کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه)
من نامه دوم خودم را در اینجا میگذارم البته دقت کنید که ممکن است امسال فرق داشته باشد این را برای ارضاء حس کنجکاوی شما گذاشتم و ارزش دیگری ندارد
ببخشید اینجوری صفحه به صفحه گذاشتم اول pdf ساخته بودم ولی هر کاری کردم اپلود نشد
صفحه اول

صفحه دوم
صفحه سوم
صفحه چهارم
صفحه پنجم
صفحه ششم
صفحه هفتم
صفحه هشتم
صفحه نهم

صفحه دهم
صفحه یازدهم
صفحه دوازدهم
صفحه سیزدهم
صفحه چهاردهم
صفحه پانزدهم
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان: respecttousa ، ezbob74 ، napeloniran ، sharareh
از بچه هائیDV2008 که نامه دوم رو دریافت کردند خواهش می کنم اگه ممکنه راجع به مدارک مهمی که ازشون خواستن باید قبل از مصاحبه فراهم کنند به بچه ها ی منتظر مصاحبه بگن یا اگه امکان داره اسکن نامه هاشون رو روی سایت بذارند تا باقی بچه ها که مصاحبشون در ماه های اینده هستش با اگاهی کاملتری اسناد مورد نظر رو اماده کنند
راستی کسی می دونه فرم های مالیاتی 1040وW2 مربوط به چه سالهائی باید باشه
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان: Tileromix
آرش جان
من تا حالا مدارک مربوط به DV2006 و DV2007 مربوط به آنکارا رو دیدم. تقریبا همونائی بود که عمران پیوست کرده.
تشکر کنندگان:
مرسی از جوابتون
به امید آنکه همه ما جز برندگان نهایی لاتاری در سال جاری باشیم
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
عمران جان مرسی هزار تا... راستش تا حالا درست حسابی فرصت نداشتم به فاروم سر بزنم. این اسکن کردن پاکت دوم خیلی فکر جالبی بود... از زحمات ممنون.
اگه از دوهزارو هشتی ها هم یکی اینکار رو میکرد بد نبود... خانم سهیلا مثل اینکه شما باید آستین بالا بزنین!!!
هارمونی رمز زیبایی و راز زندگیست
www.nimfasl.com
تشکر کنندگان:
man 2008 baram hamon vaghti ke omad khastam scan konam scan ham daram vali begin chejori share konam...? begin vaghti scan kardam koja beram chikar kona mro chesham man migonam Wink
تشکر کنندگان:
این هم یک نمونه دیگه از پاکت دوم که آتوسا خانم زحمتش رو کشیده و در وبلاگ خاطرات لاتاری گرین کارت (سعید) گذاشته شده:

.pdf   ABD.pdf (اندازه 859.93 KB / تعداد دانلود: 1,141) -->
.pdf   ABD.pdf (اندازه 859.93 KB / تعداد دانلود: 1,141)

.doc   kcc.doc (اندازه 25.5 KB / تعداد دانلود: 621) -->
.doc   kcc.doc (اندازه 25.5 KB / تعداد دانلود: 621)
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: respecttousa ، ezbob74
سهیلا خانم از برنده های ۲۰۰۸ لطف کردن و محتویات بسته دومشون رو اسکن کردن و با ایمیل فرستاده اند. برای اطلاع دوستان فایل پی دی اف رو آپلود کردم. برای سهیلا خانم آرزوی موفقیت می کنم.

.pdf   2nd-package.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 1,809) -->
.pdf   2nd-package.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 1,809)
تشکر کنندگان: respecttousa ، ezbob74 ، shahram1347 ، smith
سلام، من سال 2004 مدارکم رو برای مهاجرت کانادا ترجمه کردم و 2 نسخه اضافه از هر کدوم دارم. می تونم از همونها برای مصاحبه امریکا (اگه دعوت شدم) استفاده کنم یا باید دوباره ترجمه کنم؟ ممنون می شم اگه کسی می دونه جواب بده.
تشکر کنندگان:
سلام به همه
lili شما مدركى كه تاريخ مهم نيست رو ميتونى همون قبليها رو ببرى اگر عوض نشده مثل شناسنامه و مدرك تحصيلى
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
با سلام
توى نمونه نامه اى كه دوستان زحمت كشيدن ارسال كردن ، 1 جا گفته تمام اعضاى خانواده بايد بييان بريه مصاحبه .
در مورد كيس من شوهرم نميتونه بياد چون ارتشى است و پاسسپورت نداره. من و دختررم فقط ميخهيم بريم امريكا . ايا اين OK است كه شوهرم براى مصاحبه نيست و نميتونه بياد
تشکر کنندگان:
برنده اصلی خودتون هستید یا شوهرتون؟
تشکر کنندگان:
برنده اصلى خودم هستم
تشکر کنندگان: Nuaboguigiots
می تونند برای زیارت به سوریه اجازه خروج بگیرند. بروند سوریه، از اونجا ترکیه و برگشت هم از سوریه به ایران برگردند. قبلا" یکی که دانشجو بود و اجازه خروج نداشته بود این کار را کرده بود و خودشو به مصاحبه رسونده بود. برای اطلاعات بیشتر و خوندن سفر نامه اش می تونید به سایت خاطرات لاتاری مراجعه کنید.
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان: Nuaboguigiots
با سلام
منظورتون اينكه اگه اجازه خروج بگيره بهش پاسسپورت ميدهند ؟
يا اينكه بدون پاسپورت بياد سفارت
بفرض سفارت هم بياد ، نميتونه كه بياد امريكا، چون اجازه خروج دوباره بهش نميدن

لطفن وبسايت را برم بفرستيد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان