کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرانرژي ترين آواتار در مهاجرسرا
اتفاقا بی بی جانم هنوز زنده هستند . بهشون گفتم . گفتند آره همون پیرزن غر غرو هه که عشقش آدامس لاویز بود ؟ گفتم آره . گفت یادش بخیر از بس از این آدامس ها خرید آخرش تبدیل شد به آدامس لاویز و ما دیگه ازش خبری کسب نکردیم. پس شمایید ؟
تشکر کنندگان: OverLord ، ساشا ، rasarasa ، honareirani ، looloo
دوستان فقط مي خواستم نظرتونو در مورد آواتار خودم بدونم . . .
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، looloo ، loony
به نظر من آواتار شیک و قشنگیه آقای معماری و کاملا مرتبط با این تالار ، اما باید یک تفسیر قشنگ براش پیدا کنیم.
مثلا می تونه نماد کسی باشه که می خواد آمریکا رو تمثیل کنه یا مثل یو اس آ لاور تمام فکر و ذهنش شده آمریکا بعد این فکر از تو صورتش زده بیرون!
تشکر کنندگان: m.memari ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، looloo
(2010-04-16 ساعت 16:41)Ashkan78 نوشته:  از شوخي كه بگذريم، من Avatar ساشا رو خيلي داراي انرژي مثبت مي دونم. اولا كه كارتني هست و من عاشق كارتن هستم (البته از قديمي هاش و نه از اين جديد ها كه همه اش ليزري و جنگه). ضمنا گفتم كارتن ها... با Current اشتباه نشه!!!!!! راي من به اين Avatar هست.

[عکس: attachment.php?aid=1104]

جدا از كارتني بودنش... نشون دهنده يه دختر مهربون و شاد هستش با سادگي و معصوميت روستايي. لبخند جالبي داره كه به نظر من از نوع خنده هاي از ته دل هست (براي از ته دل خنديدن لازم نيست نيش كسي تا بناگوش باز بشه). آدم حس مي كنه چهره اي هست كه هيچ كلكي تو كارش نيست.

در مورد شادي (sh-b) تا حد خيلي زيادي با سارا (rasarasa) موافقم. رفتار خيلي رسمي، برخورد خيلي مهربون، و چشمهايي كه از شدت انرژي و اميد برق مي زنند. من توي يكي از قرار هاي همين سايت حدود يك ساعت در نزديكي ايشون بودم و داشتم به توضيحاتي كه براي ديگران مي دادن گوش مي كردم.

رزا (R.F) هم به نظر من Avatarاش بيشتر معصوميت و نيت خوب رو القاء مي كنه تا انرژي مثبت.

اين وسط، صدرا (Sadra_sepehr) عكسش رو گذاشته. از تو چهره اش اصفهاني بودن موج مي زنده (البته نه خود اصفهان بلكه اطرافش). فقط كاش صدرا مي يومد كنار تا از تماشاي غروب خورشيد بيشتر لذت ببريم. خداييش صحنه عين وقتي هست كه شبكه 3 مي خواد فوتبال نشون بده، بازي هم شروع شده، همه دلشون مي خواد بازي رو ببينين، ولي خياباني داره تازه سلام و عليك مي كنه و صحنه هايي از فوتبال در زمينه هيكل اين آقا ديده مي شه!

چند تايه ديگه اي هم هستن كه دلم نمي يا ازشون ياد نكنم. دو تا ماهي سارا كوچولو كه خيلي آرامش دهنده هست،‌ و بي نهايت محسن (msnazi) كه آدم رو به اون دور دورا مي بره. همين طور Avatar مريم (maryam5) كه نشون دهنده خوش لباسي هست (من ايشون رو از نزديك نديدم يا اگه هم ديدم خاطرم نيست).
اشكان جان متأسفانه من موفق نشدم تو هيچ كدوم از ميتينگها حضور داشته باشم ولي ممنونم از شما كه به آواتورم توجه كردي البته آواتورهاي من هر 4 يا 5 روز يكبار تغيير ميكنه
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ashkan78 ، OverLord ، looloo ، shahram1347
معماری جان دماغ آواتارت خیلی پهنه انگار کسی با مشت کوبیده توش یا بو گوشت کوب لهش کردند .
دهنش هم خیلی گشاده.چشماش هم رنگیه که از قدیم گفتند از چشم رنگی ها و کوتاه قد ها بترسید .
بعد این بنده خدا اومده پرچم آمریکا رو روی صورتش کشیده که عیبهاش رو بپوشونه غافل از اینکه این پرچم خوئدش نماد شیطان و کفر و ظلم و ستم هست . و بسیار سفارش شده دشمن را به هلاکت برسانید . خلاصه نماد شما نماد دشمنی با اهل معرفت هست . خدا بخیر بگذرونه
تشکر کنندگان: indmehdi ، kianoush ، usa.lover ، m.memari ، kavoshgarnet ، OverLord ، honareirani ، shahram1347
(2010-04-18 ساعت 12:00)NAV!D نوشته:  معماری جان دماغ آواتارت خیلی پهنه انگار کسی با مشت کوبیده توش یا بو گوشت کوب لهش کردند .
دهنش هم خیلی گشاده.چشماش هم رنگیه که از قدیم گفتند از چشم رنگی ها و کوتاه قد ها بترسید .
بعد این بنده خدا اومده پرچم آمریکا رو روی صورتش کشیده که عیبهاش رو بپوشونه غافل از اینکه این پرچم خوئدش نماد شیطان و کفر و ظلم و ستم هست . و بسیار سفارش شده دشمن را به هلاکت برسانید . خلاصه نماد شما نماد دشمنی با اهل معرفت هست . خدا بخیر بگذرونه
نويد جان ممنون بخاطر نظرت كاملا درست گفتي
لازم به توضيح كه اين تصوير هيچگونه شباهتي به من نداره ، فقط نويد جان همون برقي رو كه تونگاهش ديدي ( نگاهش ، برق خاصي داشت) يادت اومد كدوم برقو ميگم نگاه من هم اونجوريه . . .
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: ChairMan ، OverLord ، honareirani
هر کس تونست آواتور یوزر قبلی من (tourism-and-migration) رو نشون بده، یه جایزه پیش من داره!
منم میخواهم نظرتون رو درباره آواتورم بدونم! یعنی چی، معماری بتونه، من نتونم؟ Big Grin Big Grin Big Grin such a baby
تشکر کنندگان: m.memari ، OverLord ، ChairMan ، honareirani
(2010-04-18 ساعت 17:08)usa.lover نوشته:  هر کس تونست آواتور یوزر قبلی من (tourism-and-migration) رو نشون بده، یه جایزه پیش من داره!
منم میخواهم نظرتون رو درباره آواتورم بدونم! یعنی چی، معماری بتونه، من نتونم؟ Big Grin Big Grin Big Grin such a baby

آواتار Nader
تشکر کنندگان: shr.jafari ، OverLord ، usa.lover ، ChairMan
(2010-04-18 ساعت 18:32)kavoshgarnet نوشته:  
(2010-04-18 ساعت 17:08)usa.lover نوشته:  هر کس تونست آواتور یوزر قبلی من (tourism-and-migration) رو نشون بده، یه جایزه پیش من داره!

آواتار Nader

ااااا!!! من میخواستم بگم اما شما پیش دستی کردید.
منم از آواتار ساشا خوشم میاد. نه بخاطر انرژی مثبت و این چیزا بلکه واسه اینکه منو یاد بچگیام میندازه. اصلا از طعم آدامسش خوشم نمیومد (یادمه رنگشم صورتی و سفید بود) اما عاشق عکساش بودم. اون موقع ها یه دفترهایی هم بودند که این عکسارو میشد روش چسبوند و یادگاری نگه داشت.
البته مامان من بهم اجازه خرید اون آدامسو نمیداد (به استثنائ 2 یا 3 بار) Sad
ضمنا من هرچی تلاش میکنم نمیتونم تو آواتار عماد اون چیزی که بالای فنجان هست رو تشخیص بدم!!!
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ashkan78 ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، ساشا
مي دونم. اما همه اون ها اين مشخصه اي رو كه گفتم دارند.

(2010-04-18 ساعت 11:35)maryam5 نوشته:  اشكان جان متأسفانه من موفق نشدم تو هيچ كدوم از ميتينگها حضور داشته باشم ولي ممنونم از شما كه به آواتورم توجه كردي البته آواتورهاي من هر 4 يا 5 روز يكبار تغيير ميكنه
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، honareirani ، maryam5

آواتار Nader

دیدید اشتباه کردید؟ Tongue
مهلت پاسخگویی داره تموم میشه!!!
حایزه هم یک عدد گرین کارت آمریکا هست! اونهایی هم که دارند، یکی دیگه بهشون میدم که تو آمریکا بشن خدا...Big Grin تقریباً 5/2 برابر سیتی زنی منفعت داره 2 تا گرین کارت... Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، shahram1347
(2010-04-18 ساعت 21:19)usa.lover نوشته:  

آواتار Nader

دیدید اشتباه کردید؟ Tongue
مهلت پاسخگویی داره تموم میشه!!!
حایزه هم یک عدد گرین کارت آمریکا هست! اونهایی هم که دارند، یکی دیگه بهشون میدم که تو آمریکا بشن خدا...Big Grin تقریباً 5/2 برابر سیتی زنی منفعت داره 2 تا گرین کارت... Big GrinBig GrinBig Grin

یه عکس از روبرو از خودت نبود با یه عینک ته استکانی؟
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan
خیر... :p

خب شما دیگه فرصتتون ر از دست دادید... Big Grin
بچه های دیگه، کسی نمیدونه؟

ولی خودمونیم ها، آواتور سراوین از همه قشنگ تره! Wink
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، kavoshgarnet
به نظر من آواتار Sh-b از همه بهتره..یه کودکی و معصومیت خاصی داره و انرژی تو چشماش موج میزنه...آواتاره ساشا هم خیلی جالبه.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: ChairMan ، kavoshgarnet ، ساشا ، OverLord ، sh-b
محمد من آواتارت یادمه ولی نمونه اش را جایی پیدا نکردم.
چهار جوابی بزار تا بگم.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، OverLord ، shahram1347

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان