کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
سارا جان درست فرمودید.
آواتار صدرا هم من بر این اعتقادم که منفور ترین آواتار سایت هست .من که واقعا هر گاه این آواتار رو میبینم تازه میفهمم که مشکلاتم چقدر کوچک و پیش پا افتاده است . همچنین آواتار ساسان هم خیلی قشنگه Big GrinBig GrinBig Grin
حمید (کاوشگر) من غلط بکنم با شما کج بیفتم . این هم عکس جوونیامه صورتش رو مخفی کردم.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، OverLord ، R.F ، kianoush ، lexington ، ساشا ، Ali Sepehr ، usa.lover ، honareirani ، Iman-gta ، looloo
(2010-04-16 ساعت 23:49)NAV!D نوشته:  سارا جان درست فرمودید.
آواتار صدرا هم من بر این اعتقادم که منفور ترین آواتار سایت هست .من که واقعا هر گاه این آواتار رو میبینم تازه میفهمم که مشکلاتم چقدر کوچک و پیش پا افتاده است . همچنین آواتار ساسان هم خیلی قشنگه Big GrinBig GrinBig Grin
حمید (کاوشگر) من غلط بکنم با شما کج بیفتم . این هم عکس جوونیامه صورتش رو مخفی کردم.

اختیار داری (هر چقدر خواستی کج بیفتی با من)
حمید نیستم. کاوشگرم
تشکر کنندگان: OverLord ، lexington ، ChairMan ، honareirani ، Iman-gta ، looloo ، shahram1347
اینم پر انرژی ترین آواتار سایت مهاجرسرا !!!!!!!!!!!!!!!!!!
این عکس آبراهام لینکلن که درست وسط ویزامه . این نشون میده که همه مهاجرسرایی ها اگه خودمون هم نخوایم ویزارو میگیریم .
به امید روزی که همه مهاجرسرایی ها این عکس را رو ویزاشون ببینن Wink
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، kianoush ، usa.lover ، lexington ، ChairMan ، OverLord ، honareirani ، Iman-gta ، looloo ، shahram1347
به نظر من آواتار پیام از همه پر انرژی تره چون چند ساله که سرش رو می زنه به این کامپیوتر ولی هنوز خسته نشده واقعا ایول داره این همه انرژی...
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hoda_ch ، lexington ، ChairMan ، laili ، Ali Sepehr ، OverLord ، WIKIMAN ، honareirani ، nnazi_2005 ، looloo ، shahram1347 ، payam_prz ، lighter
مهمتر از اون، مانيتورش هم هنوز نشكسته!!!

(2010-04-17 ساعت 06:01)mehspeed نوشته:  به نظر من آواتار پیام از همه پر انرژی تره چون چند ساله که سرش رو می زنه به این کامپیوتر ولی هنوز خسته نشده واقعا ایول داره این همه انرژی...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: lexington ، ChairMan ، Ali Sepehr ، OverLord ، honareirani ، nnazi_2005 ، Iman-gta ، looloo ، payam_prz ، lighter
مرسی آقا اشکان و یو اس آ لاور
راستش منم به آواتار خودم رای می دم !! من خودمم هر وقت نگاهش می کنم شاد می شم.
جالبه که بعضی از بچه هایی که منو دیدن می گن خیلی شبیه آواتارم هستم!! آخه من بورم و کمی کک و مک دارم!!
ولی جدا از شوخی من آواتارهایی رو دوست دارم که رنگهای شاد دارند مثلا آواتار راسا راسای عزیز که با اینکه اصلا تشخیص نمی دم چیه اما با دیدنش شاد می شم چون خیلی خوشرنگه!
آواتار های کمیک و کارتونی به نظر من خیلی قشنگترند.
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ashkan78 ، kavoshgarnet ، OverLord ، usa.lover ، farzad24 ، looloo ، lexington
(2010-04-16 ساعت 17:41)usa.lover نوشته:  آواتور رسارسا رو اصلاً تشخیص نمیدم چیه!

(2010-04-17 ساعت 08:56)ساشا نوشته:  ولی جدا از شوخی من آواتارهایی رو دوست دارم که رنگهای شاد دارند مثلا آواتار راسا راسای عزیز که با اینکه اصلا تشخیص نمی دم چیه اما با دیدنش شاد می شم چون خیلی خوشرنگه!
آواتار های کمیک و کارتونی به نظر من خیلی قشنگترند.
ای بابا چرا همه با آواتار من مشکل دارند!! اواتار من یک دختر صورتی پوش و خندانه که داره می افته و لی بازم هم شاده،چیزی مثل تاج هم کنارش روی زمینه که احتمالا از سرش افتاده، آدمی از سیارۀ راساراسا.
من حس افتادنش و عجیب بودنش رو دوست داشتم. ولی مثل اینکه زیادی عجیب و نامفهومه، البته کم رنگ بودنش هم کمی مرموزترش کرده.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ashkan78 ، R.F ، ساشا ، kavoshgarnet ، OverLord ، usa.lover ، honareirani ، kianoush ، looloo ، lexington
ساسان جان(کاوشگر) ببخشید یه لحظه اشتباه کردم.
در ضمن آواتار ساشا هم جالبه . منو یاد قدیم مدیما میندازه . یادم میاد به سال 57 اون موقع ها ....
چه دورانی داشتیم .
تشکر کنندگان: ساشا ، kavoshgarnet ، OverLord ، honareirani ، looloo
فرهاد جان من آواتار قبلی رو بیشتر دوست داشتم.
این به نظرم خیلی تکراری میادSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: OverLord ، looloo
آره نوید جان تازه شما هنوز اونموقع خیلی کوچیک بودی یادت نمی اد من و مادر بزرگت چه صفایی می کردیم با این عکسهای آدامس های love is !! من و اون خدا بیامرز ( البته اگه فوت شده اند!! ) دوتایی می رفتیم می خریدیم. دوتایی می رفتیم نوید جان ..... اونموقع دو نفر خیییییییییییییلیی بود!!!
Big Grin Big Grin
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، rasarasa ، OverLord ، honareirani ، ChairMan ، farzad24 ، shr.jafari ، looloo ، shahram1347
(2010-04-17 ساعت 10:42)laili نوشته:  فرهاد جان من آواتار قبلی رو بیشتر دوست داشتم.

پست فرهاد پاک شده...........فکر نکنید دارم با خودم حرف میزنم ها...Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: ساشا ، OverLord ، R.F ، indmehdi ، honareirani ، kianoush ، ChairMan ، looloo ، sh-b
(2010-04-17 ساعت 10:56)laili نوشته:  
(2010-04-17 ساعت 10:42)laili نوشته:  فرهاد جان من آواتار قبلی رو بیشتر دوست داشتم.

پست فرهاد پاک شده...........فکر نکنید دارم با خودم حرف میزنم ها...Smile
چشم ليلي خانوم.
من اول فكر كردم از آواتارم خوشتون نمياد.Smile
آواتارم رو عوض كردم.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، laili ، honareirani ، ChairMan ، looloo ، shahram1347
حدسيات من ميگه مهاجرسرا رو بچه هاي اصفهان قرق كردن :-))))
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ChairMan ، OverLord
(2010-04-17 ساعت 12:36)emadziaei نوشته:  حدسيات من ميگه مهاجرسرا رو بچه هاي اصفهان قرق كردن :-))))

براساس کدام منطق حدس زدين؟

قرق نکردند، حضور فعال‌تري دارند!!!Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ChairMan ، ramin2010 ، OverLord ، looloo
مي دونيد چرا من از برنده شدن در لاتاري خوشحالم؟؟؟؟

يك بار كه مي رفتم اصفهان به خونه سر بزنم، جلومو گرفتن و گفتن سطح شانس اصفهانيها بالاست. شما شانست خوب نيست و حضورت در اصفهان باعث كاهش ميانگين شانش شهر مي شه!!!! بعدشم بهم اخطار دادن كه ممكنه به اين خاطر اداره مهاجرت اونجا اقامت اصفهانم رو باطل كنه!!!

الان با نامه برنده شدن در Lottery فعلا منصرف شدن. منتها بايد آخر سپتامبر دوباره برم اداره مهاجرت اصفهان تا ببينن موفق بودم يا نه. اگه موفق نباشم (مثلا نوبتم نشه يا به علت Clearance طولاني مهلت صدور ويزام بگذره) به دليل حفظ ميانگين شانس شهر اصفهان اقامت اصفهانم رو از دست مي دم. اگه هم موفق باشم كه مي گن معلومه در رفتارت تجديد نظر كردي و مي تونيم اقامتت رو اينجا هم تمديد كنيم!!!!

(2010-04-17 ساعت 15:10)indmehdi نوشته:  
(2010-04-17 ساعت 12:36)emadziaei نوشته:  حدسيات من ميگه مهاجرسرا رو بچه هاي اصفهان قرق كردن :-))))

براساس کدام منطق حدس زدين؟

قرق نکردند، حضور فعال‌تري دارند!!!Wink
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، ChairMan ، OverLord ، shr.jafari ، sam_hash ، looloo ، lighter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان