کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به پیدا کردن اسپانسر و مدارک مورد نیاز را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
تشکر کنندگان: saeedhei ، khashayar6310
سلام
دستتون درد نکنه واقعا از این سایت استفاده کردم. واسه پشتیبان مالی از چه زمان باید اقدام کنیم؟ دقیقا" چیا میخوان؟ آیا امسال فرق نکرده ؟چه مراحلی داره ؟

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه: -
تشکر کنندگان:
با توجه به این که فرم اسپانسر 1 سال اعتبار داره و کیس شما پایینه و زود کارنت میشین، از همین حالا اقدام کنید بهتره. هیچ تفاوتی هم نسبت به سالهای قبل نداره.
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام
یک فرم i-134که دعوتنامه است و فرمهای مالیاتیw2یا1040 مال دو سال اخیر
تشکر کنندگان: بنيتا
سلام
اسپانسر از کشورهایی اروپایی هم قابل قبوله یا فقط باید از آمریکا باشه؟
ممنون
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
اسپانسر فقط باید از آمریکا باشه ، کسی که یا گرین کارت یا سیتیزن باشه.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: seravin ، mina_s
سلام

آیا فرم i-134 گواهی امضا میخواد؟

تشکر کنندگان:
سلام
فرمهای جدید نیاز به نوتارایز کردن یا امضای محضری نداره اما فردی که شما را ساپورت کرده با خودکار باید امضای انگلیسی خودش را پایین فرمتان در قسمت مربوطه بنویسد
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
لطفن در مورد ساپورت مالي و مدارك لازم كمي توضيح بدين ممنون مي شم. فرمهاي آي 134 همون مال سال قبل هم قبوله؟ برگه هاي مالياتي چه سالي قبوله. راستي كيس ما 11000 هست. كي براي اسپانسر اقدام كنيم خوبه؟ ممنون مي شم جواب بدين بچه ها.
تشکر کنندگان:
آقاي توكلي عزيز. من فرمها رو از لينك دانلود كردم. فرمهاي جديد نمي دونم چطوري هستن. راستي اسپانسر علاوه بر فرم آي 134 و W2 يا 1040 دو سال اخير بايد مدارك ديگه اي هم بفرسته؟ از نوشته هاي سال قبل خوندم كه كپي سيتيزنشيپ رو هم مي خوان؟ آيا صحت داره؟
جون مادرتون يكي بي شك و شبهه بياد اينجا و بگه كه براي اسپانسر چي ها لازم داريم. خدا كسي رو كه جواب مي ده آرزوهاش رو هرچه زودتر برآورده كنه. خواهش مي كنم از جواب دادن اگه تجربه دارين اجتناب نكنين. به هموطن هاي خودتون كمك كنين. ممنون مي شم.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
مدارک اسپانسر شامل
1- فرم I-134 ...........که اگر فرم قدیمیش رو میگیرید باید نوترایز بشه ولی جدیدش احتیاجی به نوترایز نداره ... من خودم نوترایز شده بردم.... در ضمن باید اصل فرم رو براتون پست کنند کپی قبول نیست.
2- برگه مالیاتی 1040 یا W2 ..... .حالا اگر اسپانسر شما کارفرما باشه باید فرم 1040 و اگر کارمند هست فرم W2 رو باید بفرسته البته میتونه براتون ایمیل کنه چون کپی برگه قبوله و باید مربوط به 3 سال اخیر باشه یعنی اگر شما تا قبل از ماه 2010APRIL واسه مصاحبه برید باید برگه مالیاتی 2006-2007-2008 رو به همراه ببرید
البته این رو هم بگم که خیلی از دوستان امسال فقط با آخرین برگه مالیاتی رفتند و مشکلی نبود من خودم برگه 2008 رو نداشتم و فقط 2007رو برده بودم و ویزا هم گرفتم البته داشتن پرینت حساب بانکی هم بهم کمک کرد که قبول کنند.ولی خوب بعضی ها هم در انکارا به دلیل نداشتن برگه 2008 نقص مدارک خوردند.پس بهتره که مدارکتون کامل باشه
چیز دیگه ای برای مدرک اسپانسر لازم نیست
موفق باشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: seravin ، babakped ، javan134 ، R.F ، shadi ، To USA ، mina_s ، ayda ، بنيتا ، babak2010 ، mahshad ، arashkhan82 ، lottory
سلام ممنون از توضیحات خوب دوستان

آیا برای تک تک افراد خانواده باید مدارک فوق رو آماده کنیم؟
پرینت حساب بانکی اسپانسر که اجباری نیست؟

تشکر کنندگان:
الهام عزیز ممنون از راهنمايي ات.فقط چندتا سوال دارم:
- اگر شما دی وی 2009 شرکت کردین و باید برگه مالیاتی 2008 رو می داشتین (که گفتین نداشتین) پس ما باید 2007 و 2008 و 2009 رو ببریم دیگه نه؟ (يعني يه سال قبلترش رو بايد 2010 هي ها ببرن)
- فرم آي 134 بايد حتمن روي يك برگه A4 پرينت بشه؟ يعني پشت رو باشه يا روي دو صفحه هم مي شه پرينت گرفت؟
- سوال دیگه این که ما 11000 هستیم. به نظرت از همین حالا بگیم اسپانسرمون فرمها و مدارک رو بفرسته؟ w2 هر سال نمی دونین کی میاد دست آمریکایی ها؟ می خوام بدونم اگر مثلن یه ماه دیگه فرمها و مدارک مالیاتی دست مون برسه آخرین برگه مالیاتی رو خواهیم داشت یا نه؟
- بعد اين كه من خانومم برنده شده. می خواستم بدونم کارت پایان خدمت منم باید ترجمه بشه؟ البته چون تو فرمهای اولیه گفتم سربازی نرفتم(معاف شدم) گفتم شاید کارت معافی لازم باشه.
خيلي خيلي ممنون از محبت شما و آقاي توكلي. مرسي كه براي دوستان وقت مي گذارين و كمك شون مي كنين.
تشکر کنندگان: kasrafo
آقاي بابك عزيز
طبق بررسي هايي كه من كردم و اينستراكشن فرم آي 134 رو خوندم بايد فرمها براي هر يك از اعضاي خانواده به صورت جدا پر بشن. الهام عزيز هم توي جواب من گفتن كه مدارك ديگه اي بجز فرم آي 134 و w2 لازم نيست ولي بعضي ها مي گن كپي سيتيزن شيپ و حساب بانكي هم بد نيست همراهتون باشه. البته اگه اسپانسرتون قبول زحمت كنه و اين ها رو كپي شو بده!
تشکر کنندگان:
babakped نوشته: سلام ممنون از توضیحات خوب دوستان

آیا برای تک تک افراد خانواده باید مدارک فوق رو آماده کنیم؟
پرینت حساب بانکی اسپانسر که اجباری نیست؟

یه فرم برای کل اعضای خانواده کافیه
شما برگه مالیاتی رو داشته باشید دیگه پرینت حساب بانکی اسپانسر لازم نیست
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009