کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با شناسنامه المثنی در حین انجام پروسه گرین کارد از طریق پدر
وااقعا خوشحالم که بعد از کلی گشتن تو مهاجرسرا تاپیک موردنظرم و پیدا کردم!
مورد من هم مثل آقای h-v هستش ولی با این تفاوت که اسم همسرم تو شناسنامه ام ثبت شده! و اینجور که شنیدم چنانچه ازدواج و اطلاع ندیم اگر به هر دلیلی موقعیت رفتن به امریکا فراهم بشه تا 10سال ویزا به اون شخص نخواهند داد. ازونجاییکه تصمیم دارم از راههای دیگه اقدام کنم به همین دلیل میخام ازدواجم و اطلاع بدم.
از چه طریقی باید اینکار و انجام بدم؟؟؟
ازتون خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارین من و راهنمایی کنین.
پیشاپیش ممنون.

راستی مسئله ای هم که وجود داره اینکه من تا مرحله انتخاب ایجنت و انجام دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من گروه f4 هستم سال2006برای گرین کارت خواهرم اقدام کرده واسم و حالا 5سال ازدواج کردم و بعد دوسال از ازدواجم به اداره مهاجرت خبر دادم ومدارک همسرم رو براشون فرستادم ایا در روند پروندم مشکلی پیش نمیاد لطفا راهنمای کنید بعد من شناسنامه اصل رو واقعا گم کردم وحالا شناسنامه المثنی دارم در این صورت چی مشکلی پیش نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه ي عزيزان من تازه واردم و تازه با سايت خوبتون آشنا شدم ما از طريق عموم ١٣ سال پيش درخواست ويزاي مهاجرتي داديم كه حالا قرار مصاحبه گذاشته شد و ويزا روهم گرفتيم الان نكته اي كه هست اينه كه من به عنوان دختر خانواده دوسال ازدواج كردم و بي هيچ اميدي اومدم براي مصاحبه و مث معجزه ويزا گرفتم
ازدواجمم توي شناسنامم ثبت شده
ولي ترجمه جديد يا اصل شناسنامه رو ازم نخواستن موقع مصاحبه وفقط راجب درسم سوال كردن
بخاطر مشكلاتي هم كه دارم احتمال جدا شدن از همسرم وجود داره.
الان نميدونم با اين وضعيت برم آمريكا مشكلي برام بوجود مياد يانه؟ آخه تو شناسنامم وترجمش كه اسم شوهرم هست!! Shy  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-28 ساعت 15:42)maryland2016 نوشته:  با سلام خدمت همه ي عزيزان من تازه واردم و تازه با سايت خوبتون آشنا شدم ما از طريق عموم ١٣ سال پيش درخواست ويزاي مهاجرتي داديم كه حالا قرار مصاحبه گذاشته شد و ويزا روهم گرفتيم الان نكته اي كه هست اينه كه من به عنوان دختر خانواده دوسال ازدواج كردم و بي هيچ اميدي اومدم براي مصاحبه و مث معجزه ويزا گرفتم
ازدواجمم توي شناسنامم ثبت شده
ولي ترجمه جديد يا اصل شناسنامه رو ازم نخواستن موقع مصاحبه وفقط راجب درسم سوال كردن
بخاطر مشكلاتي هم كه دارم احتمال جدا شدن از همسرم وجود داره.
الان نميدونم با اين وضعيت برم آمريكا مشكلي برام بوجود مياد يانه؟ آخه تو شناسنامم وترجمش كه اسم شوهرم هست!! Shy  Sad

تنها راهی که دارین طلاق و ازدواج مجدده.جدی بگیرین این مشکل رو.حتی بعد از طلاق نمیتونین از شناسنامه استفاده کنین چون درش ذکر میشه که ازدواج داشتین(مگر شرایط داشتن بکارت).با ازدواج مجدد سوابق ازدواج قبلی ذکر نمیشه .البته کلمه ی دوشیزه تبدیل میشه به بانو!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان