کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن اخراجی ها!
ارش جان امیدت رو از دست نده ودر همه حال به خدا توکل کن واز اون بخواه واقعا که در تنهایی و غربت هیچ کسی بهتر از خدا پشتیبان ما نیست
انشاالله مشکلی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lexington ، honareirani ، eblam ، moraddad ، j@vad ، alitab
آرش نگران نباش ما پشتتیم خدا هم پناهته .
فوقش اخراجت میکنن . نهایتا هم کار گیرت نمیاد .
فوقش تمام پولات هم تموم میشه .
و خیلی بد بشه اونجا زیر یه پل میمیری . . .
ولی نگران نباش من خودم هم این دوران رو پشت سر گذاشتم . روزی نبود که توی مدرسه قصد اخراج منو نداشته باشند. یادش بخیر از دبستان تا دوران دبیرستان هر روز دم دفتر بودم و پرونده ام رو میز بود و قصد اخراجم رو داشتند ولی نمیدونم چرا هیچوقت اخراجم نکردند . دستشون درد نکنه . من هرروز این حالت اخراج رو داشتم .بهش اهمیت نده .
الان هم جای همتون خالی داریم میریم سیزده مون رو بدر کنیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، lexington ، farzad24 ، honareirani ، Ashkan.R ، Ali Sepehr ، Hamid55 ، payam_prz ، eblam ، Danoosh
با درود خدمت تمام دوستان

من فکر میکنم وقتی آدم یه مشکلی براش پیش میاد اگه بتونه به گذشته خودش و مشکلات پیچیده تر و سخت تری که قبلا داشته و پشت سر گذاشته فکر کنه متوجه میشه که شرایط فعلی در مقایسه با مصائب و مشکلات گذشته اصلا به حساب نمیاد مخصوصا در مورد آرش خان که فکر میکنم روزهای اول ورودشون به آمریکا استرس و سختی خیلی بیشتری رو تحمل کردن به طوری که همون طور هم که از روحیشون پیداست مشکل چندانی ندارند

در واقع به نظر من اگه هر کس سعی کنه در کاری که انجام میده بهترین باشه و همواره خودش رو بالا بکشه توی هر جامعه ای که باشه با هر وضع اقتصادی خیلی راحت میتونه گلیمش رو از آب بالا بکشه و اصطلاحا خودش رو در ببره

به هر حال با شناختی که تو این مدت من از آرش جان داشتم اطمینان دارم حتی اگر این کار رو هم از دست بده کار بهتری نصیبش میشه و هیچ نیازی به گفتن انشاالله و به امید خدا و غیره و غیره هم نیست چون چیزی هست که خودش میخواد و به خاطرش زحمت کشیده

شاد باشید و سرافراز
ارادتمند لولو
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، rs232 ، hvm ، m.memari ، ChairMan ، kianoush ، eblam
آرش جان تصوير اخراجيتو تو ذهنت پرورش نده چون طبق قانون انيشتين ذهنيت تبديل به عينيت ميشه.
اگرم حال ميكني كه به اخراجيت فكر كني بكن ولي اينم تو ذهنت بيار كه اخراج ميشي و همه چيز قراره بهتر بشه و 1سال ديگه به اين جايگاهي كه هستي ميخندي.
ما نميدونيم رودخونه زندگي قراره ما رو كجا ببره ولي اگه بهش اعتماد كنيم و تسليمش باشيم حتما مارو به دريا ميرسونه.
اي هفت آسمان دست تو
ما مهره ايم در دست تو
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Ali Sepehr ، hvm ، honareirani ، lexington ، R.F ، ChairMan ، kianoush ، eblam ، mohammadg846
آقا ديگه لوسش نكنيد
ميترسم با اين اميدا كه ما ميديديم+هندوانه هايي كه زير بغلش حواله ميكنيم ...سر خوش بشه
بره بزنه زير گوش رئيس اش بگه يالا منو اخراج كنBig Grin
زود باش اخراج كن ميخوام برم نامزد رياست جمهوري دور بعد بشمBig Grin
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، lexington ، Hamid55 ، looloo ، rs232 ، ChairMan ، tehranipoor ، kasra ، eblam ، moraddad ، Danoosh ، قصه گو ، milade
سلام ارش عزيز

اين هم نتيجه نشان دادن فيش حقوقي بدون دود كردن اسپند .به قول مادر بزرگها" بترس از چشم مردم كه سنگ را هم خورد ميكند" مادر

اميذوارم هميشه موفق باشيد.و بدونيد كه هر چه پيش ايد بهترين خواهد بود ولي ممكن ما در اون شرايط از دركش عاجز باشيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmad2020 ، payam_prz ، rs232 ، lexington ، Ali Sepehr ، ChairMan ، rasarasa ، looloo ، R.F ، kianoush ، reza22 ، honareirani ، battosai
سلام آرش عزیز
من هم مثل خیلی بچه های دیگه سایت دوستت دارم و برای چیزهای زیادی که ازت یاد گرفتم خودمو مدیون تو میدونم. مطمئنم با روحییه بلندی که داری حتما راه حل درست رو پیدا میکنی. هرچند دقیقا شرایط تو رو نمیدونم ولی پیشنهاد میکنم توی این شرایط اصلا به ازدواج فکر هم نکن. چون ممکنه وضع رو از اینی که هست بدتر کنه. ازدواج جزئ مهمترین تصمیمات زندگیه و نیاز به فکر آزاد و جیب پرپول(بطور نسبی!)داره تا ازش لذت ببری و از همسرت انرژی مثبت بگیری و خوب بهش سرویس بدی. پس الان به نظر من با شرایط تو ازدواج قوزبالاقوزه.
موفق باشی.
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، rs232 ، honareirani
سلام

اين تاپيك تو يه مقطعي قطع شده و ادامه نداره !! نفهميديم دعاي خير دوستان چه اثري داشت ؟

البته ارش جان تو تاپيك هاي ديگه شايد ادامه اين مطلبو نوشته باشي و نتيجه كارت چي شد رو هم گفته باشي ولي چيزي كه مي خوام بابت اون ازت تشكر كنم و بازدن دكمه تشكر هم شدني نبود اينه كه ، نوع نگاه شما به مسايل پيش رو براي من بسيار جالبه . اميدوارم در راه اموزش اين طرز ديدگاه شما ( هموني كه من با نام هوش ايراني + نظم امريكايي ، نامگذاري مي كنم ) بتوانم شاگرد خوبي باشم و اين گونه برنامه ريزي ها رو در مسايل مختلف لحاظ كنم .

اميدوارم تا امروز ( SEP 2011 ) مشكلات شغلي نداشته باشيد ولي اگر باز هم تو اين ترديد قرار گرفتيد و خواستيد تصميم بگيريد ، از گزينه دوم استفاده نكنيد و تن ما رو نلرزونيد !!

باز هم متشكرم بخاطر بودنتان !
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid usa ، mohammadg846
توانایی های آرش برای همه دوستان ثابت شده هست و مطمئناً هر جا و هر پستی که بره موفق خواهد بود...

دست به کیبورد که میبره همینطوری ازش طلا میریزه... حالا فرقی نداره توی برنامه نویسی باشه یا توی مهاجرسرا...
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، قصه گو
جناب آرش خان اون موقع و نه هیچ موقع دیگه اخراج نشدن!!3سالی هم میشه که سیتی زن شدن! در پستی که حدود 7-8ماه پیش تو وبلاگشون درج کردن .نوشتند که بعلت بالا رفتن مخارج در فکر استعفا از شغل کنونی و رفتن به سر کار جدید هستند! که البته همینطوری هم شد و ایشون رفتن سر کار جدید.ضمنا باتوجه به اینکه قلق برنامه های نوشته شده در شرکت قبلی فقط دست خودشونه قرار شده براشون کار گارانتی هم انجام بدن و اینطوری به گفته خودشون درآمد را حدودا دو برابر کردن!(والبته بدلیل مشغله بسیار زیاد همین شغل جدید چندماه یه بار پست میزارن!)در آخرین پستشون هم نوشتن که بفکر تولید یه کوچولو native آمریکایی هستند!
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، قصه گو ، feidom30 ، بازگشت ، battosai
(2010-04-01 ساعت 08:31)tehranipoor نوشته:  
(2010-04-01 ساعت 06:59)Ashkan.R نوشته:  منم با نیکول موافقم

سناریوی دوم خطرهای دیگه ای هم داره. مثلاً اینکه دوستانی در ایران براتون سناریویی رو اجرا کنن و با توجه به سابقة کار مطبوعاتی پیشین و یهودی بودن شما رو بچسبونن به ص.هیو.نیستا و استکبار جهانی و بنیاد سو.روس. حال شما هی بگو من دارم راجع به سورس برنامه صحبت می کنم ....Wink

خيلي باحال بود Big Grin
دمت گرم Big GrinBig Grin
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان . من خواهرم قصد مهاجرت به آمریکا داریم هر دو با ویزای نامزدی . خواهرم به صورت خیلی حرفه ای آرایشگره و چیزی حدود 15 سال سابقه کاری داره . و مدارک معتبر . و من هم در حال گذراندن دوره های آریشگری در ایران هستم . نامزد بنده پرسیده که مدارک مارو تو سن دیگو قبول میکنن و برای معادل سازی فقط امتحان میگیرن . مقصدمون سن دیگو . و قصد داریم اونجا یک سالن کوچک بزنیم . میشه راهنمایی کنید . برای شروع میخوایم حدود یک سال برای کار در سالن یکی دیگه اقدام کنیم تا با روشهای اونجا اشنا بشیم و زبانمون اکی بشه به امید خدا . نظر شما چیه ؟ آیا شدنیه ؟ چقدر سرمایه لازمه ؟ کودوم منطقه بازده و سود بیشتری داره . ما سه نفریم و بصورت شراکتی کار میکنیم . یه سوال دیگه میخواستم بدونم هزینه کالج های معتبر آرایشگری چقدره ؟ ممنون میشم جوابمو بدین . لطفا کمکمون کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان