کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسکایپ
یک روش خوب پیدا کردم برای تماس تصویری که به خوبی برای من کار کرد.
استفاده از امکان تماس تصویری در Gmail و Google Talk. البته من فقط با Gmail در مرورگر Google Chrome استفاده کردم که به خوبی صدا و تصویر منتقل شد. تماس سه جانبه و چند جانبه هم مقدوره.
برای استفاده از این سرویس باید برنامه‌ای به نام Google Voice and Video را روی کامپیوتر خود نصب کنید. بعلت تحریم نصب این برنامه در ایران ممنوع است. برای عبور از این محدودیت باید از یک PRO*Y استفاده کنید تا گوگل فکر کند شما در ایران نیستید! شخصا برای نصب خیلی به زحمت افتادم که بیشتر بخاطر Pro*y بود و دائما دانلود را قطع می‌کرد.
http://www.google.com/chat/video?hl=fa

امیدوارم از این راه بتوانید به‌جای اسکایپ استفاده کنید. مزیتش این است که شما نیازی به عضویت ندارید و این روزها همه عضو Gmail هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kianoush ، lexington ، jam_14051 ، یه مهاجر ، drkamrani1 ، farzad24 ، azin_sh ، taherifar
دوستان من سالها از skype استفاده کرده ام ولی از بعد از عید نتونستم. البته در مشهد دوستان میگند مشکلی نداشتند . الان دارم oovoo رو میگیرم. امیدوارم خوب باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
منم یه سایت پیدا کردم به اسم www.TokBox.com توش می تونین به صورت رایگان ثبت نام کنین... بعد به آدرس ایمیلتون یه URL می فرسته که اون رو به هر کسی ارسال کنین می تونه (حتی بدون ثبت نام در سایت) با شما ارتباط پیدا کنه... نیازی هم به پیلتر رد کن نداره!(منظورمو گرفتین دیگه! Big Grin)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، seravin ، R.F ، hvm ، jam_14051 ، Ali Sepehr ، یه مهاجر ، farzad24 ، taherifar
بچه ها اينو هم چك كنين

www.oovoo.vom

من نصبش كردم بد نيست
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، taherifar
دوستان من در مورد کامپیوتر چیزی نمیدونم. کسی حالشو داره یه سری اطلاعات در مورد برقراری ارتباط با ایران بده. منظورم اینه که اصطلاحاتی مانند: وب کم، اسکایپ، وایمکس و نمیدونم هر چیزی که تو برقراری ارتباط با ایران مفید باشه. لطفاً از صفر توضیح بدید. لطفاً به آی دی دکتر من هم توجهی نکنید من دکتر نیستم.( این آی دی ما قضیه ای داره) لیسانسشم به زور گرفتیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، Monica ، taherifar
Skype کلاً با پیلتر رد کن (!) البته وی پی نتوورک درست کار میکنه و اینی که شما ها میگید کار نمیکنه ، تقصیر خوده نامردشونه !!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، taherifar
الان oovoo خوب داره کار میکنه فعلا این یکی رو انگار کشف نکردن ضمن اینکه کاربران زیادی هم انگار نداره چون خیلی کیفیت صدا و تصویرش خوبه....اسکایپ رو همچنان توی ایران بسختی میشه استفاده کرد و مثل سابق هم نیست و وب کمش خیلی قطع میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، taherifar
يه سرويس خوب ديگه هم هست كه به اسم Voipcheap. اگه ازش 10 يورو اعتبار بخريد، 90 روز تماستون با آمريكا، اروپا (خط ثابت) و چندتا كشور ديگه رايگان مي شه. اعتبارتون هم محفوظه كه هر جا خواستيد استفاده كنيد.

ضمنا اگه دوستاتون روي اين سيستم I.D بسازند، تماس كامپيوتر به كامپيوتر مجاني هست، منتهي Webcam نداره.

مي تونيد از Voipcheap بخوايد كه فلان شماره تلفن رو براي شما بگيره و به شماره خودتون وصل كنه تا از طريق تلفن صحبت كنيد و كاري به كامپيوتر نداشته باشيد. مثلا اگه شما بخوايد با تلفني در آمريكا تماس گرفته بشه و به تلفن ثابت شما وصل بشه، بايد هزينه دو تا تماس رو بديد با يه هزينه جزئي ديگه:

1- تماس آمريكا (رايگان در صورت داشتن روزهاي مجاني و دقيقه اي 0.02 يورو در صورت تمام شدن روزهاي مجاني)
2- تماس تلفن ثابت ايران (دقيقه اي 0.09 يورو)
3- هزينه Connection Fee (براي هر تماس تلفن به تلفن و بدون توجه به مدت زمان تماس مبلغ ثابت 0.05 يورو)

Connection Fee در صورتي از حساب شما كم مي شه كه تماس تلفن به تلفن برقرار كنيد. تماس هاي كامپيوتر به كامپيوتر و كامپيوتر به تلفن Connection Fee ندارند.

يه خوبي كه اين سرويس داره، اينه كه از ايران و با كارتهاي بانكي ايراني، مي شه اعتبارش رو خريد كه البته كمي گرانتر از قيمت واقعيش در مياد، ولي بازم به صرفه هست. به خصوص اگه تلفن رايگانشو زياد استفاده مي كنيد.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، mohsen324 ، Ali Sepehr ، kianoush ، frozen mind ، taherifar
امروز 18 تیر 89
قبلا را نمیدونم ولی این چند ماهه تا امروز اسکایپ بدون مشکل کار میکنه.
دوستان اگر احیانا مانند گذشته به مشکل برخوردند میتونند از اکانت وی ..پی ..ان استفاده کنند.
پاسخ
از یه سیستم تقریبا جدید هم میتونید به عنوان جایگزینش استفاده کنید به نام OOVOO امتحانش ضرر نداره.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، frozen mind ، taherifar
من در ایران هستم و با ADSLکانکت میشم.هر کار میکنمOOVOOوب کم من رو نمیشناسه .مطمئنم که ایراد از وب کم و نصب آن نیست .چون با برنامه های دیگر این مشکل رو ندارم.کسی هست که همین مشکل رو داشته باشه؟راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ
سلام من oovooكار كردم با وب كم مشكلي نداشتم شايد جايي كه اينترنت گرفتين پورت مورد نياز را بسته با dial up وصل بشيد ببينيد مشكل داره يا نه اگر نداشت مشكل از جايي هست كه اينترنت را گرفتين اگر نه مشكل از سيستم شمااست
(2010-09-06 ساعت 23:49)ارغوان نوشته:  من در ایران هستم و با ADSLکانکت میشم.هر کار میکنمOOVOOوب کم من رو نمیشناسه .مطمئنم که ایراد از وب کم و نصب آن نیست .چون با برنامه های دیگر این مشکل رو ندارم.کسی هست که همین مشکل رو داشته باشه؟راهنمایی کنید ممنون میشم

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، ارغوان ، taherifar
با دیل آپ هم نشد .جالبه که نام وبکم من را در لیست اش داره (file>setting>camera) اما تصویر ندارم
پاسخ
مشكل از سيتستم هست و اينترنت شما مشكلي نداره به نظرم از اول درايور وب كم را نصب كننيد شايد درست بشه
(2010-09-07 ساعت 16:46)ارغوان نوشته:  با دیل آپ هم نشد .جالبه که نام وبکم من را در لیست اش داره (file>setting>camera) اما تصویر ندارم

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
احتمالا همه اسم شرکت شاتل رو شنیدن.من اونجا کار میکردم.سرویسهای پیام رسان در روزهایی که امکان شلوغی هست قطع میشه.skype بهترینه.oovoo سرعتش پایینه اما اون هم در شلوغی ها بسته میشه.شرکتهای بزرگ مثل شاتل و پارس آنلاین خودشون میبندن.اما شرکتهای کوچکتر مثل صبا نت مشکلی ندارند و skype با این سرویسها همیشه کار میکنه.پس همه چیز به شرکتی بستگی داره که ازش سرویس گرفتید.
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان