کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
mike عزیز چرا یه کم وقت نمی ذارید مطالب قبلی رو بخونید! باور کنید خیلی خیلی مفصل تر از سوالاتی که ممکنه در ذهنتون ایجاد بشه در این سایت بارها و بارها پاسخ داده شدند.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: laili ، amirhomayoun ، morteza_2010
(2010-05-13 ساعت 06:53)mike نوشته:  سلام

بچه‌ها ممکن نامه قبولی اول برای بعضی‌‌ها نیاد ؟

میتونید به من بگید از طریق سایت dv lottory چطور می‌شه چک کرد قبول شدیم یا نه و از چه تاریخی‌؟

دوست عزیز همانطور که قبلا هم دوستان گفته اند بله، در تاریخ 10 تیر از طریق سایتی که ثبت نام نمودید با داشتن کانفرمیشن نامبری که در هنگام ثبت نام دریافت کردید می توانید چک کنید و اگر قبول شده بودید و نامه اول را دریافت نکردید به KCC ایمیل میزنید تا نامه را برای شما ایمیل کنند
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: mike ، laili ، shahram1347 ، kianoush ، morteza_2010
سلام - هنوز کسی داخل ایران نامه دستش نرسیده؟
تشکر کنندگان: morteza_2010
ظاهراً که کسی نگرفته
اين كليرنس كه ميگين اگه بهمون بخوره يعني چطوري؟؟ چي ميشه كه به بعضي هاتعلق ميگيره و گفتين رو شغل تحقيق بيشتري ميكنن به چه صورت هست؟

ممنون
سلام یک توضیحی بدم که کلیرنس به کسی نمی خوره و بک گراند چک هست که می خوره و اگه طرف مشکلی نداشته باشه کلیرنس می گیره. بک گراند چک به این صورت هست که اسم شما را به 20-21 سازمان تو آمریکا میدن مثل FBI یا اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا و اونها بررسی میکنن که شما سوء پیشینه ای دارید یا نه.
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، Ali Sepehr ، vahidansari ، joseph ، Monica ، laili ، mohajerusa2011 ، kianoush ، Hamid55 ، sh-b ، ario ، mehran61
(2010-05-14 ساعت 22:40)elhaaam نوشته:  به امریکا ؟!؟
پس چرا تو پست های سال های قبل اشاره شده بود که اگر شغلتان دولتی بوده باشه یا سربازی در سپاه و امثالهم احتمال گراند چک براتون بیشتره ؟
و حتی یک ینده خدایی هم خانمش از رفتن باز موند
اگر قراره تو امریکا بگردند پس چه ربطی به مشاغل دولتی داره ؟
ممنون می شم کمی توضیح دهید

اونا اطلاعاتی که دارن فقط مربوط به آمریکا نیست. من دیدم کسی که قدیم نظامی بوده و درآوردن که تو کدوم کشورها دوره دیده. قضیه 30 سال پیش را درآوردن.
اونا به آدم نگاه می کنن. مسلما یک دختره 24-25 ساله نمی تونه سو پیشینه ای داشته باشه که بخوان بک گراندش را بررسی کنن ولی یک سپاهی بک گراندش چک میشه
تشکر کنندگان: sh-b ، elhaaam
دوستان اگه نامه بنا به هر دلیلی به دستمون نرسه اما وقتی از سایت چک میکنیم ببینیم که قبول شدیم و کیس نامبر هم پایین باشه آیا فرصت کافی برای انجام بقیه کارا و ارسال فرمهای نوبت دوم وجود داره؟!
راستی دوستان موقع ورود به خاک ایالت متحده میتونیم لب تاپ رو هم ببریم؟ گیر ندن تو فرودگاه؟ آخه من بدون لب تاپم هیچ حا نمیتونم برم!!!
به همه ی دوستانی که نامه شون رو خارج از ایران دریافت کردند تبریک میگم...
تشکر کنندگان:
(2010-05-15 ساعت 12:50)tufarqanli نوشته:  دوستان اگه نامه بنا به هر دلیلی به دستمون نرسه اما وقتی از سایت چک میکنیم ببینیم که قبول شدیم و کیس نامبر هم پایین باشه آیا فرصت کافی برای انجام بقیه کارا و ارسال فرمهای نوبت دوم وجود داره؟!
راستی دوستان موقع ورود به خاک ایالت متحده میتونیم لب تاپ رو هم ببریم؟ گیر ندن تو فرودگاه؟ آخه من بدون لب تاپم هیچ حا نمیتونم برم!!!
به همه ی دوستانی که نامه شون رو خارج از ایران دریافت کردند تبریک میگم...

بله شما فرصت کافی دارید. پر کردن 2 تا دونه فرم هم بیشتر از چند روز وقت نمیگیره.
مشکلی نداره. شما برنده شو ، لپ تاپ هم با خودت ببر.
حالا شما اصل کاریو برنده شو اگه لپ تاپ هم نبردی اونجا بخر Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان:
کیوان خان ممنون از راهنماییت.
اما منظورم از بردن لبتاپ این نبود که از سریق لاتاری برنده بشم و بخوام ببرم. در حال اقدام برای ویزای دانشجویی هم هستم. برا همین پرسیدم. تازه راست میگی اینجا بفروشم میشه اون ور آب ارزونتر هم خرید!!!!!
جدای از این ها 1 سوال هم داشتم. اسپانسری که معرفی می کنیم باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ ( شهروند اونجا باشه؟ وضع مالیش خوب باشه؟)
تشکر کنندگان:
(2010-05-15 ساعت 13:09)tufarqanli نوشته:  کیوان خان ممنون از راهنماییت.
اما منظورم از بردن لبتاپ این نبود که از سریق لاتاری برنده بشم و بخوام ببرم. در حال اقدام برای ویزای دانشجویی هم هستم. برا همین پرسیدم. تازه راست میگی اینجا بفروشم میشه اون ور آب ارزونتر هم خرید!!!!!
جدای از این ها 1 سوال هم داشتم. اسپانسری که معرفی می کنیم باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ ( شهروند اونجا باشه؟ وضع مالیش خوب باشه؟)

آها. نه این کار رو نکن چون مجبور میشی اینجا لپ تاپ رو نصف قیمت بفروشی اونور گرون تر بخری چون معمولاً با مالیاتی که بهش میخوره تو آمریکا گرونتر از ایرانه (معمولاً نه همیشه) .
به طور تائید نشده شنیدم که اگه مشکوک بشن به لپ تاپ و چک کنند روی لپ تاپ برنامه های خریداری نشده داشته باشی ممکنه کلش رو فرمت کنند. این فقط در حد شنیدنه که به عقل خودم هم جور در نمیاد اینقدر بیکار نیستند که تا رجیستری کامپیوتر شما رو چک کنند. بهتره همون لپ تاپ خودت رو ببری از من میشنوی تا میتونی هم نر افزار با روی هارد به صورت مخفی یا قفل شده ببر چون اونور پول سافت ور از خود کامپیوتر بیشتر میشه. اگه هم حرفه ای هستی میتونی نسخه کرک شده از اینترنت بگیری که دیگه هیچی. لپ تاپ فرمت شده هم ببری اونجا ظرف چند روز میتونی همه برنامه هارو بگیری نصب کنی.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: tufarqanli
لپ تاپ خودتو ببر هیچ مشکلی پیش نمیاد
خدا پدر و مادر Torrent را هم بیامرزه که هرچی بخوای توش پیدا میشه پس نگران نرم افزار هم نباش
تشکر کنندگان: kianoush ، honareirani
(2010-05-15 ساعت 13:32)atm849 نوشته:  لپ تاپ خودتو ببر هیچ مشکلی پیش نمیاد
خدا پدر و مادر Torrent را هم بیامرزه که هرچی بخوای توش پیدا میشه پس نگران نرم افزار هم نباش

ممنون از راهنماییتون اما جواب سوال بعدی رو ندادین
اسپانسر باید شهروند ایالت متحده باشه؟ میشه یکی که مثلا پارسال با همین لاتاری رفته اونجا اسپانسر من باشه؟ اسپانسر وضعیت مالیش چطور باید باشه؟ کارایی که اسپانسر باید بکنه چی هستن؟ هر کی اطلاعات موتقی داره لطفا کمکم بکنه
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-05-15 ساعت 13:46)tufarqanli نوشته:  ممنون از راهنماییتون اما جواب سوال بعدی رو ندادین
اسپانسر باید شهروند ایالت متحده باشه؟ میشه یکی که مثلا پارسال با همین لاتاری رفته اونجا اسپانسر من باشه؟ اسپانسر وضعیت مالیش چطور باید باشه؟ کارایی که اسپانسر باید بکنه چی هستن؟ هر کی اطلاعات موتقی داره لطفا کمکم بکنه
ممنون
لزومی ندارد اسپانسر شهروند باشد اسپانسر ما فقط گرین کارد داشت ، وضع مالیش هم معمولی بود حدود 10000 دلار پول در حسابش بود وحقوقش هم فکر می کنم بین 4000-3دلار بود ولی سابقۀ کردیتش خوب بود یعنی آدم بد کردیتی نبود . اسپانسر فقط باید مدارک و فرم ذکر شده را برایتان بفرستد.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: kianoush ، tufarqanli ، honareirani ، Behinaz ، mehran61 ، Monica
(2010-05-15 ساعت 13:56)rasarasa نوشته:  
(2010-05-15 ساعت 13:46)tufarqanli نوشته:  ممنون از راهنماییتون اما جواب سوال بعدی رو ندادین
ممنون
لزومی ندارد اسپانسر شهروند باشد اسپانسر ما فقط گرین کارد داشت ، وضع مالیش هم معمولی بود حدود 10000 دلار پول در حسابش بود وحقوقش هم فکر می کنم بین 40000-3 دلار بود ولی سابقۀ کردیتش خوب بود یعنی آدم بد کردیتی نبود . اسپانسر فقط باید مدارک و فرم ذکر شده را برایتان بفرستد.

منظورتون اینه که حقوقش بین 3000 تا 4000 دلار بود؟
این قضیه که طرف بتونه اسپانسر بشه برا خودش چیه؟ همچین کاری ممکنه؟
تشکر کنندگان: rasarasa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان