کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - آنکارا
(2016-04-17 ساعت 02:19)Rima1 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 15:23)Zeinab Zy نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 12:42)inanna نوشته:  خواهش میکنم Rima جان  Smile  بله منظورم همون نامه سفارت  هست که چند روز قبل از مصاحبه میفرسته , برای یاد آوری مدارکی که باید همراه باشه ! این نکته هم درش قید شده که :
IMPORTANT: If you have already submitted the documents listed below, you do not need to bring them again at the time of the interview.
بعد یک لیست هست شبیه همون لیست که تو نامه مصاحبه اومده , با توضیحات دقیق تر , که برای همه یکسان هست , من خلاصه براتون مینویسم :

مدارک مربوط به دادگاه (در صورت پرونده داشتن و ....)
گواهی پلیس ( درصورتی که بیش از ۱۲ ماه  خارج از کشور زندگی کرده باشیم و .... )
مدارک مربوط به ازدواج  قبلی و همچنین  طلاق و یا فوت
فرم I-134  در صورت ویزای نامزدی .....
فرم I-864 از pettitioner و co-sponsor (در صورتی که co-sponsor هم  دارید )
مدارک مدیکال
رسید ثبت  نام  PTT
پاسپورت قبلی ( در صورتی که  ویزای غیر مهاجرتی آمریکا تو پاسپورتتون بوده باشه  )
۲ قطعه عکس  رنگی ۲X۲ اینچ ( همون ۵X۵ خودمون )

بعد هم یک لیست هست خاص خودتون که , برای هر فردی میتونه متفاوت باشه . مثلا " applicant : خانم / آقای X این مدارک هم  باید همراهش باشه " ......... که برای من این ها بود  :

مدارک اثبات رابطه ( عکس , ایمیل , چت , تماس های تلفنی , بلیت مسافرتی که با هم بودید و هر چیزی که دوام رابطتون رو نشون میده )
Tax return (فتوکپی )
اصل سند ازدواج با ترجمه و کپی  ( اگه ترکیه  ازدواج کرده باشید ترجمه لازم ندارید )
اصل فرم I-864 affidavit of support  
اصل شناسنامه با کپی و ترجمه

سلام, اول اینکه تبریک میگم بهتون امیدوارم مصاحبه همه به خوبی مصاحبه شما پیش بره. Smile
شما ترجمه های شناسنامه و سند ازدواج  رو برای مصاحبه در سفارت سوئیس تایید کردید؟

ترجمه ها رو میتونید ممهور به مهر وزارت امور خارجه ایران نه کشور دیگری بکنید. خودتون میتونید ببرید به وزارت امور خارجه یا دارالترجمه  میتونه اینکارو انجام بده براتون.

مرسی ممنون Wink
چون سوئیس حافط منافع آمریکا در ایرانه به خاطر این پرسیدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، inanna ، قرباني
سلام دوستان ! براي سفارت و مديكال مجموعاً چند عدد عكس نيازه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-24 ساعت 16:39)m_vaziran نوشته:  سلام دوستان ! براي سفارت و مديكال مجموعاً چند عدد عكس نيازه ؟

سلام دوست عزیز , برای سفارت ۲ تا عکس خواستند , برای مدیکال خودشون همونجا عکس میگیرن ازتون , به توصیه لیدری که همراهم بود عکس هام رو برای سفارت پشت نویسی کردم (نام و نام خانوادگی , تاریخ تولد و کیس نامبر ) ...نمیدونم این مورد لازم بود یا نه البته , فکر کردم به شما هم بگم بد نباشه , موفق باشید Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، armehraboon ، قرباني ، maryam1983
(2016-04-24 ساعت 23:14)inanna نوشته:  
(2016-04-24 ساعت 16:39)m_vaziran نوشته:  سلام دوستان ! براي سفارت و مديكال مجموعاً چند عدد عكس نيازه ؟

سلام دوست عزیز , برای سفارت ۲ تا عکس خواستند , برای مدیکال خودشون همونجا عکس میگیرن ازتون , به توصیه لیدری که همراهم بود عکس هام رو برای سفارت پشت نویسی کردم (نام و نام خانوادگی , تاریخ تولد و کیس نامبر ) ...نمیدونم این مورد لازم بود یا نه البته , فکر کردم  به شما هم بگم بد نباشه , موفق باشید  Rolleyes

ممنون دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، inanna
(2016-04-15 ساعت 12:42)inanna نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 01:30)Rima1 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 07:38)inanna نوشته:  سلام به همگی دوستان Smile من دیروز ( درواقع میشه یک روز بعد از مصاحبه ) تو ceac ویزام issued شد و امروز منتظر ایمیل پست بودم که برم تحویل بگیرم , که هنوز از ایمیل خبری نیست , و ۲ بار هم به اداره پست سر زدم که مسوولش گفت حداقل ۳ روز طول میکشه که به ما برسه !!! , وپنجشنبه صبح هم پرواز بود که به همین خاطر مجبور به تمدید شدیم , من PTT رو " küçük esat ptt " انتخاب کرده بودم چون به هتل نزدیک بود ولی فکر میکنم  شایدYenisehir "  به قول معروف popular تر هست  و اگه اون رو انتخاب کرده بودم شاید امروز  میتونستم تحویل بگیرم ( تور لیدر هم  گفت اگه دیروز issued شده قائدتا باید امروز ....................

خیلی ممنون از سفرنامه خوب و مفیدتون. گفتید در نامه بعدی ازتون مدارک خواسته بودند. نامه بعدی منظورتون نامه سفارت هست؟ چه مدارکی خواسته بودند؟ ممنون
خواهش میکنم Rima جان  Smile  بله منظورم همون نامه سفارت  هست که چند روز قبل از مصاحبه میفرسته , برای یاد آوری مدارکی که باید همراه باشه ! این نکته هم درش قید شده که :
IMPORTANT: If you have already submitted the documents listed below, you do not need to bring them again at the time of the interview.
بعد یک لیست هست شبیه همون لیست که تو نامه مصاحبه اومده , با توضیحات دقیق تر , که برای همه یکسان هست , من خلاصه براتون مینویسم :

مدارک مربوط به دادگاه (در صورت پرونده داشتن و ....)
گواهی پلیس ( درصورتی که بیش از ۱۲ ماه  خارج از کشور زندگی کرده باشیم و .... )
مدارک مربوط به ازدواج  قبلی و همچنین  طلاق و یا فوت
فرم I-134  در صورت ویزای نامزدی .....
فرم I-864 از pettitioner و co-sponsor (در صورتی که co-sponsor هم  دارید )
مدارک مدیکال
رسید ثبت  نام  PTT
پاسپورت قبلی ( در صورتی که  ویزای غیر مهاجرتی آمریکا تو پاسپورتتون بوده باشه  )
۲ قطعه عکس  رنگی ۲X۲ اینچ ( همون ۵X۵ خودمون )

بعد هم یک لیست هست خاص خودتون که , برای هر فردی میتونه متفاوت باشه . مثلا " applicant : خانم / آقای X این مدارک هم  باید همراهش باشه " ......... که برای من این ها بود  :

مدارک اثبات رابطه ( عکس , ایمیل , چت , تماس های تلفنی , بلیت مسافرتی که با هم بودید و هر چیزی که دوام رابطتون رو نشون میده )
Tax return (فتوکپی )
اصل سند ازدواج با ترجمه و کپی  ( اگه ترکیه  ازدواج کرده باشید ترجمه لازم ندارید )
اصل فرم I-864 affidavit of support  
اصل شناسنامه با کپی و ترجمه

ببخشد اینا جان . من نمیدونم رسید ثبت نام PTTچیه ؟ میشه لطفا بگید منظورتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، قرباني
(2016-04-28 ساعت 18:02)mulan1979 نوشته:  ببخشد اینا جان . من نمیدونم رسید ثبت نام PTTچیه ؟ میشه لطفا بگید منظورتون چیه؟

وقتى ايميل مصاحبه براتون مياد بايد بريد تو سايت usvisa-info.com يه اكانت درست كنيد و يك پست داخل تركيه انتخاب كنيد
سفارت آنكارا بعد از مصاحبه اگر ويزاى يكضرب بگيريد پاستون رو نگه ميداره و بعد از چسبوندن ويزا به پست انتخابى شما تحويل ميده و شما از پست تحويل ميگيريد
اگر خدايى نكرده كليرنس بخوريد، بعداز كلير شدن شما بايد پاستون رو از طريق پست به سفارت ارسال كنيد و بعدش دوباره از پست تحويل بگيريد

به صفحات قبل بريد، تو سفرنامه من و دوستان اين مسئله كامل توضيح داده شده
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mulan1979 ، inanna ، Pargosha
(2016-04-28 ساعت 18:14)hamidoo_b نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 18:02)mulan1979 نوشته:  ببخشد اینا جان . من نمیدونم رسید ثبت نام PTTچیه ؟ میشه لطفا بگید منظورتون چیه؟

وقتى ايميل مصاحبه براتون مياد بايد بريد تو سايت usvisa-info.com يه اكانت درست كنيد و يك پست داخل تركيه انتخاب كنيد
سفارت آنكارا بعد از مصاحبه اگر ويزاى يكضرب بگيريد پاستون رو نگه ميداره و بعد از چسبوندن ويزا به پست انتخابى شما تحويل ميده و شما از پست تحويل ميگيريد
اگر خدايى نكرده كليرنس بخوريد، بعداز كلير شدن شما بايد پاستون رو از طريق پست به سفارت ارسال كنيد و بعدش دوباره از پست تحويل بگيريد

ممنونم از توضیحتون. من برای مصاحبه باید به ارمنستان برم. البته در حال حاضر منتظر دریافت نامه تکمی مدارک از nvc هستیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna
(2016-04-29 ساعت 10:45)mulan1979 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 18:14)hamidoo_b نوشته:  

ممنونم از توضیحتون. من برای مصاحبه باید به ارمنستان برم. البته در حال حاضر منتظر دریافت نامه تکمی مدارک از nvc هستیم.

mulan جان پس برای ارمنستان پست لازم ندارید , تا جایی که متوجه شدم از خود سفارت ویزاتون رو تحویل میگیرد , با آرزوی یک ضرب Rolleyes
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-04-29 ساعت 11:20)inanna نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 10:45)mulan1979 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 18:14)hamidoo_b نوشته:  وقتى ايميل مصاحبه براتون مياد بايد بريد تو سايت usvisa-info.com يه اكانت درست كنيد و يك پست داخل تركيه انتخاب كنيد

mulan جان پس برای ارمنستان پست لازم ندارید , تا جایی که متوجه شدم از خود سفارت ویزاتون رو تحویل میگیرد , با آرزوی یک ضرب  Rolleyes

ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک به دوسال میگذره ؛ ایا باز هم ap خورده میشه یا این مورد برای افرادی است که زودتر از اینها کارشون انجام شده ؟ چون در مورد کیسهایی شبیه به این آنها به اندازه کافی نزدیک به 700 روز وقت داشتن تا بررسی های لازم را در مورد کیس انجام بدن ... در بین دوستانی که منتظر کلیرنس هستند آیا افرادی بودند که نزدیک به 2 سال از تاریخ اقدام و یا ازدواجشون گذشته باشه ؟ چون بعید می دونم که امریکایی ها خیلی مشتاق باشند تا تعداد افرادی که بیش از 2 سال از اردواجشون گذشته و در نتیجه باید بهشون گرین کارت ده ساله بدن را افزایش بدن. اگر در این مورد کسی نظری داره ممنون میشم بگه... موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، قرباني ، Pargosha ، عدلی
(2016-04-29 ساعت 13:41)mulan1979 نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 11:20)inanna نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 10:45)mulan1979 نوشته:  ممنونم از توضیحتون. من برای مصاحبه باید به ارمنستان برم. البته در حال حاضر منتظر دریافت نامه تکمی مدارک از nvc هستیم.

mulan جان پس برای ارمنستان پست لازم ندارید , تا جایی که متوجه شدم از خود سفارت ویزاتون رو تحویل میگیرد , با آرزوی یک ضرب  Rolleyes

ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک به دوسال میگذره  ؛ ایا باز هم ap خورده میشه یا این مورد برای افرادی است که زودتر از اینها کارشون انجام شده ؟ چون در مورد کیسهایی شبیه به این آنها به اندازه کافی نزدیک به 700 روز وقت داشتن تا بررسی های لازم را در مورد کیس انجام بدن ... در بین دوستانی که منتظر کلیرنس هستند آیا افرادی بودند که نزدیک به 2 سال از تاریخ اقدام و یا ازدواجشون گذشته باشه ؟ چون بعید می دونم که آمریکایی ها خیلی مشتاق باشند تا تعداد افرادی که بیش از 2 سال از اردواجشون گذشته و در نتیجه باید بهشون گرین کارت ده ساله بدن را افزایش بدن. اگر در این مورد کسی نظری داره ممنون میشم بگه... موفق باشید

به تاپیک کلیرینس برو یک الگورتیم اجرایی بچه ها گذاشتند اون مشخص می کنه برات که مراحل کار چی هست.
به نظر من 70% بچه ها در هنگام مصاحبه به مراحله AP میرن و فقط 30 درصد از پیش AP هستند.
البته الان همهء بچه ها که میرن مصاحبه پروندشون رو با برگهء AP میدن به افیسر یعنی پیش فرضشون رد کردن هست.

در این مورد که کلا چرا طول میکشه :
1- تعداد درخواستها بسیار زیاد هستش 2- می خوان به کش دادن به کیس ها اطمینان پیدا کنند که ازدواج حقیقی هست.
===================
پیشنهاد:
روز مصاحبه به نوعی عشق و علاقتون به ازدواج نشون بدین تا افیسر خیالش از رابطه راحت بشه.
حتما پرینت تلفن و چت ها رو ببرید ( اگر بلد نیستید که چطوری بگید بهتون بگم بخصوص تلگرام و وایبر و ... ) اینها نشون میده که باهم در تماس هستید.
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، inanna ، dv2017 ، mulan1979 ، Pargosha ، قرباني
(2016-04-29 ساعت 14:18)ep30lon نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 11:20)inanna نوشته:  mulan جان پس برای ارمنستان پست لازم ندارید , تا جایی که متوجه شدم از خود سفارت ویزاتون رو تحویل میگیرد , با آرزوی یک ضرب  Rolleyes

ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک ب....................

به تاپیک کلیرینس برو یک الگورتیم اجرایی بچه ها گذاشتند اون مشخص می کنه برات که مراحل کار چی هست.
به نظر من 70% بچه ها در هنگام مصاحبه به مراحله AP میرن و فقط 30 درصد از پیش AP ...................

با این جمله Ep30lon عزیز خیلی موافقم که مخصوصا کش دار میکنند پرونده رو که دوام رابطه بهشون اثبات بشه , حداقل یکی از دلایلشون اینه , همسر Lupyien جان و Mani-badboy هر دو ۲ سال از ازدواجشون گذشته و AP خوردند .البته هر دو آقا هستند که خوب بحث سربازی و این حرفا هم میاد وسط .راستی شما هم اگه پست هاتون به حد کافی رسیده که بتونید امضا بزارید ,حتما این کار رو بکنید که دوستان دیگه هم راحت تر در جریان پروندتون قرار بگیرند Rolleyes
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، armehraboon ، قرباني ، عدلی ، mani_badb0y ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-04-29 ساعت 11:20)inanna نوشته:  mulan جان پس برای ارمنستان پست لازم ندارید , تا جایی که متوجه شدم از خود سفارت ویزاتون رو تحویل میگیرد , با آرزوی یک ضرب  Rolleyes

ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک به دوسال میگذره  ؛ ایا باز هم ap خورده میشه یا این مورد برای افرادی است که زودتر از اینها کارشون انجام شده ؟ چون در مورد کیسهایی شبیه به این آنها به اندازه کافی نزدیک به 700 روز وقت داشتن تا بررسی های لازم را در مورد کیس انجام بدن ... در بین دوستانی که منتظر کلیرنس هستند آیا افرادی بودند که نزدیک به 2 سال از تاریخ اقدام و یا ازدواجشون گذشته باشه ؟ چون بعید می دونم که آمریکایی ها خیلی مشتاق باشند تا تعداد افرادی که بیش از 2 سال از اردواجشون گذشته و در نتیجه باید بهشون گرین کارت ده ساله بدن را افزایش بدن. اگر در این مورد کسی نظری داره ممنون میشم بگه... موفق باشید

به نظر من 70% بچه ها در هنگام مصاحبه به مراحله AP میرن و فقط 30 درصد از پیش AP هستند.
البته الان همهء بچه ها که میرن مصاحبه پروندشون رو با برگهء AP میدن به افیسر یعنی پیش فرضشون رد کردن هست.

1- تعداد درخواستها بسیار زیاد هستش 2- می خوان به کش دادن به کیس ها اطمینان پیدا کنند که ازدواج حقیقی هست.
===================
پیشنهاد:
روز مصاحبه به نوعی عشق و علاقتون به ازدواج نشون بدین تا افیسر خیالش از رابطه راحت بشه.
حتما پرینت تلفن و چت ها رو ببرید  ( اگر بلد نیستید که چطوری بگید بهتون بگم بخصوص تلگرام و وایبر و ... ) اینها نشون میده که باهم در تماس هستید.

من تقریبا مدت یکماهی میشه که مکالماتمون رو در تلگرام نگه میدارم چون اگر قرار بود که طی این مدت همه مکالمات را نگه دارم خیلی زیاد میشد تعداد صفحاتش اما در اسکایپ و فیس بوک همه مکالمات رو دارم و از این نظر مشکلی وجود نداره .. از راهنمایی شما ممنونم. طبق توصیه اینا جون برای خودم امضا درست کردم.. خوب تصور من این بود که اگر مدت دو سال بگذره دیگه ap خورده نمیشه. اما خوب طبق توضیحات اینا جان ظاهرا اشتباه فکر میکردم. حالا در چنین مواردی تغییر کتگوری به IR هم اتفاق می افتد؟ یعنی اگر بیش از 2 سال با در نظر گرفتن کلیرنس طول بکشه گرین کارت 10 ساله داده می شود؟ یا اینکه همچنان گرین کارت مشروط دو ساله داده میشه ؟ این رو از این نظر میگم که در چنین مواردی لااقل یک نفعی برای طولانی شدن پروسه وجود داشته باشه...
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، inanna

===================
پیشنهاد:
حتما پرینت تلفن و چت ها رو ببرید  ( اگر بلد نیستید که چطوری بگید بهتون بگم بخصوص تلگرام و وایبر و ... ) اینها نشون میده که باهم در تماس هستید.

سلام
ببخشين ميشه لطف كنيد بگين تلگرام چه جوري پرينت چت هارو ميشه گرفت؟؟؟(به جزء اسكرين شات كردن)
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-04-30 ساعت 19:24)قرباني نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 13:41)mulan1979 نوشته:  ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک به دوسال میگذره  ؛ ایا باز هم ap خورده میشه یا این مورد برای افرادی است که زودتر از اینها کارشون انجام شده ؟ چون در مورد کیسهایی شبیه به این آنها به اندازه کافی نزدیک به 700 روز وقت داشتن تا بررسی های لازم را در مورد کیس انجام بدن ... در بین دوستانی که منتظر کلیرنس هستند آیا افرادی بودند که نزدیک به 2 سال از تاریخ اقدام و یا ازدواجشون گذشته باشه ؟ چون بعید می دونم که آمریکایی ها خیلی مشتاق باشند تا تعداد افرادی که بیش از 2 سال از اردواجشون گذشته و در نتیجه باید بهشون گرین کارت ده ساله بدن را افزایش بدن. اگر در این مورد کسی نظری داره ممنون میشم بگه... موفق باشید

===================
پیشنهاد:

سلام
ببخشين ميشه لطف كنيد بگين تلگرام چه جوري پرينت چت هارو ميشه گرفت؟؟؟(به جزء اسكرين شات كردن)

سلام  دوست عزیز . به لینک زیر برید و آنجا کاملا راهنمایی تون میکنه تا پیامهای تلگرام را به شکل pdf در بیارید.
در قدم اول توسط مرورگر اینترنتی خود وارد Telegram Web به آدرس https://web.telegram.org شوید.

پس از وارد شدن به حساب خود و پس از باز کردن مکالمه‌ی مورد نظر می‌توانید با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+P، پنجره‌ی Print مرورگر خود را باز کنید. اکنون می‌توانید این صفحه شامل کلیه مکالمات را به صورت مجازی در قالب فایل PDF و یا به صورت واقعی بر روی کاغذ چاپ نمایید.

لازم به ذکر است اگر میخواهید تنها مکالمات خاصی را چاپ نمایید، آن‌ها را توسط ماوس به حالت انتخاب دربیاورید مانند تصویر زیر.

سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+P را فشار دهید. اکنون اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید روی More Settings کلیک کنید و تیک Selection only را انتخاب نمایید. همچنین اگر مایلید فایل به صورت PDF چاپ شود روی دکمه‌ی Change مقابل Destination کلیک کنید و Save as PDF را انتخاب نمایید.

همچنین اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید، پس از انتخاب متن و فشردن کلیدهای Ctrl+P بایستی از محدوده‌ی Print range گزینه‌ی Selection را انتخاب نمایید. اگر مایلید فایل به صورت PDF نیز پرینت شود بایستی نسبت به نصب یک پرینتر مجازی بر روی ویندوز اقدام نمایید.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-30 ساعت 19:24)قرباني نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 13:41)mulan1979 نوشته:  ممنونم عزیزم. امیدوارم که برای همه اعضای این سایت و البته همه آنهایی که مثل ما منتظرن گرفتن ویزا هستند ؛ ویزای یکضرب داده بشه. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا به نظر شما در مورد افرادی که از ارسال مدارک تا زمان مصاحبه نزدیک به دوسال میگذره  ؛ ایا باز هم ap خورده میشه یا این مورد برای افرادی است که زودتر از اینها کارشون انجام شده ؟ چون در مورد کیسهایی شبیه به این آنها به اندازه کافی نزدیک به 700 روز وقت داشتن تا بررسی های لازم را در مورد کیس انجام بدن ... در بین دوستانی که منتظر کلیرنس هستند آیا افرادی بودند که نزدیک به 2 سال از تاریخ اقدام و یا ازدواجشون گذشته باشه ؟ چون بعید می دونم که آمریکایی ها خیلی مشتاق باشند تا تعداد افرادی که بیش از 2 سال از اردواجشون گذشته و در نتیجه باید بهشون گرین کارت ده ساله بدن را افزایش بدن. اگر در این مورد کسی نظری داره ممنون میشم بگه... موفق باشید

===================
پیشنهاد:

سلام

تلگرام ...
از طریق وب تلگرام برید تو اکونت خودتون از گوگل کروم استفاده کنید.
بعد برید تو مخاطب خاص lol
بعد لیست رو همینجوری برید بالا
بالا بالا و باز هم بالا تا ابتدای چت کامل لود بشه ( این کار برای من 1 ساعت طول کشید) کلید page up کیبورد می تونه کمک کنه
بعد از صفحه مثل حالت عادی پرینت بگیرید.
پرینتر رو روی حالت save as pdf قرار بدید
این بالا هم لینک هست که نشون می ده بهت به صورت کامل ( مطلب بالایی )
ولی ولی ولی ....
اگر لیست چت ها مثل مال من 1200 صفحه شد نگران نباشید
از نرم افزار adobe acrobat reader استفاده کنید دوباره چت رو پرینت کنید به صورت PDF چیدمان صفحه رو روی 9 صفحه در هر صفحه قرار بدید.
یعنی 3 در 3 یا 4 در 4 و صفحات رو پشت رو پرینت بگیرید که 100 برگ کاغذ با خودتون نبرید.
من اینکار رو کردم.
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان