کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كمك به مديران سايت
درود
همانطور كه همه ميدانيم اين روزها كم كم به موعد رسيدن نامه هاي لاتاري نزديك ميشويم و لذا از هم اكنون آمار ثبت نام براي عضويت و نيز حاضران در سايت رو به فزوني ميباشد و اين موضوع ميطلبد كه نظارت بر نوشته هاي كاربران توسط مديران بيشتر گردد تا خداي ناكرده در اين برهه از زمان كه پس از حدود 6 ماه انتظار فصلي جديد براي دوستداران مهاجرت شروع خواهد شد سايت مهاجر سرا از هر گزندي محافظت شود اما با توجه به تعداد محدود مديران (علي رغم تلاش آدمين محترم در افزايش تعداد آنها )از كليه كاربران گرامي درخواست ميشود چنانچه با نوشته هايي مواجه شدند كه احتمال ايجاد هرگونه مشكل براي تداوم فعاليت سايت را افزايش ميدهند ضمن عدم استفاده از كليد نقل قول مراتب را به مدير بخش مربوطه اطلاع دهند تا سريعا بررسي و اقدام شود
شايان ذكر است كه هدف اصلي ايجاد اين سايت كمك به كساني است كه به هر دليل به دنبال مهاجرت از طرق قانوني هستند نه تشكيل پاتوقي براي وقت گذراني و يا محلي براي فعاليت هاي ديگر و با توجه به اينكه ما كاربران هيچگونه وجهي براي استفاده از امكانات سايت نمي پردازيم شايسته است در جهت پايداري و پويايي آن تلاش نماييم
با سپاس از توجه شما عزيزان

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
اينجانب به نوبه خودم اعلام ميكنم كه با كمال ميل حاضرم هرگونه كمكي كه Admin ها و مديران عزيز بخواهند دريغ نكنم.
رشته 6 امتيازي--->ارسال مدارك تشكيل پروند كبك براي سوريه : 2010/8---> دريافت فايل نامبر كبك از دمشق: 2010/10--->
دعوت به مصاحبه : 2011/12---> مصاحبه :2012/02 --->
دريافت فايل نامبر فدرال : 2012/03
مدیکال : ---
پاس ریکوئست: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: soltan ، hvm ، sh-b ، kavoshgarnet ، mehran61 ، R.F ، seravin ، ChairMan ، looloo ، shahram1347 ، OverLord ، cky ، Monica ، arezoo bj ، farshadsh ، .YAS ، msar
منم موافقم و همه تلاشمو برای این کار میکنم
اگر خدای نکرده مشکلی برای سایت پیش بیاد خیلی ها مستاصل میشن و امیدشونو از دست میدن
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، shahram1347 ، sh-b ، kavoshgarnet ، mehran61 ، honareirani ، R.F ، seravin ، Xman ، ChairMan ، looloo ، OverLord ، cky ، Monica ، Admimifreerve ، arezoo bj ، farshadsh ، msar
اگه کمکی نیاز هست من هم در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، R.F ، soltan ، hvm ، seravin ، ChairMan ، looloo ، Monica ، shahram1347 ، OverLord ، cky ، EUSA ، sepinod ، arezoo bj ، farshadsh ، msar
هنر ایرانی جان، اگه کمک خواستن کارگر میگیرند، شما اون پایین لوگو رو درست کن... Big Grin Big Grin Big Grin
منم در خدمتم...کاری بود، دریغ نمیکنم!
موفق باشید...
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، kavoshgarnet ، hvm ، Ali Sepehr ، sh-b ، seravin ، R.F ، ساشا ، ChairMan ، soltan ، looloo ، cky ، kianoush ، OverLord ، EUSA ، msar
کسانی مثل من که مراحل مختلف رو طی کردیم،ارزش این سایت رو میدونیم واگه نبود احتمال اینکه به نتیجه برسیم خیلی پائین می آمد،از adminعزیز و همه مدیران سایت و همه کسانی که به هر نحو کمک کردن تشکر میکنم و تا اونجائی که می تونم در خدمت هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، hvm ، Ali Sepehr ، atm849 ، laili ، Monica ، cky ، kianoush ، shahram1347 ، OverLord ، EUSA ، sepinod ، prammainfatte ، msar
مهاجرسرا از نظر من بهترین سایت مهاجرت است که میتوانم بگویم حرف اول را در میان موضوعی که پیش می رود میزند.با آشنا شدنم به این سایت دوستان خوب و همچنین اطلاعات با ارزشی کسب کردم.چیزهایی که شاید تجربه کردن آنها ساده نبود و نیاز به زمان زیادی داشت.همین جا از ادمین سایت و همین طور مدیران عزیز که باعث پیشرفت و بهترشدن سایت شدن کمال تشکر را دارم.اگر کمکی باشه در خدمتم ..........

شاد و پیروز باشید
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، saeedhei ، shahram1347 ، OverLord ، EUSA ، nnazi_2005 ، sepinod ، msar
رو كمك من هم ميتونيد تا حد توانم حساب كنيد.
ما خيلي به مهاجرسرا و مسعود عزيز (admin) مديونيم كه خيلي به همه ما كمك كردن.
من وقتي كه اوايل تو مهاجرسرا ثبت ام كردم اطلاعاتم از مهاجرت در حد خيلي مبتدي و پاييني بود.
ولي تو اين مدتي كه تو سايت فعاليت ميكنم كنار دوستان بسيار خوبم خيلي به اطلاعاتم در ضمينه مهاجرت به كشور هاي مختلف اضافه شده. و من هر كمكي كه از دستم بر بياد ميتونم براي بهتر شدن سايت و رفع مشكلات سايت و مديران انجام بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: cky ، EUSA ، Monica ، nnazi_2005 ، msar
من حرفم رو پس میگیرم!!!
من وقت ندارم فعلاً...
گفتم به خاطر من باز سنگین بر ندارید! Big Grin

وای که چقدر من با نمکم... Smile

من یه سوال از برادرم دارم، آقای هنر ایرانی : آقا شما که وقت خواندن مطالب اصلی سایت رو ندارید، چرا قول کمک میدهید؟ Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، nnazi_2005 ، msar
(2010-05-18 ساعت 17:33)usa.lover نوشته:  من یه سوال از برادرم دارم، آقای هنر ایرانی : آقا شما که وقت خواندن مطالب اصلی سایت رو ندارید، چرا قول کمک میدهید؟ Big Grin

برادر من حالا من یه چیزی گفتم! حالا چرا شما پیاز داغش رو زیاد میکنی؟!؟!؟ Big Grin
من در حد توانم هر کاری بتونم انجام میدم! حالا چه جارو کردن باشه چه گرد گیری و چه نقاشی کردن! Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Monica ، hvm ، nnazi_2005 ، usa.lover ، Admimifreerve ، msar
بنده هم از هیچ کمک کردنی دریغ ندارم همانگونه که بی دریغ در این سایت خوب به من در ادامه راه کمک شده
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، OverLord ، Ashkan78 ، .YAS ، msar
ارسال اول اين تاپيك بسيار مهم است.

از همه دوستان قديم و جديد خواهش مي كنم يك بار ديگر آن را بخوانند و به مفاد آن عمل كنند.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، Ashkan78 ، gadfly ، sepinod ، mansour*** ، .YAS ، msar
هر کاری باشه در جهت بهتر شدن کیفیت سایت انجام میدم.ولی یه خواهش از مدیران دارم اینکه نقطه نظراتشون رو برای کاربران جدیدی مثل من بیشتر در

میان بگذارند تا با base کلی سایت و وظایف هر کس بیشتر آشنا شیم.البته که من دستورالعمل های قبل ثبت نام رو کامل مطالعه کردم!.اما به طور کلی

اینجوری بهتره چون اطلاعات هر فرد جدید updateمیشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، arezoo bj ، msar
منم هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم .امیدوارم مشکلی برای سایت پیش نیاد ...
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان ...با تشكر و سپاس از اين سايت مفيد اميدوارم هيچ مشكلي براي اين سايت پيش نياد و من هم حاضرم كمكي از دستم بر بياد انجام بدم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان