کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه چیز درباره گذرنامه
سلام دوستان
من یک سوال فوری داشتم
اسم کوچیک من در پاسپورتم با پیشوندش "سید" بصورت سرهمی نوشته شده...میخواستم بدونم چطوری میشه اصلاحش کرد؟
من پاسپورتم را چهار سال قبل برای سفر به عربستان گرفتم و اعتبارش هم تمام شده.... ولی الان میخام که برای خارج از کشور اقدام کنم .....

آیا میتونم دوباره یه پاسپورت جدید بگیرم و اونجا اسمم رو درست بنویسم ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-12-06 ساعت 20:42)Zolfonun نوشته:  سلام دوستان
من یک سوال فوری داشتم
اسم کوچیک من در پاسپورتم با پیشوندش "سید" بصورت سرهمی نوشته شده...میخواستم بدونم چطوری میشه اصلاحش کرد؟
من پاسپورتم را چهار سال قبل برای سفر به عربستان گرفتم و اعتبارش هم تمام شده.... ولی الان میخام که برای خارج از کشور اقدام کنم .....

آیا میتونم دوباره یه پاسپورت جدید بگیرم و اونجا اسمم رو درست بنویسم ؟
ممنون

دوست عزیز بله معمولا اسم و فامبل طبق همون فرمی نوشته میشه که خودتون تکمیل میکنید پس اون فرم رو با دقت تمام پر کن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان من پاسپورتمو هفته گذشته تعویض کردم و 5 روزه بدستم رسید. فیشهای تعویض پاسپورت هم شامل یک فیش 75000 تومانی و یک فیش3700 تومانی و مبلغ 24000 تومان هزینه دفتر پلیس+10. در ضمن پاسپورتهایی که زیر یکسال اعتبار دارند میشه تعویض کرد و از این بابت مشکلی نداره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، msar ، tirgas
سلام دوستان

اگه کسی از مرز ایران با بلیط ترکیه خاج بشه و وارد ترکیه ک شد از اونجا به کشور دیگری مسافرت کند ، با توجه به اینکه موقع تعویض پاسپورت هم کنترل نمیشه به کدام کشور مسافرت کردی ایا اداره مهاجرت ایران می تواند بفهمد به کدام کشورها سفر کردیم؟
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: tirgas
(2011-07-21 ساعت 14:42)hassan1358arab نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 23:27)ساری نوشته:  ببخشید یک سوال
از پاسپورت زیارتی میشه برای سفرهای دیگه استفاده کرد؟ شنیدم که جدیدا زیارتی واسه سفرهای دیگه هم میشه! آیا راسته؟؟؟ برای لاتاری قبول شدم واسه اون میپرسم

دوست من پاسپورت که زیارتی غیر زیارتی نداره اون ویزاست که هر کشوری که بخواهی بری باید از سفارت اون کشور دریافت کنی
سلام ببخشید یه سوالی داشتم برای ثبت نام لاتاری میشه از پاسپورت زیارتی استفاده کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان