می توانیم پس انداز هم کنیم! شماها مگر در قصر زندگی می کنید که خرجتان اینقدر بالاست!! البته کسی که بچه داشته باشد اوضاعش فرق می کند چون بچه خرج تحصیل دارد ،بیمه می خواهد و هزار چیز دیگر که ما بی بچه ها از آن خلاصیم .ولی خرج زندگی در آمریکا بدون درنظر گرفتن اجاره خانه و بیمۀ درمانی برای ما دونفر حدود 1000$ بیشتر نیست. و حالا اگر مبلغ 1500$ هم برای اجاره خانه در نظر بگیریم، (که البته اجاره خانۀ ما کمتر است) و بیمۀ درمانی را هم بیخیال شویم ،با 2500$ می شود در آمریکا دونفری زندگی کرد. ودر صورت بیشتر بودن حقوق می شود بقیۀ در آمد را خرج تحصیل و خوشگذرانی و بیمۀ درمانی نمود.تازه اینهایی که من گفتم در مورد لس انجلس است که به گرانی هم معروف است.
با اظهارات شما ،من که در آمریکا هستم یکهو ترس برم داشت از خرج زندگی در آمریکا ،وای به آنها که در ایران هستند!!بابا اینقدر ها هم که شما می گویید خرج بالانیست به خدا!مگر اینکه من دارم در کشور دیگری زندگی میکنم و خودم خبر ندارم!

تا اونجائی که من نوشته های قبلی رو خوندم به غیر از من و حمید عزیز کسی در مورد کم و زیادی حقوق آرش حرفی نزده منهم فقط میخواستم بگم که این حقوق خیلی هم رقم نجومی و عجیبی نیست که بخواهیم تهمت دروغگوئی به دریافت کننده ی اون بزنیم.............

من چند تا از خرجهائی که مجبوریم هر ماه انجام بدیم و هیچ جوری هم نمیشه از زیرش در بریم و اینجا میذارم :

مثل آب و برق و گاز هر کدوم 40 دلار در مجموع میشه 120 دلار
تلفن و تلویزیون و کیبل و اینترنت که میشه 150 دلار........
موبایل 140دلار در ماه.......برای دو تا
هفته ای 70 دلار بنزین میزنیم.....
ماهی 1850 دلار اجاره میدیم....
شش ماهی 750 دلار پول بیمه ی ماشینه
بیمه ی مدیکال هم که نداریم الحمدالله..... ولی اگر بگیریم که دنبالش هم هستیم، برای خانواده ماهی حدود 500 دلار (به جز دندانپزشکی) است.
اینها تازه شد 2660 دلار

خب اگه واقعا بخواهی خوب بخورید و هفته ای دو روز هم برید رستوران میشه ماهی 1000 دلار......
پس در مجموع میشه حدود 3660 دلار .............

حالا خورد و خوراک و خرید و گردش و تفریح رو میشه کم و زیاد کرد ولی اجاره و آب و برق و تلفن مثل آش کشک خاله جون میمونهSmile
توجه داشته باشید که در اینجا در مورد اقساط ماشین و مخارج ماشین و چیزهای دیگر مثل مریضی احتمالی (که حتی در صورت بیمه بودن هم باید قسمتیش را شما بدید) و کسانی که بچه دارند خرج بچه رو به اینها اضافه کنید میشه ماهی..................

یا حضرت عباس [عکس: 11551330.gif] ! 1850تا اجاره؟ منطقتون گرونه یا خونتون متوسط به بالاس؟ البته بیمه درمانی هم که فکر کنم با اوصاف لایحه جدید یه مقدار خیالتون راحت تر بشه،هفته ای دو روز برید رستوران فوقش بشه 100تا دیگه،ماهی میشه 400تا! هزار یه مقدار زیاده!نه؟

بابا خودمو عشقست پس:d نه اجاره میدم نه آب برق گاز میدم،فقط 60 تا موبایلمه،75تا لپتاپم،300-400تا هم خورد و خوراکم فکر کنم!
تو ایران ماشین داشتم خرج خودش و بنزینش بود،اینجا یه کارت دستمه مترو و اتوبوسو مفت سوار میشم! البته من زندگیم مستقل نیست کامل! چترگونه زندگی میکنم[عکس: 11551330.gif]
من اینجا از ایران کمتر خرج دارم،زندگی دانشجوییَم بشه فوقش 700تا اجاره اتاق میاد روش! بازم قابل توجیهه!
خدامارو ببخشه[عکس: 11551330.gif]
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، kavoshgarnet ، sh-b ، lexington ، honareirani ، kasra ، kianoush ، Farshid22 ، mavarfan ، maaref ، Kaveh90 ، armido ، nastaran86 ، mr relax ، amir_arian ، Daneshjo
(2010-03-23 ساعت 07:46)payam_prz نوشته:  یا غیاث المستغیثین
پیام جان, شما که بزنم به تخته اون بالاها هستی. غیاث المستغیثین؟؟؟ Smile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، lexington ، honareirani ، kianoush ، maaref ، amir_arian ، Daneshjo
به به آرش می بینم که به جمع کارآگاهان و بازرسین مهاجرسرا اومدی... ول کام داداش
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، R.F ، lexington ، looloo ، honareirani ، kasra ، Farshid22 ، maaref ، Daneshjo
(2010-03-23 ساعت 08:03)rs232 نوشته:  سرنای عزیز
شما در یکی از پستهایت نوشته ای که با 3500 دلار در ماه به سختی می توانی زندگی کنی.
(2009-10-09 ساعت 22:42)sorna نوشته:  شما حرفاتون خيلى رويايى است به جرات ميتونم بگم شايد از ايرانيهايى كه امدن امريكا شايد 2%موقعيت كارى خوب و شرايط بهترى مثل شما در شهر گرون و زيبايSAN FRANCISCO كه هستيد تونستن پيدا كنن. من خواهرم دندانپزشك است و سالى 130000$ را راحت ميسازه عاشق آنجا ست ولى همشه ميگه من انجا نميتونم يك زندگى راحت مثل واشيگتون براى خودم بزارم. البته هم خونه خوب ميخواد و هم مطب. ولى شما خيلى خوش شانس هستيد. با 3 سال آمدن همه اينها را بدست آورديد. هميشه موفق باشيد. من اينجا نتونستم كارى در رشته آم پيدا كنم و 5 سال با كارهاى مختلف مثل پيتزا دليوورى و كار در پتكو گذشت. با اينكه فوق ليسانس الكتريكال دارم چند جا هم براى مصاحبه رفتم موفق نبوددم. الان هم كه دانشجو هستم همون شهر شما( BAY AREA). آلبته زندگى خيلى گرون است اينجا. من با ماهى 3500$ واقعا خيلى به سختى زندگى ميكنم. فقط كرايه آ پارتمانم يك خوابم 1700$ است. و بقيه خرجها اينجا 2 برابر تگزاس است. بيمه ماشين اينجا گرون است. وCOST OF LIVING به نظر من 2 برابر تگزاس و خيلى از جاهاى ديگه است. اينجا با هر كسى حرف ميزنى فقط از گرونى مييناله. الان من امتحان ميد ترم دارم برام دعا كنيد
بدبخت نوشته در سال! 130هزارتا در سال! دیگه اونقدرم سرش داغ نیس رفیقمون[عکس: 11551330.gif]،نامردی نکنین[عکس: 11551330.gif]
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lexington ، honareirani ، kasra ، kianoush ، nastaran86 ، moon_rose ، Daneshjo
ببخشید. منظورم در ساله. آخه سرعت ارسال پستها آنقدر زیاد شده که آدم گیج میشه!!
(2010-03-23 ساعت 08:11)merdax نوشته:  
(2010-03-23 ساعت 08:03)rs232 نوشته:  سرنای عزیز
شما در یکی از پستهایت نوشته ای که با 3500 دلار در ماه به سختی می توانی زندگی کنی.
بدبخت نوشته در سال! 130هزارتا در سال! دیگه اونقدرم سرش داغ نیس رفیقمون[عکس: 11551330.gif]،نامردی نکنین[عکس: 11551330.gif]
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، honareirani ، maaref ، Daneshjo
merdax عزیز منطقمون تقریبا گرونه ولی خونمون چیز خاصی نیست........دو خوابه با یه حیاط کوچولو
ولی در مورد رستوران حق با شماست میشه چهارصد تا ولی مگه ما فقط هفته ای دو روز غذا میخوریمSmileیعنی همون دو روز رستوران برامون کافیه؟
خب 600 تا بقیه هم خرید خونه هست دیگه...............
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، rs232 ، ChairMan ، lexington ، looloo ، honareirani ، kianoush ، maaref ، Daneshjo
راست میگید لیلی خانم.
هنوز حساب نکرده بودم!
این فیش حقوق ما هم عجب بساطی به پا کرد!
من پیشنهاد می کنم که همه فیش حقوقی , حساب بانکی و مخارجشون را بنویسند تا ببینیم اینجا چه خبره! من که حاضرم حساب بانکیم را هم بنویسم. Smile
(2010-03-23 ساعت 07:58)laili نوشته:  

آرش جان واقعا خوب شد خودت متوجه اشتباهت شدیSmile
تازه خرج اون قایق و با لوازم ماهیگیری رو ننوشتی....
شما خودت با وجود اینکه هم خونه داری و یک نفر هم بیشتر نیستی ماهی 2735 دلار خرج میکنی بعد اونوقت چطوری ماهی 2500 دلار به نظرت عالی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، laili ، tehranipoor ، kavoshgarnet ، R.F ، lexington ، looloo ، honareirani ، kianoush ، mavarfan ، Seattle2015 ، amir_arian ، Daneshjo
ما هم که در آمدمون مشخصه 0 $ در ماه.........خرجمون هم که گفتمSmile
البته اون آیکون خنده ی اون بالا تا چند وقت دیگه تبدیل به آیکون گریه میشه.................
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، tehranipoor ، ChairMan ، ساشا ، R.F ، usa.lover ، lexington ، looloo ، honareirani ، kasra ، kianoush ، amiry ، amir_arian ، Daneshjo
من هم فقط برای اطلاع دوستانی که ایرانند یا هنوز مخارج اینجا براشون سواله میگم که در کالیفرنیا که همه چبز به گرونی معروفه مخارج عبارتند از:
1000 دلار برای احاره یه خونه نسبتا خوب ( مثلا با استخر و سالن بدنساری و 2-3 تا جنگولک بازی دیگه)
100 تا برای برق
70 تا برای تلفن
50 تا برای گاز
50 تا برای اینترنت ( اینترنت 20 تا هم هست و البته مفتی هم یه جاهایی پیدا میشه بسته به شانس)
400 تا خورد و خوراک
100 تا بنزین برای مثلا 700 مایل در ماه رانندگی که شامل گشت و گذار هم بشه

جمع 1800 تا که قابل چلوندن به 1500 تا هم هست.

این برای یه زوج بدون بچه هستش و اگه مجردین با پیدا کردن همخونه میتونین اینا رو نصف کنید و روی روابط دیپلماتیک سرمایه گذاری کنید.

همچنان که میبینید من هم پشیزی برای دوا و درمون و بیمه ارزش قایل نیستم.
زندگی همش همینه!
پاسخ
احمد جان اینی که گفتی چلونده شدش بود. میشه بگی دیگه چیشو میخوای بچلونی؟
بعد هم هزینه موبایل و تفریح و بیمه ماشین را نگفتی،
ما ماشینمون هر 400 مایل یک باک 70 دلاری میخوره و ماهی 4 بار پر میکنیم. (3500 سی سی)
بعد هم احتمالا هزینه های پوشاک و لوازم خونه هم هست نه؟
ما که در خارج از لوس آنجلس هستیم هزینه اجاره خونه مون بالاست. چه برسه به اونهایی که برای کار باید به شهر خیلی نزدیک باشن که اونجا یک آپارتمان یک خوابه ماهی 1200 دلاره. (از الهام بپرسید)
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، tehranipoor ، ساشا ، R.F ، usa.lover ، lexington ، looloo ، honareirani ، kasra ، kianoush ، Farshid22 ، mavarfan ، maaref ، Kaveh90 ، Daneshjo
ا رش خان شما منظور من را خوب متوجه نشدید شرایط شما به نظر من رویایی نیست منظور من این است که هرگز در آمریکا نمیان یک کار خوب با حقوق خوب را به فردی که سابقه کار درستی در آمریکا نداشته باشه و مدرک تحصیلی مرتبط هم نداشته باشه بدن شاید شما به بچه های این سایت بگین قبول کنن ولی اگه به یک آمریکایی بگویید با دیده شک و تردید به آدم نگاه میکنه باز هم میگم من شرایط شما و تجربه کاری شما را نمیدونم ولی این را همه میدونن اینجا باید خیلی خوب و کوالیفای باشی تا حقوق بالا داشته باشه و هر کسی هم میدونه سالی نودو نه هزار دلار در اینجا حقوق خیلی خوب و بالایی است وبقول شما من گفتم خواهرم با ۱۰ سال سابقه کار در دندانپزشکی و داره سالی ۱۳۰۰۰۰$ میسازه پس شما دارین خیلی خوب میسازید. به همین علت بود که من گفتم شما حقوق خودتون را کمی بالا گفتین ،و در ضمن اصلا حرف من در مورد گرون یا ارزونی زندگی در اینجا نبود. اگر دوست داشتی من میتونم یکروز شما را دعوت کنم به دانشگاه و شما با دوستهای من که اکثرا مهندسی بودن در رابطه با درآمدشون زمان که کار میکردن صحبت کنید. هنوز هم میگم حقوقی که به شما میدن اینجا معمولا به افرادی با سابقه کار بالا و تحصیلات بالا میدن. من این لینک شما را برای دوستهام ترجمه کردن همه با دیدی شک آمیز به شرایط کاری شما و اینکه شما یک خارجی هستین که تازه ۳ سال است اینجا هستید و تونستین جاب به این خوبی را در سیتی بگیرید و در ضمن تحصیلات مرتبط هم ندارین . دیگه دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم فقط این را گفتم که اینجور لینکها توقع افراد از آمریکا را خیلی بالا میبره و همه فرق میکنن که مسله سالی پنجاه را شست هزار $ اینجا کم است. در صورتیکه میانگین حقوق برای هر نفر در آمریکا ۵۰۰۰۰$ است.

و دوست عزیزی که گفتن من اشتباه مینوسم کلمه فارمسی را علت این است که من فارسی خیلی کم تایپ میکنم برای همین متاسفانه خیلی غلط املایی دارم به بزرگواریی خودتون ببخشید در پناه حق همه موفق باشن و پیروز
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lexington ، looloo ، honareirani ، maaref ، amir_arian ، خانه ، Daneshjo
(2010-03-23 ساعت 09:39)nina نوشته:  ا رش خان شما منظور من را خوب متوجه نشدید شرایط شما به نظر من رویایی نیست منظور من این است که هرگز در آمریکا نمیان یک کار خوب با حقوق خوب را به فردی که سابقه کار درستی در آمریکا نداشته باشه و مدرک تحصیلی مرتبط هم نداشته باشه بدن شاید شما به بچه های این سایت بگین قبول کنن ولی اگه به یک آمریکایی بگویید با دیده شک و تردید به آدم نگاه میکنه باز هم میگم من شرایط شما و تجربه کاری شما را نمیدونم ولی این را همه میدونن اینجا باید خیلی خوب و کوالیفای باشی تا حقوق بالا داشته باشه و هر کسی هم میدونه سالی نودو نه هزار دلار در اینجا حقوق خیلی خوب و بالایی است وبقول شما من گفتم خواهرم با ۱۰ سال سابقه کار در دندانپزشکی و داره سالی ۱۳۰۰۰۰$ میسازه پس شما دارین خیلی خوب میسازید. به همین علت بود که من گفتم شما حقوق خودتون را کمی بالا گفتین ،و در ضمن اصلا حرف من در مورد گرون یا ارزونی زندگی در اینجا نبود. اگر دوست داشتی من میتونم یکروز شما را دعوت کنم به دانشگاه و شما با دوستهای من که اکثرا مهندسی بودن در رابطه با درآمدشون زمان که کار میکردن صحبت کنید. هنوز هم میگم حقوقی که به شما میدن اینجا معمولا به افرادی با سابقه کار بالا و تحصیلات بالا میدن. من این لینک شما را برای دوستهام ترجمه کردن همه با دیدی شک آمیز به شرایط کاری شما و اینکه شما یک خارجی هستین که تازه ۳ سال است اینجا هستید و تونستین جاب به این خوبی را در سیتی بگیرید و در ضمن تحصیلات مرتبط هم ندارین . دیگه دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم فقط این را گفتم که اینجور لینکها توقع افراد از آمریکا را خیلی بالا میبره و همه فرق میکنن که مسله سالی پنجاه را شست هزار $ اینجا کم است. در صورتیکه میانگین حقوق برای هر نفر در آمریکا ۵۰۰۰۰$ است.

و دوست عزیزی که گفتن من اشتباه مینوسم کلمه فارمسی را علت این است که من فارسی خیلی کم تایپ میکنم برای همین متاسفانه خیلی غلط املایی دارم به بزرگواریی خودتون ببخشید در پناه حق همه موفق باشن و پیروز

چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، ChairMan ، R.F ، usa.lover ، lexington ، honareirani ، kianoush ، mavarfan ، AmericanHamid ، maaref ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان